X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! Chciałam zapytać od którego dnia cyklu stosujecie Inofolic ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam w polowie jakies 2 miesiace temu bo zamienilam go ze zwyklym kwasem foliowym.

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 25 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Witam!! Chciałam zapytać od którego dnia cyklu stosujecie Inofolic ???

    ogólnie można go brać w dowolnym dniu cyklu :)

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 25 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Inofolic 29,99 http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/7377/inofolic-20-sasz.html

    Zamawiała go któraś ?? wczoraj w aptece superpharm za Inofolic powiedziała mi 72 zł :-D myślałam, że padnę. Dobrze że nie kupiłam.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Nisia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 września 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Ja bralam Inofolic i u mnie od razu zadzialal.
    Jednoczesnie jakbu ktoras z was chciala to posiadam 6 opakowan, ktorych juz nie wykorzystam. Jakby ktoras z was chciala to dzwoncie 721140460. Napewno sie dogadamy :)

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 26 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nisia a cena?

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 26 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Zamawiała go któraś ?? wczoraj w aptece superpharm za Inofolic powiedziała mi 72 zł :-D myślałam, że padnę. Dobrze że nie kupiłam.

    zamawiałam na allegro i wychodzi tańsza wysyłka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 13:00

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 września 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam w Ziko apteka z odbiorem osobistym:)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 28 września 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ziko apteka aktualna cena inofolicu to niecałe 30 zł :)

  • Nisia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 6 opakowan. Cena za opakowanie 40 zl (ja placilam 55. Ale jakby ktos chcial wszystkie to mysle ze sie dogadamy.

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 29 września 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Dziewczyny nie wiem co pomoglo,ale po dlugich staraniach wkoncu jestem w ciąży wczoraj 22 dc test wyszedł pozytywnie !:D



    Gratulacje :)

    Evell lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 29 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziko- czemu ja nie mam takiego szczęścia do takich tanich aptek ;)

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 29 września 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    Ziko- czemu ja nie mam takiego szczęścia do takich tanich aptek ;)
    Kochana, masz, to apteka internetowa, wpisz zikoapteka i masz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Mam do sprzedania inofolic. W sumie to całkiem spory zapas, który mi nie jest już potrzebny.

    Kupiłam w cenie 33zł za 10 saszetek a chętnym odsprzedam za 20 zł za 10 saszetek. ;)
    woj. śląskie.

  • Szczęśliwa2015 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 października 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane !

    opowiem swoja historię :

    staraliśmy się z mężem intensywnie ponad rok tzn .testy owulacyjne , kwas foliowy ,żel wspomagający i cały czas nic ! Jakieś 4 miesiące temu myślałam,że się udało bo miesiączka się nie pojawiała ,dziwiło mnie jednak że testy wychodziły negatywne ;/ no i poszłam do ginekologa , diagnoza : torbiel na jajniku i takie słowa otuchy że wyszłam zapłakana

    "będzie miała Pani spore problemy z zajściem ,bo ma Pani strasznie nieregularne cykle i co jakiś czas powstają torbiele , do tego nie wiadomo czy wgl ma Pani owulację " i na tym się skończyło , bez jakichkolwiek badań odesłał mnie do domu . Oczywiście była to wizyta państwowa .

    kolejne miesiące mijały a ja cały czas nie zachodziłam , cykle po 45dni a miesiączka baardzo bolesna . W końcu postanowiłam coś z tym zrobić ,bo gadanie lekarza że jak do jesieni się nie uda to wyśle mnie do kliniki bezpłodności bez jakichkolwiek wczesniejszych badń mnie załamało totalnie .

    Poszłam prywatnie , na początek cytologia , ocena śluzu, szyjki i stwierdzenie że jestem przed owulacją. Wypisał na karteczce jakie badania mam sobie zrobić , w tamtym cyklu kolejny raz się nie udało .Lekarz polecił mi INOFOLIC twierdząć,że wielu kobietom pomógł zajść więc zdesperowana postanowiłam od kolejnego cyklu go pić . Trzymaliśmy abstynencję aż do czasu jak test pokazał owulację ( przerwa między stosunkami 4 dni a nie jak wcześniej co 2 lub codziennie) . Kochaliśmy się 2 dni przed owu , w dzień i dzień po i co najlepsze skończył mi się żel CONCEIVE + i aż mnie zabolało przy końcówce ale UDAŁO SIĘ !!!!!!!! nie wierzyłam robiąc test !!!!

    także myślę,że INOFOLIC pomógł mi zajść . Owulacja nastąpiła w 20dniu a nie 35 .. i żel też POLECAM szczególnie paniom mającym problem z wlasnym sluzem . Jest to drogi miesięcznie interes ,ale czego się nie zrobi dla pojawienia się upragnionej drugiej kreseczki :)

  • Szczęśliwa2015 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 października 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę wszystkim upragnionego dzieciątka :)

  • Szczęśliwa2015 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 października 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania INOFOLIC 1 pudełko + w drugim kilka saszetek , do tego testy owulacyjne.Jeśli któraś jest zainteresowana to mam również AFRYDYTĘ kupiłam za 80zł sprzedam za 40zł .Używałam kilka razy (cykl w którym się udało )

    Sprzedam taniej niż kupiłam :)

    za całość chcę 60zł :) kto pierwszy ten lepszy :)

  • AlaW Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 7 października 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa2015 podaj prywatny email:) lub odezwij się [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 08:48

    AlaW.
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 października 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja zaczynam z Inofolickiem od jutra 14dc hmm owu powinna być ok 16-17dc am nadzieje ze nam sie uda

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 10 października 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy zwykły inozytol w kapsułkach to ten sam składnik który jest w inofolicu/inofemie . Wie ktoś ???

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ