X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 12 marca 2014, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka83 wrote:
    Ja już piję 6 dzień chyba:P
    Póki co cisza:))
    Ten cykl jest w ogóle przełomowy.....
    1 cyklo z clo do tego jeszcze inofolic....
    nie wiem czy to nie zasilna dawka uderzeniowa...
    A masz monitorowany cykl z clo, czy niemonitorowany?

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 12 marca 2014, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin też zalecił clo i inofolic jednocześnie, także to chyba nie wyklucza siebie nawzajem.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki :)

    Witaj staraczka83 :)
    Na efekty trzeba troszkę poczekać, ale myślę, że warto :) Tylko tak jak radzi kwiatuszek może skonsultuj to ze swoim ginem. Nie wiem dokładnie jak działa clo, ale na pewno jest mocniejszy od inofolicu. Jednak skoro Another łyka jedno i crugie, to też wydaje mi się, że nie zaszkodzi. Wiekszość dziewczyn tutaj chwali sobie działanie inofolicu. Ja osobiście odkąd go piję to czuję, że moje jajniki znów pracują, poza tym wydaje mi się, że dzięki niemu zmniejszył mi się apetyt :D

    Wczoraj przyszła do mnie przesyłka - 4 opakowania naszego eliksiru :D Teraz mam zapas na 1,5 miesiąca :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka83

    Ja już piję 6 dzień chyba:P
    Póki co cisza:))
    Ten cykl jest w ogóle przełomowy.....
    1 cyklo z clo do tego jeszcze inofolic....
    nie wiem czy to nie zasilna dawka uderzeniowa...[/QUOTE]

    Hej Staraczko miło Cię witać.
    Pamiętajmy że każdy organizm jest inny ja by jednak skonsultowała z gin taką decyzję z clo i inofolikiem razem.

    kasiczka
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, ze dzisiaj do mnie dotrze paczuszka :) oby do końca tygodnia byla bo w weekend kończy mi sie opakowanie inofolicu. Włąśnie go sobie popijam :)

    Ja chyba bym bała się stosować coś na własną reke. Staraczka, moze po prostu zadzwon do gina jeśli masz taką możliwość, zapytaj i będziesz spokojna :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dzisiaj 12 dzień na inofolicu a 15 dzień cyklu. Wczoraj jak robiłam test owu lekko pokazała mi się druga kreska świadcząca o tym, że już w krótce pojawi się owulacja. Powiem szczerze, że miałam lekki dylemat czy to już czy jeszcze nie bo ta kreska nie do końca była mocna. Jak na mnie owulacja jest wcześniej niż normalnie. Wcześniej miałam 17-18 dnia a tu już tuż tuż :)
    Wniosek taki: jajniki pracują

    kasiczka
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka wszystko jest możliwe. Ja miałam w poprzednim cyklu owulacje przed 11dc (nie robiłam testu ale stwierdzone przez gin) i byłam w strasznym szoku ze tak wcześnie. Także wszystko możliwe :)
    Ja od następnego cyklu chce testy owulacyjne zacząć robić aby troszke intensywniej sie starac :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam, że miałaś Kwiatuszku 11 dc. Moja gin powiedział mi żebym na razie nie przychodziła na USG bo wszystko jest ok tylko robiła testy. I dobrze bo to mnie tak nie stresuje :)


    Miłego dnia :)

    kasiczka
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.Dawno mnie nie było wiec dzis musiałam nadrobic zaległości w czytaniu.

    Ja dziś zaczynam kolejny cykl z inofilic... ciekawe jakie będą tego efekty... poprzedni miesiąc- porażka, ale czego sie spodziewać po 40 dniach stosowania?

    Co do CLO... ja brałam dwukrotnie ten lek (krótko)- nie łączyłam go w prawdzie z inofolic (wtedy go u nas jeszcze nie było) ale wydaje mi sie że spokojnie można łączyć te leki-oczywiście pod czujnym okiem lekarza! Na mnie CLO działało bardzo dobrze i szybko. Jutro idę na kontrolę i nie wiem czy w tym miesiacu nie zaczne znow go stosowac- zobaczymy co powie lekarz. Po CLO przy monitoringu w zasadzie za pierwszym razem starań zachodziłam w ciążę- w prawdzie żadna nie skończyła sie powodzeniem no ale ciąża-choć krótko- nastąpiła, więc lek chyba działa. Acha, przy CLO miałam owulacje miedzy 11-13 d.c. ale nie wiem czy to przez ten lek czy to wynika po prostu z długości cykli.

    Życzę Wam udanego popołudnia!


    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    I ja rozpoczęłam swoją przygodę z inofolic. Doradził mi go ginekolog i powiedział przy tym, że kilku jego pacjentkom udało się zajść w ciąże jak zaczęły tego używać. Mam nadzieję, że i ja do nich dołączę, ponieważ staramy się z mężem już rok...

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj paaulla84 :)

    Super wieści z tym że już pomógł kilku pacjentkom :D
    Z całego serducha zycze Ci aby i Tobie pomógł, tym bardziej, ze długo już sie staracie...

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Żanka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja też mam teraz zacząć branie Inofolicu. Znalazłam go dość tanio na apteka-sieciowa.pl za mniej niż 40zł za op. Mam przyjmować po 2 saszetki dziennie i mam ogromną nadzieję, że to coś pomoże. Niestety mój mąż pracuje w piekarni, co niestety nie pomaga. Mój gin zalecił póki co branie suplementów dla niego i Inofolic dla mnie. Czy macie może jakieś propozycje co do suplementów dla mężczyzn? Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zanka, nam androlig polecił Androwit :-)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    Też popijam to cudo, polecił mi gin.

    Pierwsze co to mam mniejszą ochotę na słodycze. A że byłam łasuch straszny i w tym cyklu obiecałam sobie trzymać dietę (żeby pomóc owu) to mi b. w tym pomaga.

    Dzięki za linki do aptek :) Któraś wrzucała :) Zakupiła kolejne 3 opakowania :)

    Piję raz dziennie, cały cykl - chyba ok?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki :)
    Miło, ze nas co raz więcej w tym wątku :)

    Żonka - ja niestety nie znam nic dla naszych Panów ale też się teraz zaczęłam zastanawiać nad tym. Chyba poczekam do jego badan nasienia i na następnej wizycie u gin podpytam, co można by mu kupić aby troszke go wspomóc :)

    aga.just - ja poczatkowo piłam dwie saszetki, jak zaczęło działac to miałam zmniejszyc na jedną i tak zrobiłam ale okazało się to dla mnie za mało, rozregulował mi prace jajników, jadłam wiecej słodkiego a teraz od tygodnia znowu 2 piję i zauważam poprawe. Także jeśli po jednej czujesz poprawę to dobrze, ale chyba w większości popijamy po 2 saszetki :) i jak najbardziej cały cykl.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to od następnego jak coś będę pić po 2 :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jedna to za mało ale jeśli czujesz różnice po 1 to może wystarczy dla Twojego organizmu :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla84, Żanka, beti i aga.just witajcie :)

    Paaulla84 dobre wieści, oby u nas w wątku posypały się w końcu ciąże :)
    Żanka ja gdzieś tu na forum wyczytałam, że dziewczyny polecały dla Panów Salfazin i sama zakupiłam go swojemu chłopu, dzielnie łyka wieczorem, pod warunkiem, że mu go dam do ręki :P Jest tu o tym dość obszerny wątek, niektóre z dziewczyn sporo tych suplementów aplikują swoim facetom. Ja uznałam, że póki nie mamy badań nasienia, to nie ma co szaleć z suplementami, salfazin wystarczy. Tyle, że najlepiej przyjmować go wieczorem, bo zawiera cynk, którego niedobory największe są właśnie w nocy czy jakoś tak. Musiałabyś poczytać dokładniej :P
    Aga.just ja jestem w pierwszym cyklu z inofolickiem i popijam po 1 saszetce i czułam do owulacji, że jajniki pracowały, ale teraz byłam u innego gina i ten zalecił od następnego cyklu pić po 2 sasz. do 15dc a potem zmnienjszyć do jednej i tak mam zamiar robić :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd Wy bierzecie informacje, że jedna to za mało? Lekarze (3) powiedzieli, że jedna w zupełności wystarczy, nie ma po co dokładać. Jeśli konkretnie którejś z Was lekarz kazał pić po 2 to ok, ale jeśli lekarz którejś zalecił jedną, to według mnie tą jedną właśnie powinna pić, a nie zmieniać dawkę, bo na forum napisali inaczej. Lekarz to lekarz, forum to forum. Przynajmniej według mnie :).

    Qrczak, moremi lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam swój post i zabrzmiało to trochę jak atak :/ Nie miałam takiego zamiaru, wybaczcie :) Tak jakoś dziwnie wyraziłam swoje zdanie :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ