X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 25 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea, a brałas już kiedyś clo?
    Ja pojadę po receptę na ten lek jutro, ale mam jakieś wahania, boję się że nie pomoże, że osłabi endometrium itp.
    U mnie Inofolic pomógł w drugim cyklu picia, w sensie, że była owulacja z lewego jajnika, gdzie on najczęściej ma dużo pęcherzyków i rzadko owuluje.
    A w tym cyklu zero owulacji, do tego plamienia przyszły jeszcze w trakcie brania duphka.
    Także beznadziejnie to wygląda. Jutro mam mieć pełną @, dziś mam plamienie.
    Małpakacpra, co u Ciebie?

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 26 października 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to już nie wiem co mam roić niektórzy bzyk i już a tu tyle czasu i nic jakaś masakra wielka już nie mam siły na to wszystko :(


  • maryf20 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 26 października 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie Clo niestety nie zadziałało, nawet po włączeniu siofor 500 :/
    Obecny cykl pierwszy raz na inofolicu 2x1, mam nadzieje że ovu wreszcie była, bo był taki ból w tamtych dniach że szok.
    A czy zadziała, mam nadzieję :)
    Na każda z nas co innego zadziała, ale nie poddawajmy się i próbujmy wszystkiego! :)

    https://bellybestfriend.pl/graph/e2c4d914f12006a202f145206fb03ee2
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 26 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam @, recepta na clo do odebrania.
    A u Ciebie Maryf, w sensie, ze dostałaś okres nie podziałało???
    W którym dc jesteś i bez clo?

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 26 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę zawiedziona jestem, byłam u lekarki, miałam odebrać receptę na clostilbegyt, ale ona na to, że jednak kartę przejrzy...I tam, że sa owulacje, jajeczka i bardziej problem w plamieniach. Na razie mam się starać z monitorinigem, nie chce mi pchac na siłę clo, no i wtedy nie było męża, ale teraz na stałe będzie kiedy trzeba.
    Sama nie wiem co myśleć, tylko te moje owulacje to sa póżno 20-30dc. Wtedy zaszłąm w cyklu z owu ok 22dc.
    Mam dalej pić Inofolic, o gluocophage jej nie mówiłam, bo to do 2 gin.


  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 28 października 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella tak brałam już CLO. jutro ide na monit i zobaczymy czy jest coś bez CLO choć na to nie licze bo z tym mam problem :/

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 30 października 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny...
    Nie pisałam bo wyluzowywałam ;) w tym cyklu nie było spiny ,sprawdzania ,sexu pod testy ,spontan na całego no może trochę oszukiwałam i raz czy dwa ovu test wykonałam;)


    I miałam chwilę nadziei ,2 dni temu zobaczyłam cień 2 kreski ale następne 6 testów dały wynik negatywny...Jutro @ licze po cichu że nie przyjdzie choc brzuch boli mnie okropnie.
    trzymajcie kciukasy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 10:38

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 30 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpakacpra, ja miałam wyluzować...Ale jak głupia ciągle o tym myślę i zaglądam na forum...Nawet jak wstaję rano to moje myśli wokół starań...
    Trzymam kciuki, aby wredna krwawica nie przyszła, a były dwie kreski.
    Ja mam dopiero 5dc, do owulacji długo jeszcze, bo mam późne.
    Jak tu wyluzować? Póki co staram się w ksiązki uciekać.


  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 30 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella ja też chce o tym nie myśleć ale ciągnie mnie tu do was :)

    Agnella lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 31 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z Was miała może mdłości i bóle brzucha i była mega nerwowa po luttagenie bo ja mam bóle brzucha tak jak na okres i mdłości straszne uczucie :(


  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 31 października 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    pytałam już w wątku o pco ale zapytam i tutaj - czy jest sens łączyć Metforminę z inofoliciem lub inofemem?

    Daktylek ją łączyłam metformax i inofolic i nomen omen chyba pomogło bo po 2 MC zaszlam w ciążę. Mój lekarz twierdzi że oba specyfiki razem działaj lepiej i bardziej pobudzają jajniki :-)

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • maryf20 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Ja dziś mam @, recepta na clo do odebrania.
    A u Ciebie Maryf, w sensie, ze dostałaś okres nie podziałało???
    W którym dc jesteś i bez clo?

    Na mnie clo niestety nie podziałało, miałam co miesięczne monitoringi i nic :/
    okres był zawsze. Clo nie biorę juz od 7-8 cykli starań, ale staram się walczyć innymi sposobami :) siofor, inofolic :)
    Wczoraj miałam dostać @, jeszcze nie ma, dufaston ostatni wzięłam w sobotę wieczorem, zobaczymy, czekamy.
    A co u Ciebie? ;)

    https://bellybestfriend.pl/graph/e2c4d914f12006a202f145206fb03ee2
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryf, u mnie beznadzieja, cykl bez clo, lekarka jeszcze nie dała. I czekam na owulację, którą mam zawsze póżno, dopiero jestem w 8dc :( Do tego mogę miec cykl bezowulacyjny i tylko miesiac będzie zmarnowany.
    Mam miec monit, zaczynam o niedzieli.

  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Clo, pabi-dexamethason,i dużo więcej moja tarczyca po tym wszystkim zaczęła wariować strasznie zaczęły wypadać mi włosy a już nie mowie o nadmiernym owłosieniu wszędzie... owulacje były raz nawet dojrzewało kilka pęcherzyków naraz . 5 lat i nic :( a mój organizm zniszczony :(

  • maryf20 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella u mnie już też lipa, niestety dziś dostałam @, a od niepamiętnych czasów miałam owulacje :/
    Ale nie poddaje się, będę dalej walczyć z inofolic i siofor! Przecież musi być dla Nas jakaś szansa, nadzieja! :)
    Monimoni u mnie clo nie zdało rezultatu, 6 cykli bez owocnych :(
    U mnie tak samo jak u Ciebie, włosy wypadają i owłosienie...masakra jakaś! :/

    https://bellybestfriend.pl/graph/e2c4d914f12006a202f145206fb03ee2
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też włosy lecą, myślałam, że Glucophage zniweluje ten problem.
    Widocznie musi minąc trochę czasu.
    Ja w tym cyklu dalej: Glucophage, Inofolic i magnez B6. Liczę na cud.
    Na pewno nam się uda!!!

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też włosy lecą poza tym samopoczucie masakryczne .Jak to jest inni raz i już a niektórzy latami i nic straszne to wszystko :(a najgorsze że po tych tabletkach się źle czuje co wpływa jeszcze bardziej niekorzystnie


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przyszła paczka z apteki melissa z moim Inofoliciem. Dostałam znowu próbki Inofemu. Ale propaganda na Inofolic tam jest. Dostałam kartonik z info - po co przepłacać skoro to ten sam skład w obu preparatach,a cana Inofemu duża mniejsza. I chyba tak zrobię, przerzucę się na Inofem, ponieważ dużo taniej wychodzi.
    Lenka, a jakie leki bierzesz? Pijesz do tego Inofolik/Inofem?
    U mnie też ich trochę jest.
    Najgorzej, że w niedzielę monit, a ja wiem, że będzie bez owu, nie mam jeszcze śluzu płodnego, to tylko mój mega dół się poszerzy. Szkoda, że babka nie dła od razu clo.



  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też kupuję w melisie i również dostałam próbki inofemu. W smaku jest nawet ok i chyba też się na niego przerzucę :) Aktualnie piję inofolic i od kilku dni wdrażam metformax. :)

    Agnella lubi tę wiadomość

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije inofolic od marca czy kwietnia jakoś tam 2 razy dziennie ale ostatnio byłam u mojego ginekologa i powiedział że inofem jest tańszy i że to samo .Mam wrażenie że zmarnowałam kawałek czasu bo sam infolic nic nie dał a teraz zaczęłam clo i luttagen i dół też jest a nawet wykop :)) ileż można masakra jakaś zastanawiam się nad inseminacja w listopadzie co bedzie to będzie jutro będę dzwonic i umawiać się na wizyte :) zobaczę co powiedzą

    Agnella lubi tę wiadomość


‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ