X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Cię Agi w naszym gronie ;) nie wiem jak reszta, ale ja nie miałam żadnych dolegliwości ani w trakcie zabiegu ani po nim, a już tym bardziej uczucia wyciągania szyjki na zewnątrz ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh, dzięki, bo jak pomyślę że mam to powtarzać, to lepiej żeby się udało. Lekarz powiedział ze niestety będzie musiał używać tych narzędzi.. potem parę dni lekko krwawiłam.. same cierpienia musimy przeżywać oohh

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do udania się za pierwszym razem...no cóż Agi ;) widziałaś pewnie naszą listę?...nie wygląda zachęcająco ;( ale w niczym nie odbiega od ogólnych statystyk ;) Pierwsza inseminacja- 8 % skuteczności podobno ;) więc życzę powodzenia i wygranej w totka ;)kiedy testujesz?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi, ja=nie czułam się inaczej, niż podczas badania ginekologicznego. Pani doktor pytała, czy boli, czy wszystko w porządku, a ja nie czułam absolutnie nic. Byłoby miło, gdyby inseminacja dawała pewność zajścia w ciążę, tak żeby żadna z nas nie musiała jej powtarzać.

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Jak tam dziewczyny po świętach? Ile kilo do przodu? :)

    U mnie to chyba pierwsze święta, kiedy jest na minusie ;)

  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś, bo nie trafiłaś na tego rzeżnika - dr.Ogrodnik nigdy więcej z nim.. i pewnie masz dobra budowę :) ze obyło się bez narzędzi;) hhe
    Teraz trzymamy kciuki żeby tą statystykę poprawiać:)
    A chyba testuje 28 kwiecień

  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie i jeszcze te kg:( nawet biegać mi się nie chce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze,że te święta się kończą, bo rzeczywiście nie służą figurze,
    agi- nie fajnie, że miałaś takie przezycia podczas iui, kurcze-jak dla mnie dziwne ;-(
    ja chyba wracam na fitness, oszczędzałam się, ale nic tych iui nie wychodzi, więc chociaż o figurę trzeba zadbać

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi wrote:
    Lenuś, bo nie trafiłaś na tego rzeżnika - dr.Ogrodnik nigdy więcej z nim.. i pewnie masz dobra budowę :) ze obyło się bez narzędzi;) hhe
    Teraz trzymamy kciuki żeby tą statystykę poprawiać:)
    A chyba testuje 28 kwiecień
    Ja dzisiaj po inseminacji zapytałam panią doktor, czy mogę nadal biegać i powiedziała, że jak najbardziej. Mam żyć normalnie, tak jakbym naturalnie zachodziła w ciążę. Sport jest jak najbardziej wskazany, byle nie przesadzać z intensywnością...maraton odpada ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 09:53

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe strasznie mi przykro :( ja mam inseminacje w czerwcu dawalas mi tyle nadzieji ciagle patrzylam na Twoja usmievhmieta buzke. Dzieki temu wiedzialam ze jest jakas szansa. Sama nie wiem czy jest sens podchodzic do tej inseminacji jesli tak to wyglada :( nawet nie potrafie sobie wyobrazic co teraz czujesz :( oby nigdy wiecej to Cie nie spotkalo :( 3mam kciuki zeby nastepnym raxem sie udalo. Pamietaj po burzy zawsze wychodzi slonce :)

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja umieram, tak mnie już dzisiaj brzuch boli na @, a do @ jescze standardowo jakieś 4 dni, nie mam siły normalnie...czas leci jak wiatr-zaraz 3 iui przede mną, oczywiście jak dobrze pójdzie, bo kto wie, jeszcze mojego męża w maju więcej nie będzie jak będzie...dobijcie mnie, bo leżę i jęczę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana-dzięki za dobre słowo, miło pogadac z kimś, kto rozumie temat, mój mąż wstał dziś na fochu i nie miał tyle zrozumienia ;-)
    musze zasuwać do roboty, bo trzeba zarabiac na te wszystkie zabiegi i tablety, ale wagary by sie przydały, wiec jakoś pójdę na kompromis-troche pracy, troche lenistwa ;-)
    mi ten czas zasuwa jak rakieta, ledwo iui, a juz @, następna stymulajacja i następne iui.... masakra, ale jak piszesz- co czas przyniesie, to przyniesie

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) to chyba jednak dolaczam ponownie, rano zrobilam badania lh, estradiol i progesteron i lekarz powiedzial ze sa ladne i wskazuja ze jestem w okresie okoloowulacyjnym wiec o 14.50 mam 2 inseminacje o ile nic sie do tego czasu nie zmieni. Wiec trzymajcie kciuki :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella, trzymam mocno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Hej dziewczyny:) to chyba jednak dolaczam ponownie, rano zrobilam badania lh, estradiol i progesteron i lekarz powiedzial ze sa ladne i wskazuja ze jestem w okresie okoloowulacyjnym wiec o 14.50 mam 2 inseminacje o ile nic sie do tego czasu nie zmieni. Wiec trzymajcie kciuki :)

    mocno mocno, oby z tego wielkanocnego jajeczka coś sie wykluło ;-)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Hej dziewczyny:) to chyba jednak dolaczam ponownie, rano zrobilam badania lh, estradiol i progesteron i lekarz powiedzial ze sa ladne i wskazuja ze jestem w okresie okoloowulacyjnym wiec o 14.50 mam 2 inseminacje o ile nic sie do tego czasu nie zmieni. Wiec trzymajcie kciuki :)

    bella, a mozesz podać wartości? :)

    Czy to znaczy, ze rano pobierają Ci krew i od ręki masz wyniki?

    Nie pytam z pustej ciekawości, tylko dziś oddałam krew na te same badania, wyniki dopiero po 15 :(
    a na ich podstawie lekarz zadecyduje czy podać pregnyl (bez monitoringu).

    Trzymam kciuki!

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania zrobilam o 720 a wyniki byly po 9 :) wartosci:lh: 64,37 mlu/ml; estradiol: 1769 pmol/l oraz 482,937 pg/ ml; progesteron: 5,53 nmol/l i 1,736ng/ml

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Badania zrobilam o 720 a wyniki byly po 9 :) wartosci:lh: 64,37 mlu/ml; estradiol: 1769 pmol/l oraz 482,937 pg/ ml; progesteron: 5,53 nmol/l i 1,736ng/ml

    Dziekuję :)

    Lecę po swoje i jestem ciekawa jakie będzie porównanie :)

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Hej dziewczyny:) to chyba jednak dolaczam ponownie, rano zrobilam badania lh, estradiol i progesteron i lekarz powiedzial ze sa ladne i wskazuja ze jestem w okresie okoloowulacyjnym wiec o 14.50 mam 2 inseminacje o ile nic sie do tego czasu nie zmieni. Wiec trzymajcie kciuki :)
    Też za Ciebie ściskam kciuki!!! Ładny wykresik, niech teraz odbije!!!

    age.png
    age.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:57

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ