Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:06

• Manieczka86 Ekspertka

Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi czasami smakował a czasami nie. W sumie to jak przestałam brać Inofolic po dwóch cyklach to nie czuję żadnej różnicy. Jest tak samo bez niego jak i z nim.

Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • ciekawaswiata Debiutantka

Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam wczoraj dość przystępna cenna 56 zł wystarczyło poprostu poszukac innej apteki ehh 15km dalej bo u mnie to 90chcą , 10 km dalej 72 a 15 juz 56:) wczoraj był pierwszy raz i co po pól godziny ochota na słodycze jak nie wiem masakra .Brałam 30 mnin przed obiadem i zjadłam i po 10 min gód w brzuchu burczało masakra normalnie to obiad starcza mi na 4 godzinki zależy co zjem :) ogólnie smaku nie ma wcale ani zapachu tez jest ok

weronika86 lubi tę wiadomość

Każdy ma jakieś miejsce w którym oddycha mu się najlepiej:)
  • muszka27 Ekspertka

Wysłany: 31 stycznia 2014, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piję inofolic już 2 tygodnie :) smak mdły, ale da się wypić. Inofolic biorę razem z Metforminą i czy coś podziała na za wysokie hormony dowiem się za 2 miesiące po zrobieniu badań kontrolnych :)

atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię w przyszłym tygodniu testosteron i robię usg . Również biorę metformax i inofolic , więc dam znać co i jak , czy jest poprawa.(prawie 2 miesiące)

• muszka27 Ekspertka

Wysłany: 1 lutego 2014, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    super respondeca! :) daj koniecznie znać! ja metforminę biorę dopiero miesiąc, także badania kontrolne będę robiła po ok. 3 miesiącach brania Metfrominy :) czy robiłam badania androgenów innych niż testosteron, tzn. androstendion i 17-OH progesteron? one też często "lubią" być podwyższone przy wysokim testosteronie..

atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • adk_1989 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2014, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore inofolic pierwszy cykl i proszę, 38 dni zamiast 70 :) dzisiaj wlaśnie dostałam okres i cieszyłam się jak nigdy że go mam :) zobaczymy co przyniesie następny cykl ale jestem dobrej myśli :)

olinka84, weronika86 lubią tę wiadomość

ckaivfxm1aofa92y.png

atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2014, 23:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 - Ja w 45 dc , ale wywołany.
    muszka27 - nie robię wyników innych, niż gin mi zlecił żeby zrobić. nie mam kasy teraz zbyt dużo, nie mam pracy i do gin chodzę prywatnie, jeszcze dochodzą leki ..to już w ogóle :) więc nie zrobię;)

Wysłany: 3 lutego 2014, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś badania nasienia :) ehh juz po sprawie ale był stres teraz czekanie na wyniki :(

Wysłany: 3 lutego 2014, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inofolic dzień 6 w środę monitoring ")

• weronika86 Autorytet

Wysłany: 3 lutego 2014, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA SIE NA INOZYTOLU LEPIEJ JEDNAK CZUJE, nie przetaje go juz brac a z polaczeniem z dieta juz dziala super. Powodzenia dziewczyny i dajcie znac jak wyniki!

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • adk_1989 Autorytet

Wysłany: 3 lutego 2014, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Tobą Weroniko. Czuje się po nim bardzo dobrze. Mam więcej energii, jestem weselsza i spokojniejsza. Już tak nie wybucham. I jestem pewna, że to jego zasługo bo zapomniałam o nim na 4-5 dni i nie wiedziałam co się ze mną dzieję, że znowu bym tylko schowała głowę pod kołdrę i nawet oddychać mi się nie chce. No i chudnę bardzo powolutku ale systematycznie 0,5 kg tygodniowo. Ale co ważne, to jak sama łączyłam inozytol z kwasem foliowym (brałam prawie dwa cykle mniej wiecej w takiej dawce jak jest w infolicu) to nie miałam takiego efektu. Nie wiem na czym polega różnica ale mimo, że wychodzi o wiele ekonomiczniej to pozostanę przy inofolicu bo tylko po nim czuję różnicę.

ckaivfxm1aofa92y.png

atdcx1hp01myo4wh.png
  • sabisia Nowa

Wysłany: 4 lutego 2014, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    melduję się jako kolejna użytkowniczka inofolica, biorę 2 x dziennie od 12 dni i czekam na efekty... nadzieje mam nieco mniejsze gdyż nie mam PCO, przy którym odnosi się największe korzyści, ale postanowiłam spróbować. Mój problem to LUF a przyczyna nie została zdiagnozowana

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2014, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierdolę ten inofolic! Mój testosteron 72,35 ng/dl , norma 10,83 do 56,94 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze wyższy niż przed braniem inofolicu i metformaxu!

Wysłany: 4 lutego 2014, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro monitoring :) dam znać co i jak :0 inofolic 2 saszetki dziennie na raz rozpuszczam w pół szklanki wody i wypijam jednym ciurkiem ten sposób jest najlepszy

• klunia Nowa

Wysłany: 4 lutego 2014, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, trafiłam tutaj ponieważ poszukiwałam informacji na temat Inofolicu, który biorę od dwóch dni. Mam 38 lat, staramy się o dzidziusia od czerwca ubiegłego roku, z pomocą ginekologa od października. Brałam Clostilbegyt i Duphaston i nic, dodam jeszcze że leczę się na niedoczynność tarczycy. Mam mieśniaka poza macicą, który będę mieć operowany podobno w marcu, jest wielkości pięści i być może uciska na jajowód. W piątek monitorowanie owulacji, zobaczymy?! Kilka tygodni temu byłam na wizycie u endokrynologa, jedna z pacjentek sama zaczęła ze mną rozmawiać, też miała problemy z zajściem a bardzo chciała mieć córkę. Była bardzo skupiona na intensywnym myśleniu o tym i dopiero kiedy przerzuciła swoje myślenie na "coś" innego wtedy zaszła w ciążę i urodziła córkę! Mówiąc krótko - nic na silę. Ja też do tej pory podporządkowałam wszystko tej chęci, czas aby to zmienić, postanowiłam popracować nad swoją figura bo wymaga widocznych zmian :)Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie...

• Manieczka86 Ekspertka

Wysłany: 4 lutego 2014, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    respondeca wrote:
    Pierdolę ten inofolic! Mój testosteron 72,35 ng/dl , norma 10,83 do 56,94 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze wyższy niż przed braniem inofolicu i metformaxu!

O kurczę, współczuję. Na mnie ten Inofolic też nie działał więc nie mam zamiaru go już nigdy brać. Szkoda kasy na niego.

Mimbla lubi tę wiadomość

Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2014, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak któraś chce, to mam do odsprzedania 14 saszetek.

• adk_1989 Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2014, 07:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, że nie działa na nas wszystkie tak samo dobrze :( niestety nie ma cudownego leku odpowiedniego dla wszystkich.

ckaivfxm1aofa92y.png

atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 lutego 2014, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    srał pies . gin kazała dalej mi go brać. to dla mnie za duży wydatek , żeby brać go 2xdzienie, więć pozostanę przy nim, ale będę brała tylko 1 saszetkę. bo zbankrutuje:)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego