X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Martoszka cały cykl bierzesz. Piję a saszetkę dziennie i podobno działa jako suplement a 2 saszetki dziennie jako lek. Tak niektóre dziewczyny mówiły. Mnie lekarz kazał brać raz dziennie. Bez lekarza nawet nie wiedziałam że jest taki specyfik ;-)
    Ja się właśnie zastanawiam, moze w następnym cyklu przejdę na 2 saszetki;)

    M&M
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez kazał brać raz dziennie, a u mnie to raczej jako lek, bo teraz to taką kumulację robimy :)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak powiedzialam, ze biore to tylko sie spojrzala i tyle.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to inofemu wina, ale mam torbiel taką samą jak mialam pecherzyk. Nie wiem czy brac teraz drugi cykl inofem czy juz sobie odpuscic.

    M&M
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka ja bym sie poradzila lekarza czy dalej go brac czy nie, ja tez mialam dylemat bo zaczelam brac pod koniec cyklu bezowulacyjnego (trwal 54 dni) na dwa dni zwatpilam odstawilam inofem bo myslalam ze to przz niego nie mam okresu.
    nie wiem czy torbiel powstala przez inofem czy akurat taki zbieg okolicznosci, moze spytaj lekarza co teraz...
    mi ginekolog kazal brac przez 3 miesiace po 2 saszetki dziennie. wytrzymam, zobaczymy jaki to bedzie mialo skutek.

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin bedzie dopiero 9 stycznia, wiec to bedzie kolo 14-15 dnia cyklu

    M&M
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja odstawiłam inoferm, bo po luteinie @ nie przyszła. Wkurzyłam się, teraz duphaston biorę na wywołanie, a tak pieknie miało być po laparoskopi...

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ten odpuszczę, jak pójdę sprawdzić czy ta torbiel się wchłonęła to się zapytam czy brać go dalej

    M&M
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpuściłam, bo może to ma wpływ, że @ nie przyszła? Wszelkie objawy były, ale potem zniknęły i cisza. 2 testy w odstępach kilku dni mówią, że nic się nie zadziało, teraz tylko strasznie mnie bolą sutki, pierwszy raz w życiu tak mam. Pożyjemy - zobaczymy.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę inofem od 2 tyg. Bolą mnie piersi od kilku dni. Mialyscie tak? Przeważnie mam ból piersi kilka dni po owu. Nie mam jak iść na monitoring żeby zajrzeć co i jak

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabryela wrote:
    Witam dziewczyny :) ja dopiero dołączyłam do forum, więc z góry przepraszam jeśli moje pytanie się będzie powtarzać. Staram się o dziecko już 13 miesięcy, póki co nic. Jakiś tydzień temu zaczęłam pić preparat o którym piszecie - Inofem - bo ginekolożka mi go zasugerowała po tylu miesiącach nieudanych prób. W aptece babka powiedziała żeby pić 2 saszetki dziennie bo wtedy lepiej działa, z kolei na ulotce pisza o 1 i zgłupiałam. Możecie doradzić?
    witam :) mi lekarz zalecil 2 saszetki dziennie ( Inofolic) , yhh, ja mówie, że trochę drogo mnie to wyniesie :) a on mówi "JEST REWELACYJNY" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 23:13

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do pijących Inofem :)

    Mam podejrzenie PCO ale nie potwierdzone. Nigdy nie czułam owulacji a i ze śluzem niekiedy były problemy. Od jakiegoś tygodnia piję Inofem 2xdziennie i w końcu czuję, że coś się dzieje. Albo mi się wydaje. Ale mam czasami kłucia w jajnikach i śluzu jest dużo. Zobaczymy jak będzie dalej.

    Jeżeli chodzi o koszt specyfiku to jest dosyć spory. Ale po przewertowaniu wielu stron polecam kupować na allegro. Za 2 opakowania Inofemu po 60 saszetek zapłaciłam z przesyłką jakieś 140 zł. Infolic wyszedłby drożej.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Garnuszek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)
    ja od mojego gin dostałam dwie saszetki inofolic, ale wyczytałam, że inofem ma lepszy smak więc właśnie pan listonosz przyniósł mi 60 saszetek. Z przesyłką wyniosło nas to 76zł. Mam brać jedną dziennie...
    U mnie problem polega na tym, że w październiku odstawiłam anty. Pierwsza miesiączka przyszła jak w zegarku, a od początku listopada nie przyszło już nic :( wczoraj rano skończyłam Luteine na wywołanie (2 tabletki przez 3 dni). Teraz czekamy na miesiączkę...

    "nie wiedzieć to żyć w zagrożeniu..."
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja stosowałam inofolic/inofem 3 cykle. W trzecim cyklu z w/w suplementem i w pierwszym po HSG zaszłam w ciążę (owulację mi przesunął z 21dc na 15dc).

    Zostało mi do sprzedania 69 saszetek inofemu. Jeśli któraś byłaby chętna to piszcie w wiadomości prywatnej. Cena 30 saszetek w aptece internetowej to około 33zł (bez przesyłki). Ja liczę na 50zł/69 saszetek +koszt przesyłki.

    Pozdrawiam i zapraszam na fioletową stronę mocy!

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie kupię od Ciebie Neyla :) jeśli to nadal aktualne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy inofem/inofolic bierze się w ciąży też?

  • lilijka91 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofem zawiera kwas foliowy a dziecko na początku ciaży bardzo go potrzebuje więc myślę, że tak. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z inofemem. Staram się o dziecko prawie dwa lata i ostatnio lekarz kazał mi kupić ten suplement. Mam nadzieje, że poprawi on moje hormony.

    lilijka91
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja Inofem biorę bez konsultacji z lekarzem. Miałam problemy hormonalne (za niski progesteron i estradiol), jakos wyszłam na prostą i @ przychodzi ale mam długie cykle, przynajmniej 40 dniowe :/ a ,że o dzidzi zaczynamy myślec to zaczęłam brac Inofem, również z nadzieją ,że pomoże wyregulować cykl i teraz moje pytanie- czy którejś z Was ten lek zaszkodził? Wydłużył cykl albo coś podobnego?

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy którejś z Was udało się zajść w ciążę po tym Inofemie ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • gagat Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 16 marca 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od wczoraj zaczęłam przygodę z inofem, mam nadzieję, że wreszcie chociaż śluz mi się unormuje, bo tu nawet wiesiołek nie pomaga.

    dc0565c3dde4ab4d94a770cbe4b54573.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ