X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa u mnie w klinice niestety jest wlasnie tak ze musze przed ukonczeniem 35r zycia miec udokumentowane 2 lata niestety :( fuck !
    A w tym cyklu dzialamy naturalnie , bo w mojej klinice nie ma zadnego lekarza w sobote 24, jaja jakies normalnie! :/

    Limia lubi tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko będzie, ale zobaczę co da się zrobić ;) kurcze po tylu latach to ta ciąza jest dla mnie za siedmioma górami i lasami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Mixa u mnie w klinice niestety jest wlasnie tak ze musze przed ukonczeniem 35r zycia miec udokumentowane 2 lata niestety :( fuck !
    A w tym cyklu dzialamy naturalnie , bo w mojej klinice nie ma zadnego lekarza w sobote 24, jaja jakies normalnie! :/
    kurcze, bo można wczesniej tylko zalezy od schorzeń, sansiviera coś pisała, ze nawet 3 nieudane iui kwalifikują... musiałabyś to sprawdzić...
    wiem jaka jesteś wściekla, bo ja jestem wściekła na ten cykl, że nie miałam iui, w naturalne zachodzenie w swoim przypadku naprawdę nie wierze, pozostaje tylko czekac na @-super perspektywa, pierwszy raz od dłuzszego czasu będę się cieszyc z @ jako zakonczenia pustego miesiąca

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 12 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa Ty mi tak nie pisz ja biore te leki i od 3 miesiecy nie mam okresu. Mam prawie 100 dzien cyklu... Ale jeszcze 9 tabletek (za godz 8) i wyczekiwania na okres...

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się załamałam tym moim jednym jajnikiem, niewiadomo gdzie schowanym, nie ość ze jeden, to sie jeszcze chowa, boje sie ze na tym badaniu wyjdzie że sie na in vitro nawet nie nadaje, szkoda gadać!!! z tym jednym jajnikiem to ile ja komórek wyprodukuje...
    to chyba masz lepsze perspektywy ??? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 18:27

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    kurcze, bo można wczesniej tylko zalezy od schorzeń, sansiviera coś pisała, ze nawet 3 nieudane iui kwalifikują... musiałabyś to sprawdzić...
    wiem jaka jesteś wściekla, bo ja jestem wściekła na ten cykl, że nie miałam iui, w naturalne zachodzenie w swoim przypadku naprawdę nie wierze, pozostaje tylko czekac na @-super perspektywa, pierwszy raz od dłuzszego czasu będę się cieszyc z @ jako zakonczenia pustego miesiąca
    Sprawdzalam przed chwila..nie da sie, jest tak jak mowilam,musze mic papier ze sie staram juz 2 lata. Moze kazda klinika podpisuje inny kotrakt z MZ?

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, raczej regulamin samego dofinansowania jest taki sam, a Ty masz niepłodność idiopatyczną?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, raczej regulamin samego dofinansowania jest taki sam, a Ty masz niepłodność idiopatyczną?
    na stronie MZ jest napisane, ze poniżej 35 lat trzeba mieć 2 lata staran, ale też pisze np, ze brak ciąży po co najmniej sześciu cyklach farmakologicznej indukcji jajeczkowania- przy czynniku jajnikowym- wiec co to znaczy i do kogo się odnosi?
    przesyłam ci linka, moze ja tego po prostu nie umiem czytac ze zrozumieniem
    http://www.invitro.gov.pl/ktomoze-kobieta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 19:34

  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja po 2 inseminacji :) na usg widać było jedno 1 pęknięty pęcherzyk 2 może jeszcze pęknąć.. od środy dupka będę brać:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymamy kciuki! ;)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez sie wydaje ze zasady narzucone sa przez ministerstwo. Ja zawsze słyszałam ze musi być rok, a nie dwa. Moge się mylić.

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi co rzobiłyście w takiej sytuacji:
    nie miałam iui w tym cyklu, miałam zastrzyk na pękniecie i starania na własną rękę, u lekarza byłam tak wkurzona, ze nie zapytałam nawet czy mam brać duphaston jak przy cyklach z iui, czy nie, teraz ponadto biorę anybiotyk bo jestem chora (lekarka zapewniała, ze w razie co nie zaszkodzi ani na ciązę na takim etapie ani na moją kuracje hormonalną), brałybyście dupka czy nie? nie wierze,że mogłoby mi sie udać, ale nie wiem czy te branie dupka ma wpływ na moją kuracje hormonalną...jakoś nie chce mi się do lekarza dzwonić, tak sobie myślę, że co ma byc to bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Mi tez sie wydaje ze zasady narzucone sa przez ministerstwo. Ja zawsze słyszałam ze musi być rok, a nie dwa. Moge się mylić.
    tu jest link na ministerialną stronę
    http://www.invitro.gov.pl/ktomoze-kobieta

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa raczej juz nie bierz w tym cyklu. Zrob sobie juz faktycznie "wakacje" tenjeden ram bo to tylko polowiczne dzialanie. Poczekaj na to badanie i zobaczymy co wtedy

    Mixa lubi tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt 24 miesiące. Ja sie łapie w inny sposób. Mam PCO i juz ponad 6 cykli stymulowanych mam za sobą. Będziemy starać sie w lipcu o finansowanie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie sysiaaa- jak będę miejsca, a jak nie to zapisuj się na nastepna turę, nie wiem czy tak można czy jak- ja teraz poproszę lekarza żeby mnie zapisał na styczen 2015-na wszelki wypadek

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza klinika dostaje transze teraz na lipiec wiec musze sie postarać

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pewnie moja tak samo, tylko lekarz mówił o styczniu, bo na lipiec nie ma miejsc ;) ale szarpnę M na jedno in vitro komercyjne, a ew drugie zrobię na koszt państwa, lekarz sam mówił, ze do stycznia za długo czekać, teraz poczytałam o warunkach i chociaż wiem, ze wiek mojego M ani moje amh nie dyskwalifikuje nas :)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyżej zapożycze sie u rodziców albo w banku i jak u was na własną kieszeń zrobimy pierwsze podejście. No ale mam jeszcze przec sobą dwie IUI i może sie cos trafi

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie też kuszą mimo wszystko te iui, zawsze szansa jest,choć u mnie z tym schowanym jajnikiem -pewnie mniejsza, zobacze co lekarz powie, dobrze by było podejść do tych 6 prób, choć mój mąż już mi truje, ze in vitro bardziej efektywne
    ja z kasą problemu nie mam - ale co mi po tej kasie ... jak na razie.... martwie sie tym badaniem i juz bym chciala wiedzieć co i jak, nie chciałabym żeby sie oakzało, zę moja macica nie nadaje sie do ciązy-to yłby juz koniec wszytskiego... nawet moich złudzeń

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ