X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wtrącę się do dyskusji. To mój trzeci cykl z inofolicem i mogę już na 99% powiedzieć, że to dzięki niemu nie miałam dłuższych plamień przed @ i co najważniejsze dzięki niemu zniknęły bardzo bolesne miesiączki :)

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się wtrącę. Byłam dziś na monitoringu. Mój lewy jajnik śpi od ok 2 lat.
    Piję inofolic od tego cyklu i dziś na USG zobaczyłam pęcherzyk dominujący na LEWYM jajniku :)
    Wierzę, że to od inofolicu, bo cóżby innego? Ciągle prawy pracował a tu bach :)

    Agnella, lipa lubią tę wiadomość

  • blackangel Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter ;) tak bylam u lekarza ciaza urosla i jest widoczna z cialkiem zoltym ale jest mlodsza niz z obliczen by wynikalo bo dopiero 6 tydz kolejna wizyte mam 2 wrzesnia i bedziemy szukac serduszka ( akurat mamy rocznice z moim B ) hehe aleee no wlasnie jest ale bo plamie na rozowo :( i nie wiem co dalej biore duphaston 3x1 ... Fakt ze za dwa dni mialabym kolejna miesiaczke wiec moze stad te plamienia ... Nie wiem juz nic nie zdzialam tylko cierpliwosc mnie zbawi .. Co ma byc to bedzie ... :/ a wam powodzenia zycze ;)

    Bo to co wspiera nas przez szereg trudnosci to nadzieja i wiara ze i dla nas jest to niebo <3
  • rozyczka22 Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    też się wtrące,. Mi pomógł inofolic + maca, brałam przez niecaly miesiąc czasu i trach udało się :D
    (mam pco, 4 owulacje w ciągu starań (1-1,5roku) , 2 przez clo, 1 dong quai, i ostatnia szcześliwa maca + inofolic)
    (moj M miał słabe nasienie nie wiem jak teraz, tez brał mace i jadł orzechy brazylijskie ;p)

    Joanna
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozyczka22 Gratulacje ! :))

    Co to jest ta maca?

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackangel wrote:
    Demeter ;) tak bylam u lekarza ciaza urosla i jest widoczna z cialkiem zoltym ale jest mlodsza niz z obliczen by wynikalo bo dopiero 6 tydz kolejna wizyte mam 2 wrzesnia i bedziemy szukac serduszka ( akurat mamy rocznice z moim B ) hehe aleee no wlasnie jest ale bo plalmie na rozowo :( i nie wiem co dalej biore duphaston 3x1 ... Fakt ze za dwa dni mialabym kolejna miesiaczke wiec moze stad te plamienia ... Nie wiem juz nic nie zdzialam tylko cierpliwosc mnie zbawi .. Co ma byc to bedzie ... :/ a wam powodzenia zycze ;)

    Blackangel być dobrej myśli, mam nadzieję że za tydzień zobaczysz upragnione serduszko. Trzymam mocno kciuki za fasolinkę. Wiem, że początki są trudne i stresujące ale musisz to przetrwać.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    rozyczka22 Gratulacje ! :))

    Co to jest ta maca?

    Maca to suplement diety, sproszkowany korzeń maki. Wspomaga zdrowie fizyczne i umysłowe oraz stymuluje płodność. Ja podaje mojemu M na żołnierzyki.

    Ev lubi tę wiadomość

    Demeter
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    Ja wczoraj piłam 3 dzień inofem i czułam takie dziwne kłucie w dole brzucha, ale nie wiem czy to jajniki czy jelita... bo miałam dziwne wzdęcia do tego... :/ i chyba nie wiem jak to jest mieć ból owulacyjny..
    tez tak miałam , pije inofolic pierwszy cykl i caly czas mnie pobolewa dół brzucha do tego jestem pryszczata na brodzie szyi plecach ramionach mam brzydkie bolące pryszcze;-) jak nastolatka

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja też się wtrącę. Byłam dziś na monitoringu. Mój lewy jajnik śpi od ok 2 lat.
    Piję inofolic od tego cyklu i dziś na USG zobaczyłam pęcherzyk dominujący na LEWYM jajniku :)
    Wierzę, że to od inofolicu, bo cóżby innego? Ciągle prawy pracował a tu bach :)
    Ja tez jestem po monitoringu , cykle c mialam raczej bezowulacyjne:-(a tym razem w 17dc byla owulacja , licze po cichu ze moze może, ale nie chcę się nastawiać zeby znowu nie rozczarować sie jak nadejdzie @! Polecam Inofolic myślę ze sie przyczynił do tego:-)

    Agnella, lenka83 lubią tę wiadomość

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadam durne pytanie ;-)
    Jeżeli wiem juz ,że owulacja była ok 22-23 sierpnia i doszło do zapłodnienia, to kiedy dojedzie do ewentualnego zagnieżdżenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 11:05

  • mimona Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w skrócie... 20 sierpnia obudziły mnie silny ból brzucha jak na @ dodatkowo plamienia koloru różowego+ dwie kreski( jedna bardzo blada) , 21- dwie kreski( jedna znów blada , 22-23 dwie kreski jedna blada) 24 dwie kreski bardzo wyraźne, 25 jedna kreska . Dodam, że śluz obfity 23-24. Waszym zdaniem kiedy faktycznie doszło do owulacji 20 sierp. z uwagi na silne bóle brzucha czy 24 ?? Zwariować można , z tym czekaniem. Dodatkowo cały czas mam wzdęcia, uczucie pełności i obolałe podbrzusze :
    /

    mimona
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpakacpra i co ja ci mam kochana napisać, chyba tylko Bozia będzie wiedziała:) U każdej z nas zagnieżdżenie jest indywidualną sprawą.

    '' (zagnieżdżenie) zarodka jest to proces w którym zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się w macicy. Do zagnieżdżenia dochodzi zazwyczaj po około 7-10 dni od owulacji. Może to również nastąpić kilka dni wcześniej lub później. Zagnieżdżenie zazwyczaj zachodzi bardzo spokojnie i jest słabo bądź w ogóle niezauważalne przez większość kobiet.''

    Tylko tyle mogę napisać na ten temat:)

    małpakacpra lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimona można tylko zgadywać, szczyt śluzu w teorii oznacza przebytą owulację. Tylko monitoring może ją potwierdzić. Szkoda, że nie mierzysz temperatury, można by ją chociaż w teorii zaobserwować.

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szczyt śluzu w 9-10dc. Jest książkowy a owulkę mam kilka dni później. Pytałam lekarki czy to jest ok, że śluz jest w 9dc a owulacja w 13. Mówiła, że tak może być.

  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 03:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aleksandrazz, masz rację, każdy powinien swojego lekarza się słuchać, bo każdy przypadek jest inny. Bo szczerze, to ja się trochę zdziwiłam z tym odstawianiem Inofemu. Mam znajomą, której udało się zajść w ciążę i jej lekarka akurat powiedziała, że absolutnie nie powinna odstawiać, bo organizm się przyzwyczaił i taki nagły brak tej suplementacji może być szokiem dla organizmu, no i może stracić ciążę. Także myślę, że trzeba trzymać się zaleceń i tyle, a ile kobiet, tyle przypadków ;)

    @blackangel, ehhh, jak Ci zazdroszczę! :) Mam nadzieję, że ja niedługo też będę mogła takie nowimy tu przekazać :P

    Pozdrawiam dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 03:55

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Małpakacpra i co ja ci mam kochana napisać, chyba tylko Bozia będzie wiedziała:) U każdej z nas zagnieżdżenie jest indywidualną sprawą.

    '' (zagnieżdżenie) zarodka jest to proces w którym zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się w macicy. Do zagnieżdżenia dochodzi zazwyczaj po około 7-10 dni od owulacji. Może to również nastąpić kilka dni wcześniej lub później. Zagnieżdżenie zazwyczaj zachodzi bardzo spokojnie i jest słabo bądź w ogóle niezauważalne przez większość kobiet.''

    Tylko tyle mogę napisać na ten temat:)
    dzięki,tat to jest jak sie człowiek zapętli w tych staraniach i oczekiwaniach :)

  • mimona Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Mimona można tylko zgadywać, szczyt śluzu w teorii oznacza przebytą owulację. Tylko monitoring może ją potwierdzić. Szkoda, że nie mierzysz temperatury, można by ją chociaż w teorii zaobserwować.
    pracuje w systemie zmianowym,wiec temperatury nie jestem w stanie mierzyć :/ pozostało tylko czekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 06:59

    mimona
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz ostatnio powiedział żeby nie patrzeć na owulacje tylko zaraz po okresie ,,bzykać się co 2 -3 dni " Tylko jak mój mąż to wytrzyma to nie wiem :))

    klara_bella lubi tę wiadomość


  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka83 wrote:
    Moj lekarz ostatnio powiedział żeby nie patrzeć na owulacje tylko zaraz po okresie ,,bzykać się co 2 -3 dni " Tylko jak mój mąż to wytrzyma to nie wiem :))

    Ja właśnie zaraz po małpie serduszkuje, wtedy jest spontanicznie, na luzie i człowiek nie myśli o tych durnych owulacjach. Tym razem zmienię strategię, będziemy serduszkować rano.

    Demeter
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczka, gratuluję :-)
    Małpakacpra, pozostaje tylko czekać, czas tak Ci zleci i bedzie można test robić. Najlepiej po 12-14 dniach od owulacji :-) Ja mimo, że raczej się spóżniłam z seksem w te dni też mam małą nadzieję. I zatestuję.
    Dziewczyny, jak to jest z tym leżeniem po seksiku???? Ja leże godzinę z poduszką pod pupą, ale potem wstaję, bo musze iśc do pracy, czy to starczy, aby żołnierze męża dopłynęły w ciągu 1 h? Mam wrażenie, że potem wszystko wylatuje:( A seks mamy raczej zza dnia, mąz często w delegacjach, szkoda, że nie w nocy - gdzie mogłabym d rana na spokojnie poleżeć...
    Minona, myśle, ze owu mogła być 24 w nocy lub 25 ego jak pozytyw był. Powodzenia i życzę dwóch krech za ok 12 dni:-)

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ