X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Wszystko Nam przychodzi z Czasem ,

    Biorąc Inofolic 2 m-c nie widzę żadnej różnicy.

    Najgorsze jest to, że nawet śluz się nie pojawił :(

    Na mnie raczej nie podzialal. Również nie widziałam różnicy. Szkoda kasy jak dla mnie. Zdecydowanie wolę zioła :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:06

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi chyba pomogl, wraz z soja, bo owulacja w 30dc zamiast w 50 :D

    Lena87, jeju, Tova33 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:06

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny-poczytalam Was troche i sprawdzilam ten inofolic na Wikipedia.Uwazam ze jak pisala wczesniej Weronika86 to jest to to samo co inozytol plus folik(pewnie w zwiekszonej dawce)Mysle ze nie ma co przeplacac tylko kupic jak poleca Weronika :) Ja napewno tak zrobie bo Weronika to dla mnie wzor jesli chodzi o te wszystkie suplementy i diety :D
    Pozdrawiam i zycze powodzenia :) Ja juz powoli zbieram sie do diety i tych wszystkich suplementow ;)

    Manieczka86, jeju lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Mimo dwóch cykli z Inofolic mój testosteron wynosi 86,2 przy normie do 73.


    To jakie wreszcie są te normy dla testosteronu?
    Bo nie czaje -.-

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolnej granicy w moim laboratorium nie ma. Górna granica to 73 ale nie pamiętam jednostki ( podam później jak będę w domu ).

    Jednostka: ng/dl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 12:41

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • ciekawaswiata Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam wysoki testosteron ale nie ponad norme , no i tarczyce mam wysoką ale tez nie przekracza ")

    Każdy ma jakieś miejsce w którym oddycha mu się najlepiej:)
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata.D wrote:
    Czesc dziewczyny-poczytalam Was troche i sprawdzilam ten inofolic na Wikipedia.Uwazam ze jak pisala wczesniej Weronika86 to jest to to samo co inozytol plus folik(pewnie w zwiekszonej dawce)Mysle ze nie ma co przeplacac tylko kupic jak poleca Weronika :) Ja napewno tak zrobie bo Weronika to dla mnie wzor jesli chodzi o te wszystkie suplementy i diety :D
    Pozdrawiam i zycze powodzenia :) Ja juz powoli zbieram sie do diety i tych wszystkich suplementow ;)

    ja jestem na inozytolu i kwasie foliowym osobno. inofolic ma w zawartości myo-inositol a inozytol - inositol. Nie wiem czy jest jakaś róznica, i co to myo oznacza...

  • kylie Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Witam wszystkie starające się o potomstwo. Zostałam przekierowana na waszą stronę chcąc dowiedzieć się czegoś o inofoliku. Mój doktor ostatnio powiedział mi o tym leku i kazał mi sobie o nim poczytać. Powiedzcie mi czy któraś z was ma oprócz nieregularnych owulacji stwierdzone także PCOS? Ja niestety tak i również biorę bromergon na zbicie prolaktyny. Poza tym ginekolog ostatnio mi powiedział że z racji tego iż raz mam owulacje a raz nie to musi mi zrobić HSG - zabieg na drożność jajowodów! Któraś w ostatnim czasie miała? Słyszałam że przy znieczuleniu miejscowym wcale nie boli i jest to do przeżycia!!! Czekam na wasze odpowiedzi...

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinka84 wrote:
    ja jestem na inozytolu i kwasie foliowym osobno. inofolic ma w zawartości myo-inositol a inozytol - inositol. Nie wiem czy jest jakaś róznica, i co to myo oznacza...

    Olinka84-dlatego wlasnie pisalam-wszystko jest w Wikipedia :) A to pierwszy wers- Inozytol (łac. myo-Inositolum)

    olinka84 lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle firmy farmaceutyczne chca zarabiac na ludzkich chorobach-wiedza ze bezplodnosc jest jak kura znoszaca zlote jajka-NIESTETY :(

    olinka84 lubi tę wiadomość

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani z zielarskiego nie znalazła nic konkretnego na zbicie testosteronu. Narazie odpuszczę sobie to. Od dzisiaj piję ziółka na pierwszą fazę cyklu. Zobaczymy czy coś zdziałają razem z dziurawcem i witaminami :) A przy dniach płodnych użyjemy żelu Conceive Plus.

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Gethrin Koleżanka
    Postów: 55 6

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny ja takze od gina dostałam cudowyny suplement diety inofolic plus do tego mam brac od 5dc clo i pozniej monitoring. Inofolic mam brac 2x1 przez minimum 3 m-ce (52,80 zł za opakowanie na 10 dni) z tego co tu czytam to szału nie ma :/ zobaczymy na monitoringu zapytam sie moze o tanszy zamiennik chociaz moj gin go baaardzo chwali, a prowadzi mnie juz 2 rok od operacji. U mnie przeszkoda jest okres letni w którym mam alergie sienne :( przez to odpuscilam wczesniejsza stymulacje clo, a teraz sie nie poddam :P

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • Amber85 Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomogl inofolic...bralam kilka dni przed @ i od nowego cyklu po 2 saszetki i owulacja byla (potwierdzona na usg u ginekologa). 4 lata temu mialam pco, po 1 ciazy przeszlo na jakis czas i teraz znowu.hormony narazie mam w porzadku.

  • Gethrin Koleżanka
    Postów: 55 6

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pco miałam wyluszczony jajnik z powódu potworniaka i wszystko powywracalo mi się po operacji cykl krótszy z 28 na 25-26 :/ regulacja cykli później stymulacja z clo wszystko rośnie peka a dzidzi brak więc gin stwierdził że może inofolic pomoże :) a jak wasze samopoczucie po inofolic i jak bierzecie w jakiej ilosci wody rozpuszcxacie?? Mam brać 2x1 czyli dwie saszetki raz dziennie czy dwa razy dziennie po jednej? Zgłupiałam :P

  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziweczyny, ja biore inofolic od 3 tygdoni. Zaczełam w 14 dc. Po tygdoniu pojawil mi sie jakby płodny sluz, typowo rozciagliwy. Poza tym bola mnie jajniki, kłują itd. Teraz jestem w 5 dc i jutro mam wizyte w Ovum w Lublinie i zobaczymy co będzie. Poza tym biore olej z wiesiołka i magnez i rozne inne witaminiki i bromocorn na prolaktyne.
    Staramy się juz okolo 20 cykli, w tym 7 z CLO, w sierpniu miałam HSG (to do Kylie - bez znieczulenia i dało się przeżyć - odczucia jak przy dość bolesnej @).
    Ja infoloic biore rano i wieczorem, rozpuszczam w 1/2 szkl wody. I z kazda jedna dawka co raz mniej mi smakuje...

    eeedith
  • Gethrin Koleżanka
    Postów: 55 6

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeedith też to zauważyłam że z dnia na dzień smakuje coraz gorzej chociaż to dopiero 3 dzień :)

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o smak to dla mnie działa na odwrót. Każda kolejna dawka jest dla mnie coraz słodsza a przez to coraz bardziej mi smakuj :P Nieprzyjemne jest tylko to, że nie rozpuszcza się tylko powstaje raczej zawiesina i czasami cieżko mi z niej przepłukać gardło.

    A tak poza tematem to spotkała mnie dzisiaj dziwna sytuacja. Stoję sobie w autobusie na moim codziennym miejscu (jak ludzie jeżdżą codziennie to raczej zawsze siadają tak samo. Ja nie siadam - zawsze stoję) i po jakiś 10 minutach jazdy czuję jak ktoś mnie szturcha w rękę. Patrzę a tam taka starsza babka mówi mi, że może ustąpi mnie miejsca bo może chcę usiąść i dziwnie patrzy się na mój brzuch. Zmroziło mnie w pierwszym momencie. Grzecznie podziękowała. I teraz mam wątpliwość czy może powinnam się wziąć za siebie i zrzucić trochę kilogramów czy może Pani miała szósty zmysł :P Ja np. już paru koleżankom powiedziałam, że są w ciąży zanim same do tego doszły. No nie wiem - patrzę na kobietę i wiem. Teraz będzie mnie to męczyć cały dzień :)

    Manieczka86, Lena87 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • dzemowka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze nie tylko ja mam tak ze inofolic mi coraz mniej smakuje ;) moze to dlatego ze organizm sie do niego przyzywczail i go nie chce? zastanawiam sie nad tym bo jak na razie poprawy nie widze :/

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ