X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja dzis poszlam na Bete. Strasznie sie boje wyniku bo mam zle przeczucia. Boje sie ze porobily mi sie jakies torbiele bo codziennie boli mnie brzuch(tak ciagnie jakby) a @ nie przychodzi. Nie prowadze ogolnie pomiaru temperatury ale podwyzszonej tez nie mam,bo czuje. No zobaczymy. Dam znac jak dostane wynik.
    Witam oczywiscie nowe staraczki:)
    Lunk_a Tu dosc szybko testowalas wiec nie sugeruj sie jeszcze do konca wynikiem testu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 08:14

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk a fajnie, że jesteś, bo zarażasz swoim optymizmem!! Ja w lutym kończę 36 lat i chociaż trochę pesymistycznie podchodzę do iui to myślę że podejdziemy 2 góra 3 razy .Mimo wszystko chciałam spróbować ale później to ifv, bo kończy mi się czas...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania- tylko ze u mnie maz baaardzo chce dziecko, ja sie moge bez niego obyc, wiec nie chce go zatrzymywac przez to ze nie moge zajsc


    u5cvp2.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Mib bo ja wiem ze uda się kazdej z nas. Wspomnicie moje słowa. Negatywny test tp nie powód do depresji. Póki nie wyczerpane sa wszystkie możliwości -nie można się załamywać.nikt nie powiedział ze w życiu bedzie latwo. Kochane glowy do gory. Naprawde trzeba uwierzyć.

    Prawda jest jedna-dzis gdybym w ciazy była test by cos pokazal. 11Dni po owulacji
    W sob termin okresu. Przynajmniej cień by byl. Nie wydaje Wam się?

    ciekawa87, Joanna85 lubią tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie. Czasem cień cienia wychodzi dopiero kilka dni po terminie okresu.

    M&M
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ania- tylko ze u mnie maz baaardzo chce dziecko, ja sie moge bez niego obyc, wiec nie chce go zatrzymywac przez to ze nie moge zajsc
    U nas to ja byłam tą co chciała dziecko..jestem jedynaczka i nie wyobrazałam sobie zycia bez dzieckaba bez minimum dwójki :)
    ale uwierz mi nigdy nawet przez myśl mi ni przeszło zeby zostawić meża tylko dlatego ze nie moze mie dzieci :)
    pokochałam meżczyzne nie ojca :)
    ja osobiscie byłam mega wsciekła ze o tym pomyslal :) tak wsciekła ze nei odzywałam sie do niego ponzniej przez kilka dni ;)


    mam juz skierowanie do poradni genetycznj ;D

    ciekawa87, Rutelka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Niekoniecznie. Czasem cień cienia wychodzi dopiero kilka dni po terminie okresu.
    Kochana ale chyba jednak te kreski częściej wychodza na czas..tak mi się wydaje przynajmniej..

    Martoszka lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za zlosliwosc losu! Dobrze ze nie placilam za badanie..Ja dzis rano poszlam na bete a wlasnie @ dostalam...Takze niestety juz nawet nie czekam na wyniki,niestety smutna buzka u mnie:(

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 80 wrote:
    Lunk a fajnie, że jesteś, bo zarażasz swoim optymizmem!! Ja w lutym kończę 36 lat i chociaż trochę pesymistycznie podchodzę do iui to myślę że podejdziemy 2 góra 3 razy .Mimo wszystko chciałam spróbować ale później to ifv, bo kończy mi się czas...
    ja tez mialam taki wiek i zaszłam po IUI.

    Mała Mi 80, Dani, Rutelka lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam na @ :/ cykl mi sie rozpierdzielil:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anouk11 wrote:
    Cześć dziewczyny, wśród starających się jestem i ja...trochę poczytałam Was i postanowiłam się przywitać. Od 2 lat z mężem staramy się o dziecko, jestem teraz po pierwszej inseminacji w Novum 27.01.2016..procenty skuteczności mnie przerażają. U nas główny problem to mój wiek w listopadzie skończyłam 38 lat.....kiedy to minęło..a to starość dla lekarzy ginekologów..mąż jest starszy i wyniki ma średnie trochę za mało plemników ok 12 mln ale reszta parametrów dobra, ma też dorosłą już córkę z pierwszego związku.
    Ja ma wszystkie wyniki w normie, przynajmniej te dotąd zrobione ale coś jest nie tak...
    co jeszcze...niezależnie czy będziemy mieć dziecko wiem że zawsze będziemy razem, jesteśmy może ze sobą dopiero od 5 lat ale to mężczyzna mojego życia:)
    Na razie walczymy.....
    starosc starosc ja tez to samo usłyszałam od lekarza, bo oni zostali w czasach sredniowiecza ze po 35 r zycia to juz nie mozna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 10:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole na forum jest watek 35+pierwsze dziecko, my STARUSZKI sobie tam piszemy zapraszam https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-po-35-roku-zycia/35-starajace-sie-o-pierwsze-dziecko-czy-sa-takie,2551,560.html

    Dani, Rutelka lubią tę wiadomość

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałamz Wam ze 35plus to normalny wiek wiec tego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 10:27

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja uważam ze test11dni po owu nie kłamie. Przykro mi to mówić..ale tak uwazam. Chyba ze znacie takie przypadki :-) ale to nie u mnie.złudzeń nie mam.

    iv09i09katk65tr1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka, oczywisice ze 11dpo moze byc negatyw, jesli zagniezdzis ie 10 dpo to hcg zacznie sie wytwarzac od 12 dc, przy czym wtedy na sikacza moze byc za malo, wiec ja bym obstawiala ze 15-16dpo moze wyjsc prawda dopiero


    u5cvp2.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Pazyfae! Łacza sie w bolu. Ja tez @ dostalam....

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Lunka, oczywisice ze 11dpo moze byc negatyw, jesli zagniezdzis ie 10 dpo to hcg zacznie sie wytwarzac od 12 dc, przy czym wtedy na sikacza moze byc za malo, wiec ja bym obstawiala ze 15-16dpo moze wyjsc prawda dopiero
    Dzis mam wizyte. Więc dr zrobi mi usg. Niestyty czuje ze okres się zbliża..

    iv09i09katk65tr1.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Anouk i Anucha, witajcie! Trzymam kciuki za Wasze starania dziewczyny!

    Anouk ja mam podobna sytuacje do Ciebie, podobny wiek, tez okolo dwoch lat sie staramy, moj mąż ma prawie dorosle (17 lat) dziecko z pierwszego mlodzienczego malzenstwa, on ma bardzo dobre wyniki nasienia, mi jeszcze nie wykryto zadnego problemu, tzn wszystko wydaje sie dzialac jak trzeba, a ciazy nie ma na razie. Pierwsza insemka nie udana. Ja i moj mąż napewno bedziemy razem niezaleznie od tego czy z dzieckiem czy nie. On wogole jest wyluzowany na tym punkcie, on juz ma jedno dziecko, wiec mu tak bardzo nie zalezy. Mi bardziej, ale to moj mezczyzna na dobre i zle i przeciez nie bede szukac nowego na ojca...Abstrakcyjny pomysl dla mnie.

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam oj tam z tymi statystykami na iui. u nas jedynym problemem jest wrogi sluz, i jestem po 3 iui i nadal nic.

    co do hsg- to ja mialam takie z przeswietleniem, i lekarz mowil ze niby nie ma badan ktore by to potwierdzaly, ale podobno sporo dzeiwczyn zachodzi zaraz po hsg, bo jajowody sa "przeczyszczone", ale u mnie tez sie nie sprawdzilo. (mowil zeby poczekac chyba 48h zeby ta ciecz sie ewakuowala).

    Ja robilam teraz 2 cykle przerwy, i mysle ze sprobuje jeszcze jedno iui a potem szykuje sie na ivf. co prawda nie wiem zbyt wiele jak wyglada symulacja, i samo ivf, wiec troche mnie to przeraza, ale chyba juz czas.

    Dzieki Lunk_a zaczelam myslec ze uda sie- jak nie teraz to za jakis czas, wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc (co nie jest latwe), zajac glowe czyms innym. Wiec czekam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 10:46

  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Dzis mam wizyte. Więc dr zrobi mi usg. Niestyty czuje ze okres się zbliża..

    Dopoki @ nie przyszla to jest nadzieja, Lunka.

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
‹‹ 1104 1105 1106 1107 1108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ