X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    ja póki co piję rano i wieczorem i jakoś nie zauważam problemów z cerą ale to dopiero tydzień jak piję.
    A Promen Waszym zdaniem jest dobrym wspomagaczem?[/QUOTE


    Mój mąż stosuje już drugi miesiąc i widzę, że ma więcej energii. Co do nasienia to nigdy nie badaliśmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 22:05

    Demeter
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, muszę i mojemu kupić :)

    neomi34
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech jak zwykle jestem wyjątkiem ;)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu?

    neomi34
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo mnie wysypało po infolicu, nigdy nie miałam takich problemów z cerą jak po tym leku
    dziewczyny piszą, że mają poprawę z cerą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 23:30

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    neomi34 wrote:
    ja póki co piję rano i wieczorem i jakoś nie zauważam problemów z cerą ale to dopiero tydzień jak piję.
    A Promen Waszym zdaniem jest dobrym wspomagaczem?[/QUOTE


    Mój mąż stosuje już drugi miesiąc i widzę, że ma więcej energii. Co do nasienia to nigdy nie badaliśmy.


    demeter to polecam skorzystać z promocji, w większości klinik w czerwcu jest darmowe badanie nasienia, poczytaj na naszym bocianie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 23:32

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też strasznie wysypało w pierwszym cyklu z inofolikiem. Miałam aż taką wysypkę na twarzy.Ale później cera się mocno poprawiła , wypryski nawet z pleców zeszły , co było moją zmorą.

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie póki co nie wysypało i oby jak najdłużej :)dziś włączam clo i zobaczymy co to da a od 5 dc encorton jego się boję najbardziej:(

    neomi34
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie damy radę ;) Dlaczego boisz się encortonu ? Ja jestem po pierwszym cyklu z clo , pół tabletki. Dzisiaj mam 22 dc i czuje że nic z tego nie wyszło... od następnego cyklu cała tabletka clo , siofor 500 i oczywiście inofolic. Chociaż zastanawiam się nad inofemem

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nurtowało mnie pytanie czy można stosować inofem w trakcie ciąży wiec napisałam do eksperta Inofem i otrzymałam odpowiedz:

    "Nie ma przeciwwskazań do stosowania Inofemu w ciąży. Może Pani przyjmować
    nasz preparat i z lekarzem skonsultować, czy istnieje potrzeba przyjmowania
    go na dalszych etapach ciąży"

    To tak wrzucam gdyby jeszcze ktos byl zainteresowany :)

    Viki26 lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Urocza za informację, chętnie bym wysłała męża na takie badanie ale niestety na dzień dzisiejszy jest na Nie.

    Demeter
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Spokojnie damy radę ;) Dlaczego boisz się encortonu ? Ja jestem po pierwszym cyklu z clo , pół tabletki. Dzisiaj mam 22 dc i czuje że nic z tego nie wyszło... od następnego cyklu cała tabletka clo , siofor 500 i oczywiście inofolic. Chociaż zastanawiam się nad inofemem

    Bo jak czytam o skutkach ubocznych to się boję. A inofem to jest zamiennik inofolicu z tego co słyszałam.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny.Od jakiegoś czasu obserwuje wasze wpisy na tym forum:) Większość z Was jest staraczkami o 1 dzidzie. Ja jestem juz mama jednego dzieciątka, i obecnie on ponad roku staramy sie o dzidzie ponownie. Od stycznia tego roku pije inofolic oraz zamiennik jego nie polski Pregnitude bo ma taki sam skład. Nie mam żadnych PCO , ani innych wad. Dochodzi 6 miesiąc kiedy pije ten specyfik i zastanawiam się czy naprawdę ma on w sobie coś magicznego skoro efektów nie widać.Dopada mnie już frustracja iż z każdym miesiącem liczę na cud, a miesiączka się pojawia. Czy któraś z was piła Inofolic pół roku i po tym czasie doczekała się upragnionej fasolinki :) Pozdrawaiam was WSZYSTKIE.

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, i ja jestem nowa tutaj na tym wątku. Dziś pierwszy raz piłam inofolic. Czy u was też jest taki zupełnie bezbarwny, bezsmakowy (minimalnie gorzki, ale naprawdę minimalnie)?? Powiedzcie mi jeszcze, czy najpierw wsypujecie proszek i potem zalewacie, czy odwrotnie?? Chyba źle zrobiłam, bo nalałam wody i później proszek...i tak jakoś kiepsko się rozpuściło, musiałam klika razy zamieszać łyżeczką...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszkaaa wrote:
    Nurtowało mnie pytanie czy można stosować inofem w trakcie ciąży wiec napisałam do eksperta Inofem i otrzymałam odpowiedz:

    "Nie ma przeciwwskazań do stosowania Inofemu w ciąży. Może Pani przyjmować
    nasz preparat i z lekarzem skonsultować, czy istnieje potrzeba przyjmowania
    go na dalszych etapach ciąży"

    To tak wrzucam gdyby jeszcze ktos byl zainteresowany :)
    Miszkaaa ja pije inofolic wprawdzie, ale sklad podobny, ile masz zamiar go pic?

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny! Ja jestem w szoku. Cykle mam bezowulacyjne, miesiączki długie, cykle neiregularne, PCOS. Wczoraj 19:30 zrobiłam test owulacyjny, wyszły mi dwie równe kreski, dziś zrobiłam przed chwilą, jest ciemniejsza krecha :-) z w szoku jestem dlatego, że od czterech cykli robię testy owulacyjne i ani razu jeszcze mi nie wyszły pozytywne aż do teraz. Nie wiem czy to możliwe aby było to działanie inofolicu? Wiem że pozytywny test nie jest 100% penością, że owulacja nastąpi ale sam fakt że coś tam wyszło na tym teście. Zastanawiam się tylko, czy to możliwe żeby taks szybko działał?

    Neomi34, masz sznaucerka? Kocham te psiaki, mam dwie sznaucerki w domu, kocham je nad życie <3 <3

    2q8d9hd.jpg

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka może ''coś'' tam się u Ciebie w końcu ruszyło, ważne że jest postęp na który z pewnością czekałaś:)

    miluszka lubi tę wiadomość

    Demeter
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter, liczę na to;-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Dziewczyny! Ja jestem w szoku. Cykle mam bezowulacyjne, miesiączki długie, cykle neiregularne, PCOS. Wczoraj 19:30 zrobiłam test owulacyjny, wyszły mi dwie równe kreski, dziś zrobiłam przed chwilą, jest ciemniejsza krecha :-) z w szoku jestem dlatego, że od czterech cykli robię testy owulacyjne i ani razu jeszcze mi nie wyszły pozytywne aż do teraz. Nie wiem czy to możliwe aby było to działanie inofolicu? Wiem że pozytywny test nie jest 100% penością, że owulacja nastąpi ale sam fakt że coś tam wyszło na tym teście. Zastanawiam się tylko, czy to możliwe żeby taks szybko działał?

    Neomi34, masz sznaucerka? Kocham te psiaki, mam dwie sznaucerki w domu, kocham je nad życie <3 <3

    2q8d9hd.jpg

    Super, że Ci wyszła owulacja czyli powoli powoli do przodu oby kolejny test też pokazał dwie kreseczki :) a od kiedy pijesz inofolic? coś do tego bierzesz z suplementów?

    Tak mam jak widać na zdjęciu :) moja córcia jak się śmieje, ma 2 latka i jest najukochańsza póki co póki nie mam swojego maluszka. A Twoje w jakim wieku?i jak się nazywają? moja Daisy :)))

    neomi34
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekałam na efekty picia inofolicu i musze się pochwalic ze moj ostatni cykl trwal tylko 32 dni:) Tylko, poniewaz ja zawsze mialam dlugie ok 50 dni wiec jest to dla mnie sukces. Martwia mnie tylko plamienia przed, bo nigdy takich nie mialam a teraz trwaly 3 dni i byly dosc obfite. Malo tego w ogle nie czuje sie jakbym miala @ brzuch, ani piersi nie bola w ogole. Ciekawe czy to sprawa inofolicu...

    neomi34 lubi tę wiadomość

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ