Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2015, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic to suplement diety, nie lek. Na niektóre zadziała na inne w ogóle. Ważne żeby go stosować codziennie, efekt widać po kilku miesiącach stosowania. Ja po nim schudłam, cykl mi się wydłużył o dwa, trzy dni, zniknął pms. W ciążę jeszcze nie udało mi się zajść ale u mnie pewnie problem po męża stronie.

Demeter
  • ania1985 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Dziewczyny a mam pytanie- czy pijecie inofolic cały cykl?czy tylko do owulacji?
    Pije cały cykl po 1 saszetce. Ale na manie to chyba nie działa. pije go już prawie pól roku a ciąży brak.

34 cykl starań, 7 z CLO
    czerwiec 2016 - Aniołek 5tc, listopad 2016 - histeroskopia usunięcie polipa
    Bromergon 2x0,5 tab, luty - ciąża w naturalnym cyklu
    Syn 12.11.17 Krystian

• daktylek Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam pić 2 x dziennie

Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • swistek Debiutantka

Wysłany: 27 listopada 2015, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy od problemów, z którymi się borykacie. W ulotce jest napisane, że jedna saszetka dziennie przy czym zawartość kwasu foliowego w jednej saszetce to 200 ug. Kobietom starającym się o dziecko rekomenduje się dzienną dawkę 400 ug kwasu foliowego (dwie saszetki zatem). Dla kobiet nie mających problemów z PCOs nie ma to żadnego znaczenia czy jest to Inofolic, który dodatkowo zawiera myo-inozytol czy czysty kwas foliowy. Lepiej nawet ten drugi, ponieważ może być aż dziesięć razy tańszy...

• Agnella Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylku, może przypomnieć w jakim dc miałaś mniej więcej owu i te ładne pęcholki? I brałaś jedną tabletkę clo, ale od którego dc?
    Ja niedługo będę brała clo, ale bez monitu, bo moja lekarka wzięła urlop. I nie wiem kiedy działać i pośladki spinać ;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 22:13

• daktylek Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu mialam okolo 17 dc. A clo bralam od 3 do 7 dc. Pecherzyki pojawiły sie dość pozno. Juz nie pamiętam kiedy ale na puerwszym usg nic nie było widac. Powodzenia

Agnella lubi tę wiadomość

Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Moniczka89 Nowa

Wysłany: 8 lutego 2016, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy któraś z przyszłych mam ma jakieś dolegliwości przy stosowaniu inofolicu? Ja mam mdłości (a napewno nie jestem w ciąży) i boli mnie często żołądek i zastanawiam się czy to może być od tego

Moniczka89
  • małpakacpra Koleżanka

Wysłany: 13 lutego 2016, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniczka89 wrote:
    Mam pytanie czy któraś z przyszłych mam ma jakieś dolegliwości przy stosowaniu inofolicu? Ja mam mdłości (a napewno nie jestem w ciąży) i boli mnie często żołądek i zastanawiam się czy to może być od tego
    Nie nie miałam a piłam go 6 miesiecy,teraz kupiłam w mwlissie inofem taniej o połowe i smaczniejszy jak dla mnie..

:)

• anasan79 Przyjaciółka

Wysłany: 27 lutego 2016, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też piłam go trzy miesiące jedną rano i jedną wieczorem. nie miałam żadnych efektów ubocznych.
    teraz też bym chciała znowu zacząć stosować, ale zastanawiam się czy nie zmienić na inofem taki sam skład no i tańszy.
    ktoś może stosował inofem???

• anasan79 Przyjaciółka

Wysłany: 27 lutego 2016, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpakacpra wrote:
    Nie nie miałam a piłam go 6 miesiecy,teraz kupiłam w mwlissie inofem taniej o połowe i smaczniejszy jak dla mnie..

:)
    kurcze nie doczytałam
    i jak tam po inofemie ???

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2016, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A inofem mozna brać tez po owulacji ? Niby piszą ze bierze udział w podziale komórek itd

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • laila_25 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2016, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije inofolic 2xdziennie i bez dolegliwosci wrecz przeciwnie. Mniej mi sie chce slodkiego i sluz mi sie poprawil :O. Przez niego tez pije wiecej wody a to zdrowe. Napisane jest 1 saszetka w ulotce ale mi gin zalecila 2. Kwas foliowy powinien byc w ilosci 400 czyli 2 saszetki. Tak samo mioinozytol ma dzialanie przy dawce min. 4g a w 1 saszetce jest 2g wiec znow wychodzi na 2 saszetki.

ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • małpakacpra Koleżanka

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki po przerwie :-) wpadlam pochwalic sie ,ostatni okres 07-07-2016 wczoraj betac24.1 2 dni przed spodziewana @! Przestalam pic inofolik 2 mies temu..bralam wit D i B ..lipiec to pierwszy miesiec kiedy nie sikalam na testy owulacyjne, nie planowalismy! Poszlam do dietetyka i od 4 tyg to dieta, gotowanie, utrata kg byla dla mnie priorytetem, codzienne jazdy na rowarze z letnia muzyka..i odblokowało sie:-) życzę wszystkim żeby sie udało! Bede podczytywac :-)

lipa, Zoja, Foto_Anna lubią tę wiadomość

• Zoja Ekspertka

Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę Inofolic 2*dziennie. Zaczynam 2 miesiąc. Po pierwszym niestety nie odnotowałam kompletnie żadnych zmian.

natty85 lubi tę wiadomość

gannskjo7b9tly2x.png

18.11.2015 Aniołek - W
  • msmarmify Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:06

• msmarmify Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:05

• zonaboba Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia 2016, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziweczyny 2miesiac pije symfolic bo jest lepszy i on ma w 1 saszetce 400 .g Kwasu foliowego, a to 200% zalecanego dziennego spozycia, a Myo-inozytolu 2000mg. A jak porownywalam w aptece z inofoliciem to stwierdziam ze jest raczej oklepany i jeszcze o polowe drozszy od SYMFOLICA i tak jak mi gin polecil wybralam jego :)

To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

• msmarmify Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia 2016, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:05

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 sierpnia 2016, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Ja dziweczyny 2miesiac pije symfolic bo jest lepszy i on ma w 1 saszetce 400 .g Kwasu foliowego, a to 200% zalecanego dziennego spozycia, a Myo-inozytolu 2000mg. A jak porownywalam w aptece z inofoliciem to stwierdziam ze jest raczej oklepany i jeszcze o polowe drozszy od SYMFOLICA i tak jak mi gin polecil wybralam jego :)
    A ja jak teraz szukałam info o zamiennika inofolicu znalazłam ten symfolic ale się na niego nie zdecydowałam. On zawiera więcej kwasu foliowego ale inozytolu tyle co jedna saszetka inofolicu czy inofemu. Czyli dziewczyny zazywajac 2 saszetki inofolicu i inofemu dziennie mają 4000 inozytolu i 400 kwasu a zazywajac symfolic przekracza się ilość kwasu foliowego albo zażywa mniej inozytolu.
    i dzięki za polecenie apteki melissa :) tam te preparaty są w super cenie :)

• laila_25 Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby to jest dzienna dawka..wg producenta...ale czytalam ostatnio jakas prace naukowa w ktorej opisywano, ze jesli chcemy jakiekolwiek dzialanie miec to od 4g mio ono wystepuje. Moja gin tez tak mowila ze 2 saszetki.

ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ