X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klinika gameta w Rzgowie bardzo sobie chwalą jest Kielcach może tam mi pomogą :)


  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Mnie też włosy lecą, myślałam, że Glucophage zniweluje ten problem.
    Widocznie musi minąc trochę czasu.
    Ja w tym cyklu dalej: Glucophage, Inofolic i magnez B6. Liczę na cud.
    Na pewno nam się uda!!!

    Agnella mi strasznie wypadaly włosy to dermatolog kazala mi brac cynk w tabletkach i mi pomógł więc może warto spróbować.

    Agnella lubi tę wiadomość

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 4 listopada 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryf20 wrote:
    Agnella u mnie już też lipa, niestety dziś dostałam @, a od niepamiętnych czasów miałam owulacje :/
    Ale nie poddaje się, będę dalej walczyć z inofolic i siofor! Przecież musi być dla Nas jakaś szansa, nadzieja! :)
    Monimoni u mnie clo nie zdało rezultatu, 6 cykli bez owocnych :(
    U mnie tak samo jak u Ciebie, włosy wypadają i owłosienie...masakra jakaś! :/

    u mnie problem z włosami juz zalatwiony mam duzo baby hair.i juz tak nie wypadaja . a z owłosieniem mam bardzo duzy problem brzuch , wąsy na piersiach palce, masakra i na brodzie

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 5 listopada 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, dzięki, mam w domu cynk, od dziś wezmę.
    Monimoni, czym zahamowałaś wypad włosów???
    U mnie też mnóstwo baby hair, odrastają, ale strasznie lecą. Już nie mam pomysłów co tu jeszcze stosować.
    Ja jedynie na kolanach mam ciemniejsze włoski. Muszę co parę dni potraktowac je żyletką.
    Dużo dziewczyn ma problem z owłosieniem. Dziewczyna mojego brata ma również wąsik(najlepiej do kosmetyczki na wosk iść), na palcach, lędźwiach....dużo moich koleżanek również. Czasami taka uroda, czasami te nieszczęsne pco.



    Misia15, maryf20 lubią tę wiadomość

  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Misia, dzięki, mam w domu cynk, od dziś wezmę.
    Monimoni, czym zahamowałaś wypad włosów???
    U mnie też mnóstwo baby hair, odrastają, ale strasznie lecą. Już nie mam pomysłów co tu jeszcze stosować.
    Ja jedynie na kolanach mam ciemniejsze włoski. Muszę co parę dni potraktowac je żyletką.
    Dużo dziewczyn ma problem z owłosieniem. Dziewczyna mojego brata ma również wąsik(najlepiej do kosmetyczki na wosk iść), na palcach, lędźwiach....dużo moich koleżanek również. Czasami taka uroda, czasami te nieszczęsne pco.
    jesli chodzi o moje wypadanie to były produkty do włosow bardzo serdecznie polecam ja i moje kolezanki nawet moja babcia stosowała jak zaczeły jej wypadac . pierwsze zetaw http://www.ceneo.pl/27069637 do tego jest jeszcze szmpon . pierwszy miesiąc tak stosowalam bardzo duzo jak najwiecej .przez 2 miesiace teraz uzywam z tej samej firmy biovax http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=38782 efekty są niewalajace nadal wypada mi jakos 15 - do max 30 włosów dziennie 30 oczywiście w dniu kiedy je myje . Nie przetłuszaczają sie juz tak jak wczesniej ,musiąłam myś codziennie teraz wyje co 2 dzień lub nawet 3 . przestałam uzywać chemicznych szamponów używam tylko te dla dzieci ., szkoda że nie moge wysłac tu zdjecia swoich efektów ale jak podasz e mail na priw to wyśle ci . Mam pco ale mój lekarz mówi ma pani ale jak by go nie było nie wiem .w tym roku zajełam sie wypadaniemmoich włosow , a w przysłym zabiore sie za ich nadmiernosć . przepraszma za bvledy ale tak szybko w drodze do pracy pisze na telefonie . Brak czasu na nic :) pozdrawiam

  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mi tez strasznie wypadają włosy, nigdy w życiu tak nie miałam. Wyniki tarczycy i inne mam dobre.Włosów najwięcej wypada mi przy myciu i suszeniu, to jest jakiś dramat:( zaczęłam brać bioteball, codzinnie w pracy piję skrzyp polny, staram sie tez pokrzywę. Bardzo jestem tym problemem przygnębiona bo włosów mam coraz mniej, a i tak ich nie było zbyt dużo

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak mam lecą mi bardzo a też mam ich mało też biorę skrzyp i kupiłam centrum może będzie lepiej czuje jak zbliża mi sie @ wic znowu lipa :((


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wczoraj kupiłam ten żel Biovaxu, do tego szampon do farbowanych, jakoś intuicja mi podpowiedziała, a tu jeszcze post od Ciebie...Ostatnio polubiłam produkty Biovax.
    Jak myję tym do farbowanych i efekt chcoiaż taki - mniej przy myciu leci.
    Szampon(z tej samej serii co żel) na wypadanie muszę jeszcze tylko dokupić.
    Ja skrzyp już od miesiąca piję i nic to nie daje, Biotebal 3 miesiąc i też zero efektów.
    Podobno dobrze działają na włosy witaminy dla mam, ja jutro jakieś zakupię.
    Dziewczyny przy piciu czy braniu skrzypu/pokrzywy mogą być wypłukiwane witaminy B i magnez, więc lepiej uzupełniać.
    Teraz też jesień, to dlatego sie potęguje...




  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was stosowała preparaty MonRin lub była na zabiegach mezoterapii igłowej?

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • maryf20 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja również zamawiam w melissie i od tego cylku zmieniłam inofolic na inofem, połowe tańszy a ten sam skład.
    Mam nadzieję że Nasze starania wreszcie zaowocują! Życzę tego Wam i sobie! :D <3 <3

    https://bellybestfriend.pl/graph/e2c4d914f12006a202f145206fb03ee2
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro będę robiłą zamówienie w melissce na Inofem.
    Byłam w 14dc u swojej lekarki, owu ani widu ani słychu.
    Biore poprawkę, często ją mam po 20dc, a czasami nawet 40dc:( Tyle czekania, wizytą się jednak zdołowałam.
    Wszystkie się doczekamy dzieckamy dziecka. Nie ma innej opcji.
    Wczoraj dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciązy, a nie dawali jej szansy, najmocniejsza postać endometriozy, wygasająca rezerwa...a udało się :-)
    Takie historie są krzepiące.

    daktylek, maryf20 lubią tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak w ogóle się dodaje do przyjaciółek. Właśnie...jak to się robi, bo jetsem zielona?
    Mogę maila e-maila podać, [email protected]

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 14 listopada 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile, gratuluję :-)!!!!
    Ale wysyp ciąż....Dobrze się zaczyna. Do końca roku większosć z nas będzie w ciąży.

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że inofolic może zadziałać dopiero po ponad roku??
    Zaczęłam go pić w sierpniu zeszłego roku. Dzięki niemu schudłam z 52 do 48 kg ale ani okresu ani owulacji nie było. Mimo to pije go do teraz. Ostatnio miałam przerwę w braniu wszelkich leków i nagle w październiku dostałam naturalnie miesiączkę po 33 dniach, teraz mam 22 dzień cyklu a od 11 do 14 dnia kuły mnie jajniki. Może robię sobie niepotrzebnie nadzieję, że coś się ruszyło...

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zaczelam pic to tez mnie tak zaczely kluc jajniki i mialam wtedy potwierdzona owulacje. Czasem odstawienie tych wszystkich lekow moglo tak zadzialac. Powodzenia ;)

    ILKA88 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Aguśka9002 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, staramy się z mężem dopiero 3 miesiące albo może już.Mam PCOS dowiedziałam się miesiąc temu. Od 24 dni piję inofolic, mogę napisać tyle że czułam wyraźnie, że jajniki pracują. W przyszłym tygodniu teoretycznie powinnam dostać @. Nie nastawiam się bo okres to mi się sporo spóźniał, ostatnio to w ogóle tylko plamienia miałam.

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie inofolic nic nie działał jak go ostatnio brałam, ale może spróbuje jeszcze raz w przyszłym cyklu jak się w tym nie uda.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 20 listopada 2015, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mam pytanie- czy pijecie inofolic cały cykl?czy tylko do owulacji?

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały cykl. Dwie saszetki dziennie.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Aguśka9002 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 listopada 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam w dniu plamienia bo akurat tak wypadło.Poszłam do gina bo @ mi się spóźniał 2 tyg,miałam małe plamienia więc myślałam, że może ciąża a i tak musiałam odebrać cytologię. I wyszło co wyszło, od razu zaczęłam pić.

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ