X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorki że tak sie nie odzywam w sprawie testowania, kochane jesteście ze myślicie o mnie, ale tak jak napisałam - nie testuje, możecie spokojnie wpisać mi smutasa na liście, bo jestem pewna że tego nici, doł mam jak rów marianski i nie chce psuć atmosfery zw z radością z ciązy XYZ- też sie bardzo cieszę, ale jeśli chodzi o moją osobę, to odpuszczam sobie jak na razie wszystko...

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa oby bylo jak u XYZ stradz nadzieje a pozniej nam napisz ze sie udalo :) licze na takie przewrotne wiesci :) pomysl ze ja nawet do inseminacji nie moge jeszcxe podejsc bo biore leki i mam owulacje wstrzymana juz 3 miesiace prawie :(

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze blanka- widzisz tu trzeba cierpliwości ja siebie podejrzewałam o wystarczająca, a jak widzisz zeszło ze mnie jak z balonika, nawet nie wiem kiedy, bo jeszcze niedawno miałam pozytywne myśli i wcale nie nastawiałam się na już,
    trzy miesiące mam nadzieję szybko ci miną,teraz taka pora roku,że ławto sobie jakieś zajęcie znaleźć ;-)

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie na to licze juz teraz biore prawie 3miesiace jeszcze jeden mi zostal i bede podchodzic do inseminacji. Ale przezywam juz teraz wszystko razem z wami czekajac na moj czas...

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musi nam sie wkoncu udac:-) tez mialam dola jak sie okazalo ze nie wyszlo, a tak bardzo sie nastawialam ze sie uda. ale teraz juz sie przygotowuje do nastepnego podejscia, a jak widac metoda dziala i niektorym sie udaje ;-) na kazdego przyjdzie pora... mam nadzieje

    bhywanlil4ktaodk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzisiaj dzien dobrych wiadomości od rana - @ przyszła i nie spóźniła się ani chwilę-punktualna jak cholera z niej kobita ;-) teraz mam plany długoweekendowe i zamierzam zaszaleć, po week bedzie za późno na umawianie wizyt w klinice, więc mam problem z głowy, zobaczę na co mnie najdzie, jak na razie rozkoszuję się aplikowaniem tampaxów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje się w obowiazku wobec powyższego odświeżyć naszą listę, przykro mi tylko, ze pogarszam statystyki
    martuskacz 10.01.14, 1 inseminacja :(
    liloe, 18.02, 1 inseminacja, :(
    copolka, 21.02, 1 inseminacja, :(
    kookana1987, 21.02, 1 inseminacja, test 7.03 :(
    maleo 26.02, 5 inseminacja :(
    blondi82 11.03, 4 inseminacja :(
    Sysiaaaaa, 19.03 2 inseminacja :(
    renja, 20.03 2 inseminacja :)
    Varietta 24.03 1 inseminacja :(
    mandragora 25.03, 1 inseminacja :(
    lena7 26.03 3 inseminacja :(
    Sansivieria 26.03 5 inseminacja :(
    truskawkowa 31.03 2 inseminacja :(
    Limia 1.04, 3 inseminacja :(
    kuciak 7.04, 1 inseminacja :(
    anula23 ? inseminacja :(
    XYZ, 8.04, 3 inseminacja :)
    mixa 11.04 2 inseminacja :(
    Agi 12.04, 1 inseminacja test 26.04
    eeedith 16.04, 2 inseminacja test 30.04
    paszczakin, 18.04, 4 inseminacja test 2.05
    Kaczorek 18.04, 2 inseminacja test 2.05
    Lenuś 21.04, 1 inseminacja test 4.05
    bella84 22.04, 2 inseminacja test 7.05

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale już długa ta nasza lista.
    Szkoda, że tyle smutasów na niej :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mixa dopisz mnie do tej listy bo test negatywny czekam na okres:(

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zbliża sie maj - miesiąc miłości, mam nadzieje, ze w tym miesiącu bedą same udane IUI.

    Mixa, Lenuś lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Agi, robie to z wielką przykrością,strasznie mi smutno, ze my co sie tak staramy tyle musimy przejść na drodze do tego szczęścia, które inni po prostu mają, ale tak jak napisała blanka- jak ktoś tego nie przeżywa, to nie rozumie

    a tak w ogóle, to zaklinam tę naszą liste,żeby w końcu sie na niej weselej robiło

    martuskacz 10.01.14, 1 inseminacja :(
    liloe, 18.02, 1 inseminacja, :(
    copolka, 21.02, 1 inseminacja, :(
    kookana1987, 21.02, 1 inseminacja, test 7.03 :(
    maleo 26.02, 5 inseminacja :(
    blondi82 11.03, 4 inseminacja :(
    Sysiaaaaa, 19.03 2 inseminacja :(
    renja, 20.03 2 inseminacja :)
    Varietta 24.03 1 inseminacja :(
    mandragora 25.03, 1 inseminacja :(
    lena7 26.03 3 inseminacja :(
    Sansivieria 26.03 5 inseminacja :(
    truskawkowa 31.03 2 inseminacja :(
    Limia 1.04, 3 inseminacja :(
    kuciak 7.04, 1 inseminacja :(
    anula23 ? inseminacja :(
    XYZ, 8.04, 3 inseminacja :)
    mixa 11.04 2 inseminacja :(
    Agi 12.04, 1 inseminacja :(
    eeedith 16.04, 2 inseminacja test 30.04
    paszczakin, 18.04, 4 inseminacja test 2.05
    Kaczorek 18.04, 2 inseminacja test 2.05
    Lenuś 21.04, 1 inseminacja test 4.05
    bella84 22.04, 2 inseminacja test 7.05

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2014, 20:09

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    oj Agi, robie to z wielką przykrością,strasznie mi smutno, ze my co sie tak staramy tyle musimy przejść na drodze do tego szczęścia, które inni po prostu mają, ale tak jak napisała blanka- jak ktoś tego nie przeżywa, to nie rozumie

    a tak w ogóle, to zaklinam tę naszą liste,żeby w końcu sie na niej weselej robiło

    Dziewczęta,
    bardzo mi przykro :(
    ja też zaklinam, po stokroć! Mam nadzieję, że maj będzie dla nas łaskawy.

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :) wszystkie zaklinamy :) ja jestem dzis mega szczesliwa bo kolezanks ktora starala sie 6 lat jest w 5tyg ciazy :))))))))) po inseminacji im sie udalo :)))) znowu swiatelko ze na kazda z nas przyjdzie ten czas i to wtedy kiedy juz stracila nadzieje ... Prawda ze tak jest najczesciej? Bo jak jestes juz na dnie to nizej juz nie spadniesz jedynie mozna sie z tego wydostac :) po burzy zawsze wychodzi slonce jak mawia moja mama wiec i dla nas ono zaswieci ;)

    Mixa lubi tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwestii tzw. cudów... moja koleżanka, która starała się też kilka lat i po drodze straciła jeden jajnik i 4/5 drugiego zaszła w ciąże w marcu tego roku. Szanse na ciąże miała małą i udało jej się przy pierwszym podejściu do inseminacji. Mnie pociesza to, że mamy tego samego lekarza ;). Jesteśmy podłamane, jest nam źle, mamy już wszystkiego po kokardy, ale przecież w końcu musi nam się udać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, ja też słyszałam o takich cudach,znam takich pare przypadków, gdzie udało się dziewczynom zajść w ciążę pomimo, że lekarze nie dawali zbyt wielkich szans, jedną moją koleżankę gin nawet zapewniał że nie zajdzie bez ingerencji medycznej-miała pco
    najgorsze jest to, ze wiecznie szukam przyczyn niepowodzeń, teraz jak te iui się nie udają to sobie myślę, ze moje komórki jajowe są może za słabe, a najgorsze ze chyba moja psychika jest za słaba,a mój mąż średnio mnie w tym wszystkim rozumie, raczej stawia na in vitro

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa, chyba każda z nas szuka tej przyczyny, gdybyśmy znalazły, to pewnie nasze problemy po części by się rozwiązały. Szkoda, że nie masz wystarczającego wsparcia w mężu, razem zawsze łatwiej przez to wszystko przejść. Stymulujesz czymś wzrost pęcherzyków? Czy robisz inseminację na naturalnym cyklu? Ja z każdym cyklu miałam owulację, ale lekarz i tak zdecydował na wprowadzenie leku na wzrost pęcherzyków, żeby zwiększyć nasze szanse.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenuś biorę clo, bo było u mnie stwierdzone ,że nie miałam owulacji co miesiąc, a jeden jajnik mam do niczego, wiec naturalny cykl odpada. Stymuluje sie za to jak na razie super i wszytsko do momentu iui przebiega jak nalezy, tylko potem efektu brak, no ale cóż.. teraz chyba odpuszczę, no ja sie teraz własnie zastanawiam jakiej jakości są te komórki jajowe, czy stymulacja wływa na ich jakość pozytywnie, czy gdy zwiększa się ilość sa gorsze, ja mam zawsze pęcherzyki ...

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa, a który to u ciebie cykl ze stymulacją? mi gin mówił, że jak nic nie wywalczymy stymulacją gonadotropinami to laparoskopie proponował. A ty tylko na clo? może coś innego powinnaś brać? Nie wiem czy to istotne ale widzę różnicę w jakości FL po puregonie i po brevelle, który brałam w tym cyklu.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam clo 2 cykle, wg gina było ok, w sumie to gdybym podeszla do 3 iui, to bym zapytała czy ta stymulacja jest wystarczająca, miałam 2 pękające pęchezyki za kazdym razem, a sugerujesz że po gonadotropinach moga być lepszej jakosci??

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ