X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie proszę - idąc na badanie przeciwciał przeciwplemnikowych i muszę być na czczo?

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • NatiN Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie trzeba być na czczo, ale możesz zawsze zadzwonić do laboratorium w którym będziesz to robić 🙂

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2257 1915

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, czy polecacie mezoterapię jajników przy niskim amh? Gdzie robiliście i jaka cena? Co jeszcze innego może pomóc? U nas słaba reakcja na stymulacje i puste pęcherzyki (być może zespół pustego pęcherzyka?). Ale przy I ivf od razu ciąża z jedynego zarodka. Hmm poradzcie coś, czego można jescze spróbować? Jestem po 2 punkcji już w tym roku i nie mamy żadnych komórek nawet. Jestem załamana i naprawdę nie mam już siły walczyć. Wciąż zostawiam malucha samego i ganiam do tych klinik ale to nic nie daje. Bardzo chciałabym aby miała rodzeństwo. Pomóżcie proszę 🙏😔

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻👶
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Drogie, czy polecacie mezoterapię jajników przy niskim amh? Gdzie robiliście i jaka cena? Co jeszcze innego może pomóc? U nas słaba reakcja na stymulacje i puste pęcherzyki (być może zespół pustego pęcherzyka?). Ale przy I ivf od razu ciąża z jedynego zarodka. Hmm poradzcie coś, czego można jescze spróbować? Jestem po 2 punkcji już w tym roku i nie mamy żadnych komórek nawet. Jestem załamana i naprawdę nie mam już siły walczyć. Wciąż zostawiam malucha samego i ganiam do tych klinik ale to nic nie daje. Bardzo chciałabym aby miała rodzeństwo. Pomóżcie proszę 🙏😔

    Ja robiłam w krakovi za chyba 4000, nic nie dało…

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2257 1915

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Ja robiłam w krakovi za chyba 4000, nic nie dało…

    Dziękuję Ci za odpowiedź. Trzymam kciuki aby w Ostrawie spełniło się Wasze marzenie ❤️

    Sylza lubi tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻👶
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1863 1793

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Drogie, czy polecacie mezoterapię jajników przy niskim amh? Gdzie robiliście i jaka cena? Co jeszcze innego może pomóc? U nas słaba reakcja na stymulacje i puste pęcherzyki (być może zespół pustego pęcherzyka?). Ale przy I ivf od razu ciąża z jedynego zarodka. Hmm poradzcie coś, czego można jescze spróbować? Jestem po 2 punkcji już w tym roku i nie mamy żadnych komórek nawet. Jestem załamana i naprawdę nie mam już siły walczyć. Wciąż zostawiam malucha samego i ganiam do tych klinik ale to nic nie daje. Bardzo chciałabym aby miała rodzeństwo. Pomóżcie proszę 🙏😔
    Czyli hormon wzrostu nie zadziałał ? 😔 Ile miałaś pęcherzyków ?U mnie wyszło ze komórki może uszkadzać helicobacter pylori które miałam. Może warto to zbadać ?

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2257 1915

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Czyli hormon wzrostu nie zadziałał ? 😔 Ile miałaś pęcherzyków ?U mnie wyszło ze komórki może uszkadzać helicobacter pylori które miałam. Może warto to zbadać ?

    Dzięki, sprawdzę to. Miałam na początku 4 pęcherzyki ale podczas stymulacji zostały tyłko 2, obie były puste 😔 Miałam też bardzo silną stymulację choć ustaliłam z moim lekarzem (który był akurat na urlopie jak zaczęliśmy stymulację z innym na zastępstwie już) że miała to być mini stymulacja. I teraz nie mam już refundacji na leki np. Czy czepiać się lekarza że ta stymulacja miała być inna czy odpuścić już? Jak Wy robicie?

    flor lubi tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻👶
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1863 1793

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dzięki, sprawdzę to. Miałam na początku 4 pęcherzyki ale podczas stymulacji zostały tyłko 2, obie były puste 😔 Miałam też bardzo silną stymulację choć ustaliłam z moim lekarzem (który był akurat na urlopie jak zaczęliśmy stymulację z innym na zastępstwie już) że miała to być mini stymulacja. I teraz nie mam już refundacji na leki np. Czy czepiać się lekarza że ta stymulacja miała być inna czy odpuścić już? Jak Wy robicie?
    Kurcze przykro mi😔 Walka o drugie dziecko od początku nie jest łatwa, coś o tym wiem
    To zależy czy chcesz zostać w tej klinice, ja gdybym np miała zmieniać to bym im wygarnela, ze nie tak miało być. Jeśli nadal bedziesz się tam leczyć to lepiej zachować dobre relacje. Tylko przy kolejnych próbach ufać ale kontrolować żeby rzeczywiście były to małe dawki. Duzo dziewczyn tu z forum miało bardzo dobre efekty ze stymulacji na cyklu naturalnym. Wtedy odchodzi tez koszt leków, bo płacisz grosze np za letrozol

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2257 1915

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Kurcze przykro mi😔 Walka o drugie dziecko od początku nie jest łatwa, coś o tym wiem
    To zależy czy chcesz zostać w tej klinice, ja gdybym np miała zmieniać to bym im wygarnela, ze nie tak miało być. Jeśli nadal bedziesz się tam leczyć to lepiej zachować dobre relacje. Tylko przy kolejnych próbach ufać ale kontrolować żeby rzeczywiście były to małe dawki. Duzo dziewczyn tu z forum miało bardzo dobre efekty ze stymulacji na cyklu naturalnym. Wtedy odchodzi tez koszt leków, bo płacisz grosze np za letrozol

    Dziękuję Goniu ❤️ to prawda starania o kolejne dziecko są ciężkie. Zwłaszcza jak to pierwsze dziecko jest bardzo wymagające Ty jesteś ze wszystkim sama.
    W klinice chcemy zostać bo zmieniliśmy ja właśnie przed tym pierwszym podejściem (i okazało się że wpadliśmy w ten sam błąd). Ale porozmawiam z lekarzem żeby jednak uważniej dobierali stymulację do mojego przypadku. Może właśnie spróbujemy jakiejś lekkiej/naturalnej stymulacji.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻👶
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Drogie, czy polecacie mezoterapię jajników przy niskim amh? Gdzie robiliście i jaka cena? Co jeszcze innego może pomóc? U nas słaba reakcja na stymulacje i puste pęcherzyki (być może zespół pustego pęcherzyka?). Ale przy I ivf od razu ciąża z jedynego zarodka. Hmm poradzcie coś, czego można jescze spróbować? Jestem po 2 punkcji już w tym roku i nie mamy żadnych komórek nawet. Jestem załamana i naprawdę nie mam już siły walczyć. Wciąż zostawiam malucha samego i ganiam do tych klinik ale to nic nie daje. Bardzo chciałabym aby miała rodzeństwo. Pomóżcie proszę 🙏😔


    Ja miałam coś podobnego jak mezoterapia. Ja miałam takie nakluwane jajniki, ale bez osocza. Takie "dziobane" :) było to czasowo z stymulacja letrozolem i udało się przy okazji pobrać jedna komórkę z jednego tylko pęcherzyka. Mam z tego mrozaka. Następna stymulacja letrozolem w następnym miesiącu dała mi aż 6 pęcherzyków, gdzie zawsze miałam góra 2, ale z całej tej gromady była tylko jedna komórka, reszta pusta niestety. Z tej jednej komórki otrzymałam zarodek który był świeżo transferowany, teraz jestem w 10tc. Moje Amh to 0,36. Trzeba chyba trafić na swój "złoty cykl". Na pocieszenie dodam, że rok temu miałam stymulacje 350 j menopuru i były z tego dwa tylko pęcherzyki i jedna komórka, która dała marnej klasy zarodek 3dniowy, który nie dał ciąży. Te mocne stymulację przy niskim Amh są bez sensu moim zdaniem, więc nie masz co żałować, że była, bo ja już bym nie wróciła do takiej. Tylko ministymulacje i pobieranie z jednego, dwóch pęcherzyków, aż będzie sukces. Ja polecam Kriobank. Pani dr jest specjalistka od takiego leczenia. Cenowo, też nie zdzierają, bo jak jest jeden pęcherzyk to punkcja kosztuje ok 3 tys, a nie jak zwykła procedura. Później jak dochodzi do transferu to się płaci za transfer. Polecam z całego serca. Trzymam za Ciebie kciuki ✊

    happilyeverafter, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Sylwia8782 Ekspertka
    Postów: 137 92

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy moim AmH 0.13 dostalam Menopur i Ovaleap na początek jeszcze nie zaczelam...ale jak tak czytam u was nie bardzo ten zestaw sie chyba sprawdzal ..trochę sie obawiam

    Amh 0.13 😔
    Hashimoto
    prognoza in vito - 0.5% szans

    Stymulacja-> menopur 75 i oveanlop 300 ( 12 dni)
    Punkcja -> 2 pęcherzyki
    1 doba - 1 komorka zapłodniona
    3 doba- 2 zapłodnione -> zarodek wysokiej i sredniej klasy
    5 doba - jednak dwa zarodki wysokiej klasy

    -> transfer 5AB / mrożony 4AA
    7dpt - beta 38.3
    9dpt- beta 99
    11dpt - beta 265
    7,5 tyg - jest <3
    13 tydz - Nifty ok ..dziewczynka <3
    19 tydz- 300 gram dziewuszki
    38.5 tyg -poród

    Nasza córeczka jest juz z nami <3
    Mały 0.5 % cud
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2257 1915

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Ja miałam coś podobnego jak mezoterapia. Ja miałam takie nakluwane jajniki, ale bez osocza. Takie "dziobane" :) było to czasowo z stymulacja letrozolem i udało się przy okazji pobrać jedna komórkę z jednego tylko pęcherzyka. Mam z tego mrozaka. Następna stymulacja letrozolem w następnym miesiącu dała mi aż 6 pęcherzyków, gdzie zawsze miałam góra 2, ale z całej tej gromady była tylko jedna komórka, reszta pusta niestety. Z tej jednej komórki otrzymałam zarodek który był świeżo transferowany, teraz jestem w 10tc. Moje Amh to 0,36. Trzeba chyba trafić na swój "złoty cykl". Na pocieszenie dodam, że rok temu miałam stymulacje 350 j menopuru i były z tego dwa tylko pęcherzyki i jedna komórka, która dała marnej klasy zarodek 3dniowy, który nie dał ciąży. Te mocne stymulację przy niskim Amh są bez sensu moim zdaniem, więc nie masz co żałować, że była, bo ja już bym nie wróciła do takiej. Tylko ministymulacje i pobieranie z jednego, dwóch pęcherzyków, aż będzie sukces. Ja polecam Kriobank. Pani dr jest specjalistka od takiego leczenia. Cenowo, też nie zdzierają, bo jak jest jeden pęcherzyk to punkcja kosztuje ok 3 tys, a nie jak zwykła procedura. Później jak dochodzi do transferu to się płaci za transfer. Polecam z całego serca. Trzymam za Ciebie kciuki ✊

    Dziękuję Ci bardzo Nadzieja ❤️ Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo ✊ Myślę że zaczniemy jak najbardziej próbować teraz lekkich stymulacji. My korzystamy z programu warszawskiego dofinansowania i to jest tak że jak zacznie się stymulację i czy jest czy nie punkcja/ później transfer czy go nie ma to i tak traci się wszystkie środki na całą procedurę. W dodatku korzystamy z dawcy, mamy tylko 2 słomki zbankowane. Z każdej strony jakiś ślepy zaułek. Naprawdę czemu to wszystko jest tak trudne 😔

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻👶
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Sylwia8782 Ekspertka
    Postów: 137 92

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapomnialam zapytac o 2 rzeczy lekarza...
    Czy w trakcie brania zastrzyków mozna przebywac na słońcu? Czy można współżyc normlanie ?

    Amh 0.13 😔
    Hashimoto
    prognoza in vito - 0.5% szans

    Stymulacja-> menopur 75 i oveanlop 300 ( 12 dni)
    Punkcja -> 2 pęcherzyki
    1 doba - 1 komorka zapłodniona
    3 doba- 2 zapłodnione -> zarodek wysokiej i sredniej klasy
    5 doba - jednak dwa zarodki wysokiej klasy

    -> transfer 5AB / mrożony 4AA
    7dpt - beta 38.3
    9dpt- beta 99
    11dpt - beta 265
    7,5 tyg - jest <3
    13 tydz - Nifty ok ..dziewczynka <3
    19 tydz- 300 gram dziewuszki
    38.5 tyg -poród

    Nasza córeczka jest juz z nami <3
    Mały 0.5 % cud
  • NatiN Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg moich zalecen to współżycie nawet wskazane a co do opalania to nie pytałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie współżyj, ja dostałam krwawienia po w trakcie stymulacji przed punkcja 3 dni

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez odradzano współżycie po ok 6 dniach stymulacji bo pecherzyki mogą być juz duże a co za tym idzie jajnik i przez uderzanie tam mógłby się przekręcić i w taki sposób się traci jajnik a co do słońca nikomu nie zaszkodzi :) tylko wszystko z głową

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Sylwia8782 Ekspertka
    Postów: 137 92

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggggg wrote:
    Nie współżyj, ja dostałam krwawienia po w trakcie stymulacji przed punkcja 3 dni
    Ja mam ciagle krwawienia od 1.5 roku niezaleznie od stosunku nikt nie wie dlaczego ale zaczyna sie zaraz w dniach owulacyjnych i trwa kilka dni potem przerwa potem znowu i tak do miesiaczki generalnie przechodzi to plynnie w mieisaczke wiec musze miec monitorowane endometrium bo nawet nie wiem kiedy zaczyna mi sie prawdziwy okres który trwa potem 10 dni praktycznie i nie sa to plamienia ale krwawienia!..wiecej mam tego okresu i krwawien w miesiacu niz dni bez niczego...praktycznie non stop krwawie przerobilam najwiekszych specjalistow kazfy mowi taka uroda robila histeroskopie brak polipow nadzerki endometriozy nic ..hormony idelane nie mam niedomogi cialka zoltego nic totlanie nic...wiec ja napewno przy tych lekach i tak bede krwawic z tej mojej " urody"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 17:07

    Amh 0.13 😔
    Hashimoto
    prognoza in vito - 0.5% szans

    Stymulacja-> menopur 75 i oveanlop 300 ( 12 dni)
    Punkcja -> 2 pęcherzyki
    1 doba - 1 komorka zapłodniona
    3 doba- 2 zapłodnione -> zarodek wysokiej i sredniej klasy
    5 doba - jednak dwa zarodki wysokiej klasy

    -> transfer 5AB / mrożony 4AA
    7dpt - beta 38.3
    9dpt- beta 99
    11dpt - beta 265
    7,5 tyg - jest <3
    13 tydz - Nifty ok ..dziewczynka <3
    19 tydz- 300 gram dziewuszki
    38.5 tyg -poród

    Nasza córeczka jest juz z nami <3
    Mały 0.5 % cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozumiem ale mi chodzi o to że podczas stymulacji wspolzylam pierwszy raz a miałam już trzy stymulację i po okazało się że spadł estradiol i pękły pęcherzyki ... A byłam przed punkcja która i tak mi zrobiono ale był jeden pęcherzyk nie wiem ...po co była robiona po to żeby zapłacić chyba :)

  • Sylwia8782 Ekspertka
    Postów: 137 92

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggggg wrote:
    Ja rozumiem ale mi chodzi o to że podczas stymulacji wspolzylam pierwszy raz a miałam już trzy stymulację i po okazało się że spadł estradiol i pękły pęcherzyki ... A byłam przed punkcja która i tak mi zrobiono ale był jeden pęcherzyk nie wiem ...po co była robiona po to żeby zapłacić chyba :)
    Myslisz ze pekly pod wplywem stosunku? Ze przyspieszyl ich pekniecie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 22:27

    Amh 0.13 😔
    Hashimoto
    prognoza in vito - 0.5% szans

    Stymulacja-> menopur 75 i oveanlop 300 ( 12 dni)
    Punkcja -> 2 pęcherzyki
    1 doba - 1 komorka zapłodniona
    3 doba- 2 zapłodnione -> zarodek wysokiej i sredniej klasy
    5 doba - jednak dwa zarodki wysokiej klasy

    -> transfer 5AB / mrożony 4AA
    7dpt - beta 38.3
    9dpt- beta 99
    11dpt - beta 265
    7,5 tyg - jest <3
    13 tydz - Nifty ok ..dziewczynka <3
    19 tydz- 300 gram dziewuszki
    38.5 tyg -poród

    Nasza córeczka jest juz z nami <3
    Mały 0.5 % cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że napewno ;)

‹‹ 2339 2340 2341 2342 2343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ