X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ja powiedzialam, ze biore inofem. Ale nic nie powiedziala,.wiec nie wiem czy to cos juz dalo. Mam nadzieje, ze to jest ten pecherzyk. Najwazniejsze by pękł, bo nie bardzo chcę torbiel na święta. Ale to jest tylko jeden jedyny pęcherzyk, który jest w tym cylku. Nie ma ani jednego więcej. Tylko ten jeden
    Pewnie chodziło o dominujący, bo pęcherzyków ogólnie w każdym jajniku jest więcej co cykl.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko jeden jedyny w tym.cyklu. mam zdjecia z usg. Wczesniej mialam po 3 pecherzyki takie do 6mm, a teraz jest jeden jedyny 23mm.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wypełnicie tą ankietę? byłoby super, dzięki z góry ;*
    https://docs.google.com/forms/d/1McA05vZo_Sr0aNtmq0GHmq1ZXi5_IHSSitpqlOrT-xw/viewform

    M&M
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, zaczynam się martwić tymi Waszymi pęcherzykami...oby to nie inofem, inofolik robił jakieś "gupie gupoty", bo to przecież nie o to chodzi, cel jest inny :/

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestań, będzie co będzie;)
    Teraz idę po Clo by zacząć stymulację i się cieszę, bo może wreszcie się uda;)

    M&M
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie torbiele :D tylko mega płodne pęcherzyki :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak bedzie torbiel to trudno, to znaczy że trzeba zacząć stymulację i tyle;)

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nigdy nie miałam torbieli, dwa cykle temu też miałam i to na lewym właśnie. Ale cóż, Cuda są i będą i trzeba wierzyć:)

    M&M
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie torbiel, to będzie antykoncepcja najpierw niestety. Kiedyś mnie to już obleciało niestety.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie po inofemie urósł jeden pęcherzyk kiedyś musiałam brać dodatkowo leki na stymulację no ale niestety i tym razem się nie udało. Mam nadzieję że Wam szybciej uda się zaciążyć i będziecie przesyłały Nam wiruski <3 <3 <3

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba cos mi mowila lekarka o lekach na pęknięcie tego pecherzyka, wiec albo bedzie zastrzyk albo duphaston

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim bym wyslala wiruski gdyby tylko sie udalo <3

    M&M
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka na pęknięcie pewnie pregnyl a duphaston po owulacji. A który masz dc ?? Jak zajdziesz to wysyłaj :-D

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro 12 bedzie.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy inofem bierze się cały cykl czy do owulacji tylko?

    M&M
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka cały cykl bierzesz. Piję a saszetkę dziennie i podobno działa jako suplement a 2 saszetki dziennie jako lek. Tak niektóre dziewczyny mówiły. Mnie lekarz kazał brać raz dziennie. Bez lekarza nawet nie wiedziałam że jest taki specyfik ;-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tutaj przeczytałam o tym, zastanawiałam się może z 2 dni i bach do apteki;)
    Nie wiem czy o od tego, ale mam jedyny pęcherzyk 23 mm i ciekawe czy pękł dzisiaj, bo wczoraj coś tam się w nim działo( skrzepiki krwi) były na USG widoczne w nim, więc mam nadzieję, że pękł, bo od jutra dupka mam brać.

    M&M
  • gabryela Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) ja dopiero dołączyłam do forum, więc z góry przepraszam jeśli moje pytanie się będzie powtarzać. Staram się o dziecko już 13 miesięcy, póki co nic. Jakiś tydzień temu zaczęłam pić preparat o którym piszecie - Inofem - bo ginekolożka mi go zasugerowała po tylu miesiącach nieudanych prób. W aptece babka powiedziała żeby pić 2 saszetki dziennie bo wtedy lepiej działa, z kolei na ulotce pisza o 1 i zgłupiałam. Możecie doradzić?

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabryela przed Twoim postem masz odpowiedź na swoje pytanie :-) 1 saszetka dziennie działa jako suplement 2 saszetki jako lek. Mnie lekarz zalecił raz dziennie.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ