X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 lipca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to powiem Ci, że też nie wiem. A może teścik zrób?

    neomi34
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 29 lipca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecieliśmy na Gran Canarie i też troche popijałam jakieś piwko winko odreagowała na maxa i sią udało a tylko na chwile :((


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to przykre wiem co czujesz, ale wiesz że może się udać, więc Kochana kolejny cykl Teneryfa i powtórka z rozrywki :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :) A ja wam powiem ze wczoraj miala przyjsc wredota @ ale jak do tej pory jej nie ma, ale za to zrobilam sobie test owulacyjny i takie mocniasne dwie krechule ze teraz sama nie wiem , czy to nie dziwne ze w dniu spodziewanej @ wystepuje owulka?? Co wy o tym sadziecie??

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 30 lipca 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno tak może być może ona wystąpic później też tak kiedyś miałam :)


  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 30 lipca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 nie chce zapeszac jeszcze ... Poczekam kilka dni i zobacze czy @ przyjdzie ... ;) juz tyle testow zrobilam ze a zal patrzec ... Teraz zostawie to naturze i temu na gorze ;)

    Piekna i mloda czytalam gdzies ze testy owulacyjne moga w terminie @ pokazac rowniez ciaze i stad te dwie kreski chyba ze masz meeeeega dlugasny cykl ale w to nie wierze zbytnio ;) wiec albo test Cie w konia robi albo fasolinka juz kielkuje ;))))) i tego Ci zycze :*

    Lenka83 nie zalamuj sie ... Podam Ci pocieszajacy przyklad moja przyjaciolka dluuugo starala sie o drugie dziecko az w koncu udalo sie ale ciaza obumarla w drugim trymestrze i musiala urodzic martwe dziecko i pochowac ... Po tej traumie zalamala sie ... Ale ze to silna dziewczyna zaczela zazywac inofolik jeden miesiac zanim @ jej powrocila po porodzie i kontynuowala drugi miesiac w swoje dni plodne byla akurat na moim panienskim i okazalo sie ze na nim wyluzowala i zaszla w ciaze z blizniakami i odpukac na razie jest wszystko dobrze ;)))) wyluzowala potanczyla napila sie i sie udalo bez wspomagaczy oprocz inofoliku a wczesniej byla nafaszerowana lekami zastrzykami itp cuda sie zdarzaja ;))) wystarczy wierzyc to dzieki niej wlasnie biore inofolik ;)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak robię, choć potem przychodzi @ i czar pryska :(no ale cóż zrobić.
    A co do zapominaniu to dużo osób tak mówi, upić się do nieprzytomności i poszaleć, moja sąsiadka tak dwa raz zaszła, szwagierka raz i o innych przykładach słyszałam :)

    neomi34
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 no tak to jest ;) glowa do gory mysle ze i nam wszystkim sie uda to tylko kwestia czasu widocznie teraz to nie jest dobry moment ... Nic nie dzieje sie bez przyczyny ... ;)

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 30 lipca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obu oby mój mąż na szybsze plemniki dostał Medargin, proszek, 30 saszetek coś takiego jak dl nas Inofolic ma brać 2 razy dziennie przez 3 mc


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie to coś? my w przyszłym tyg idziemy na badanie nasienia ciekawa jestem co wyjdzie.
    Blackangel też tak myślę,że wszystko jest dlaczegoś.

    neomi34
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeleży w której aptece musisz pytać ceny są od 32-45zł


  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 31 lipca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jezeli sie okaze ze @ przyjdzie jednak to chce mojemu kupic fertiman witaminki i ponoc na plemniki tez dzialaja ... Latwiej bedzie mi lykal tabletki niz proszki robil bo nigdy nie ma czasu ;) oby ten zakup byl zbedny ;)

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela - gratulacje!!! heh, to prawda - fakt! tak to jest! :D jak odpuszczamy i psychicznie się luzujemy, to wtedy najczęściej się udaje ;)

    neomi34, pisz jak tam u Ciebie ;)

    P.S. Gdzie kupujecie Inofem, w jakiej aptece internetowej? Bo może znajdzie się jeszcze coś tańszego, niż mam ja (płacę 70 zł za 60 saszetek - już z przesyłką).

    Ehhh, ale pogoda się popsuła... A lato już na półmetku ;).

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się przyłaczam do amatorek Inofolicu :-)Na początku podchodziłam sceptycznie, alew może rzeczywiście pomoże :-)Piję już 2 miesiąc.
    Miałam podejrzenie pco, ostatnio zrobiłam badania, wyszło, ze jedynie jajniki policystyczne, a nie zespół pcos. Działam od stycznia/lutego i na razie cisza. A Inofolic piję 2 razy dziennie po jednej saszetce. Mąż się tez przebadał i jest u niego ok.
    2 lata byłam w ciązy, zaszłam naturalnie, niestety, w 21 tc synek umarł. Dlugo mi zajęło, że poczułam, że pragnę być w kolejnej ciązy, że bardzo chcę maluszka. Przeczytałm pierwsze 60 str forum...Pozdrawiam!


  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie wytrzymalam i dzisiaj zrobilam test ... Wyszla blada druga kreska ale nie bylo to z porannego moczu ... Trzymajcie kciuki zeby za kilka dni byla mocniejsza ;))) moge w sumie powiedziec ze jestem w ciazy ;))) nie wierze w to jeszcze ... Troche podejrzewalam ;)))

    Pierwsze objawy:
    -Od tyg przed @ wstawalam w nocy siusiu bo myslalam ze pecherz mi eksploduje
    -Mialam straszna ochote na seks tak mnie gilalo na dole
    - i czulam tak jakbym znieczulenie miala na dole takie hmmm jak to opisac ciagniecie
    - a reszta jak na @ bolace cutki ale takie biale jakby krostki sie na nich zrobily i wysypalo mnie na twarzy i plecach dosyc mocno
    Innych rzeczy nie pamietam ... Trzymajcie kciuki ;)))

    neomi34 lubi tę wiadomość

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa zuzylam tylko jedno opakowanie inofoliku ... Ale PCOS itp nie mialam stwierdzone ... Bralam tak tylko pomocniczo i widocznie wystarczylo ;)))

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak dla informacji inofoliku nie powinno brac sie w ciazy zastapic go trzeba zwyklym folikiem i witaminami penetralnymi np femidion 1 ;)))))

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, gratuluję Blackangel, blada to blada, dwie kreski = ciąża :-)
    Przypomina mi się jak ja robiłam swój teścior wieczorem i była druga blada :-) Potem aż spać w nocy nie mogłam z wrażenia, chyba do mnie to nie docierało :-).
    Może ten miesiąc Inofolicu też pomógł :-) A brałas jeszcze jakies suplementy, wspomagacze?
    Ja właśnie wróciłam z apteki i kupiłam kolejne op. Inofolicu. Wspomagam się dodatkowo Magvit b6 i zwykłym folikiem, wolę chuchać na zimne, bo przed tamtą ciążą nie brałam kwasu.
    P.S. wysypka...? Ja tez miałam i koleżanka, okazało się potem, że to od testosteronu - płeć chłopiec.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 14:10

  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella Nie dziekuje ;))) oby bez problemow i zdrowo wszystko sie zakonczylo po 9 msc ;)))
    Oprocz inofoliku nic innego nie zazywalam teraz tylko biore folik i po pracy jade po femidion 1 a za 2-3 tyg wizyta u lekarza w pn bede dzwonic i mam nadzieje ze bedzie oki
    No to mnie pocieszylas bo babcia 87l mojego meza przepowiedziala nam ze same dziewuchy bedziemy mieli hehe ;) to nie jest wysypka raczej syfki tak jak przed @ zawsze wychodza tylko nie w takich ilosciach hehe pamietaj tylko odstawic inofolik jak zajdziesz ;))) buziaki

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackangel gratuluje!!! Kolejna zaciążona, czyli Bóg czuwa i na każdą przychodzi w końcu pora:)
    Podoba mi się stwierdzenie ''coś mnie tam na dole gilało'':)

    Demeter
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ