X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2015, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to powiem Ci, że też nie wiem. A może teścik zrób?

neomi34
  • lenka83 Koleżanka

Wysłany: 29 lipca 2015, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecieliśmy na Gran Canarie i też troche popijałam jakieś piwko winko odreagowała na maxa i sią udało a tylko na chwile :((

• neomi34 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2015, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to przykre wiem co czujesz, ale wiesz że może się udać, więc Kochana kolejny cykl Teneryfa i powtórka z rozrywki :)

neomi34
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 lipca 2015, 03:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :) A ja wam powiem ze wczoraj miala przyjsc wredota @ ale jak do tej pory jej nie ma, ale za to zrobilam sobie test owulacyjny i takie mocniasne dwie krechule ze teraz sama nie wiem , czy to nie dziwne ze w dniu spodziewanej @ wystepuje owulka?? Co wy o tym sadziecie??

• lenka83 Koleżanka

Wysłany: 30 lipca 2015, 06:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno tak może być może ona wystąpic później też tak kiedyś miałam :)

• blackangel Koleżanka

Wysłany: 30 lipca 2015, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 nie chce zapeszac jeszcze ... Poczekam kilka dni i zobacze czy @ przyjdzie ... ;) juz tyle testow zrobilam ze a zal patrzec ... Teraz zostawie to naturze i temu na gorze ;)

Piekna i mloda czytalam gdzies ze testy owulacyjne moga w terminie @ pokazac rowniez ciaze i stad te dwie kreski chyba ze masz meeeeega dlugasny cykl ale w to nie wierze zbytnio ;) wiec albo test Cie w konia robi albo fasolinka juz kielkuje ;))))) i tego Ci zycze :*

Lenka83 nie zalamuj sie ... Podam Ci pocieszajacy przyklad moja przyjaciolka dluuugo starala sie o drugie dziecko az w koncu udalo sie ale ciaza obumarla w drugim trymestrze i musiala urodzic martwe dziecko i pochowac ... Po tej traumie zalamala sie ... Ale ze to silna dziewczyna zaczela zazywac inofolik jeden miesiac zanim @ jej powrocila po porodzie i kontynuowala drugi miesiac w swoje dni plodne byla akurat na moim panienskim i okazalo sie ze na nim wyluzowala i zaszla w ciaze z blizniakami i odpukac na razie jest wszystko dobrze ;)))) wyluzowala potanczyla napila sie i sie udalo bez wspomagaczy oprocz inofoliku a wczesniej byla nafaszerowana lekami zastrzykami itp cuda sie zdarzaja ;))) wystarczy wierzyc to dzieki niej wlasnie biore inofolik ;)

neomi34 lubi tę wiadomość

Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 30 lipca 2015, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak robię, choć potem przychodzi @ i czar pryska :(no ale cóż zrobić.
    A co do zapominaniu to dużo osób tak mówi, upić się do nieprzytomności i poszaleć, moja sąsiadka tak dwa raz zaszła, szwagierka raz i o innych przykładach słyszałam :)

neomi34
  • blackangel Koleżanka

Wysłany: 30 lipca 2015, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 no tak to jest ;) glowa do gory mysle ze i nam wszystkim sie uda to tylko kwestia czasu widocznie teraz to nie jest dobry moment ... Nic nie dzieje sie bez przyczyny ... ;)

Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • lenka83 Koleżanka

Wysłany: 30 lipca 2015, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    obu oby mój mąż na szybsze plemniki dostał Medargin, proszek, 30 saszetek coś takiego jak dl nas Inofolic ma brać 2 razy dziennie przez 3 mc

• neomi34 Autorytet

Wysłany: 30 lipca 2015, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie to coś? my w przyszłym tyg idziemy na badanie nasienia ciekawa jestem co wyjdzie.
    Blackangel też tak myślę,że wszystko jest dlaczegoś.

neomi34
  • lenka83 Koleżanka

Wysłany: 30 lipca 2015, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeleży w której aptece musisz pytać ceny są od 32-45zł

• blackangel Koleżanka

Wysłany: 31 lipca 2015, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jezeli sie okaze ze @ przyjdzie jednak to chce mojemu kupic fertiman witaminki i ponoc na plemniki tez dzialaja ... Latwiej bedzie mi lykal tabletki niz proszki robil bo nigdy nie ma czasu ;) oby ten zakup byl zbedny ;)

• Aleńka Koleżanka

Wysłany: 31 lipca 2015, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela - gratulacje!!! heh, to prawda - fakt! tak to jest! :D jak odpuszczamy i psychicznie się luzujemy, to wtedy najczęściej się udaje ;)

neomi34, pisz jak tam u Ciebie ;)

P.S. Gdzie kupujecie Inofem, w jakiej aptece internetowej? Bo może znajdzie się jeszcze coś tańszego, niż mam ja (płacę 70 zł za 60 saszetek - już z przesyłką).

Ehhh, ale pogoda się popsuła... A lato już na półmetku ;).

• Agnella Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2015, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się przyłaczam do amatorek Inofolicu :-)Na początku podchodziłam sceptycznie, alew może rzeczywiście pomoże :-)Piję już 2 miesiąc.
    Miałam podejrzenie pco, ostatnio zrobiłam badania, wyszło, ze jedynie jajniki policystyczne, a nie zespół pcos. Działam od stycznia/lutego i na razie cisza. A Inofolic piję 2 razy dziennie po jednej saszetce. Mąż się tez przebadał i jest u niego ok.
    2 lata byłam w ciązy, zaszłam naturalnie, niestety, w 21 tc synek umarł. Dlugo mi zajęło, że poczułam, że pragnę być w kolejnej ciązy, że bardzo chcę maluszka. Przeczytałm pierwsze 60 str forum...Pozdrawiam!

• blackangel Koleżanka

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie wytrzymalam i dzisiaj zrobilam test ... Wyszla blada druga kreska ale nie bylo to z porannego moczu ... Trzymajcie kciuki zeby za kilka dni byla mocniejsza ;))) moge w sumie powiedziec ze jestem w ciazy ;))) nie wierze w to jeszcze ... Troche podejrzewalam ;)))

Pierwsze objawy:
    -Od tyg przed @ wstawalam w nocy siusiu bo myslalam ze pecherz mi eksploduje
    -Mialam straszna ochote na seks tak mnie gilalo na dole
    - i czulam tak jakbym znieczulenie miala na dole takie hmmm jak to opisac ciagniecie
    - a reszta jak na @ bolace cutki ale takie biale jakby krostki sie na nich zrobily i wysypalo mnie na twarzy i plecach dosyc mocno
    Innych rzeczy nie pamietam ... Trzymajcie kciuki ;)))

neomi34 lubi tę wiadomość

• blackangel Koleżanka

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa zuzylam tylko jedno opakowanie inofoliku ... Ale PCOS itp nie mialam stwierdzone ... Bralam tak tylko pomocniczo i widocznie wystarczylo ;)))

• blackangel Koleżanka

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak dla informacji inofoliku nie powinno brac sie w ciazy zastapic go trzeba zwyklym folikiem i witaminami penetralnymi np femidion 1 ;)))))

• Agnella Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, gratuluję Blackangel, blada to blada, dwie kreski = ciąża :-)
    Przypomina mi się jak ja robiłam swój teścior wieczorem i była druga blada :-) Potem aż spać w nocy nie mogłam z wrażenia, chyba do mnie to nie docierało :-).
    Może ten miesiąc Inofolicu też pomógł :-) A brałas jeszcze jakies suplementy, wspomagacze?
    Ja właśnie wróciłam z apteki i kupiłam kolejne op. Inofolicu. Wspomagam się dodatkowo Magvit b6 i zwykłym folikiem, wolę chuchać na zimne, bo przed tamtą ciążą nie brałam kwasu.
    P.S. wysypka...? Ja tez miałam i koleżanka, okazało się potem, że to od testosteronu - płeć chłopiec.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 14:10

• blackangel Koleżanka

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella Nie dziekuje ;))) oby bez problemow i zdrowo wszystko sie zakonczylo po 9 msc ;)))
    Oprocz inofoliku nic innego nie zazywalam teraz tylko biore folik i po pracy jade po femidion 1 a za 2-3 tyg wizyta u lekarza w pn bede dzwonic i mam nadzieje ze bedzie oki
    No to mnie pocieszylas bo babcia 87l mojego meza przepowiedziala nam ze same dziewuchy bedziemy mieli hehe ;) to nie jest wysypka raczej syfki tak jak przed @ zawsze wychodza tylko nie w takich ilosciach hehe pamietaj tylko odstawic inofolik jak zajdziesz ;))) buziaki

• Demeter Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackangel gratuluje!!! Kolejna zaciążona, czyli Bóg czuwa i na każdą przychodzi w końcu pora:)
    Podoba mi się stwierdzenie ''coś mnie tam na dole gilało'':)

Demeter
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ