X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie problemy z cerą po Inofemie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selja ja brałam inofem kilka miesięcy i rzeczywiscie druga faza wyglądała ładniej. A owulki i tak nie miałam, ale ja akurat mam LUF. Mimo to temperatury były bardzo ładne przy inofemie.

    yesenia- dałaś mi teraz do myślenia... od jakiegoś czasu cera mi się pogorszyła, nie skojarzyłam tego z inofemem. Teraz przerzuciłam się na inofolic i cera wygląda dużo lepiej. Kurcze może to właśnie inofem powodował tyle syfów na buzi...

    Selja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś już gdzieś czytałam że właśnie mogą się pojawić syfki :(

  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 1 września 2015, 02:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawić??? :O Ja miałam nie syfki, a wrozdy niemiłosierne zanim zaczęłam stosować Inofem właśnie. I on mi tę gospodarkę hormonalną wyregulował, sebum też właśnie mam mniej teraz i już mi nic praktycznie nie wyskakuje... Zaskoczyłyście mnie, bo ja właśnie też od innych dziewczyn często słyszę, jaklie to zadowolone, że cera im się poprawiła.

    @klara_bella - a przyjmujesz jedną czy dwie saszetki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wlasnie odwrotnie. Mam okropne problemy z cera :(

  • aiszza Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 4 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 września 2015, 20:11

    aiszza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jakie macie doswiadczenia z Inofemem , komus sie udalo ???

  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 7 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, to może na Was akurat inaczej to zadziałało, wszak każdy organizm jest inny przecież :). Ale pierwszy raz naprawdę słyszę, nawet jak akurat dziewczyny, z którymi rozmawiałam miały jeszcze inne dolegliwości współistniejące i Inofem w związku z tym akurat nie był w stanie uregulować im wszystkiego, to wiem, że brały, żeby cerę i włosy sobie poprawić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupilam inofem w kwietniu i w cyklu kwietniowo majowym popijalam ale bardzo nierelularnie niemniej jednak pecherzyki przy stymulacji rosly ladniej... a w cyklu majowo czerwcowym pilam do owu regularnie (tez ladniej pecherzyk przy stymulacji rosl) a potem troche zapomnialam o nim no i wtedy okazalo sie ze jestem w ciazy... niestety ciaze stracilam...
    Teraz wracam do staran po poronieniu i do inofemu poki jeszcze z pl go mam bo potem iuz inofolic bo tylko to tutaj dostane...

  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 9 września 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, słuchajcie, właśnie kumpela do mnie zadzwoniła, żeby się pochwalić, że w ciąży jest :). Boże, ale jej zazdroszczę! Ona też miała przeboje z tym staraniem, ponad dwa lata, no ale nareszcie. Wiem, że jakiś czas, chyba ostatnio właśnie też wspomagała się Inofemem.

    roxa, przykro mi z powodu Twojego dzieciątka :(.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleńka :-* właśnie ruszyliśmy ze staraniami o naszego ziemskiego maluszka

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 9 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam próbkę, 4 saszetki, Inofemu.
    Mam mieszane uczucia czy ten suplrment jest mi potrzebny, ale widzę, że części z Was stosowanie tego specyfiku pomogło

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 16 września 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa, super! Będę trzymać kciuki! Z całych sił :*.

    malika89 - gdzie zamawiałaś próbki Inofemu? Może bym kuzynce dała namiar...
    Spróbować warto, bo naprawdę wielu osobom pomaga, a zaszkodzić - nie zaszkodzi.

    Czemu nie wiesz, czy Inofem jest Ci potrzebny? Co Ci konkretnie dolega, jeśli mogę wiedzieć, oczywiście? ;)

    Pozdrawiam dziewczyny i piszcie, bo coś cicho ;).

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 16 września 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleńka wrote:
    roxa, super! Będę trzymać kciuki! Z całych sił :*.

    malika89 - gdzie zamawiałaś próbki Inofemu? Może bym kuzynce dała namiar...
    Spróbować warto, bo naprawdę wielu osobom pomaga, a zaszkodzić - nie zaszkodzi.

    Czemu nie wiesz, czy Inofem jest Ci potrzebny? Co Ci konkretnie dolega, jeśli mogę wiedzieć, oczywiście? ;)

    Pozdrawiam dziewczyny i piszcie, bo coś cicho ;).

    Robiłam zakupy na allegro - testy LH, HCG i żel Conceive. Gratis dostałam Inofem.
    O to chodzi, że raczej mi nic nie dolega, oprócz zawitowań z tarczycą i problemami z cerą.
    Zaszłam w ciążę w drugim cyklu, ale niestety straciłam ją w 7 tyg.

    Aleńka, stosowałaś Inofem?

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo inofemu jest przydatny

    aiszza1
  • Magra Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 września 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję inofem już prawie 2 miesiące. W tym czasie dwukrotnie badałam poziom prolaktyny. Za pierwszym razem trochę ponad normę, a po miesiącu już w pięknej normie. Wierzę w inofem, dodatkowo pd 17 dnia cyklu mam brać duphaston. Jestem pełna nadziei.

    Magra
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 29 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję 2 cykl. Chciałabym 2x dziennie, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi. Mój ginekolog prowadzący powiedział, że to "pic na wodę" z kolei ginekolog-endokrynolog u którego byłam na konsultacji bardzo polecał i sugerował stosować. Na wszelki wypadek piję ;)

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 30 września 2015, 03:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija, no bo właśnie to tak jest... Inofem jest naprawdę skuteczny, o ile leczenie jest dobrze ustawione. Tak mi się przynajmniej wydaje. A każdy lekarz jednak opiera się na doświadczeniach swoich pacjentek. I trzeba tutaj wziąć pod uwagę to, że preparat ten nie na każdego działa tak samo. Mi na szczęście pomaga :).

  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 8 października 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej, co tu tak cicho? Gdzie uciekłyście, dziewczyny? :)

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 15 października 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, w przyszłym cyklu będę stymulowana CLO czy można pić jednocześnie inofem i brać Clo?

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ