X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy się dzieje, to się okaże dopiero, ale trzeba w to wierzyć. Potęga podświadomości i inne takie :D

    Agi83 lubi tę wiadomość

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 43 dc i dalej @ nie ma.. załamka.

    Nieidealna
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony? Czy co to się dzieje? skąd takie opóźnienie?

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet beta zrobiona. nie wiem co sie dzieje, wynik negatywny, @ brak. gin mowił ze moze na mnie zle działać i mam zadzwonic do niego w poniedzialek..

    Nieidealna
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale taki suplement w sumie, żeby takie problemy robił...ale skoro tak lekarz mówi to może faktycznie coś w tym być. Jak ogólnie się czujesz popijając specyfik? normalnie? czy jakieś nie wiem coś w stylu skutków ubocznych występuje u Ciebie?

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko te cykle dłuższe, nic innego sie nie dzieje, jak bede cos wiedziala to dam znac. :)

    Nieidealna
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie nie wiem czy i jaki wpływ inofem ma na mnie. Okaże się to myślę wkrótce :)

    martuss85 lubi tę wiadomość

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • ewelator Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wrażenie, że po inofolicu kręciło mi się w głowie.... ale 3 miesiące temu przerzuciłam się na inofem, bo jest dużo tańszy i po nim nie mam takich efektów - czuję się bardzo dobrze

    ewelator
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po inofemie jedynie odczuwam troszkę jajniki, jeżeli to nie jest skutek laparoskopii a nie jego, bo to chyba bardziej prawdopodobne, ale wspomagająco inofem biorę i inne specyfiki.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczynam jednak nowy cykl.. oby ostatni..

    Nieidealna
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj lekarz powiedział,że CLO i gonadotropiny w przyszłym cyklu, ale że jestem po resekcji jajników to teraz damy im troszeczkę odpocząć, bo w stymulacji gonadotropinami konieczny jest monitoring, a że teraz Swięta i Nowy Rok, to niestety ale nie ma o tym mowy.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • ewelator Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie coś jest na rzeczy z tą aktywizacją jajników po inofemie. ja też to zaobserwowałam. całe życie bolał mnie tylko prawy jajnik - nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz dostałam okres ( miałam wtedy dopiero 9 lat) nauczycielka w szkole mnie na pogotowie wiosła bo myśleli że to wyrostek:D no teraz to śmieszne, ale wtedy to był dla mnie dramat.

    w każdym razie całe życie jak już bolał i w ogóle dawał o sobie znać jakiś jajnik to tylko prawy... a tu nagle od 2 miesięcy odzywa się i lewy:D jakby obudził się ze snu po tylu latach :D nie wiem czy to zasługa inofemu czy zbieg okoliczności, ale czasowo te fakty powiązałam właśnie z inofemem

    ewelator
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieidealna wrote:
    U mnie tylko te cykle dłuższe, nic innego sie nie dzieje, jak bede cos wiedziala to dam znac. :)
    O ile wydluzyl Ci się cykl? wcześniej mialas regularne?

    atdc6iyehd9qphks.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelek wrote:
    O ile wydluzyl Ci się cykl? wcześniej mialas regularne?



    wczesniej 28 co do godziny nawet. ostatnie dwa to 35,44 dc..

    Nieidealna
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ostatni cykl z inofoliciem i inofem, tak mi namieszał inofem, że mam go dosyć, przyśpieszył mi owulke o kilka ładnych dni i sama nie wiem kiedy była ??
    wg moich obliczeń i ovu jutro ma być, a wszystkie znaki mówią, że już była !!!!

    Mam tak samo po inofolicu. Mi też ostro namieszał. W 12 dc byłam na usg i albo cykl bezowulacyjny albo owulacja była (endometrium 12 mm i płyn w zatoce douglasa) testy owulacyjne negatywne wtedy, ale skok temperatury był. A najdziwniejsze, że owulacyjny wyszedł pozytywny 13 dc (w 12 kreska już też była mocna) Cuda dziwy nie wiem co myśleć:(

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolik i Inofem to dokładnie to samo, identyczny skład, różnica tylko w producentach (Inofem jest polski).

    Jutro moje pierwsze USG, umieram z nerwów czy wszystko będzie ok... Trzymajcie kciuki dziewczyny plisss

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spinnka - u mnie już kciuki zaciśnięte :) trudno - obiadu nie będzie :D

    spinnka, nieidealna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spinnka wrote:
    Inofolik i Inofem to dokładnie to samo, identyczny skład, różnica tylko w producentach (Inofem jest polski).

    Jutro moje pierwsze USG, umieram z nerwów czy wszystko będzie ok... Trzymajcie kciuki dziewczyny plisss

    bedzie dobrze - kciukam :)

    spinnka lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłoby miło gdybyście wypełniły tą ankietę;)
    https://docs.google.com/forms/d/1McA05vZo_Sr0aNtmq0GHmq1ZXi5_IHSSitpqlOrT-xw/viewform

    M&M
  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pęcherzyk ma 7 mm :) w poniedzialek nastepne usg, za to powtórka bety zaskoczyla mnie totalnie :)
    1.12 - 118
    3.12 - 279
    10.12. - 9449 !!!!
    Lekarka śmieje się, że może bliźniaki, bo taki piękny przyrost :)))

    Agi83, Martoszka lubią tę wiadomość

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ