X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Oj zabrzmiało niefajnie :/

    Qrczak miałam na myśli siebie, jeśli poczułaś sie urażona to przepraszam. Wzieliśmy kiedys kredyt, miał być w połowie na remont a w połowie na wesele. Remont zrobiliśmy a kiedy przepuściliśmy druga połowe to nie wiem. A to nie były małe pieniądze. dawno juz byśmy mieli spłacone ale straciliśmy prace i już dalej było coraz gorzej. Teraz już jest ok, jakoś stanelismy na nogi :) Ale byliśmy mlodzi i głupi. /zawsze to powtarzam i bede powtarzała. Ale nie mam na myśli wszystkich młodych osób. Na szczeście są tacy którzy myślą w przeciwieństwie do nas. I tak jak wspomniałam człowiek uczy się na błedach.



    Malenq, jakby moja mi tak powiedziała to chyba bym ja ukatrupiła, tylko, ze szkoda za nią isć siedzieć... :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak miłej imprezy i pamietaj, ze to maja byc jedne z ostatnich kawałków ciasta w najblizszym czasie :D :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 15:50

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 8 marca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczynki!
    Ja też dołączam sie do życzen- dużo uśmiechu, cierpliwości i pozytywnej energii Wam życzę... oraz tego aby 26 maj niebawem był i naszym świętem :)

    Ostatnio nie pojawiam sie na forum bo złapałam doła i nie chcę negatywnych fluidów przemycać, ale mam nadzieję że niebawe wróce do formy :) Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekujemy i wzajemnie Anna :)

    Nie smutaj, nie dołuj się i głowka do góry. Może możemy jakoś Ci pomóc? Nie ma co sie dołowac tylko należy podwinąc rękawy i działać, bez wzgledu na to so sie złego dzieje. PAmietaj, ze każdy dzien smutku jest dniem straconym :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak miłej imprezki, u mnie siostrzeniec za 2 tyg., wczoraj siostrzenica (tylko ona 2500 km ode mnie :(

    A co do teściowej, to żmija to za mało powiedziane....a jak się do nich zwracam, staram się "bezosobowo", znaczy nie na "Ty", bo tak mnie moja mama wychowała, że nie wypada, nie "mamo", bo tak jak pisałyście mamę ma się jedną, nie po imieniu, bo też nie moja koleżanka...8lat po ślubie jestem, a z teściami staram się parę razy do roku widzieć, miałam bowiem to szczęście, że od samego początku mieszkaliśmy sami, ani u jednych, ani u drugich rodziców...

    Anna wylewaj swoje żale, pisz tutaj, kwiatuszek ma rację, pomożemy, a przynajmniej "wysłuchamy" ;)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek...dziękuję za miłe słowa. Po prostu potrzebuję kilka dni żeby się wyciszyć i obmyślić plan działania na najbliższe miesiące... Będzie dobrze :)

    Dziewczyny- nie przejmujcie się tak tymi teściowymi- weźcie pod uwagę że my pewnie też nimi kiedyś będziemy- ciekawe jaką opinię wystawią nam wtedy synowe bądź zięciowie :)

    Udanego wieczora!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja inofolic biorę od 5dc a w 16dc czułam już porządnie, że jajcory pracują, także całkiem możliwe, że u Ciebie "czuć" już pierwsze efekty :) tym bardziej, że zdaje się, że przyjmujesz dwie saszetki dziennie, a ja dotychczas tylko jedną.

    Biorę cały czas dwie saszetki, i to jest pierwszy cykl kiedy zaczęłam brać. Powiem Wam, że jak na razie to chyba moja głowa mówi mi że ten eliksir działa :) Jest mi fajnie czuję się rozluźniona i jakaś spokojna :)
    Anno przesyłam Ci trochę moich pozytywnych fluidów. Nie smutaj sie bo to na pewno Ci nie pomoże a wierz mi wiem co mówię :)

    anna83_83 lubi tę wiadomość

    kasiczka
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny... te Wasze pozytywne fluidy działają :) Dziękuję!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę :) o to chodziło :)

    kasiczka
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Qrczak wrote:
    Oj zabrzmiało niefajnie :/

    Qrczak miałam na myśli siebie, jeśli poczułaś sie urażona to przepraszam. Wzieliśmy kiedys kredyt, miał być w połowie na remont a w połowie na wesele. Remont zrobiliśmy a kiedy przepuściliśmy druga połowe to nie wiem. A to nie były małe pieniądze. dawno juz byśmy mieli spłacone ale straciliśmy prace i już dalej było coraz gorzej. Teraz już jest ok, jakoś stanelismy na nogi :) Ale byliśmy mlodzi i głupi. /zawsze to powtarzam i bede powtarzała. Ale nie mam na myśli wszystkich młodych osób. Na szczeście są tacy którzy myślą w przeciwieństwie do nas. I tak jak wspomniałam człowiek uczy się na błedach.

    Kwiatuszku nie poczułam się urażona, bo nie mam o co. Ja po prostu zrozumiałam, że odpokutujecie coś wobec teściów dlatego tak napisałam. A jeśli to wasze błędy, to nie ma co rozpaczać, życie po to jest, aby popełniać błędy i na nich się uczyć.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Qrczak miłej imprezy i pamietaj, ze to maja byc jedne z ostatnich kawałków ciasta w najblizszym czasie :D :P
    Imprezka się udała, objadłam się, oj objadłam :/ Ale masz rację kwiatuszku, to było jedno z moich ostatnich ciast w najbliższym czasie. Ostatnie będzie oficjalnie w czwartek na pracowniczej imprezie i potem już szlaban na słodycze, daję słowo! Zresztą muszę przyznajć, że odkąd łykam inofolic, to mam mniejszy apetyt, ale zdaje się że już o tym pisałam :) Czyli kolejny pozytyw naszego specyfiku :D
    Zaraz muszę też sobie zakupić zapas przez net, bo zostały mi 4 saszetki. Na imprezce sobie akurat popijałam, bo to moja pora, to się tesciówka siostry dopytywała co to, więc powiedziałam, że witaminki :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anno nie ma co się dołować, jak piszą dziewczyny, jesteśmy tu po to, żeby się wzajemnie wspierać. Więc jeśli masz ochotę to wal do nas śmiało! A jeżeli wolisz przeczekać to w spokoju, to też zrozumiemy i będziemy czekać aż do nas wrócisz :)
    Masz rację, że kiedyś pewnie i my będziemy teściowymi i mam nadzieję, że ja będę bardziej z tych w typie teściowej mojej siostry, bo lepiej chyba trafić nie mogła, niż w typie mojej teściówki.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ciesze się :) Pomyślałam, ze może wziełas to do siebie :)
    Troszke rozpaczam bo pewnie wszystko inaczej by sie potoczyło ale co tam, jest jak jest, nie to teraz najważniejsze :)

    Qrczak a jak udała się impreza?

    Mnie dzisiejsza pogoda pozytywnie nakreciła i co raz bardziej robi mi sie szkoda straty tego cyklu starań. ZAczełam sobie dziś wyobrazac pokoik dla dziecka i znowu sie nastawiam... ajajaj :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zdazyłam zapytać jak imprezka :) zobacz, jak wszystko wypatrzy cwaniura... ciekawska strasznie. Ale to chyba w ich naturze jest. Co jak co ale mojemu meżowi to teściowej zazdroszcze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 21:17

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    A zdazyłam zapytać jak imprezka :) zobacz, jak wszystko wypatrzy cwaniura... ciekawska strasznie. Ale to chyba w ich naturze jest. Co jak co ale mojemu meżowi to teściowej zazdroszcze :D
    No ciekawska jest, to fakt. Ale i tak bardzo ją lubię :) i zazdroszę siostrze ;) Jest typem teściowej, która bardziej troszczy się o synową niz o własne dziecko, bardzo dużo pomogła mojej siostrze przy pierwszym dziecku i teraz też może na nią liczyć.

    Moja koleżanka zawsze powtarza, że ma najcudowniejszą teściową na świecie i ubolewa, że jej mąż nie jest taki cudowny jak jego mama :P Heheh o własnym mężu takie rzeczy opowiadać ;) Ale kochają się i ..... spodziewają się dzidziusia :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie doczytałam że to było o teściowce siostry :) gapa ze mnie :) to tylko pozazdrościc takiej tesciowej.W zasadzie moj też by mi pomagała ale zarazem wtykała byt nos wszedzie gdzie sie da, komentowała by wszystko i nie zostawiłabym jej samj u mnie w domu. W swieta zajrzała do kotlowni, staneła zaczeła zaciągać się tak jakby chciała coś wyczuc i niezwykle pogardliwie powiedziałła "noo, czuć czad" :D spojrzałam na nią z politowaniem i rzekam pogardliwie "czad jest bezwonny". Zamieszanie na jej twarzy było bezcenne, nic nie skomentowala :D

    Weszłam teraz na jakieś forum o inofolicu i jakis specjalista odpisywal na pytania i bylo pyt. o stosowaniu inofolicu w ciazy: "W ciąży można przyjmować Inofolik żeby zmniejszyć ryzyko wystąpienia cukrzycy".

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla siostry i zdrówka dla Maleństwa :) W którym jest tyg/mies? Musisz szybciutko do niej dołaczyc :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra ma już dwójkę szkrabów. Gdzieś tu chyba wspominałam, że ma tylko jeden jajnik, bo kilka lat temu miała jakiegoś guza i niestety musieli usunąc go razem z jajnikiem. Chłopaki mają: starszy 6 lat a młodszy prawie 5 tygodni :D Koleżanka natomiast jest w 21 tyg. Cieszę się niezmiernie z jej ciąży, bo pierwsze dzieciątko urodziło im się w 8 m-cu i do tego z wadą serduszka, niestety po paru tygodniach zmarł :( Dlatego teraz tym bardziej im kibicuję, żeby wszystko skończyło się dobrze :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kurcze nie doczytałam że to było o teściowce siostry :) gapa ze mnie :) to tylko pozazdrościc takiej tesciowej.W zasadzie moj też by mi pomagała ale zarazem wtykała byt nos wszedzie gdzie sie da, komentowała by wszystko i nie zostawiłabym jej samj u mnie w domu. W swieta zajrzała do kotlowni, staneła zaczeła zaciągać się tak jakby chciała coś wyczuc i niezwykle pogardliwie powiedziałła "noo, czuć czad" :D spojrzałam na nią z politowaniem i rzekam pogardliwie "czad jest bezwonny". Zamieszanie na jej twarzy było bezcenne, nic nie skomentowala :D

    Weszłam teraz na jakieś forum o inofolicu i jakis specjalista odpisywal na pytania i bylo pyt. o stosowaniu inofolicu w ciazy: "W ciąży można przyjmować Inofolik żeby zmniejszyć ryzyko wystąpienia cukrzycy".

    Czyli teściowa nie zabłysła :P

    Co do inofolicu, to może mój gin miał rację, że jeśli wystąpi ciąża, to jedna saszetka nie zaszkodzi, natomiast do prawidłowej pracy jajników do czasu wystąpienia owulacji najlepiej przyjmować dwie saszetki.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie wyobrazam sobie co musiała przezyc Twoja kolezanka. Nie dziwie sięze teraz tak bardzo jej kibicujesz :) trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze tym razem :)
    Ja juz bym chciala byc po ciazy bo strasznie niecierpliwa jestem i te 9 miesiecy kiedys w ciazy bedzie chba dla mnie wiecznoscia ;)

    lece pod prysznic i spac, bo w weekendy chodze pozno spac a w poniedzialki rano jest katastrofa w pracy. Musze nauczyc sie chodzic w weekendy spac o przyzwoitej porze.

    miłej nocki :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ