X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • cliche Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry wrote:
    cliche kibicuje bardzo by wszystko potoczylo sie dobrze! 🍀

    Dziękuję ❤️❤️ Wam też życzę wszystkiego dobrego, rośnijcie zdrowo 🤰

    Cherry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któraś z Was ma bardzo niskie amh i po dodaniu hormonu wzrostu udało się ?
    i to było ewidentnie po zastosowaniu hw , tez będę miała podany właśnie w 3 procedurze już moja ostatnia szansa

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1863 1793

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggggg wrote:
    dziewczyny czy któraś z Was ma bardzo niskie amh i po dodaniu hormonu wzrostu udało się ?
    i to było ewidentnie po zastosowaniu hw , tez będę miała podany właśnie w 3 procedurze już moja ostatnia szansa
    W 4 procedurze brałam HW, miałam wtedy pierwsza blastke i jest synek🙂 Nie wiem czy to zasługa hw czy zmiana leków ale udało się

    Aggggg lubi tę wiadomość

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!powiedzcie mi czy HW jest stosowany w kriobanku Białymstoku tylko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie sie leczysz ? ja swojemu lekarzowi powiedzialam teraz ze chcialabym z hw sprobowac i scigana dla mnie do apteki bo narazie nieodstepny

  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggggg wrote:
    a gdzie sie leczysz ? ja swojemu lekarzowi powiedzialam teraz ze chcialabym z hw sprobowac i scigana dla mnie do apteki bo narazie nieodstepny

    W Gyncentrum Ostrawa nie stosują HW a jak o nim wspomniałam to stanowczo powiedział nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedział czemu nie ?

  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiedział ,to była rozmowa przez telefon. Czytałam jakiś artykuł, że w Czechach jest zakazany. Zapytam przy następnej wizycie i ile nie zmienię kliniki!A ty w jakiej klinice jesteś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravida

  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałabym uzyskać informację w sprawie AMH.
    Dziś otrzymałam wynik 3,800 ng/ml.
    Czy to dobrze?

    30 lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wynik :)

  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggggg wrote:
    Super wynik :)

    Dziękuję za odpowiedź. :)

    Nie do końca wiedziałam jak interpretować podane w internecie przedziały.
    Jedne mówią że powyżej 3 to moga być policystyczne jajniki a inne że jest okej.

  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggggg wrote:
    dziewczyny czy któraś z Was ma bardzo niskie amh i po dodaniu hormonu wzrostu udało się ?
    i to było ewidentnie po zastosowaniu hw , tez będę miała podany właśnie w 3 procedurze już moja ostatnia szansa
    Ja miałam podawany. Udało się.
    Z tym, że to była full opcja i nie wiem co pomogłoo bo był też accofil domaciczne i potem podskórnie, szczepienia limfocytami partnera i stymulacja letrozolem, prograf. atosiban, instralipod, Fraxiparine i acard. To były zalecenia profesora Malinowskiego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 00:20

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja anka wrote:
    Ja miałam podawany. Udało się.
    Z tym, że to była full opcja i nie wiem co pomogłoo bo był też accofil domaciczne i potem podskórnie, szczepienia limfocytami partnera i stymulacja letrozolem, prograf. atosiban, instralipod, Fraxiparine i acard. To były zalecenia profesora Malinowskiego.

    W jakiej klinice?

  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    W jakiej klinice?
    Kriobank

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja anka wrote:
    Kriobank

    a intralipid gdzie miałaś podawany? w krio?

  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    a intralipid gdzie miałaś podawany? w krio?
    Tak.
    Dałam im kartkę z zaleceniami profesora i nie było żadnego problemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2022, 21:52

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja anka wrote:
    Tak.
    Dałam im kartkę z zaleceniami profesora i nie było żadnego problemu.

    Kurcze to chyba do wieczora tam byłaś pod kroplówkami, bo i atosiban i intralipid, no to fajnie że te zalecenia immuno udało się na miejscu ogarnąć... 👍🙂

  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Kurcze to chyba do wieczora tam byłaś pod kroplówkami, bo i atosiban i intralipid, no to fajnie że te zalecenia immuno udało się na miejscu ogarnąć... 👍🙂
    Tak, cały dzień praktycznie bylismy

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • Jagn0 Znajoma
    Postów: 22 20

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko się zaczął dla mnie ten nowy rok. Mieliśmy zacząć stymulację do IVF (po roku przerwy żeby poprawić komórki, podleczyć insulinę itp). Na kontrolnej wizycie przed startem procesu, wczoraj lekarz znalazł na usg 2 cysty- jedna funkcyjna na jajniku, druga endometrialna przy tym samym jajniku. Tak wiec do koszyka problemów doszła mi teraz jeszcze endometrioza której nikt wcześniej nie widział. Mega załamka.
    Dziewczyny z endo- jakieś rady jak to ugryźć? Umawiać się od razu na laparo czy spróbować narazie z tabletkami anty.?

    37lat
    starania od 2019
    AMH: 2020-0,8; 2021-0,7
    IO /na metforminie/
    PAI hetero
    endomenda

    2020: 1 stymulacja & IUI
    2020/2021: 3 stymulacje do IVF: 1/0/1 jajeczek, zadnego transferu
    02.2022: dlugi protokol, stymulacja Elonva 150, Menopur 225UI (+Orgalutran) 8 komorek -> 2 jajka ->2 zaplodnione , transfer 2x3d, 😞
‹‹ 2304 2305 2306 2307 2308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ