X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 listopada 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic to suplement diety, nie lek. Na niektóre zadziała na inne w ogóle. Ważne żeby go stosować codziennie, efekt widać po kilku miesiącach stosowania. Ja po nim schudłam, cykl mi się wydłużył o dwa, trzy dni, zniknął pms. W ciążę jeszcze nie udało mi się zajść ale u mnie pewnie problem po męża stronie.

    Demeter
  • ania1985 Autorytet
    Postów: 474 163

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Dziewczyny a mam pytanie- czy pijecie inofolic cały cykl?czy tylko do owulacji?
    Pije cały cykl po 1 saszetce. Ale na manie to chyba nie działa. pije go już prawie pól roku a ciąży brak.

    34 cykl starań, 7 z CLO
    czerwiec 2016 - Aniołek 5tc, listopad 2016 - histeroskopia usunięcie polipa
    Bromergon 2x0,5 tab, luty - ciąża w naturalnym cyklu
    Syn 12.11.17 Krystian


  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam pić 2 x dziennie

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • swistek Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 27 listopada 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy od problemów, z którymi się borykacie. W ulotce jest napisane, że jedna saszetka dziennie przy czym zawartość kwasu foliowego w jednej saszetce to 200 ug. Kobietom starającym się o dziecko rekomenduje się dzienną dawkę 400 ug kwasu foliowego (dwie saszetki zatem). Dla kobiet nie mających problemów z PCOs nie ma to żadnego znaczenia czy jest to Inofolic, który dodatkowo zawiera myo-inozytol czy czysty kwas foliowy. Lepiej nawet ten drugi, ponieważ może być aż dziesięć razy tańszy...

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylku, może przypomnieć w jakim dc miałaś mniej więcej owu i te ładne pęcholki? I brałaś jedną tabletkę clo, ale od którego dc?
    Ja niedługo będę brała clo, ale bez monitu, bo moja lekarka wzięła urlop. I nie wiem kiedy działać i pośladki spinać ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 22:13

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu mialam okolo 17 dc. A clo bralam od 3 do 7 dc. Pecherzyki pojawiły sie dość pozno. Juz nie pamiętam kiedy ale na puerwszym usg nic nie było widac. Powodzenia

    Agnella lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Moniczka89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy któraś z przyszłych mam ma jakieś dolegliwości przy stosowaniu inofolicu? Ja mam mdłości (a napewno nie jestem w ciąży) i boli mnie często żołądek i zastanawiam się czy to może być od tego

    Moniczka89
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniczka89 wrote:
    Mam pytanie czy któraś z przyszłych mam ma jakieś dolegliwości przy stosowaniu inofolicu? Ja mam mdłości (a napewno nie jestem w ciąży) i boli mnie często żołądek i zastanawiam się czy to może być od tego
    Nie nie miałam a piłam go 6 miesiecy,teraz kupiłam w mwlissie inofem taniej o połowe i smaczniejszy jak dla mnie..

    :)

  • anasan79 Przyjaciółka
    Postów: 62 56

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też piłam go trzy miesiące jedną rano i jedną wieczorem. nie miałam żadnych efektów ubocznych.
    teraz też bym chciała znowu zacząć stosować, ale zastanawiam się czy nie zmienić na inofem taki sam skład no i tańszy.
    ktoś może stosował inofem???

  • anasan79 Przyjaciółka
    Postów: 62 56

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpakacpra wrote:
    Nie nie miałam a piłam go 6 miesiecy,teraz kupiłam w mwlissie inofem taniej o połowe i smaczniejszy jak dla mnie..

    :)
    kurcze nie doczytałam
    i jak tam po inofemie ???

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A inofem mozna brać tez po owulacji ? Niby piszą ze bierze udział w podziale komórek itd

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije inofolic 2xdziennie i bez dolegliwosci wrecz przeciwnie. Mniej mi sie chce slodkiego i sluz mi sie poprawil :O. Przez niego tez pije wiecej wody a to zdrowe. Napisane jest 1 saszetka w ulotce ale mi gin zalecila 2. Kwas foliowy powinien byc w ilosci 400 czyli 2 saszetki. Tak samo mioinozytol ma dzialanie przy dawce min. 4g a w 1 saszetce jest 2g wiec znow wychodzi na 2 saszetki.

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki po przerwie :-) wpadlam pochwalic sie ,ostatni okres 07-07-2016 wczoraj betac24.1 2 dni przed spodziewana @! Przestalam pic inofolik 2 mies temu..bralam wit D i B ..lipiec to pierwszy miesiec kiedy nie sikalam na testy owulacyjne, nie planowalismy! Poszlam do dietetyka i od 4 tyg to dieta, gotowanie, utrata kg byla dla mnie priorytetem, codzienne jazdy na rowarze z letnia muzyka..i odblokowało sie:-) życzę wszystkim żeby sie udało! Bede podczytywac :-)

    lipa, Zoja, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę Inofolic 2*dziennie. Zaczynam 2 miesiąc. Po pierwszym niestety nie odnotowałam kompletnie żadnych zmian.

    natty85 lubi tę wiadomość

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:06

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:05

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziweczyny 2miesiac pije symfolic bo jest lepszy i on ma w 1 saszetce 400 .g Kwasu foliowego, a to 200% zalecanego dziennego spozycia, a Myo-inozytolu 2000mg. A jak porownywalam w aptece z inofoliciem to stwierdziam ze jest raczej oklepany i jeszcze o polowe drozszy od SYMFOLICA i tak jak mi gin polecil wybralam jego :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Ja dziweczyny 2miesiac pije symfolic bo jest lepszy i on ma w 1 saszetce 400 .g Kwasu foliowego, a to 200% zalecanego dziennego spozycia, a Myo-inozytolu 2000mg. A jak porownywalam w aptece z inofoliciem to stwierdziam ze jest raczej oklepany i jeszcze o polowe drozszy od SYMFOLICA i tak jak mi gin polecil wybralam jego :)
    A ja jak teraz szukałam info o zamiennika inofolicu znalazłam ten symfolic ale się na niego nie zdecydowałam. On zawiera więcej kwasu foliowego ale inozytolu tyle co jedna saszetka inofolicu czy inofemu. Czyli dziewczyny zazywajac 2 saszetki inofolicu i inofemu dziennie mają 4000 inozytolu i 400 kwasu a zazywajac symfolic przekracza się ilość kwasu foliowego albo zażywa mniej inozytolu.
    i dzięki za polecenie apteki melissa :) tam te preparaty są w super cenie :)

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby to jest dzienna dawka..wg producenta...ale czytalam ostatnio jakas prace naukowa w ktorej opisywano, ze jesli chcemy jakiekolwiek dzialanie miec to od 4g mio ono wystepuje. Moja gin tez tak mowila ze 2 saszetki.

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ