X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis na usg tarczycy ,piersi , jajnikow. Pecherzyk dominujacy w lewym 9 na 10 mm w 10dc ale mam guza w lewym placie tarczycy 13na 22 mm czeka mnie punkcja jutro ide z wynikami do mojej gin i zobaczymy co zaleci, mam nadzieje ze nie dostane czerwonego światła dla starań. ..jakos mam przeczucie ze to moze byc ten miesiac mam urlop nie myślę o pracy i przy tym luzie rośnie nadzieja ze sierpien wrzesień moglby przynieść 2 krechy;-)

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Dziewczyny, inofolic piję prawie 3 miesiące, dwa razy po jednej saszetce. Jestem w 25dc i przedwczoraj pozytywny test owu, dziś u ginki potwierdzona owulacja!!!! Szkoda tylko, że z mężem się spóżniłam, bo będzie dziś dopiero w nocy, no już po ptakach :(, choć mam małą nadzieję, że może coś się uda.... Nie powiem ten fakt poprawił mi humor, ale potem smutno mi się zrobiło, ze nie łapałam męża prędzej, byłam pewna, że znowu cykl bezowulacyjny:( Ale Ino naprawdę działa!!!! Ginka pod wrażeniem, jajniki piękne. A śluzu miałam naprawdę dużo. Spóżniłam się to fakt, bo mamy delegacje z mężem, ale ten suplement naprawde działa!!! Nie mam pco, ale czasami jajniki wyglądają jak policytsyczne i swoje - rzadkie owulacje.
    Do tego mniej slodyczy, więcej ruchu i organizm lepiej funkcjonuje.
    Nie zaszkodzi spróbować :-) a najważniejsze ze masz owulke i jeden miesiąc dłużej to nic przy tym ze mozesz juz wkrótce zobaczyc 2 kreski! Tez gin kazala odstawic slodycze jezdze po 15 km na rowerze byle do celu:-) po odstawieniu cukru jogurt owocowy to jest za słodki. .:-)

    Agnella, mimona lubią tę wiadomość

  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! jak to jest z tym inofemem (inofolic) bo niby pisze że nie przekraczać 1 saszetki dziennie (jedna to dobowa dawka) a Wy piszecie że pijecie po dwie dziennie... więc jak to z tym jest?

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiak mi lekarz zalecil dwie saszetki, wiec tak pije. To tylko suplement, wiec raczej nic nie powinno sie dziac pijac jedna wiecej niz jest na opakowaniu. Od kwietnia nic mi nie jest, wiec chyba bede zyc :)

    sylwiak, Agnella lubią tę wiadomość

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarka kazała dwa razy dziennie po jednej. To jest dawka lecznica i pomaga :-) Cena niezbyt fmała tego suplementu, ale czego się nie robi dla maluszka :-);-) Ja też jakoś jeszcze zyję i o dziwo pomaga na owulacje :-)

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Pozwólcie ze sie dołączę :) . Mi lekarz przepisał wczoraj inofolic 2 razy dziennie po jednej saszetce.

    Moje pytanko to : Gdzie kupujecie inofolic i czy sa jakieś efekty ?:)


    Pozdrawiam !903039tk4lw6f84s.gif

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanko ... od kiedy ( od którego dnia cyklu) zacząć stosować ?:)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień cyklu chyba nie ma znaczenia a ja kupowałam w aptece św. Stanisława, za 120 saszetek zapłaciłam 127zł.. (2op. po 60szt.)

    Agnella lubi tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha rozumiem ;)) . Ok dzięki :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z inofemu przerzuciłam się na inofolic.
    Dziś czuję jak jajniki pracują. Mam nadzieję, że owulki mi nie przyspieszą, bo mąż dopiero w niedzielę będzie w domu :)
    Ja kupuję na internecie Apteka Gemini. tam jest dużo taniej wszystko a zamawiając za 300zł przesyłka jest za darmo

    Ev, urocza lubią tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja z inofemu przerzuciłam się na inofolic.
    Dziś czuję jak jajniki pracują. Mam nadzieję, że owulki mi nie przyspieszą, bo mąż dopiero w niedzielę będzie w domu :)
    Ja kupuję na internecie Apteka Gemini. tam jest dużo taniej wszystko a zamawiając za 300zł przesyłka jest za darmo

    Faktycznie taniej ;) , opakowanie inofolic kosztuje tylko niecale 30 zł ;)

    Dzięki ! 2095301wz1191l6ez.gif

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też polecam internetową aptekę gemini. I jak w Waszym mieście jakaś tania jest, na pewno się znajdzie. Ja u siebie ostatnio znalazłam, gdzie Inofolic kosztuje 35zł. Trochę w kolejce muszę postać, bo dużo osób starszych jest. Jak któras jest z Białegostokego to apteka Rodzinna na ul. Przejazd 2
    Ja miałam potwierdzoną owulację bez żadnych leków, po piciu 3 miesięcy Inofolicu:-)!!! A mam budowę policystyczną jajników, więc naprawde super, bo mam rzadkie owulacje. Trzeba tylko czasu, bo jeden miesiąc, nawet dwa to raczej mało.
    A piję się go niezależnie od cyklu, można w dowolnym dniu zacząć.




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 22:08

    Ev lubi tę wiadomość

  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj piłam 3 dzień inofem i czułam takie dziwne kłucie w dole brzucha, ale nie wiem czy to jajniki czy jelita... bo miałam dziwne wzdęcia do tego... :/ i chyba nie wiem jak to jest mieć ból owulacyjny..

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja pije inofolic od kwietnia i chyba sie udalo! :) Dzisiaj zrobilam test 10 dpo i jest taki wynik... Myslicie ze jest pozytywny, boje sie ze to nie to. Wczoraj tez zrobilam test z drugiego moczu i wyszedl cien cienia doslownie. Ten dzisiejszy juz sciemnial i kreska jest bardziej widoczna, ale wiem ze nie wolno odczytywac testow pozniej niz 5-10 minut. Ze stoperem w rece siedzialam dzisiaj i czekalam, po 2,5 minutach zaczelo cos sie delikatnie pokazywac. Pomozcie!
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/3vHBd0iUMjg6arPXTVQQiK2roi4CEc

    Agnella lubi tę wiadomość

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj odwiedziłam swoją endokrynolog i tsh mam super, hiper i idealne na zachodzenie w ciążę:) Szkoda tylko, że ta ciąża jakoś nie chce się do mnie przyczepić. Okres zbliża się dużymi krokami. Pytałam ją o inofolik i o dziwo była w temacie, czyli na czasie:) Powiedziała, że jak najbardziej zaleca, bo on świetnie wpływa na nasze rozregulowane hormony. Więc od przyszłego cyklu wracam znowu do inofoliku.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potworku widzę drugą kreskę!
    Myślę, że można ci już gratulować:) szybko wyszedł test więc ma prawo być jeszcze bladziutki ale jest!

    ciasteczkowy potwór lubi tę wiadomość

    Demeter
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko. ..gratuluję , blada ale kreska jest:-) ile pilas inofolic?

    ciasteczkowy potwór lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CiasteczkowyPotworku, piękna kreska jak na 10 po owu :-)!!! Gratuluję :-)
    Pewnie z emocji az nie uśniesz, haha, ja tak miałąm po ujrzeniu dwóch kresek ;-)
    Same dobre i pozytywne wieści ostanio na forum:-) I niech tak dalej :-)

    ciasteczkowy potwór lubi tę wiadomość

  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilam go przez 4 miesiace i bylo widac efekty. Cykl sie unormowal do 33-34 dni, a nie tak jak kiedys po 50 dni. Czy wczesniej mialam owulacje? Nie wiem.. skok zawsze byl i testy owulacyjne wychodzily. Tym razem owulki jestem pewna bo mialam monitoring no i test wychodza jak wychodza :). Pijcie dziewczyny nie traćcie nadziei. Moze za szybko sie ciesze bo jeszcze nic pewnego, ale mocno wierze ze sie uda i Pan Bog mnie wyslucha :) aha i zeby nie bylo nic oprocz inofolicu nie bralam :)

    małpakacpra, Agnella, klara_bella, Ev lubią tę wiadomość

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczkowy potwór gratuluję :)
    Ja jak pisałam wyżej czuję jajniki, przy inofemie tego nie miałam. Bolą i bolą.
    Mam nadzieję, że to dobry znak i że szybko będą efekty w postaci 2 kresek :P

    ciasteczkowy potwór lubi tę wiadomość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ