X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:06

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi czasami smakował a czasami nie. W sumie to jak przestałam brać Inofolic po dwóch cyklach to nie czuję żadnej różnicy. Jest tak samo bez niego jak i z nim.

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • ciekawaswiata Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam wczoraj dość przystępna cenna 56 zł wystarczyło poprostu poszukac innej apteki ehh 15km dalej bo u mnie to 90chcą , 10 km dalej 72 a 15 juz 56:) wczoraj był pierwszy raz i co po pól godziny ochota na słodycze jak nie wiem masakra .Brałam 30 mnin przed obiadem i zjadłam i po 10 min gód w brzuchu burczało masakra normalnie to obiad starcza mi na 4 godzinki zależy co zjem :) ogólnie smaku nie ma wcale ani zapachu tez jest ok

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce w którym oddycha mu się najlepiej:)
  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piję inofolic już 2 tygodnie :) smak mdły, ale da się wypić. Inofolic biorę razem z Metforminą i czy coś podziała na za wysokie hormony dowiem się za 2 miesiące po zrobieniu badań kontrolnych :)

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię w przyszłym tygodniu testosteron i robię usg . Również biorę metformax i inofolic , więc dam znać co i jak , czy jest poprawa.(prawie 2 miesiące)

  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 1 lutego 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super respondeca! :) daj koniecznie znać! ja metforminę biorę dopiero miesiąc, także badania kontrolne będę robiła po ok. 3 miesiącach brania Metfrominy :) czy robiłam badania androgenów innych niż testosteron, tzn. androstendion i 17-OH progesteron? one też często "lubią" być podwyższone przy wysokim testosteronie..

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 1 lutego 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore inofolic pierwszy cykl i proszę, 38 dni zamiast 70 :) dzisiaj wlaśnie dostałam okres i cieszyłam się jak nigdy że go mam :) zobaczymy co przyniesie następny cykl ale jestem dobrej myśli :)

    olinka84, weronika86 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 - Ja w 45 dc , ale wywołany.
    muszka27 - nie robię wyników innych, niż gin mi zlecił żeby zrobić. nie mam kasy teraz zbyt dużo, nie mam pracy i do gin chodzę prywatnie, jeszcze dochodzą leki ..to już w ogóle :) więc nie zrobię;)

  • ciekawaswiata Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 3 lutego 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś badania nasienia :) ehh juz po sprawie ale był stres teraz czekanie na wyniki :(

    Każdy ma jakieś miejsce w którym oddycha mu się najlepiej:)
  • ciekawaswiata Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 3 lutego 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inofolic dzień 6 w środę monitoring ")

    Każdy ma jakieś miejsce w którym oddycha mu się najlepiej:)
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA SIE NA INOZYTOLU LEPIEJ JEDNAK CZUJE, nie przetaje go juz brac a z polaczeniem z dieta juz dziala super. Powodzenia dziewczyny i dajcie znac jak wyniki!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 3 lutego 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Tobą Weroniko. Czuje się po nim bardzo dobrze. Mam więcej energii, jestem weselsza i spokojniejsza. Już tak nie wybucham. I jestem pewna, że to jego zasługo bo zapomniałam o nim na 4-5 dni i nie wiedziałam co się ze mną dzieję, że znowu bym tylko schowała głowę pod kołdrę i nawet oddychać mi się nie chce. No i chudnę bardzo powolutku ale systematycznie 0,5 kg tygodniowo. Ale co ważne, to jak sama łączyłam inozytol z kwasem foliowym (brałam prawie dwa cykle mniej wiecej w takiej dawce jak jest w infolicu) to nie miałam takiego efektu. Nie wiem na czym polega różnica ale mimo, że wychodzi o wiele ekonomiczniej to pozostanę przy inofolicu bo tylko po nim czuję różnicę.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • sabisia Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 lutego 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    melduję się jako kolejna użytkowniczka inofolica, biorę 2 x dziennie od 12 dni i czekam na efekty... nadzieje mam nieco mniejsze gdyż nie mam PCO, przy którym odnosi się największe korzyści, ale postanowiłam spróbować. Mój problem to LUF a przyczyna nie została zdiagnozowana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierdolę ten inofolic! Mój testosteron 72,35 ng/dl , norma 10,83 do 56,94 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze wyższy niż przed braniem inofolicu i metformaxu!

  • ciekawaswiata Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro monitoring :) dam znać co i jak :0 inofolic 2 saszetki dziennie na raz rozpuszczam w pół szklanki wody i wypijam jednym ciurkiem ten sposób jest najlepszy

    Każdy ma jakieś miejsce w którym oddycha mu się najlepiej:)
  • klunia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, trafiłam tutaj ponieważ poszukiwałam informacji na temat Inofolicu, który biorę od dwóch dni. Mam 38 lat, staramy się o dzidziusia od czerwca ubiegłego roku, z pomocą ginekologa od października. Brałam Clostilbegyt i Duphaston i nic, dodam jeszcze że leczę się na niedoczynność tarczycy. Mam mieśniaka poza macicą, który będę mieć operowany podobno w marcu, jest wielkości pięści i być może uciska na jajowód. W piątek monitorowanie owulacji, zobaczymy?! Kilka tygodni temu byłam na wizycie u endokrynologa, jedna z pacjentek sama zaczęła ze mną rozmawiać, też miała problemy z zajściem a bardzo chciała mieć córkę. Była bardzo skupiona na intensywnym myśleniu o tym i dopiero kiedy przerzuciła swoje myślenie na "coś" innego wtedy zaszła w ciążę i urodziła córkę! Mówiąc krótko - nic na silę. Ja też do tej pory podporządkowałam wszystko tej chęci, czas aby to zmienić, postanowiłam popracować nad swoją figura bo wymaga widocznych zmian :)Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie...

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    respondeca wrote:
    Pierdolę ten inofolic! Mój testosteron 72,35 ng/dl , norma 10,83 do 56,94 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze wyższy niż przed braniem inofolicu i metformaxu!

    O kurczę, współczuję. Na mnie ten Inofolic też nie działał więc nie mam zamiaru go już nigdy brać. Szkoda kasy na niego.

    Mimbla lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak któraś chce, to mam do odsprzedania 14 saszetek.

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 5 lutego 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, że nie działa na nas wszystkie tak samo dobrze :( niestety nie ma cudownego leku odpowiedniego dla wszystkich.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srał pies . gin kazała dalej mi go brać. to dla mnie za duży wydatek , żeby brać go 2xdzienie, więć pozostanę przy nim, ale będę brała tylko 1 saszetkę. bo zbankrutuje:)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ