X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • Gaabyy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 29 lutego, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja zaczęłam brać po 2 saszetki Inofemu w zeszłym roku i miałam ładne owulacje po nim, a nawet naturalnie zaszłam w ciążę co przy moim jednym niedroznym jajowodzie było cudem. Ciaze niestety poroniłam... teraz czekam na miesiączkę, już teraz znowu wdrożyłam saszetki. Mam pytanie, jakie witaminy jeszcze przy nim bierzecie? Bo nie wiem czy ostatnio nie przesadziłam z kwasem foliowym. Brałam do inofemu witaminy dla kobiet starających się o dziecko. Może tego było za dużo?
    Muszę poczekać jeszcze 2 tyg aż unormują mi się hormony i będę robić badania.
    Jedno wiem, że inofem przywrócił mi owulacje i jestem pewna że pomógł zajść w ciążę.
    Mąż też bierze witaminy. I stosujemy zel intymny chroniący nasienie, nie wiem czy to sciema ale po 2 msc stosowania tego, pojawiły się 2 kreski. Biore tez tabletke na tarczyce, bo tsh mam stanowczo za wysokie. Mam resztki duphastonu to chce go brac jak juz pojawi sie miesiaczka. Chyba ze juz teraz zaczac?
    Teraz będziemy walczyć znowu. Ale może macie jeszcze jakieś rady, co brać lub może czegoś było za dużo?

    Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.
‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ