X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy stawiać dom wiec z kasa krucho. Sa rzeczy ważniejsze od kasy. My nawet o adopcji rozmawialiśmy ostatnio

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też przez myśl przeszła nie raz adopcja, ale jeszcze jestem na etapie, że adoptowane to nie to, co swoje, ogólnie jestem za adopcja bardzo i mogłabym adoptowac nawet 2 dzieci, ale baaardzo chciałabym jedno swoje- wyhodowane, urodzone, wykarmione...nie wiem czy jestem gotowa na adopcję

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to trzeba dojrzeć i miec super warunki. Jak w ciagu następnych dwóch lat nie wyjdzie i wszystkie sposoby wykorzystamy wtedy na poważnie pomyślimy

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie-tak, jak mówisz,
    podejrzałam na Twoim wykresie, ze bierzesz acard, pytam bo coś podsłyszałam, ze jest na zagnieżdzenie, a ty jak go bierzesz jeśli można wiedzieć?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co u mnie tak jak pisałam mam problem z zakrzepami krwi. Acard jest na rozrzedzenie krwi. Biorę jeden proch dziennie o stężeniu chyba 75mg

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie tak dopytuje wszystkiego, bo potem zagaduje lekarza, niby jest ok, ale jakos tak zawsze pewien margines braku zaufania zostawiam;)acard i aspiryna są też pomocne w zagnieżdzaniu, ale nie wiem jak się je bierze i w jakim okresie cyklu

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam do wyboru właśnie Acard albo aspirynę. Aspiryny nie lubie więc Akard biorę. Moze w czymś pomoże. Mam pietra przed jutrem.

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyluzuj sysia, przecież to nie twój pierwszy raz, a za to kolejna szansa,masz 3 pęcherzyki,a co 3 to nie jeden :) moze się sprawdzi powiedzenie do trzech razy sztuka -będę trzymała kciuki jutro o 10:00

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 21:16

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Mixa u mnie w klinice niestety jest wlasnie tak ze musze przed ukonczeniem 35r zycia miec udokumentowane 2 lata niestety :( fuck !
    A w tym cyklu dzialamy naturalnie , bo w mojej klinice nie ma zadnego lekarza w sobote 24, jaja jakies normalnie! :/
    Nie wiem, czy się kierują te kliniki, przecież program rządowy powinien mieć takie same warunki w każdym mieście, a ja mam udokumentowany rok i 2 m-ce leczenia (z przerwami), do tego (w tej klinice) 2 nieudane iui - i się łapiemy. Teraz tylko jeszcze czekam na wynik amh i może uda się ruszyć ze stymulacją w czerwcu. Mój lekarz mówił coś o roku udokumentowanym i dwóch latach starań naturalnych bez powodzenia, ale to oczywiście "na słowo", bo jak to udowodnić?? ;) Stwierdził u nas niepłodność idiopatyczną.

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wzięłam te dane ze stronki MZ , do której wcześniej skopiowałam wam linka, nie wiem o co chodzi, moze w praktyce to jakoś inaczej wygląda- może mniej osób spełnia takie wymogi i inni też sie łapią???

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    wyluzuj sysia, przecież to nie twój pierwszy raz, a za to kolejna szansa,masz 3 pęcherzyki,a co 3 to nie jeden :) moze się sprawdzi powiedzenie do trzech razy sztuka -będę trzymała kciuki jutro o 10:00
    Jutro same 3 :) jutro 3 IUI na 3 pęcherzykach i dodatkowo jutro 13 :)

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to szczęśliwa trójeczka,a jak urodzisz bobaska, to twoja rodzinka też będzie szczęśliwą trojeczką, tak sie wszystko składa- zatem 3mam kciuki ;)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) albo od razu trojaczki. To było by dobre :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no byłby hit ovufrienda! fajnie mieć trojeczki, tylko jak to wyhodować i urodzić ???

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przynajmniej juz bym nie przechodziła stresu ze staraniem się. Marzenie.....

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa, oby jedno nam sie trafiło, apotem samo pójdzie, mojego kolegi siostra urodziła drugie dziecko po invitrowym w naturalny sposób, jakoś sobie pradzimy, na poczatek jedno chociażżzzzż

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie :) jedno na razie mi tez wystarczy. Teraz moj pies jest obdarzony miłością moja i nie koniecznie mu sie to podoba

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też nie lubi dzieci i jest zazdrosny o mnie i M, więc w razie co-bedzie mały zong, ale poradzimy sobie-kupimy mu koleżanke ;)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u nas to samo. Dzieci to wrog dla niej nr 1. Ale nasz psina jest jeszcze mloda wiec jak dzidzia sie szybko pojawi to sie do niej przyzwyczai

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze wszystkim sobie poradzimy, skoro teraz takie zakręty zycia musimy pokonywac, to chyba już nic nas nie zabije, jeszcze tak w zyciu nie miałam, ale teraz chciałabym żby czas mega szybko mijał i żeby juz było pól roku później, albo jakoś tak, żebym była w tym wszytskim dalej, chyba najbardziej dobija mnie ten czas wyznaczany cyklem

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ