X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • haidi011 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    podczytuję już was jakiś czas jak wiele osób na początku, szczególnie wątki z clo :-) Ja na własną rękę zaczęłam stosować inofem ale po 1 saszetce. Teraz czytam, że niektóre z was biorą po 2... zastanawiam się, czy teraz w 22dc warto zwiększyć ilość inofemu, czy dopiero ewentualnie od następnego cyku, jesli oczywiście będzie taka konieczność :-) Jak myślicie?

  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja dołącze... zaczełam pić inofem, ale niestety po 2 tygodniach musiałam go odstawić... ciągle mdłości i wymioty... czy ktoś tak jeszcze miał może? :-) a takie nadzieje z nim wiązałam :-(

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina masz do sprzedania ten inofem? mnie sie własnie konczy opakowanie

  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już sprzedałem :-(

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • Releaseme Przyjaciółka
    Postów: 168 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na przesyłkę, w poniedziałek będzie.
    ale zacznę brać od pierwszego dnia @.
    a inofem może wpłynąć na "intensywnosć" miesiączki??
    czyli np zmiejszyć/zwiększyć bóle.

    01.2013-12.2014 starania na luzie bez badań i leków
    01.2015- diagnostyka- hiperprolaktynemia, podwyższone TSH, słaba morfologia nasienia,
    stymulacja CLO- :(
  • marylka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofem jest podobno dużo lepszy od infolicu przynajmniej tak mówią te osoby, które zażywały oba. Przede wszystkim różnicą jest cena i smak, bo smakuje dużo lepiej no i też ma więcej pozytywnych aspektów. Działa na skórę, włosy i paznokcie no i wiadomo, że też na każdego działa inaczej. Powinno się go pić dwa razy dziennie, ale też wiem, że różnie go stosują. Co do efektów z tymi też bywa różnie. Na pewno fajnie jest czytać, że pomaga bo daje to większą nadzieję:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja się zastanawiam, czy jeśli mam regularnie owulkę, zawsze jeden pęcherzyk ok 22mm książkowe endometrium, to brać inofem? Niby lekarz zalecił, ale boję się, że skoro w tym temacie wszystko OK, to może on zaszkodzić i rozregulować?

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 19 maja 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Inofolic... dwa razy zaszłam z nim w ciążę... niestety przestałam pić po pozytywnym teście i roniłam... ogólnie go polecam. Po pierwszym poronieniu miałam problem z pracą jajników. Inofolic mi bardzo pomógł. Natomiast o inofemie wiem tylko tyle że jest tańszy i niektóre dziewczyny czują się po nim lepiej (tzn. mają lepsze samopoczucie). Ale szczerze to nie znalazłam żadnego komentarza o jego skuteczności w staraniach o dziecko. Także uważam, że lepiej zapłacić trochę więcej i cieszyć się macierzyństwem. Tak mi też doradzała moja pani dr.

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam inofem przez 1 cykl kiedyś i miałam bardzo ładny wykres. Żałuję, że nie zrobiłąm USG, żeby widzieć czy była owulacja czy nie.
    Od tego cyklu znowu piję inofem i znowu temp ładnie rośnie. Zrobię usg i się dowiem czy owu była czy nie. Bo u mnie owulacja to zjawisko paranormalne wręcz :P

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez. Poprzedni cykl zostawilam samopas, no i trwal 63 dni... pije nadal inofolic. Nawet tto, ze moja straszna cera tak mi sie po nim poprawila, sprawia, ze jest dla mnie wart tych pieniedzy :-)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Ja od piątku biorę Inofem. Dziś byłam na monitoringu , w 8 dniu mam w obu jajnikach pęcherzyki wielkości 10mm, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to inofem ma dokladnie taki sam skład jak inofolic, dlatego zdecydowalam sie wlasnie na inofem...zobaczymy co będzie. nie wiem czy pic 1 czy 2 saszetki dziennie?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • bubka Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny też zaczęłam swoją drogę z inofemem 1 seszetka dziennie i dodatkowa 2 tabletki kwasu foliowego. Czy którejś się już udało z inofemem zafasolkować i po jakim czasie?

    BUBA
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 414

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez dwa cykle piłam po jednej saszetce Inofemu dziennie, ale teraz od kilku dni zaczęłam pić po dwie saszetki, bo podobno tylko taka kuracja ma tak naprawdę sens.

  • gonga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któras z was pila inofem razem z ziołami ojca sroki? Myślicie, ze można je łączyć?

    gonga
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję inofem już 4 miesiąc, jak na razie bez efektów zaciążenia. Waga tylko trochę mi spadła i do słodyczy też mnie tak nie ciągnie jak kiedyś.Podobno na skutki tego specyfiku trzeba czeka co najmniej pół roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 10:23

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije już ponad rok...i po jednej i po dwie-różnie. Ani usg jajników ni jest lepsze, ani sluz, ani endometrium...Tylko tle, że kwasu foliowego łykac dodatkowo nie muszę

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nurtowało mnie pytanie czy można stosować inofem w trakcie ciąży wiec napisałam do eksperta Inofem i otrzymałam odpowiedz:

    "Nie ma przeciwwskazań do stosowania Inofemu w ciąży. Może Pani przyjmować
    nasz preparat i z lekarzem skonsultować, czy istnieje potrzeba przyjmowania
    go na dalszych etapach ciąży"

    To tak wrzucam gdyby jeszcze ktos byl zainteresowany :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie przyjmowania Inofemu. Mam zażywać 2 saszetki dziennie. Czy wy to sobie rozkładacie na różne pory dnia po jednej czy można wypić jednocześnie obie? Bo przyznam, że ja zapominam o drugiej. Rano wypijam jedną, a potem zupełnie mi wylatuje z głowy, żeby tą drugą wypić. I zastanawiam się czy dwie na raz można zażyć?

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 28 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można pić 2 od razu. Ja też tak robiłam. A co konkretnie do Inofemu to był całkiem niezły w smaku i tańszy więc to na niego się zdecydowałam. Ale później moja dr powiedziała, że czytała jakiś artykuł, że INOFOLIC jednak lepszy bo inofem ma jakiś tam jeden składnik, który zmniejsza jego przyswajanie. Więc zmieniłam i nie wiem czy to dzięki temu ale od razu zaszłam. Niestety ciąża biochemiczna ale następny cykl i znowu się udało i póki co jest dobrze. Dla mnie ten lek to cudo! :)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ