X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tej mój lekarz jest do rozmowy, wiec spróbuję z nim pogadać jaki ma na mnie plan

    A czy któraś z was jest mi w stanie odp na te moje pytanie o symulacje gonadotropinami?

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeedith masz rację nie ma co się kurczowo trzymać jednego! Lekarze to nie wyrocznia. Mało jest takich z powołania, którzy sprawdzą wszystko. Niestety jestem tego chodzącym przykładem. Pamiętajcie dziewczyny- nie ma głupich pytań! A tak szczerze mówiąc to mam to gdzieś czy mój lekarz będzie się denerwował czy nie, czy mnie będzie lubił czy nie, jak poproszę o coś dodatkowego ;) to moje zdrowie! on ma mnie tylko leczyć, a nie lubić ;)

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIxa rzede wszystkim czy ty masz potwierdzoną monitoringiem tą owulację? bo jak rozumiem dajesz sobie sama ovi na wywołanie tak?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Lenuś ale taki wynik mówi o tym że owu w ogóle nie było!!!! co ten twój gin oszalał?....

    twierdził, że poniżej 3ng/ml oznacza brak owulacji, ja oczywiście upierałam się przy swoim. Teraz już nie zawracam sobie nim głowy, żałuję tylko, że straciłam 3 cykle pod jego wątpliwą 'opieką'.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    MIxa rzede wszystkim czy ty masz potwierdzoną monitoringiem tą owulację? bo jak rozumiem dajesz sobie sama ovi na wywołanie tak?
    Mandragora zawsze mam monitoring i potwierdzona owulacji a wszystkie tablety i zastrzyki mam od gina zapisane

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Mondragora a jak Słońce u Ciebie?
    sysiaaa a u mnie jak na wykresie ;) czekam. jutro pierwszy test ;) co prawda chirurg się do mnie dorwał i zakazał starań w tym cyklu, ale później się okazało że się mnie po prostu przestraszył ( moja historia nie jest zbyt zachęcająca ) więc jednak dali mi zielone światło ;) owulacja potwierdzona monitoringiem, ale bez IUI w tym cyklu. Takiej temperatury jeszcze mój termometr nie widział ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To że od gina to ja wiem, tylko, że owi ja dostaję w klinice po monitoringu. A robiłaś wszystkie hormony?hsg? mąż jak? ile się w ogóle starasz?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    To że od gina to ja wiem, tylko, że owi ja dostaję w klinice po monitoringu. A robiłaś wszystkie hormony?hsg? mąż jak? ile się w ogóle starasz?
    Staram się długo, badania miałam standardowe w tej klinice, wszystko niby ok, mąż też tylko się teraz uparlam na te słabe jajeczka albo na progesteron bo po iui nigdy nie sprawdzałam - zastanwiam sie co moze być przyczyną niepowodzeń, wogóle to szybko po owulacji mam @-we bóle i mówiłam o tym gin, ale sie nie przejął, powiedział, ze to przez to ze dużo hormonów, a ja sie zastanawiam czy nie mam za niskiego progesteronu i teraz czy chce czy nie, to sprawdze to-po ci mi te kolejne inseminacje gdyby sie okazało, ze jest np problem na drodze do zagnieżdzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 14:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    sysiaaa a u mnie jak na wykresie ;) czekam. jutro pierwszy test ;) co prawda chirurg się do mnie dorwał i zakazał starań w tym cyklu, ale później się okazało że się mnie po prostu przestraszył ( moja historia nie jest zbyt zachęcająca ) więc jednak dali mi zielone światło ;) owulacja potwierdzona monitoringiem, ale bez IUI w tym cyklu. Takiej temperatury jeszcze mój termometr nie widział ;)

    no to za Ciebie mocno kciukasy zaciskam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeedith wrote:
    Mixa mój poprzedni gin nie wpadł na to że jak się przepisuje leki na prolaktyne i progesteron, to wypadałoby sprawdzić ich skuteczność ponownymi badaniami... Z drugiej strony lekarze nie lubią kiedy pacjent i strasznie się denerwują kiedy coś próbuje się im zasugerować. Całe szczęście mój lekarz jest ok, na początku naszej znajomości powiedziałam, że przyszłam do niego z polecenia więc od razu morale mu wzrosły...

    Tak więc nie ma co kurczowo trzymać się jednego lekarza. Jeśli czujesz, że to nie to zmień go, albo idź na konsultacje do innego. Jeśli leczysz się prywatnie koszty wzrosną, ale z drugiej strony po co wywalać pieniądze jeśli z powodu niedopatrzenia nie ma szans na powodzenie...
    tak też zrobie, teraz pogadam z obecnym gin i zobacze jak zareaguje, a umówie sobie wizyte w innej klinice na konsultacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Mixa, ja mojemu poprzedniemu ginowi pokazywalam beznadziejene wyniki progesteronu w fazie lutealnej a on nic! jeszcze mi wciskal, ze pregnyl zalatwia sprawe, wiec wymusilam kolejne badania w cyklu inseminacyjnym z pregnylem i dalej wynik byl beznadziejny..

    dlatego zmienilam klinike- w nowej od razu dostalam suplement..

    kurcze dziewczyny,przeażona jestem jakaś, albo teraz lekarz sie ustosunkuje do moich pytan i obaw, albo to bedzie moja ostatnia iui u nich, po cholere mi te inseminacje jak nie sprawdzam potem czy są sprzyjające warunki do zagnieżdzenia???

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa,

    bardzo to dziwne, że nie zlecili Ci w klinice wykonania badania progesteronu, w końcu to podstawa. U mnie nie ruszyliby z inseminacją bez badania:

    1. hormonów
    2. nasienia
    3. HSG

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa może jest Oki. Poobserwuj się trochę. Sprawdź jaką masz Fl, jak się temperatury trzymają, zrób profil progesteronu. Jak wszystko będzie Oki to szukajcie dalej . spróbuj ten infolinii. Mi on pasuje.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolik. Literówka znowu

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenus hsg chyba nie jest standardem. Ja nie miałam.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez HSG nie da rady, ale pewnie każda klinika ma własne ustalenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa nie smutaj sie. Przyjda jeszcze dobre chwile. Dla nas obu mam nadzieje. Ja od tej miesiaczki co teraz dostalam biore primolut. To jest progesteron. Potem jade na kontrole i po Gonal. Jesli chodzi o gonadropiny to ja bralam. Mam na mysli decapeptyl depot, potem pergoveris,potem gonal, potem ovitrelle. Jesli dobrze rozumiem ze o to chodzi. Mam nadzieje ze w tym cylku nam sie uda.


    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mandragora,znow masz rację mądra kobieta z ciebie :) spr progesteron, będę mierzyć tempke i szukać, a lekarz niech się glowi :)
    Ja z badań tylko tego progesteronu nie mogę się doszukać wogole jakie on ma oznaczenie laboratoryjne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    Mixa nie smutaj sie. Przyjda jeszcze dobre chwile. Dla nas obu mam nadzieje. Ja od tej miesiaczki co teraz dostalam biore primolut. To jest progesteron. Potem jade na kontrole i po Gonal. Jesli chodzi o gonadropiny to ja bralam. Mam na mysli decapeptyl depot, potem pergoveris,potem gonal, potem ovitrelle. Jesli dobrze rozumiem ze o to chodzi. Mam nadzieje ze w tym cylku nam sie uda.


    Pozdrawiam

    Oby przyszły :) ale. Szczęściu trzeba pomagac im więcej czytam o tym wszystkim, tym. Więcej mysle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    U mnie bez HSG nie da rady, ale pewnie każda klinika ma własne ustalenia.

    Ja nie słyszałam o iui bez hsg, sama bym to wstretne badanie zrobiła nawet jak by mi nie kazali, bo bez tego to wszystko dalej bez sensu

    paszczakin lubi tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ