X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 8 listopada 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_88 wrote:
    Też wieże dziewczyny że ten inofolic pomoże zajść nam w upragnioną ciążę :-)
    Zawsze trzeba mieć nadzieję! Myśle, że branie suplementów wpływa korzystnie na naszą psychikę. Bynajmniej ja mam poczucie, że robię wszystko by zbliżyć nas do fasolki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 13:22

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 8 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziuniak wrote:
    Ja pytałam gin i powiedziala żeby absolutnie nie brać inofemu! Zamiennik nigdy nie zastąpi oryginału. Lekarka powiedziała ze regularnie jeździ na wszystkie sympozja gdzie caly czas jest mowa o udowodnionym działaniu inofoliku...

    Chyba jej się coś pomyliło. Inofolic nie jest lekiem,więc na sympozjach może co najwyżej występować w roli sponsora.

    Ja byłam u wielu ginekologów, i ostatni u którego się leczę (czynnik męski, jedyna nadzieja in-v na które się zapisaliśmy) powiedział że inofolik i wszystkie pokrewne to są suplementy diety i wyłącznie jako takie należy je traktować. Natomiast co do działania na psychikę kobiety to owszem może pomagać: nie od dziś wiadomo że wiara czyni cuda..Ale udowodnionego działania nie ma- gdyby istniały dowody kliniczne, opłacałoby się zarejestrować go jako LEK.

    Ja mam 2 jeszcze opakowania Inofoliku, ale czuję że już niedługo będę mogła je komuś przekazać, za darmo. Po ostatniej konsultacji, jestem tego pewna. Kwas foliowy - np. lek Folik jest tańszy i lepszy! Dziewczyny nie dajcie się ogłupić marketingowi szeptanemu, jedzcie warzywa, owoce, kupujcie sobie liściaste zwłaszcza - sałaty, liście rukoli, szpinak, a czy ewentualnie pić Inofolic to zostawcie decyzji lekarza - jesli mu ufacie.

    kapturnica, ilenka lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla ma racje, żaden suplement nie zastąpi dobrze zbilansowanej diety, im więcej leków /suplementów pchamy w siebie tym większe niedobory występują innych, jest to tak mocno powiązane, że tylko zbilansowana dieta jest w stanie uregulować gospodarkę hormonalną. Ja póki co zrezygnowałam z inozytolu, ponieważ po ponad pół roku przyjmowania nie przyniósł żadnych efektów, lepiej te pieniądze zainwestować w ryby, warzywa, owoce :)

    Mimbla lubi tę wiadomość

  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 13 listopada 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziuniak wrote:
    Ja pytałam gin i powiedziala żeby absolutnie nie brać inofemu! Zamiennik nigdy nie zastąpi oryginału. Lekarka powiedziała ze regularnie jeździ na wszystkie sympozja gdzie caly czas jest mowa o udowodnionym działaniu inofoliku...

    Wybacz ale Twoja gin pieprzy jak potłuczona, chyba wakacje i drogie gadżety od producenta Inofolicu przysłoniły jej logiczne myślenie.
    Inofolic jak i Inofem ma dokładnie ten SAM skład , czyli myo-inositol + kwas foliowy.
    Proszę włącz myślenie, nie wierz we wszystko, bo tak powiedział jeden gin.

    A ja zażywam czysty myo-inositol, kupowany na kg a nie zapakowany przez producentów w piękne saszetki i sprzedawany z marżą x 300.
    I co więcej działa jak szalony, nigdy tak pięknego płodnego śluzu nie miałam jak teraz gdy zażywam myo-inositol. Co najważniejsze pojawił on się u mnie dopiero jak potroiłam standardową dawkę (ok.6g dziennie = 3 saszetki)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilenka gdzie kupujesz ten myo-inositol?:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 13 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    ilenka gdzie kupujesz ten myo-inositol?:)
    kupuję na ebay kilogramowe opakowania, jedno starcza mi na ok.pół roku przy takiej dużej dawce ;) a kosztuje ok.200zł , czyli w przeliczeniu o wiele taniej niż Inofoliki itp.

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 14 listopada 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Chyba jej się coś pomyliło. Inofolic nie jest lekiem,więc na sympozjach może co najwyżej występować w roli sponsora.

    Ja byłam u wielu ginekologów, i ostatni u którego się leczę (czynnik męski, jedyna nadzieja in-v na które się zapisaliśmy) powiedział że inofolik i wszystkie pokrewne to są suplementy diety i wyłącznie jako takie należy je traktować. Natomiast co do działania na psychikę kobiety to owszem może pomagać: nie od dziś wiadomo że wiara czyni cuda..Ale udowodnionego działania nie ma- gdyby istniały dowody kliniczne, opłacałoby się zarejestrować go jako LEK.

    Ja mam 2 jeszcze opakowania Inofoliku, ale czuję że już niedługo będę mogła je komuś przekazać, za darmo. Po ostatniej konsultacji, jestem tego pewna. Kwas foliowy - np. lek Folik jest tańszy i lepszy! Dziewczyny nie dajcie się ogłupić marketingowi szeptanemu, jedzcie warzywa, owoce, kupujcie sobie liściaste zwłaszcza - sałaty, liście rukoli, szpinak, a czy ewentualnie pić Inofolic to zostawcie decyzji lekarza - jesli mu ufacie.

    Na stronie inofolicu w zakldace dla lekarzy jest opinia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego na temat wpływu myo-inozytolu na płodność, warto przeczytać ;)

    A koleżance której lekarz twierdzi, że inofem to zamiennik i nie będzie tak dobry, polecam zmienić lekarza, Inofem i Inofolic to dokładnie to samo.
    Na allegro można zamówić Inofem w opakowaniach po 60 sztuk,czyli tyle co 3 opakowania Inofolicu z przesyłką zapłaciłam 80 zł, wydaje mi się że to jest najkorzystniejsza oferta.

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spinnka wrote:
    Na stronie inofolicu w zakldace dla lekarzy jest opinia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego na temat wpływu myo-inozytolu na płodność, warto przeczytać ;)

    A koleżance której lekarz twierdzi, że inofem to zamiennik i nie będzie tak dobry, polecam zmienić lekarza, Inofem i Inofolic to dokładnie to samo.
    Na allegro można zamówić Inofem w opakowaniach po 60 sztuk,czyli tyle co 3 opakowania Inofolicu z przesyłką zapłaciłam 80 zł, wydaje mi się że to jest najkorzystniejsza oferta.


    Daj jak będzie miał opinię Ministra Zdrowia, albo któregoś z towarzystw ds rozrodu.
    A najlepiej jak dostanie międzynarodową nagrodę np Pullitzera czy Złotą Malinę.... ;-)

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dziś infolic 2x1 saszetka.
    Gin mi powiedziała ze jest bardzo dobry, a przy mojej nietolerancji metforminy będzie dobrym zamiennikiem. Nie wiem, zaczęłam ćwiczyć, usilnie walczę z nałogiem słodyczowym... wiadomo, że bez zmiany żywienia i ruchu nie schudnę, ale jeśli może coś pomóc to się słucham i biorę...

    spinnka lubi tę wiadomość

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Szczęśliwa2015 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś jest zainteresowana zakupem inofolicu 1,5 opakownia do tego test afrydyta(kupiłam za 80zł a użyłam kilka razy bo udało mi się zajść :) no i pozostało mi trochę testów owulacyjnych . Za całość chciałabym 50zł

    mój email : [email protected]

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 15 listopada 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka mi mowila, ze najtaniej jest w aptekach zipo/ziko... Jakoś tak... Ze tam mozna dorwać za 30zl.
    mam dawkowanie 2x1 wiec opakowanie starczy mi... O zgrozo, na 10 dni!!!!
    Masakra z tymi cenami:(

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ziko aptece jest inofolic za 29,99 i maja apteke internetowa tez.

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wierzycie w jego działanie, to wiedzcie dziewczynki że ten suplement diety na pewno będzie taniał. Będziecie mogły się nim faszerować do woli i wmawiać znajomym że działa.
    Wiadomo, że nikt tego nie sprawdzi bo suplementów badać nie trzeba. Wystarczy niezastąpiony marketing szeptany i próbki dla ginekologów.

    Nie ma innej siły żeby proszek wyciągu z kukurydzy, zmieszany z kwasem foliowym, mógł być dalej sprzedawany za tak barbarzyńską kwotę.

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, ja to dostalam od lekarza, tak samo jak oeparol (który tez jest suplementem, a zadzialal na mnie swietnie). Lekarz sprawdzona, pomogla kilku moim kolezankom...
    z resztą to samo mozesz mówić o borowinie, macy czy dongu... To wszystko są duplementy, a działają... Wszystkiego sie trzeba lapac jeśli moze pomoc w jakikolwiek sposób.

    Skąd w Tobie tyle zlosci?

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Jeśli wierzycie w jego działanie, to wiedzcie dziewczynki że ten suplement diety na pewno będzie taniał. Będziecie mogły się nim faszerować do woli i wmawiać znajomym że działa.
    Wiadomo, że nikt tego nie sprawdzi bo suplementów badać nie trzeba. Wystarczy niezastąpiony marketing szeptany i próbki dla ginekologów.

    Nie ma innej siły żeby proszek wyciągu z kukurydzy, zmieszany z kwasem foliowym, mógł być dalej sprzedawany za tak barbarzyńską kwotę.

    No na mnie działa i to bardzo, także nie mów, że nie działa tylko dlatego, że na Ciebie nie podziałał czy coś.
    Jak ktoś ma łeb na karku to znajdzie inne źródło myo-inositolu i kupi go o wiele taniej, niestety tak to już jest, że koncerny farmaceutyczne chcą zedrzeć z ludzi jak najwięcej a już szczególnie od kobiet, które nie mogą zajść w ciążę i szukają złotego środka na płodność.

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 19 listopada 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam jeszcze info o inofemie... Bądź w ogóle mozna je zakupić oddzielnie - inozytol plus kw. foliowy. Wychodzi taniej. Brala ktoras z Was cos z drugiego zestawu? Bo faktycznie inofolic jest drogi :(

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 19 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, Ilenka kupila w ilości prawie, ze hurtowej (heh) sam myo-inozytol za nieduze pieniądze do tego bierze kwas foliowy i sobie chwali :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 10:24

    ilenka lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz przepisał Inofolic, brałam go razem z MagneB6, kwasem foliowym, i zaszłam w ciążę od razu podczas 1 miesiąca przyjmowania tego specyfiku :) Także powodzenia! :)

    spinnka lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inozytol jest u nas nowością a np. we Włoszech od dawna już nim leczy kobiety i to z dobrą skutecznością. Zresztą tak jak i ze wszystkim, nie każdy lek na każdego działa w ten sam sposób. Dlatego nie ma po co pisać, że jest to bujda na resorach, tylko dlatego, że akurat po sobie nie widzi się żadnych rezultatów.

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie moze jak dlugo inozytol powinien sie kumulować w organizmie żeby pokazal widoczne zmiany?

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ