X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie paszcza, lenuś ma niestety rację, możesz sobie przeciągnąć tą luteinke przez kilka dni jest duża szansa że @ nie dostaniesz ale gwarancji nie ma.
    ja przy pierszym cyklu jak bralam progesteron to dostałam @ w trakcie brania, nawet moja gin była zdziwiona tym faktem, przy kolejnych cyklach dostawalam na ogół na 2 lub 3 dzień po odstawieniu, więc widzisz kochana że natura płata nam jednak figle.
    a tak w ogóle to dlaczego szykujesz się już na kolejną IUI, może jednak ta się udała, czy może już cos wiesz czego my nie wiemy ;)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • Marti09k Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Jeżeli można to chciałbym dołączyć do waszego grona.
    Staramy się o dzidzie 3 lata 1,5 roku temu przeszłam dwie inseminacje teraz zbieram siłę na kolejne.
    Pozdrawiam:)

    ei4a75jm8sqy7sci.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że morale poszły w górę Mixa ;) Tak trzymać ;)

    eeedith, Mixa lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak mandragora, choć wiary w to nie mam, to lepsze to od bezczynności. Powiedz mi proszę w jakich dniach cyklu sprawdzasz progesteron?

  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti09k wrote:
    Witam.
    Jeżeli można to chciałbym dołączyć do waszego grona.
    Staramy się o dzidzie 3 lata 1,5 roku temu przeszłam dwie inseminacje teraz zbieram siłę na kolejne.
    Pozdrawiam:)


    witamy kochana witamy :)
    czuj się jak u siebie :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    No tak mandragora, choć wiary w to nie mam, to lepsze to od bezczynności. Powiedz mi proszę w jakich dniach cyklu sprawdzasz progesteron?

    Mixa, najlepiej 7 dni po owulacji.

    Mixa lubi tę wiadomość

  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odświeżam :)
    jak macie jakieś bardziej aktualne wieści dopisujcie,
    nie wiem ja z leną coś pisała o sobotniej IUI, ale nie dała znaku zycia :(


    martuskacz 10.01.14, 1 inseminacja :(
    liloe, 18.02, 1 inseminacja, :(
    copolka, 21.02, 1 inseminacja, :(
    kookana1987, 21.02, 1 inseminacja, test 7.03 :(
    maleo 26.02, 5 inseminacja :(
    blondi82 11.03, 4 inseminacja :(
    Sysiaaaaa, 19.03 2 inseminacja :(
    renja, 20.03 2 inseminacja :)
    Varietta 24.03 1 inseminacja :(
    mandragora 25.03, 1 inseminacja :(
    lena7 26.03 3 inseminacja :(
    Sansivieria 26.03 5 inseminacja :(
    truskawkowa 31.03 2 inseminacja :(
    Limia 1.04, 3 inseminacja :(
    kuciak 7.04, 1 inseminacja :(
    anula23 ? inseminacja :(
    XYZ, 8.04, 3 inseminacja :)
    mixa 11.04 2 inseminacja :(
    Agi 12.04, 1 inseminacja :(
    eeedith 16.04, 2 inseminacja test 30.04
    paszczakin, 18.04, 4 inseminacja test 2.05
    Kaczorek 18.04, 2 inseminacja test 2.05
    Lenuś 21.04, 1 inseminacja test 4.05
    bella84 22.04, 2 inseminacja test 7.05

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, no to teraz zapytam gina czy nie musiałabym spr, a tak i tak sprawdze
    A jak już draze temat, to powiedzcie mi czy od stymulacji gonadotropinami uzyskuje się lepszej jakości komórki jajowe czy tu chodzi tylko o to, co na kogo dziala?

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    No tak mandragora, choć wiary w to nie mam, to lepsze to od bezczynności. Powiedz mi proszę w jakich dniach cyklu sprawdzasz progesteron?
    szkoły są różna. ale na pewno nie sprawdzaj jednorazowo. Robi się profil progesteronu. ja robiłam w 5, 7 i 9 dpo tylko musisz mierzyć temperaturę, żeby ustalić FL.

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dz mandragora, od jutra juz mierze,chocby nie wiem co

  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin odnośnie porgesteronu - teraz kiedy biorę luteinę 100 mg 2x1 tabl dopochwowo, to nie ma szans zebym dostała @ przed odstawieniem. Natomiast u poprzedniego lekarza bralam luteinę 50mg i jeśli jej nie odstawiłam to i tak dostawalam @ jakieś 2-3 dni później niż powinnam, czyli reasumując zależy to od dawki i indywidualnej reakcji organizmu.

    Poza tym cieszę się, że trochę się uspokoiłyście z tym czarnowidztwem. Ja grzecznie czekam do środy, ale nie mam żadnych przeczuć ani objawów. Na razie skupiam się na walce z alergią, co jest bardzo trudne, bo na wszelki wypadek nie biorę żadnych tabletek. Jedyne co mi pomaga to sen - dziś spałam 12 h.

    eeedith
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No eeedith mam kolejne pytanie do mojego gin, tylko czemu sam na to nie wpadnie, kurcze...

  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa mój poprzedni gin nie wpadł na to że jak się przepisuje leki na prolaktyne i progesteron, to wypadałoby sprawdzić ich skuteczność ponownymi badaniami... Z drugiej strony lekarze nie lubią kiedy pacjent i strasznie się denerwują kiedy coś próbuje się im zasugerować. Całe szczęście mój lekarz jest ok, na początku naszej znajomości powiedziałam, że przyszłam do niego z polecenia więc od razu morale mu wzrosły...

    Tak więc nie ma co kurczowo trzymać się jednego lekarza. Jeśli czujesz, że to nie to zmień go, albo idź na konsultacje do innego. Jeśli leczysz się prywatnie koszty wzrosną, ale z drugiej strony po co wywalać pieniądze jeśli z powodu niedopatrzenia nie ma szans na powodzenie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 12:20

    Mixa lubi tę wiadomość

    eeedith
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Mixa, ja mojemu poprzedniemu ginowi pokazywalam beznadziejene wyniki progesteronu w fazie lutealnej a on nic! jeszcze mi wciskal, ze pregnyl zalatwia sprawe, wiec wymusilam kolejne badania w cyklu inseminacyjnym z pregnylem i dalej wynik byl beznadziejny..

    Mój poprzedni ginekolog był na mnie wściekły kiedy powiedziałam mu, że chcę duphaston lub luteinę. Progesteron badałam 3 cykle pod rząd i wynik zawsze był w okolicy 8ng/ml... zdaniem lekarza - wynik świetny, a problem był ze mną.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście dziś :) nie do poznania :)
    Cześć wszystkim z osobna :* Ja czekam pewnie na okres za dwa dni pewnie zawita :(
    Zbieram siły na IUI majową :) Odpoczęłam przez ten miesiąc od myślenia o IUI :) Jest dobrze

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Mój poprzedni ginekolog był na mnie wściekły kiedy powiedziałam mu, że chcę duphaston lub luteinę. Progesteron badałam 3 cykle pod rząd i wynik zawsze był w okolicy 8ng/ml... zdaniem lekarza - wynik świetny, a problem był ze mną.
    Ja mialam wynik ponad 30 i dał mi luteinę, więc walcz i stawiaj na swoim

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z luteiną jest chyba tylko taki problem, że podnosi również wynik badań laboratoryjnych progesteronu. Więc faktycznie sprawdzanie w tedy jest chyba bezsensu...ale nie wiem. Duphaston NA PEWNO nie fałszuje wyników laboratoryjnych, ani nie działa termogennie więc nie fałszuje wykresy temperatury. Mixa ty chyba bierzesz duphaston więc rób śmiało i idź z gotowymi wynikami do gina. niech się głowi ;)

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Mój poprzedni ginekolog był na mnie wściekły kiedy powiedziałam mu, że chcę duphaston lub luteinę. Progesteron badałam 3 cykle pod rząd i wynik zawsze był w okolicy 8ng/ml... zdaniem lekarza - wynik świetny, a problem był ze mną.
    Lenuś ale taki wynik mówi o tym że owu w ogóle nie było!!!! co ten twój gin oszalał?....

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Z luteiną jest chyba tylko taki problem, że podnosi również wynik badań laboratoryjnych progesteronu. Więc faktycznie sprawdzanie w tedy jest chyba bezsensu...ale nie wiem. Duphaston NA PEWNO nie fałszuje wyników laboratoryjnych, ani nie działa termogennie więc nie fałszuje wykresy temperatury. Mixa ty chyba bierzesz duphaston więc rób śmiało i idź z gotowymi wynikami do gina. niech się głowi ;)
    To prawda. Luteina podnosi wynik i nie jest rzetelny :( Ja robiłam bez wspomagania

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mondragora a jak Słońce u Ciebie?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ