Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 30 września 2023, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartucHa wrote:
    Wizyte u mojej ginekolog mam w poniedziałek, więc mam nadzieję, że mimo wszystko to będą dobre wieści... Może ja usłyszałam to czego się najbardziej obawiałam? Może ja za bardzo nadinterpretuje słowa tego lekarza i szukam dziury w całym? Sama już nie wiem, natomiast co by nie było to w poniedziałek podejrzewam, że się wyjaśni. Trzymajcie kciuki dziewczyny jeśli mogę Was prosić ❤️
    Będziemy trzymać ! ❤️

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 30 września 2023, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, do jakiej wartości te bety urosły i który masz dzień cyklu ? Bez sensu, że Cię tak zwodzą

  • MartucHa Ekspertka
    Postów: 182 471

    Wysłany: 2 października 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za wsparcie ❤️ jest maluszek z malutkim serduszkiem ❤️

    nick nieaktualny, Primavera, Trinity_Nea, Nowa na forum, Echo lubią tę wiadomość

    Ona 91'
    Starania od 02.2017
    Niedrożny jajowód
    Amh 0,3 - 0,7
    05.2019 IMSI - 3 pęcherzyki, 2 zapłodnione, 1 podany w 3dobie, 1 przestał się rozwijać - brak efektów i ❄️😔
    03.2021 PICSI - krótki protokół, 17.03 punkcja - 3 pęcherzyki, transfer 22.03 - 2blastki
    7dpt bhcg 57,3
    10dpt bhcg 212,2
    12dpt bhcg 516,7
    18dpt bhcg 6593 - na usg widoczne dwa pęcherzyki
    28dpt w jednym pecherzyku ❤️, drugi puste jajo płodowe

    On 91'
    Teratozoospermia

    08.12.2021 Ala❤️
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 2 października 2023, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartucHa wrote:
    Dziewczyny dzięki za wsparcie ❤️ jest maluszek z malutkim serduszkiem ❤️

    Super!
    Bardzo się cieszę. Malutkie gratulacje 🙃

    MartucHa lubi tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 4 października 2023, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Echo, do jakiej wartości te bety urosły i który masz dzień cyklu ? Bez sensu, że Cię tak zwodzą

    Dzisiaj beta delikatnie spadła z 5542 mlU/ml do 5375 mlU/ml i zaczęłam krwawić 😔 Jestem w 8tc i 4d.
    Jutro mam umówioną wizytę kontrolną w poradni przyszpitalnej. Pewnie wyznaczą termin zabiegu na wypadek gdyby nie udało się samodzielnie oczyścić 😔

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 4 października 2023, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartucHa wrote:
    Dziewczyny dzięki za wsparcie ❤️ jest maluszek z malutkim serduszkiem ❤️

    Bardzo się cieszę <3 <3 <3
    Rośnijcie zdrowo <3

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Primavera Przyjaciółka
    Postów: 112 60

    Wysłany: 5 października 2023, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzisiaj beta delikatnie spadła z 5542 mlU/ml do 5375 mlU/ml i zaczęłam krwawić 😔 Jestem w 8tc i 4d.
    Jutro mam umówioną wizytę kontrolną w poradni przyszpitalnej. Pewnie wyznaczą termin zabiegu na wypadek gdyby nie udało się samodzielnie oczyścić 😔

    Przytulam Cie, jesteś dzielna, wierze że jeszcze przyjdzie czas na tęcze w Waszym życiu, że to kwestia czasu w tym maratonie...

    Echo, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 5 października 2023, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzisiaj beta delikatnie spadła z 5542 mlU/ml do 5375 mlU/ml i zaczęłam krwawić 😔 Jestem w 8tc i 4d.
    Jutro mam umówioną wizytę kontrolną w poradni przyszpitalnej. Pewnie wyznaczą termin zabiegu na wypadek gdyby nie udało się samodzielnie oczyścić 😔
    😥 nic mądrego nie napiszę, dużo siły dla Was, aby dalej walczyć

    Echo, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • MartucHa Ekspertka
    Postów: 182 471

    Wysłany: 5 października 2023, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzisiaj beta delikatnie spadła z 5542 mlU/ml do 5375 mlU/ml i zaczęłam krwawić 😔 Jestem w 8tc i 4d.
    Jutro mam umówioną wizytę kontrolną w poradni przyszpitalnej. Pewnie wyznaczą termin zabiegu na wypadek gdyby nie udało się samodzielnie oczyścić 😔
    Trzymaj się kochana 😥 dużo wytrwałości ❤️ i 🌈

    Echo, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Ona 91'
    Starania od 02.2017
    Niedrożny jajowód
    Amh 0,3 - 0,7
    05.2019 IMSI - 3 pęcherzyki, 2 zapłodnione, 1 podany w 3dobie, 1 przestał się rozwijać - brak efektów i ❄️😔
    03.2021 PICSI - krótki protokół, 17.03 punkcja - 3 pęcherzyki, transfer 22.03 - 2blastki
    7dpt bhcg 57,3
    10dpt bhcg 212,2
    12dpt bhcg 516,7
    18dpt bhcg 6593 - na usg widoczne dwa pęcherzyki
    28dpt w jednym pecherzyku ❤️, drugi puste jajo płodowe

    On 91'
    Teratozoospermia

    08.12.2021 Ala❤️
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 5 października 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzisiaj beta delikatnie spadła z 5542 mlU/ml do 5375 mlU/ml i zaczęłam krwawić 😔 Jestem w 8tc i 4d.
    Jutro mam umówioną wizytę kontrolną w poradni przyszpitalnej. Pewnie wyznaczą termin zabiegu na wypadek gdyby nie udało się samodzielnie oczyścić 😔
    Oby jak najszybciej się oczyściło samo, trzymam za to kciuki . I bardzo mi przykro.

    Echo lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 5 października 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3 <3 <3 Jesteście przekochane, Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy <3 <3 <3

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 6 października 2023, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo- jak wizyta?
    Jak się trzymasz?

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 10 października 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity, u Ciebie niedługo roczek 🥳

    Macie jeszcze ❄️?

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 10 października 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartucHa wrote:
    Dziewczyny dzięki za wsparcie ❤️ jest maluszek z malutkim serduszkiem ❤️

    Gratuluje ! ;)

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Annulllka Autorytet
    Postów: 415 527

    Wysłany: 10 października 2023, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Wracam po trochu do żywych. 😊

    W zeszły czwartek, 5.10.2023 o 10.44 drogą planowanego cesarskiego cięcia na świat przyszła nasza córeczka Marlena Flawia. 54 cm i 3790g szczescia. Jesteśmy od soboty już zdrowe w domku ☺️

    Mała jest bardzo spokojna, bezproblemowa. Mały śpioszek. Bardzo pogodne dziecko. Póki co tylko dwie zarwane noce były- jedna w szpitalu a druga już w domu.

    monester, Nowa na forum, Trinity_Nea, Primavera lubią tę wiadomość

    34 lata
    AMH 0,2
    Operacje usuwania torbieli jajników -2009 i 2012.
    Endometrioza
    Brak owulacji
    Tylko lewy jajnik działa.

    AMH 0.2 FSH 29
    5.10.2023 Marlena, 54 cm, 3790 g 💖🥰

    Drugie podejście
    AMH 0,2
    Endometrioza i adenomioza pogarszającą się po CC.
    12.2024 -pierwsza stymulacja i cuda -działają oba jajniki
    Punkcja-> 5 komórek z 5 pęcherzyków-> 1 tylko ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulllka wrote:
    Czesc! Wracam po trochu do żywych. 😊

    W zeszły czwartek, 5.10.2023 o 10.44 drogą planowanego cesarskiego cięcia na świat przyszła nasza córeczka Marlena Flawia. 54 cm i 3790g szczescia. Jesteśmy od soboty już zdrowe w domku ☺️

    Mała jest bardzo spokojna, bezproblemowa. Mały śpioszek. Bardzo pogodne dziecko. Póki co tylko dwie zarwane noce były- jedna w szpitalu a druga już w domu.
    Gratulacje!
    Czy mogę się zapytać, czy udało Ci się zajść na własnych komórkach? Dzięki za odpowiedz:)

    Annulllka lubi tę wiadomość

  • Annulllka Autorytet
    Postów: 415 527

    Wysłany: 10 października 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton0102 wrote:
    Gratulacje!
    Czy mogę się zapytać, czy udało Ci się zajść na własnych komórkach? Dzięki za odpowiedz:)
    Hej! Pewnie!
    Tak. Straszono mnie AK. Mowil lekarz ze nie da się wystymulowac bo nie reaguje odpowiednio. Dwa razy przerwano stymulację. Zmieniłam klinikę, pierwsza wizyta na początku 11.2022. W styczniu start stymulacji na słabych wynikach , FSH W 3dc na granicy gdzie się stymuluje (29). Lekarz kontynuował. Obraz usg mowil co innego niż cyferki z laboratorium (hormony w pewnym momencie badane codziennie). Na jednym tylko jajniku miałam 3 pecherzyki. W nich 2 dojrzałe komórki które zapłodnione i w 3 dobie podano oba zarodki na świeżo. Ciąża okazała się pojedyncza. To była pierwsza pełna procedura jaką przeszliśmy i pierwszy i jedyny transfer. Moglismy zaczynać już w grudniu, ale niestety pojawiła się duża torbiel i trzeba było zaleczyć i przeczekać cykl.

    Trinity_Nea, Evie lubią tę wiadomość

    34 lata
    AMH 0,2
    Operacje usuwania torbieli jajników -2009 i 2012.
    Endometrioza
    Brak owulacji
    Tylko lewy jajnik działa.

    AMH 0.2 FSH 29
    5.10.2023 Marlena, 54 cm, 3790 g 💖🥰

    Drugie podejście
    AMH 0,2
    Endometrioza i adenomioza pogarszającą się po CC.
    12.2024 -pierwsza stymulacja i cuda -działają oba jajniki
    Punkcja-> 5 komórek z 5 pęcherzyków-> 1 tylko ok
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 10 października 2023, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulllka wrote:
    Czesc! Wracam po trochu do żywych. 😊

    W zeszły czwartek, 5.10.2023 o 10.44 drogą planowanego cesarskiego cięcia na świat przyszła nasza córeczka Marlena Flawia. 54 cm i 3790g szczescia. Jesteśmy od soboty już zdrowe w domku ☺️

    Mała jest bardzo spokojna, bezproblemowa. Mały śpioszek. Bardzo pogodne dziecko. Póki co tylko dwie zarwane noce były- jedna w szpitalu a druga już w domu.
    Super Ania! Bardzo się cieszę i gratuluję!

    Annulllka lubi tę wiadomość

  • Annulllka Autorytet
    Postów: 415 527

    Wysłany: 11 października 2023, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Super Ania! Bardzo się cieszę i gratuluję!
    Jak tam u Ciebie?

    34 lata
    AMH 0,2
    Operacje usuwania torbieli jajników -2009 i 2012.
    Endometrioza
    Brak owulacji
    Tylko lewy jajnik działa.

    AMH 0.2 FSH 29
    5.10.2023 Marlena, 54 cm, 3790 g 💖🥰

    Drugie podejście
    AMH 0,2
    Endometrioza i adenomioza pogarszającą się po CC.
    12.2024 -pierwsza stymulacja i cuda -działają oba jajniki
    Punkcja-> 5 komórek z 5 pęcherzyków-> 1 tylko ok
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 11 października 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulllka- gratulacje!!!
    Jaki to cudny czas. Ciesz się każdą chwilą, bo to tak strasznie szybko umyka ☺️

    Annulllka, Evie lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
‹‹ 2449 2450 2451 2452 2453 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ