X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potworku u ciebie faktycznie zadziałał inofolik, sam fakt że tak ci skrócił cykl to duży postęp.
    A ja wczoraj zgodnie z zaleceniem endokrynolog zamówiłam inofolik i zaczynam znowu pić. Sama nie wiem, mam do tego sceptyczne nastawienie. Nie potrafie na to wszystko patrzeć entuzjastycznie. Chyba złapałam doła, małpa ma przyjść jutro albo pojutrze i mam wisielczy humor. Zazdroszcze wam dziewczyny optymistycznego nastawienia.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackangel jak tam po wizycie? Jak twoja fasolka? Mam nadzieje, że wszystko z wami dobrze.

    Demeter
  • mimona Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Z mężem staramy się o dzidzie od października 2014 i nadal nic :( Od miesiąca biorę inofolik raz dziennie i dodatkowo cyklodynon na uregulowanie miesiączki. cykle co 35, 42 .. .. 51 . przerobiłam różnych lekarzy ale ten ostatni wydaje mi się w miarę konkretny. Czekam na wynik badań hormonalnych w końcu zleconych !! wciąż pełna nadziei, że się uda.

    Ev lubi tę wiadomość

    mimona
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter, doczekasz się swojej fasoleczki. Ja też łapię doły, ale Inofolic daje mi nadzieje. Naczekamy się, ale potem zapomnimy o tym trudzie starań jak już będzie ciąża :-)
    Ja bardzo sceptycznie podchodziłam jak moja ginka dała mi ten preparat, mówiąc, że ureguluje mi moje owulacje. Myślałam - suplement diety ma pomóc przy moich rzadkim jajeczkowaniu??? I proszę, była owulacja, tyle, że w 25 dc. Szkoda, że mąż się spóżnił, więc raczej nici z tego cyklu.
    Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość, bo Inofolic działa po jakichś 3 miesiącach na ogół, jak u mnie jest. Pij 2 razy dziennie po 1. I nie poddawaj się, głowa do góry i do działania :-)!!!

    Demeter lubi tę wiadomość

  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimona ja jestem zywym przykladem ze inofolic wyregulowal mi cykl. Pij dwa razy dzienie, wiadomo na efekty trzeba poczekac, ale jak masz byc w ciazy to musisz byc cierpliwa:) Jesli chodzi o cyclodon to tanszy jest castagnus a to to samo :)

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pije inofolic dwa razy dziennie od grudnia, raczej teraz już z przyzwyczajenia - ciąży jak nie było tak nie ma

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • mimona Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije inofolik raz dziennie, zgodnie z zaleceniami lekarza. co dziwne od tygodnia chodzę 4 razy siku w nocy !nie wiem czy tak na mnie działa inofolic ? . nigdy wcześniej tak nie miałam. któraś z was miała podobne dolegliwości . Dziękuję za przyjęcie na forum ,aż lepiej się czyje mogąc dzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami.

    mimona
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella dzięki za miłe słowa. Ja inofolik a raczej inofem, bo to ten skład stosowałam już wcześniej. Piłam go przez cztery miesiące i jedyny plus był taki, że zeszczuplałam i nie ciągnęło mnie już tak do słodyczy. No ale jak endo powiedziała, że nadal brać to zaczynam od kolejnego cyklu. Mam teraz chwiejny nastrój, bo wredota nadchodzi i brzuch boli jak diabli.

    Potworku to teraz pytanie za sto punktów. Skoro już są piękne dwie kreseczki to odstawiasz inofolik, czy nadal stosujesz?

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimona ja nie miałam takich dolegliwości z częstym siusianiem z powodu inofoliku.

    Demeter
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje cisteczkowy potworku !2084516lotocpu0fa.gif <3

    ciasteczkowy potwór lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • mimona Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potworku gratuluję :)

    ciasteczkowy potwór lubi tę wiadomość

    mimona
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczynam 9 mc starań z inofolic dopiero co zaczęłam się starać a tu już 9 mc .masakra :((


  • mimona Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka stosujesz jedna saszetke dziennie czy dwie ?

    mimona
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 saszetki dziennie raz mi się udało w czerwcu ale coś było nie tak bo miałam samoistne poronienie :(((


  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przez ostatnie 3 miesiące piłam 2 saszetki dziennie, w tym cyklu piję 1 saszetkę, zastanawiam się czy ni przerzucić się na inofem

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • mimona Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka83 , bardzo mi przykro z tego powodu ale wierze, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Przynajmniej wiesz ,że masz szanse !! tylko kwesta czasu, zobaczysz :) :* a ja wciąż czekam ...
    Zrobiłam dzisiaj kolejny test owulacyjny i pierwszy raz zobaczyłam .. dwie kreski !! Męża mam przy sobie wiec zadziałamy .

    mimona
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimona, powodzenia i do dzieła;-) :-), ja też własnie w tym cyklu w dniu wizyty, gdy pęchol miał 25 mm ujrzałam dwie równe grube krechy na teście owu!!!! Lekarka martwiła się, że przy naturalnym cyklu taki duży ten pęchezyk, ale pękł! Owu była najprawdopobniej 26-27dc!! Póżno, ale u mnie właśnie tak jest, mam póżne jajeczkowanie.
    Lena, czyli zajśc możesz, to najważniejsze. Na pewno niedługo się uda.
    Ja swoją pierwszą ciężę straciłam w 6 miesiącu. Minęły już 2 lata i znowu chce być mamą.
    Po cich licze, że może męża plemniki zdąrzyły. A jak nie to będzie nowy cykl.





  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/staramy-sie-i-wspieramy,8245.html

    Zapraszam na nowe forum :) Jeśli czujecie potrzebę wygadania, wyżalenia się ...lub po prostu potrzebujecie wsparcia . Pozdrawiam ! :)
    945058jqhldqmodg.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 13:11

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Potworku to teraz pytanie za sto punktów. Skoro już są piękne dwie kreseczki to odstawiasz inofolik, czy nadal stosujesz?"

    Dzwonilam do ginekologa w tej sprawie, ktory dzwonil i konsultowal sie z innymi ginekologami i powiedzial ze jak najbardziej caly pierwszy trymestr, ale dodatkowo mam brac kwas foliowy :) Bede pic, ale po jednej saszetce. Powoli go odstawie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 16:04

    Demeter lubi tę wiadomość

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiedz dla DEMETER :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 16:04

    mimona lubi tę wiadomość

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ