X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl ja tylko pierwszą IUI miałam koło Bydgoszczy (bo nikt mnie nie ostrzegł), zreszta robiła mi ją pani dr, która teraz pracuje w Invimed w Bydgoszczy, więc podziękuję ;) dwie ostatnie mam robione w Gdańsku. I póki co będę leczyć się w Invikcie

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India rozumiem...Invimed chyba nie ma najlepszych opinii co nie?

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    India rozumiem...Invimed chyba nie ma najlepszych opinii co nie?

    Nie wiem, nie orientowałam się

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2015
    KWIECIEŃ 3 IUI/1 udane=33%
    MAJ 20 IUI/5 udane=25%
    CZERWIEC 15 IUI/4 udane=26%
    LIPIEC 22 IUI/3 udane=13%
    SIERPIEŃ 12 IUI/2 udane=16%
    WRZESIEŃ 10 IUI/1 udana=10%
    PAŹDZIERNIK 6 IUI/2 udane=33%
    LISTOPAD 17 IUI/4 udane=24%
    GRUDZIEŃ 13 IUI/2 udane=16%

    STYCZEŃ 2016
    1. 07.01.2016 - Joanna85/5 :(
    2. 07.01.2016 - India/3
    3. 08.01.2016 - Katarinka/1
    4. 09.01.2016 - Bas1990/4 :(
    5. 11.01.2016 - zuzanna/1
    6. 12.01.2016 - She_Wolf/2
    7. 12.01.2016 - Vaina/1
    8. 13.01.2016 – mkl
    9. 15.01.2016 – Cosma/3
    10. 15.01.2016 – Paolala/1
    11. 15.01.2016 – pysia/3
    12. 15.01.2016 – sandra80/1
    13. 18.01.2016 - Pazyfae/1
    14. 18.01.2016 - olencja/3

    Przykro mi Joanna85 :( Tulimy tu Cię wszystkie.
    Katarinka może jeszcze poczekajmy, może jeszcze beta urośnie?

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj smutno nam na razie styczeń wygląda :(

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie było miesiąca by ani jedna się nie udała....ech mam nadzieje że styczeń nie będzie pierwszym miesiącem pod tym kątem...ma być pierwszy pod kątem udanych inseminacji:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    statystyki nie klamia, w tym miesiacu bedzie min 3 udane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 22:21


    u5cvp2.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuje się dziwnie, nie mam żadnych bolących objawów ale ciągle burczy mi w brzuchu i jakoś tak mi mokro ciągle, czuje się jakbym lada chwila miała mieć @ (nie mam bólów miesiączkowych przed i w trakcie miesiączki) a to dopiero 6dpo, może sobie wkręcam..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Maluśka2009 Koleżanka
    Postów: 59 18

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna - tak strasznie mi przykro. Tulam Cie mocno.
    Płatek - nie trać wiary. ja też mam takie momenty, że mam już wszystkiego dość, ale przychodzi taki dzień że mam siły do dalszej walki. Chociaż ostatnio bardziej te złe dni:( Coś nam ten styczeń za dobrze nie wygląda. Tak mi przykro.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna -strasznie mi przykro:( tule mocno.gdzies czytalam ostatnio wypowiedź jakiegos lekarza ze czlowiek to najmniej plodne zwierze;)Generalnie chodzilo o to ze optymalna ilosc IUI to 4-6 bo to tak jakby w normalnych warunkach serduszkowac 4-6 cykli. Nie brzmi to wowczas az tak strasznie.
    Płatku,dziekuje,czuje sie lepiej. Dzis juz prawie nic nie bolalo. Staram sie psychicznie wyluzowac,mam teraz pracowity okres wiec uciekam w prace. Jesli nam sie nie uda to sie przeniesiemy z leczeniem do Gdyni albo Gdanska. Co do naszego gina to mysle ze robi to dla Twojego dobra,co by mu zalezalo zeby kazac Ci czekac ten jeden miesiac. Mi sie wydaje ze psychika to bardzo duzo.ja generalnie nie mam wielkich dolow a jak sie przygotowywalam do tego 1go IUI to nie wiem czy to byla kwestia CLO czy czegos innego ale duzo plakalam i mialam okropne hustawki nastroju. Wiec moze dobrze Ci ten miesiac zrobi?a moze nie bedziecie potrzebowac w ogole tylko uda sie w naturalnym cyklu?:)

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do invicty w Gdansku to ja z kolei nie mam dobrego zdania.
    Być moze zalezy to od lekarza na jakiego sie trafi.
    Byłam tam badac moja rezerwe jajnikową i potem rozpisać stymulację.
    Lekarz mnie zapytał czy chce miec refundowane leki czy nie, no to oczywiscie odpowiedziałam ze tak. A on na to, ze moze lepiej zostawic to na czas in vitro...wiec ja do niego ze nie planuje, a on ze zwykle po roku zmienia się zdanie. Szok. Nie rozważałam nawet inseminacji a on do mnie o in vitro. Tak, jakby przekreślał szanse naturalnego zajścia.

    Poza tym podejście do pacjentek które nie chca tam robic in vitro a przychodza w innej sprawie jest a lekka olewajace. Mam wrażenie ze nie traktowali mnie powaznie, bo przeciez juz jedno dziecko mam, wiec o co mi chodzi. Takie odczucia.

    Z kolei teraz chodze do lekarza który pracuje w Invimedzie w Gdyni, mimo wielu negatywnych opinii uwazam ze lekarz jest naprawde fajny. Nie tylko z tego wzgledu ze juz raz nam pomógł :), ale ma bardzo pozytywne podejście. Nie bagatelizuje sprawy, ale naprawde idac do niego na wizyte człowiek czuje ze musi sie udać :). I invicie byłam zdołowana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym to trochę nie w tym miejscu sie udzielam bo nie mam inseminacji :), ale rozważam podejście do IUI, moze w marcu jak przez kolejne dwa miesiące sie nie uda.

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w trójmieście (chyba w Gamecie) jest świetny lekarz, W. Śliwiński. Ja mam za daleko do niego, ale jak macie bliżej to polecam.
    Joanna bardzo mi przykro :(

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W gamecie także nie naciskali mnie na inseminacje , wręcz przeciwnie sama wyszłam z tą propozycją

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl czyli jestes zadowolona z Gamety ogolnie?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna85 wrote:
    Ja po becie,wynik negatywny-slowami nie potrafie wyrazic mojej zlosci, bezsilnosci.
    Rutelka, odznacz mnie prosze na liscie.
    Robie ostatnie podejscie do iui, a pozniej zabieram sie z ivf mimo ze do ciazy doszlo w zeszlym cyklu. Ja juz mam tego wszystkiego dosyc, ciaglych bezskutecznych dzialan, co miesiecznych rozczarowan. Chce konkretne dzialanie i konkretny efekt.
    W czwartek ide do lekarza wszystko ustalic.
    Powodzenia i nie zamartwiajsię! Wkrótce sie uda. Jeśli ivf-choć oby iui się powiodła- to która klinika?
    Rozmawiałas już o tym z lekarzem?
    To Twoja 6 iui?
    Wiesz co kmb miała 6 iui. 1 c biochemiczna.i co? Za 6 podejściemj jest w ciazy i lada chwila rodzi;) kmb pozdrawiamy:)

    iv09i09katk65tr1.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Mkl czyli jestes zadowolona z Gamety ogolnie?


    Ogólnie tak, bardzo szybko robią wszelkie badania, starcza im nawet 30min jak trzeba by zrobić np. biocenozę, estradiol czy LH, amh zrobili mi w 3 dni, chlamydię również, co do leczenia, trudno mi się wypowiedzieć, bo u mnie jak na razie nie znaleziono przyczyny niepowodzeń, inseminację mam na cyklu naturalnym, więc też mnie nie stymulowali, podoba mi się, że nie naciskają na in vitro czy na inseminację, chcą leczyć, rozmawiałam z pacjentkami podczas czekania na wizytę i to samo mówiły, co najprzyjemniejsze duża część z nich była w ciąży:)

    Pazyfae lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Powodzenia i nie zamartwiajsię! Wkrótce sie uda. Jeśli ivf-choć oby iui się powiodła- to która klinika?
    Rozmawiałas już o tym z lekarzem?
    To Twoja 6 iui?
    Wiesz co kmb miała 6 iui. 1 c biochemiczna.i co? Za 6 podejściemj jest w ciazy i lada chwila rodzi;) kmb pozdrawiamy:)
    wlasnie wczoraj tez spotkalam dziewczyne ktora zna dziewczyne ktora za 5 IUI zaszla:) a miala w planie 6, nie wiem tylko czy miala naturalne cykle czy stymulowane

    a pamietasz czy kmb miala stymulacje?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Ogólnie tak, bardzo szybko robią wszelkie badania, starcza im nawet 30min jak trzeba by zrobić np. biocenozę, estradiol czy LH, amh zrobili mi w 3 dni, chlamydię również, co do leczenia, trudno mi się wypowiedzieć, bo u mnie jak na razie nie znaleziono przyczyny niepowodzeń, inseminację mam na cyklu naturalnym, więc też mnie nie stymulowali, podoba mi się, że nie naciskają na in vitro czy na inseminację, chcą leczyć, rozmawiałam z pacjentkami podczas czekania na wizytę i to samo mówiły, co najprzyjemniejsze duża część z nich była w ciąży:)

    Dobrze to brzmi :)
    Jak nie uda mi się zajść normalnie to wybiore się chyba do Gamety po pomoc z IUI :)

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.Ja od listopada korzystam z Invimedu w Poznaniu i na razie nie mogę nic złego powiedzieć, ale mam jedno ale.Na przełomie roku miałam mieć 1 IUI, ale ze względu na 1 stycznia i weekend nic z tego nie wyszło:-( Byłam w klinice 4 stycznia i było już po owulacji.Teraz jadę 27 stycznia na monitoring w 11dc. W piątek 29 stycznia przypada mój 13 dc i to może być za wcześnie, a później znowu weekend.Jak tak dalej pójdzie to te IUI zrobią mi za pół roku jak owulacja przypadnie mi w środku tygodnia.Na moje takie kliniki powinny być czynne w weekendy też:-) I mam pytanie jak to wygląda w szpitalach jak się robi na NFZ? Korzystała może któraś z Was ze szpitala w Poznaniu?

‹‹ 1067 1068 1069 1070 1071 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ