X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pecherzyk w piatek mial 3mm i jest ladnie wysoko umiejscowiony ... Niestety jest tez torbiel ok 4 cm ... Na szczescie daleko od pecherzyka ;)) mam nadzieje ze 20 zabije serduszko ;) pozdrawiam

    neomi34 lubi tę wiadomość

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter żyje ale dziś rano zmarł mój dziadzio :((((((((((((((((((((
    wczoraj cały dzień siedziałam z nim bo rano zabrali go do hospicjum:( jestem wyczerpana emocjonalnie jak nie wiem, to co widziałam tam jak ludzie męczą się, umierają i nie mają na to wpływu, uświadomiło mi po raz kolejny 4 lata zmarła moja mama, że nic się nie liczy oprócz zdrowia i rodziny jak się jej nie ma to umiera się w samotności jak wiele osób stamtąd. Sorki, że się rozpisałam ale ..

    neomi34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi tak bardzo mi przykro, dobrze że byłaś przy nim w tych ostatnich chwilach. Masz rację rodzina jest najważniejsza.
    Współczuje Ci, musisz odpocząć trochę, to był ciężki dzień dla Ciebie.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackangel serducho na pewno zabije i je zobaczysz:) a krwiak może sam się wchłonie, dobrze że z dala od fasoli.

    Demeter
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter, bardzo Ci wspłczuję, łzy się płyną do oczu, przypomniałąm sobie jak 3 lata temu moi dziadkowie umierali i byłam przy nich, byli jak dzieci, najpierw dziadek, a po miesiącu babcia odeszła, bo nie mogła dziś bez swojej wielkiej miłości życia.
    Bardzo przykro też mi z powodu mamy :(
    Blackangel, torbiele dziewczyny mają w ciązy, niektóre dostają na luteinę albo duphston. Ten drugi lepszy, ja miałam dużego krwiaka, obok maluszka...Unicestwił go właśnie duphaston.
    W pierwszym miesiącach ciązy te wizyty są niezwykle emocjonujące.


  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter moje kondolencje 3maj sie jestesmy z Toba :***

    Agnella Demeter no mam nadzieje ze bedzie ok tylko mam obawy juz bo w pt mialam jasno rozowe plamienie bardzo male ale bylo i bylam wtedy w szpitalu ale za wczesnie zeby cos mi powiedziala i o tej torbieli tylko sie dowiedzialam a dzisiaj rano zobaczylam nitke czystej krwi ale teraz caly czas juz jest normalny i tak samo bylo w pt ... Juz mam stracha ale pani doktor powiedziala ze 40% kobiet na poczatkach ciazy ma plamienia i niekoniecznie sa zle ... Moze to byc jeszcze koncowe stadium zagniezdzania... To jest to ze ja sie martwie a w 5 tyg ciazy i tak niewiele moga zrobic i mi powiedziec byle do 20 sierpnia :(

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Neomi tak bardzo mi przykro, dobrze że byłaś przy nim w tych ostatnich chwilach. Masz rację rodzina jest najważniejsza.
    Współczuje Ci, musisz odpocząć trochę, to był ciężki dzień dla Ciebie.

    Dziękuje Kochana tak byłam z nim, tak jak z mamą. Dziś wstałam i nawet leków nie chce mi się brać. Ale cóż ten cykl jest z clo więc muszę :(najgorszy będzie dzień pogrzebu :( a muszę się trzymać bo dziadzio zostawił babcię,która ma 88 lat. Nie wiem czemu to wszystko traci czasami dla mnie sens. Choć jak dziś przeczytałam pewną myśl "nie trać dnia bo kolejnego może nie być" jakoś motywuje mnie do działania.

    neomi34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella i blackaangel to Neomi zmarł dziadek, nie mnie.

    Demeter
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za błąd...mój post miał być do Noemi34, jeszcze raz przepraszam.

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi trzymaj się i bierz leki, bo szkoda zmarnować cykl. Ta myśl, którą napisałaś mnie znowu kojarzy się z...końcem świata:(
    Blackangel może te plamienia to właśnie z krwiaka. Często tak się zdarza, następna wizyta wszystko wyjaśni, wiem że to czekanie to cała wieczność:/
    A ja dziewczyny cierpię na ''syndrom miodowego miesiąca'' i jest niestety dużą przeszkodą w moich staraniach.

    Demeter
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za syndrom?

    neomi34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już tłumacze...po stosunku dochodzi do zapalenia pęcherza u kobiety. Taką przypadłość miałam jak starałam się o pierwsze dziecko. Z czasem przeszło same. Wtedy też mnie dopadło w miesiącach letnich.

    Demeter
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże człowiek stara się o dziecko a tu w Łomży znaleziona zwłoki noworodka masakra :((((


  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie poryczalam, jak o tym sluchalam. Tyle par czeka na adopcje...

    age.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ludzie to bestie nie ludzie :(

    neomi34
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wybacz ;) mialo to byc do Naomi34 z rozpedu tak wyszlo ;) no mam nadzieje ze to przez to a nie zblizajace sie poronienie :/ mam brac dupka 3x1 , cyclonamine 3x2,exacyl 3x1, plus femibion i kwas foliowy . Boze zwariuje do tego 20 :/ czy serce zabije czy w ogole pecherzyk urosnie ... Eh ... A dupek ponoc pomaga w wchlonieniu sie torbieli nie ?

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackangel patrz wyżej agnella napisała właśnie o dupku.

    Demeter
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackangel, wiem co teraz przeżywasz...Miałam podobnie, u mnie krwawienie zaczęło się w 6tc, wyglądało przez 2 godziny jak miesiączka. Na drugi dzień wyleciał skrzep wielkości ręki, byłam przerażona i myślałam, że to dziecko...Wizytę kontrolną mieć dopiero za 2 tygodnie, ale się denerwowałam przez ten czas. Oczywiście w dniu krwawienia gin dał mi duphka 2 razy dziennie i no-spę. Po tych 2 tyg po krwawieniu szłam na wizytę do gina pełna strachu, byłam już w 8tc...Serce biło i dziecko podrosło :-) Krwiak był długo, ale nie zagrażał. Duphka brałam do 15tc.
    Nie martw się, będzie dobrze!!! Bierz duphka i się oszczędzaj, duphek "wysuszy" Ci tego krwiaka.
    Moja koleżanka w cązy bliżniaczej już od 4 tc miałą plamienia, też brała duphka i bliżniaczki zdrowe i caluśkie są już na świecie :-)
    Z tymi plamieniami (krwiakami) to częsta sprawa.

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję ciąży Piękna I Młoda:-)!!!
    Niedawno się zapisałam do forum, a tu dwie ciążę :-)
    Ile cykli piłaś Inofolic/Pregnitude?
    Korzystałas jeszcze z jakiś wspomagaących suplementów?
    How much za testy owu i ciążowe?

  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella dziekuje uspokoilas mnie troche ;) obys miala racje ... Eh tyle lekow lykac na malenstwo masakra jestem wrogiem lekow ale jak trzeba to trzeba :( ;) Piekna i Mloda gratulacje i witaj w klubie spokoju na 9 miesiecy ... ;)

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ