X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałabym Blackangel dlaczego zaraz po zaciążeniu trzeba odstawić inofolik? Kilka postów wcześniej była dyskusja na ten temat i dziewczyny pisały wręcz odwrotnie, żeby właśnie nie odstawiać, bo można poronič i bezpiecznie jest go stosować do czwartego m-ca. Ekspert ds. inofoliku mówił, że można go swobodnie stosować podczas ciąży.

    Demeter
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie wiedzieć, że kolejna osoba zaciążyła i brała Inofolic :-) Przeczytałam prawie cały wątek, z uśmiechem na ustach i nadzieją, że mi Inofolic pomoże :-)
    Ja to już obeseję łapię i codziennie myślę o staraniach i sie tym stresuję...Nie mogę się doczekac ciąży. Wiem, że trzeba czasu na działanie Inofolicu...I tego się trzymam.

  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter nie dziekuje ;))) oby spokojnie bylo bez niespodzianek hehe no gilalo mnie inaczej tego okreslic nie moge ;)))
    Inofolik pobudza jajniki do pracy poprzez mini skurcze jak sie domyslam utrudnija one zagniezdzenie i bytnosc zarodka ... Pijac dalej jest wiekasza szansa poronienia niz przy odstawieniu ... Ja nie biore i jest git ;) ale ogolnie chyba mam bardzo wysoka bete bo kolezanka po tygodniu od @ miala blada kreske i to z porannego moczu a ja dzien po @ i to z 3 chyba i wyszlo blado ale wyraznie ;) sama moja gin stwierdzila ze cos za wysoka moze byc i zaczela sie smiac ... Wiec hmmm okaze sie potem czy zabije jedno silne serduszko czy kilka ;))) ja inofolik odstawilam calkowicie i czuje sie rewelacyjnie gdyby nie siusianie w nocy to bym nie wiedziala ze w ciazy jestem ;)

    Agnella ja ten cykl spisalam na straty bo dopiero pierwsze opakowanie wypilam inofoliku a po drugie jak pisalam wczesniej bylam na panienskim kolezanki gdzie nie pilnowalam sie z alko i cala niedziele spedzilam przy ubikacji heh ... Wiec moze taki reset calkowity duzo zrobil ... A dzien przed panienskim najprawdopodobniej doszlo do zaplodnienia takze uszy do gory bo na kazda przyjdzie pora w najmniej oczekiwanym momencie ;))))

    Agnella lubi tę wiadomość

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackangel wrote:
    Demeter nie dziekuje ;))) oby spokojnie bylo bez niespodzianek hehe no gilalo mnie inaczej tego okreslic nie moge ;)))
    Inofolik pobudza jajniki do pracy poprzez mini skurcze jak sie domyslam utrudnija one zagniezdzenie i bytnosc zarodka ... Pijac dalej jest wiekasza szansa poronienia niz przy odstawieniu ... Ja nie biore i jest git ;) ale ogolnie chyba mam bardzo wysoka bete bo kolezanka po tygodniu od @ miala blada kreske i to z porannego moczu a ja dzien po @ i to z 3 chyba i wyszlo blado ale wyraznie ;) sama moja gin stwierdzila ze cos za wysoka moze byc i zaczela sie smiac ... Wiec hmmm okaze sie potem czy zabije jedno silne serduszko czy kilka ;))) ja inofolik odstawilam calkowicie i czuje sie rewelacyjnie gdyby nie siusianie w nocy to bym nie wiedziala ze w ciazy jestem ;)

    Agnella ja ten cykl spisalam na straty bo dopiero pierwsze opakowanie wypilam inofoliku a po drugie jak pisalam wczesniej bylam na panienskim kolezanki gdzie nie pilnowalam sie z alko i cala niedziele spedzilam przy ubikacji heh ... Wiec moze taki reset calkowity duzo zrobil ... A dzien przed panienskim najprawdopodobniej doszlo do zaplodnienia takze uszy do gory bo na kazda przyjdzie pora w najmniej oczekiwanym momencie ;))))

    Hej nie było mnie trochę, bo od piątku urlopowałam nad jeziorem :)
    Moje gratulacje, super że Ci się udało. Jak się czujesz, robiłaś dziś bete?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Zapomniałabym Blackangel dlaczego zaraz po zaciążeniu trzeba odstawić inofolik? Kilka postów wcześniej była dyskusja na ten temat i dziewczyny pisały wręcz odwrotnie, żeby właśnie nie odstawiać, bo można poronič i bezpiecznie jest go stosować do czwartego m-ca. Ekspert ds. inofoliku mówił, że można go swobodnie stosować podczas ciąży.

    Demeter też tak słyszałam :)
    co tam u Ciebie?

    neomi34
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 ;) Ty to masz dobrze tez bym chciala nad jeziorko ;)
    Nie dziekuje ;) jeszcze bety nie robilam ... Jutro z rana mam powtorzyc zwykly test czy bedzie mocna krecha druga bo gin mi powiedziala ze bete mam wysoka skoro test wyszedl i to nie z pierwszego moczu ... A na 20 sierpnia mam wizyte ;) takze jeeszcze 17 dni i sie czegos juz dowiem a poki co to biore kwas foliowy i femibion1 i nic poza tym ... ;)

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ginekolog a chodze do 2 mówi że jeśli wychodzi druga kreska na teśćie to nie hormony czy coś innego tylko ciąża testy są tak skonstruowane że pokazują tylko hormon wytwarzany przez kosmówkę nic innego .


  • fala dunaju Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja biorę inofolic od tego cyklu a dokładnie od 18 dnia cyklu, wtedy też miałam najprawdopodobniej owulacje. Dziś 29 dc i od wczoraj brązowe plamienie. Pewnie to objaw zbliżającej się @, ale w sercu liczę na plamienie implantacyjne. Zastanawia mnie jednak to, że w poprzednich cyklach nie miałam takiego plamienia, czy któraś z was miała tak po Inofolicu?

  • Wildberry Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim :) czytam Was od jakiegos czasu cichaczem i w koncu podziele sie jakimis konkretami, moze cos pomoge ;) otoz inofolik pije od kwietnia (2x1), w tym miesiacu dopiero rozpoczelam monitoring (przed piciem raczej nie miewalam owulacji). Cykle mialam nieregularne- teraz ok 30-dniowe, testy owulacyjne wskazywaly na ok 20dc, troche pozno ale monitoring zaczyna to potwierdzac ;) bylam dzis w 15dc i pecherzyk rosnie, ma 16mm, w piatek ide kolejny raz i zobaczymy czy ma sie na pekniecie. W kazdym razie po inofoliku mam pecherzyk i moze w koncu owulacje :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    qo8mgxa.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wildberry to trzymam kciuki za dalszy przyrost.

    Fala dunaju ja póki co nie miałam po nim żadnych plamień. ALe pewnie każda z nas ma inaczej.

    neomi34
  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackangel, gratulacje, kochana! :) Wow, super wieści z samego początku tygodnia. Oby tak dalej, oby więcej dziewczyn tutaj mogło przekazać niebawem pozytywne informacje :D.

    Właśnie, swoją drogą - ja słyszałam, że Inofem można brać w czasie ciąży... Kurczę, ciekawa jestem, jak to właściwie jest. blackangel, a od kogo słyszałaś, że nie można?

  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem drugi cykl na inofolicu, dodatkowo teraz wspomagałam się także clo.
    Według moich obserwacji inofolic na pewno wpływa jakoś na cykl. Zawsze miałam plamienia przed @, duphaston nic z nimi nie zrobił, natomiast inofolic.......tak, przed samą @ nie miałam plamień, niestety były ciut wcześniej w cyklu, ale nie centralnie przed małpą. Mam wrażenie, że to inofolic musiał tak namieszać. Mam nadzieję, że w tym cyklu w ogóle pozbędę się plamień :)

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • fala dunaju Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia, czyli takie plamienia ciut wcześniej w cyklu, przed @ mogą być wynikiem brania inofolicu. Tak myślałam, ale póki @ nie ma nadal mam nadzieję :)
    Czy u Ciebie te plamienia są brązowe?

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi ja już po urlopie, szkoda że tak krótko ale jest szansa, że we wrześniu znowu się gdzieś wybierzemy:)
    Blackangel niech beta rośnie i ty razem z nią:) jak ja Ci zazdroszczę tak pozytywnie oczywiście.
    Wczoraj widziałam się z koleżanką, która jest w ciąży w drugim m-cu, mam jej dać ciuszki po moim smyku i tak mi się łezka zakręciła w oku, bo te wszystkie ubranka trzymała dla mojego drugiego maluszka:(jakie to przykre:(
    Ja zaczęłam kolejny cykl tym razem bez żadnych wspomagaczy. Szykuje się pomału na przyjście płodnych dni a za tydzień wizyta i gina, powinnam być po owulacji już. Poproszę go o monitoring i zobaczymy, czy moja owulka w ogóle była.

    Demeter
  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fala dunaju - tak, plamienia mam zawsze brązowe, czasami są bardzo delikatne a czasami mocniejsze.

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faladunaju w twoim przypadku to albo plamienie implantacyjne ale one z reguły trwa raczej krótko albo masz za niski progesteron w drugiej fazie cyklu.
    Lenka to co twoim testowaniem?czekamy na dobre wieści:)

    Demeter
  • fala dunaju Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter tez brałam pod uwagę niski progesteron. Badałam i był w normie, ale to było rok temu więc dużo mogło się zmienić. We wrześniu idę do szpitala na kompleksowe badania i może w końcu dostanę jakąś diagnozę bo staramy się z mężem od stycznia 2014 i niby wszystko dobrze, a dzidzi jak nie było tak nie ma. Dopiero teraz trafiłam na lekarza, który stwierdził, że wiele moich wyników nie jest wcale takich super i właśnie mam się niedługo położyć w szpitalu na 3 dni.
    Sądzę jednak, że te plamienia to przez inofolic, szczególnie jeśli Jolcia1985 tez tak miała.

  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na logike , jeżeli bierzemy inofolic który reguluje hormony , i nagle go odstawimy, hormony się rozregulują i może być po ciąży. Nie powinno się odstawiać inofolicu na początku ciąży. Blackengel , nie brałaś go długo , więc pewnie nie miałaś zbytnio problemów z normowaniem hormonów. Ja go brałam przed ciążą 6 miesięcy 2x1. W 8 tygodniu ograniczyłam do jednej bo ciężko mi go pić dwa razy dziennie przez wymioty. A mój maluch mierzy już 3 cm i ma się świetnie ;) Ja mam zamiar brać go do 12 tygodnia.

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA NIC U MNIE LIPA IDZIE @ kolejny mc bez fasolki :(


  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Lenka :-( jak dlugo sie staracie?

    age.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ