X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 26 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 yyy cytryne ??? Hehe chyba nie skumalam ;) ogolnie przyzadzasz to wieczorem a pijesz naczczo rano bo wtedy szybciej dziala ;) mozesz tam wcisnac cytryne i lyzeczke prawdziwego miodu lipowego dodac ( lipowego bo ma najwieksze wlasciwosci antybiotyczne na przeziebienia i grype ) nie zaszkodzi a moze wspomoc dzialanie ale to dopiero rano przed wypiciem dodaj zeby bylo pelnowartosciowe ;) a jak ktos sie odchudza to polecam miod akacjowy lyzeczke w pol szklanki wody cieplej rozrabiac fajnie dziala na trawienie ...;)

    Dziewczyny zostalo mi 5 dni do pierwotnej @ o ile inofolic nic nie poprzestawial i w moim cyklu trzymajcie kciuki zeby @ nie przyszla ... ;) ... A co zauwazylam to po owulacji do teraz mam dosc sporo bialego wodnistego sluzu ( na papierze widac ) a z reguly bardziej grudkowaty byl o tym czasie wiec albo inofolik mi sluz poprawil albo cos zaskoczylo ;) oby... I temp w granicach 37,2 wiec chyba ladnie ... Bozeee jaka ja niecierpliwa haha ;)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 lipca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackangel wrote:
    Neomi34 yyy cytryne ??? Hehe chyba nie skumalam ;) ogolnie przyzadzasz to wieczorem a pijesz naczczo rano bo wtedy szybciej dziala ;) mozesz tam wcisnac cytryne i lyzeczke prawdziwego miodu lipowego dodac ( lipowego bo ma najwieksze wlasciwosci antybiotyczne na przeziebienia i grype ) nie zaszkodzi a moze wspomoc dzialanie ale to dopiero rano przed wypiciem dodaj zeby bylo pelnowartosciowe ;) a jak ktos sie odchudza to polecam miod akacjowy lyzeczke w pol szklanki wody cieplej rozrabiac fajnie dziala na trawienie ...;)

    Dziewczyny zostalo mi 5 dni do pierwotnej @ o ile inofolic nic nie poprzestawial i w moim cyklu trzymajcie kciuki zeby @ nie przyszla ... ;) ... A co zauwazylam to po owulacji do teraz mam dosc sporo bialego wodnistego sluzu ( na papierze widac ) a z reguly bardziej grudkowaty byl o tym czasie wiec albo inofolik mi sluz poprawil albo cos zaskoczylo ;) oby... I temp w granicach 37,2 wiec chyba ladnie ... Bozeee jaka ja niecierpliwa haha ;)

    Dzięki już wczoraj zrobiłam i dziś wypiłam. A o tym miodzie akacjowym to nawet nie wiedziałam, gdzie mogę go kupić?

    Kciuki już zaciskam i trzymam mocno:) wiesz ja też taki śluz zauważyłam w tym miesiącu po owulacji i zaczęłam się zastanawiać co może oznaczać :)też już bym chciała wiedzieć ale cóż jeszcze trochę do rozwiązania tajemnicy. Ja muszę kupić jeszcze luteinę dopochwowo bo to opakowanie mi się skończyło, mam nadzieje że ona pomoże. Kiedy testujesz?

    neomi34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 lipca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja taki śluz jak opisujecie mam zawsze co m-c, u mnie nie zwiastuje jednak nic nowego.
    Blackangel u mnie małpa za cztery dni a brzuch boli jakby zaraz miała się pojawić ale u mnie to normalne. Najgorsze, że jutro jadę na urlop i akurat małpiszona bedę miała na wyjeździe:(
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze piękne finały:)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    Demeter
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Hej kochane ja taki śluz jak opisujecie mam zawsze co m-c, u mnie nie zwiastuje jednak nic nowego.
    Blackangel u mnie małpa za cztery dni a brzuch boli jakby zaraz miała się pojawić ale u mnie to normalne. Najgorsze, że jutro jadę na urlop i akurat małpiszona bedę miała na wyjeździe:(
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze piękne finały:)

    Kochana a gdzie urlopujesz? ja to też nie nawiedzę mieć @ na urlopie.
    Ja też mam urlop ale pogoda mnie nie nastraja optymistycznie :(((
    co do śluzu ja to już się też nim nie przejmuje bo cóż, co ma być to będzie :)
    póki co walczę z przeziębieniem i chyba jutro wstrzymam się z badaniami bo pewnie ono może mieć wpływ na wyniki :(

    neomi34
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 26 lipca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawiłam i się udało ;) po 3 cyklach z inofolikiem. Czy to jego zasługa? Bóg jeden raczy wiedzieć.
    Ale wpisuje tak dla danych statystycznych

    neomi34 lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 26 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naomi34 miod akacjowy kupisz chociazby w aptece choc nie w kazdej albo u pszczelarza w sklepach te sa ale im nie ufam zbytnio ;) miod jak sie cukrzy to jest naturalny jak jest dlugo plynny to naszpikowany jest chemia i podgrzewany czyli bezwartosciowy ;)

    A @ mam dostac 31 wiec tak mysle ze co nagle to po diable wiec jesli nie bedzie @ do tego czasu to zatestuje najwczesniej 7 ;) bo 8 mam wizyte u dentysty wiec lepiej wiedziec ;) ale tak teraz na luzie o dziwo co ma byc to bedzie ;)

    Demeter no mnie wlasnie nic a nic nie boli nawet sutki o dziwo i glowa tez nie brzuch nigdy mnie nie bolal przed tylko od pierwszego dnia @ wiec tym sie kierowac nie moge ;) a co do urlopu to wiem cos o tym bo zawsze jak mam wolne urlop albo chce nad jezioro sie przejechac to jak na zlosc albo @ albo pogoda sie psuje ;)

    Candela gratulacje !!!!! Bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze to wlasnie od inofoliku ;) spokojnej nudnej ciazy zycze ;*** a bralas cos jeszcze oprocz inofoliku ? I czy masz PCOS stwierdzone czy tak se ;)

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela wrote:
    Odstawiłam i się udało ;) po 3 cyklach z inofolikiem. Czy to jego zasługa? Bóg jeden raczy wiedzieć.
    Ale wpisuje tak dla danych statystycznych

    Gratulacje :))) a co brałaś dodatkowo jeśli możesz nam zdradzić?

    neomi34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 lipca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Candela moje gratulacje! Takie wiadomości od razu polepszają mi humor:) podaj nam ''przepis na dziecko'':)
    Neomi wybieram się nad j. Czorsztyńskie. Byłam tam raz i bardzo mi się podobało. Czyste powietrze, góry i spokój:) tego mi trzeba, no i oczywiście mnóstwo miejsc do zwiedzania. A do tego trzeba mieć kondycje, a ja już wysiadam. Ten durny małpiszon się zbliża, coś mi się zdaje, że przyjdzie wcześniej, bo brzuch mi eksploduje a nerwy mam jak ''baba w ciąży':)
    Muszę po przyjeździe zrobić coś z tym pmsem, bo normalnie nie wytrzymam, pół cyklu wyjęte z życiorysu. Jedyny plus tego to wysokie libido ale co mi po nim skoro to okres niepłodny. Nie mam pomysłu jak sobie pomóc, bo nic mi jie pomaga po za zażywaniem hormonów.
    Neomi a ty gdzie się wybierasz na urlopik?

    Demeter
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też @ się zbliża wielkimi krokami :((((


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Candela moje gratulacje! Takie wiadomości od razu polepszają mi humor:) podaj nam ''przepis na dziecko'':)
    Neomi wybieram się nad j. Czorsztyńskie. Byłam tam raz i bardzo mi się podobało. Czyste powietrze, góry i spokój:) tego mi trzeba, no i oczywiście mnóstwo miejsc do zwiedzania. A do tego trzeba mieć kondycje, a ja już wysiadam. Ten durny małpiszon się zbliża, coś mi się zdaje, że przyjdzie wcześniej, bo brzuch mi eksploduje a nerwy mam jak ''baba w ciąży':)
    Muszę po przyjeździe zrobić coś z tym pmsem, bo normalnie nie wytrzymam, pół cyklu wyjęte z życiorysu. Jedyny plus tego to wysokie libido ale co mi po nim skoro to okres niepłodny. Nie mam pomysłu jak sobie pomóc, bo nic mi jie pomaga po za zażywaniem hormonów.
    Neomi a ty gdzie się wybierasz na urlopik?

    Wiesz teraz mam tylko tydzień i raczej nigdzie bo mam wiele spraw do załatwienia ale z końcem sierpnia mamy dwa tygodnie i pewnie jak co roku gdzieś polecimy ale jeszcze nie wiem gdzie. Wcześniej co roku lataliśmy do Egiptu, Tunezji lub Turcji bo to moje klimaty ale teraz przy tych zamach to nie wiem. Póki co Polska odpada bo po naszym wypadku samochodowym nie mamy samochodu i nie ma czym pojechać :( ale może przez ten tydzień coś kupimy czas pokaże.
    Co do pmsu ja miałam straszne ale castangus, który łykam codziennie na wieczór złagodził jak nie wiem teraz nie mam takich b óli jak kiedyś jak również nie leje się ze mnie wiadrami normalnie żyje i ogólnie nawet przed jest spoko. Poleciła go mi moja gin i jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych skutków ubocznych :) próbowałaś?
    Zastanawiam się jaka jest różnica między inofenem a inofolikiem oprócz ceny?

    neomi34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 lipca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi ja brałam już castagnus, też mi ginekolog polecił zamiast hormonów ale na mnie w ogóle nie działał. Przeczytałam kiedyś, że pmsy są charakterystyczne właśnie dla cykli owulacyjnych ale, czy to prawda tego nie wiem. Nie ma żadnej różnicy między inofemem a inofolikiem. Skład jest taki sam, tylko inny producent, dlatego inna cena.
    Przykro mi z powodu wypadku, dobrze że wam się nic nie stało. Może uda wam się kupić coś fajnego i nie drogiego:)

    Demeter
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 27 lipca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ja też się cieszę choć pozostawiło to wiele na mojej psychice :(
    A cyclodynon to też coś podobnego ale inny troszkę skład.A prolektyne masz w normie?
    Ja kupiłam teraz inofem bo jednak 60 sztuk za 68 zł to lepiej niż 20 sztuk za 29 zł.

    neomi34
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 28 lipca 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak jest z ciążą po samoistnym poronieniu wymaga to dlugiego leczenia ?


  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka a ginekolog Ci nic na ten temat nie powiedziała? No tak jak nie zapytasz to Cie oleją. Kochana moim zdaniem jeśli pod względem ginekologicznym (bo domyślam się, że cie zbadała) jest wszystko okay to nie widzę przeszkód. Podczas menstruacji, bo w końcu ją dostałaś, nazwijmy to menstruacją, macica powinna była się sama oczyścić. Na tym właśnie polega samoistne poronienie, coś tam się ''kluje'' potem zarodek zostaje wydalany przez organizm. My kobiety bardzo często doświadczamy tego typu sytuacje i nie mamy o tym zielonego pojęcia, czasem się to dzieje na wczesnym etapie a czasem później, tak jak u ciebie czyli byłaś już po terminie miesiączki.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny od wczoraj się urlopuję, Oczywiście nie obyło się bez przygód. Wyobraźcie sobie, że w połowie drogi złapał mnie w aucie tak silny ból podbrzusza, że prawie zjechałam z tego świata. Zaliczyłam po drodze szpital. Wzieli mnie zbadali i na szczęście wypuścili. Pod względem ginekologicznym wszystko gra, a o to się najbardziej bałam. Okazało się, że mam zapalenie pęcherza i to dziadostwo tak dawało o sobie znać od jakiegoś czasu. Nawet w moczu nie wyszły mi żadne bakterie. Boże co się czlowiek nacierpieč musi. Okres oczywiście już dziś przyszedł,jakiś skąpy i dziwny.
    Najważniejsze,że urlop nie przerwany ale mam nauczke na przyszłość, że jak coś boli to od razu lecieć do lekarza.

    Demeter
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 29 lipca 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz mi powiedział tyle że decyduje natura i żeby próbować ale mam taką stresującą prace,że teraz pewnie nie zaciążę. Byłam na urlopie ciepły klimat,luz i się udało a tu wątpie.Nadal mam pbrać inofolic i cyclodynon i czekać cierpliwie.


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę a,które ciepłe klimaty Ci pomogły? bo ja się wybieram w sierpniu.
    Ale na co masz czekać cierpliwie bo się trochę pogubiłam?

    neomi34
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam PCOS, brałam bo nam się nie udawało i stwierdziłam, że spróbuję ;)
    Staraliśmy się 7 cykli z mierzeniem temp a 10 ogólnie.
    I brałam tylko inofolic + witaminy prenatalne :) A udało się w mega zachlanym cyklu, nieregularnym, w podróży, niedomierzonym...
    Nasze dziecko zostało prawdopodobnie poczęte w noc poślubną mojego brata :P
    To możecie sobie wyobrazić w jakim byliśmy stanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 10:14

    kitty_22 lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę:)super hehe tak zazwyczaj jest. I większości dziewczyn mówi, że jak nie kontolują to się udaje :)

    neomi34
  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaa juz nic nie wiem dziewczyny ... Za dwa dni mam dostac @ a dzisiaj ze mnie tyle sluzu wylecialo ze szoook az sie zdziwilam bo na calym papierze byl i myslalam ze juz @ przyszla a to sluz rozciagliwy i kremowy ... O co kaman ? <w szoku> ;)

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ