X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę inofem dopiero od 5 dni. ciekawe czy coś wyjdzie na monitoringu we wtorek:)

    agulineczka lubi tę wiadomość

    M&M
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore Inofem drugi miesiac 2x1 saszetce, jedyne co zauwarzylam to wiecej sluzu I pobolewaja mnie jajniki od jakiegos czasu, poza tym nic sie nie zmienilo. Apetyt niestety dopisuje tak jak wczesniej I @ jak niebylo tak nie ma. Mam jeszcze zapas na 2 miesiace zobaczymy moze cos sie zmieni.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka koniecznie daj znać, ja biorę od 10 dni i jestem ciekawa czy coś będzie widać ;)

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia wrote:
    Martoszka koniecznie daj znać, ja biorę od 10 dni i jestem ciekawa czy coś będzie widać ;)
    Dobra, powiem co i jak za miesiąc:)

    Princess00 lubi tę wiadomość

    M&M
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę od kwietnia inofem. I efektów brak. Na mnie chyba po prostu to nie działa. W przyszłym cyklu mam brać po 2 saszetki. Zobaczymy czy to coś da :) Chociaż gdzieś czytałam, że inofem u niektórych osób zaczyna coś dawać po pół roku stosowania, chociaż są przypadki, że niektórym już w 1 cyklu brania udało się zajść w ciążę, więc nie wiem jak to w końcu jest...

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy organizm jest inny i to głównie myślę zależy od tego czy to coś da czy nie koniecznie...ale najważniejsze, że ie zaszkodzi :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po inofemie jeden jedyny raz urósł jakikolwiek pęcherzyk miał 18 mm niestety nie pękł.

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wygląda na to, że szanse,że to coś da są :) z każdym wpisem rosną :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Triszkaaa Koleżanka
    Postów: 130 17

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tez pije Inofem i jakie są tego skutki? Takie ze miesiączka spóźniła mi sie o tydzien, okres wyglada jak nie okres , konsystencja i kolor jakieś dziwne :( brak owulacji ponieważ progesteron wynosi 1, i lekarz tez stwierdził brak pęcherzyków.. I brak bolu piersi, na mnie chyba ten inofem nie działa, jedynie co bolą mnie jajniki, niż zwykle.

    czekam,czekam
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triszkaa a wcześniej jak wyglądał Twój cykl? owulacje występowały, miesiączki były regularne? Masz pcos?

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Triszkaaa Koleżanka
    Postów: 130 17

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja choruje na niedoczynnosc tarczycy w lutym br miałam b. wysokie tsh bo az 93,44 podwyzszone przeciciała i jak teraz sięgne pamięcią to juz dawno nie miałam śluzu płodnego, pamietam ze kiedys takowy występował teraz juz długo długo nie.. a miesiączki zdarzał się miesiąc przerwy i czesto zmieniaja date, zazywam eurothyrox 137, oraz selen na przeciwciała oraz Inofem bo ft4 było niziutkie, ale nie widze zadnej roznicy.. ani nie miałam śluzu, plus bezowulacyjny cykl, fakt przyznam nie piłam codziennie.. od tygodnia pije systematycznie, zobacze czy są rezultaty teraz..

    ewwiel lubi tę wiadomość

    czekam,czekam
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy na cenne informacje od Ciebie :)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Triszkaaa Koleżanka
    Postów: 130 17

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis zaczynam Clo, wie ktoś czy moge pic sobie Infoem? procz tego planuje zakupić olej z wiesiołka..

    czekam,czekam
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że można, ja bym piła, lekarz nic nie mówił? Chociaż on pewnie nie pamięta kto co pije...tylko wybiórczo.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Triszkaaa Koleżanka
    Postów: 130 17

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojade 15tego na monitoring to jeszcze dopytam :)

    czekam,czekam
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i problem rozwiązany :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Triszkaaa Koleżanka
    Postów: 130 17

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty gwiazdeczko masz juz jakieś potomstwo?:)

    czekam,czekam
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie. Świeżo po laparoskopii czekam na pierwsze stymulacje gonadotropinami, być może w połączeniu z clo.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Triszkaaa Koleżanka
    Postów: 130 17

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej, dla mnie to narazie nieznane tematy a moge zapytac od czego Ci się to wzielo, chorujesz na cos? czy tak o, z niewadomych przyczyn

    czekam,czekam
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj był 8 dzień cyklu i bolały mnie jajniki i miałam lekkie skurcze.ciekawe czy to od inofemu

    M&M
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ