X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa nie wiem ja też dopiero raczkuję w tym temacie i może też wpłynął na FL inofolic nie wiem. Faktem jest, że w tym cyklu lepszy śluz, lepsza temperatura, w fl pojawiał mi się wcześniej sluz płodny teraz nie. Poza tym po brevelle pęcherzyk był większy wyhodowany i wyraźnieszy skok temperatury miałam. Jaki efekt? okaże się za kilka dni ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem, ja po tym clo mam mega śluz jak nigdy przedtem,o endometrium pytałam to ponoc też jest super, biore tez w1 fazie wiesiołka, inofolic mi przyszedł z opóźnieniem i nie zastosowłam w tamtym cyklu, w sumie jak rozmawiałam z lekarzem, to na nic nie narzekał, ale do 3 próby raczej nie podchodzę, od jutra powinnam się stymulowac, ale jakoś podejscia nie mam ani wiary....

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa a FL jakiej masz długości?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz na stymulacji 15 dni-licząc od owulacji, tempertaury nie mierzyłam

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa a może spróbuj z obserwacja temperatury. Może to coś wyjaśni. A progesteron sprawdzałas po ovu?
    A tak w ogóle to 2 cykle to jeszcze nie problem. Nie przerywaj tylko ciągnik dalej.jak jest jajko, jest plemnik, jest macica to będzie ciąża ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj mandragora,ie che mi się już po prostu jak na razie, ale się nad wszystkim zastanawiam, bo mi to spokoju nie daje, progesteronu nie sprawdzałam, ale zawsze biore 2 tabl dziennie duphastonu

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że powinnaś. Ty się nie załamuje tylko działaj i szukaj. lekarze potrafią przeoczyć pewne rzeczy.

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę, ten miesiąc odpada,nie podejrzewalam ze tak mi spadnie morale, źle reaguje na to wszystko, nic mi lekarz o tym spr progesteronu nie mówił, tylko duphaston daje

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa ucz się na cudzych błędach a nie na swoich.lekarzy słuchaj ale swój rozum miej ;) poprawiają wszystko a będziesz spokojniejsza i może morale pójdą w górę ;)

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posprawdzaj ;) błąd :)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa pomysl prosze ile miesiecy moze lat sie staraci a z tego co czytam to byla Twoja 2 inseminacja czyli dopiero 2 miesiace... Nie rezygnj z kolejnych.inseminacji pamietaj ze to zawsze wieksze szanse niz normalnie na zajscie... Ja 3mam kciuki. Pamietaj kazdej z nas jest zle ale po to tu jestesmy zeby rozmawiac z takimi samymi kobietami jak my... Zeby sobie pomagac. Najgorszym wyborem jest nic nie robic. Nie poddawaj sie bo to moze wlasnie ten cykl gdzie jest wam zapisane w gwiazdach :) a co jesli go przeoczysz ? Wiec glowa do gory i walczymy dalej :-*

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jesteście kochane :) nie jest latwo, nie jest...macie rację ze trzeba walczyć, musze się pozbierac

    Blanka85, Lenuś lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:58

    Sysiaaaaa, Mixa, Sansivieria lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tu co taka cisza?

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okres dostałam :( czyli 1 inseminacja porażka .. ten cykl mam mieć stymulowany od jutra clostilbegyt przez 5 dni potem monitoring inseminacja i ciąża :)

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi wrote:
    okres dostałam :( czyli 1 inseminacja porażka .. ten cykl mam mieć stymulowany od jutra clostilbegyt przez 5 dni potem monitoring inseminacja i ciąża :)

    Agi, to bardzo dobry plan! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Agi, to bardzo dobry plan! :)

    ja jakoś z waszą pomocą podnoszę sie po wielkim dole po , dodzwoniłam sie do kliniki i wcisnełam na wizytę, więc plan mam taki sam-od dziś clo przez 5 dni, monitoring i zobaczymy, męza musiałam umówić na mrozenie, bo go nie będzie-jakoś w to wszystko nie wierzę, ale chyba bezczynność by mnie jeszcze bardziej przygnębiła
    spadam więc do roboty i śpiewam jak kibic na meczu-do boju do boju, do bojuuuuuu, hahaha

    mandragora lubi tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    ja jakoś z waszą pomocą podnoszę sie po wielkim dole po , dodzwoniłam sie do kliniki i wcisnełam na wizytę, więc plan mam taki sam-od dziś clo przez 5 dni, monitoring i zobaczymy, męza musiałam umówić na mrozenie, bo go nie będzie-jakoś w to wszystko nie wierzę, ale chyba bezczynność by mnie jeszcze bardziej przygnębiła
    spadam więc do roboty i śpiewam jak kibic na meczu-do boju do boju, do bojuuuuuu, hahaha

    tak trzymać dziewczyny!
    Ja tez chciałam chociaż na chwilę sobie odpuścić, ale niestety nie da się... jeden cykl spróbowałam i poległam.

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    babki, pomocy

    wiecie moze jak to dziala z tym progesteronem dopochwowym?

    dopoki go nie odstawie to @ nie przyjdzie, nie? nawet jesli ciazy nie ma? musze, musze (jesli nie zaszlam) przesunac cykl do weekendu, bo inaczej harmonogram inseminacji mi sie popsuje..

    paszczakin, w większości przypadków luteina blokuje okres, ale zdarza się również tak, że okres mimo wszystko przychodzi, więc branie jej nie da Ci 100% pewności, że okres na pewno nie przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak paszczakin, powinnaś nie dostać @ na luteinie czy duphastonie, a dopiero jak odstawisz, ale ja już 2 raz dostałam terminowo mimo brania, a może zadzwoń do lekarza?

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ