X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Sysia, super wyniki!!! Co 3 pęcherzyki to nie 1!!!
    Dokładnie :) napawam sie optymizmem :)

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z lekarzem o invimedzie i mówi ze to nie jest zbyt dobra placówka. Prawie splajtowali bo klientki dochodziły. Jak jest na prawdę?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja we wrocławiu, ale pewnie w każdym mieście jest inaczej, liczba miesjc i chętnych jest różna, nie wszystkie invimedy też sa w tym programie, mi lekarz tylko rzucił ostatnio hasło, a ja wzięłam to jako drugą opcje, bo po badaniu hsc zrobię moze jeszcze 1 iui i ew podejde do in vitro komercyjnego, a te rządowe to brałam pod uwagę jako drugie, gdyby pierwsze nie udało się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysia-to chyba zależy od miasta, we wrocławiu są 2 duze kliniki i w sumie mają podobne opinie, nie wiem jakie mają opinie invimedy w innych miastach, wiem ze wskaźniki mają dobre, ale na ile są one wiarygodne nie wiem...pacjentów jest tam w każdym razie baaardzo dużo....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 14:30

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takiego pecha ze mieszkam kolo Warszawy i nawet ceny IN VITRO sa duzo wyższe niż gdzie kolwiek indziej

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak jak zawsze. nie przekonasz sie dopóki nie SPRÓBUJESZ

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Ja mam takiego pecha ze mieszkam kolo Warszawy i nawet ceny IN VITRO sa duzo wyższe niż gdzie kolwiek indziej
    no widzisz a ja we wrocławiu nie mam nawet zbytniego wyboru klinik, czytałam opinie i tak jak pisałam - obie kliniki mają tak samo, moze invimed nieco lepiej od tej drugiej,
    mam koleżankę z warszawy która miała w novum 2 lata temu nieudane in vitro i jak słucham co jej badali i jak całe leczenie u niej przebiegało to aż sie dziwię, nie wie jaką ma rezerwę jajnikową, bo amh nie badała, histeroskopii też nie zrobiła, wiec moze niepotrzebnie pchali w nia zarodki, dla mnie to taka czysta komercja- chcesz in vitro, to ci zrobimy, a badania mamy w d.., co wyjdzie, to wyjdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Czyli tak jak zawsze. nie przekonasz sie dopóki nie SPRÓBUJESZ
    niestety, ja zarzuciłam nawet taki wątek na naszym ovufriendowym forum i póki co nikt się nie odezwał

  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeżdżę do invimedu w Poznaniu. Byłam do tej pory na 2 wizytach i jak na razie jestem zadowolona.

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Novum to się nie zgodzę. Chciałam tam podejść do IUI to zlecili mi do badania wszystko co jest możliwe. Dzięki temu wiem o swojej przypadłości. Inne kliniki każą robić te badania po poronieniach. Za to NoVum ma inną wadę. Bardzo niemiły personel medyczny. Poszłam tam do Pani dr Osuch bo dr Szulc u ktorego byłam wczesniej odszedł to myślałam ze się popłaczę na wizycie. Była niemiła, oschła i żadnych info nie mogłam od niej wyciągnąć

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widze, ze mój lekarz dużo myśli, może mniej mówi, ale jak pytam, bo np mam waty i coś mnie najdzie, to mi potem to w sumie rzeczowo uzasadnia, i te wszystkie badania, które zleca- w sumie dobrze robi, generalnie to tez jak na razie jestem zadowolona, choć najbardziej zadowolona bede gdy bedzie efekt, nie zmiania to faktu, ze jak bede miala wynik histeroskopii, to pójde na konsultacje do tej drugiej kliniki- dla czystego sumienia choćby, a nie wiem nawet czy kabel nie pójdzie,bo wbrew pozorom świtek lekarski nie jest duży i możliwe że sie mój gin dowie- trudno,każdy walczy o swój interes

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Ta lekarka mnie tak potraktowała ponieważ właśnie byłam stymulowana w tym cykl w którym poszłam przez innego lekarza i mnie tak źle potraktowała

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Co do Novum to się nie zgodzę. Chciałam tam podejść do IUI to zlecili mi do badania wszystko co jest możliwe. Dzięki temu wiem o swojej przypadłości. Inne kliniki każą robić te badania po poronieniach. Za to NoVum ma inną wadę. Bardzo niemiły personel medyczny. Poszłam tam do Pani dr Osuch bo dr Szulc u ktorego byłam wczesniej odszedł to myślałam ze się popłaczę na wizycie. Była niemiła, oschła i żadnych info nie mogłam od niej wyciągnąć
    no widzisz, też minęło 2 lata od tamtej pory, lekarze tez ucza sie na błedach, edith pisała, ze zrobili jej iui z zamrozonego nasienia i nic nie sraciła na jego jakości a mój lekarz stwierdził, ze lepiej poczekac jeden meisiąc niż mrozić, bo to osłabia plemniki, a mój mąż ma naprawdę rewelacyjne wyniki nasienia pomimo swoich 43 lat
    to, ze w klinice są niemili to niefajnie, bo człowiek i tak mocno wszystko przeżywa i oczekuje wsparcia i zrozumienia od personelu głupiego uśmiechu i traktowania z szacunkiem- ja na to nie narzekam, bo w invimedzie we wrocławiu personel jest bardzo miły,pewne jest jedno-dobrze wymieniac się z pacjentkami innych klinik doświadzceniami i spostrzeżeniami, bo lekrze w naszych klinikach pewnie sobie poradzą z pytaniami i ew naszymi sugestiami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Dokładnie. Ta lekarka mnie tak potraktowała ponieważ właśnie byłam stymulowana w tym cykl w którym poszłam przez innego lekarza i mnie tak źle potraktowała
    no szkoda, ze czasem niektórzy lekarze zapominaja po co sa lekarzami, ja czytałam opinie o lekarzach, to ktos dobrze napisał o moim - lekarz a nie biznesmen, a biznesmenów juz w życiu tez poznałam, makabra, do takiego zawodu albo ma sie powołanie albo nie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś mój lekarz powiedział tak :Jak idę do kościoła to modlę się o lekarzy, żeby leczyli jak leczą (w sensie nieudolnie) bo ja mam dzieki temu więcej kasy. Spoko co???? Byłam u niego przez 3 miesiące. Za głupi Pregnyl płaciłam 250 zł bo podobno go dostac nie można i on sobie naliczał wielką marże

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i z boża pomocą biznes mu się kręcił, makabra!!!
    dobrze ze coraz wiecej osób korzysta z neta i mozna przestrzegac i byc przestrzeganym przed takimi nieodpowiedzialnymi ludzmi- nie tylko lekarzami

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że dla nas net to teraz skarbnica wiedzy :) A powiedz mi Mixa kiedy masz to swoje badanko?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na @ jeszcze jakieś 12 dni myślę i na początku przyszłego cyklu będę miała te badanie, wiec za jakies 2 tyg, ale już teraz mam pierdla przed nim ;(
    ale wolę wiedzieć, niż znów się łudzić i płakać ze coś nie wyszło

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. A udało Ci się otrzymać info co to za badanie itd?
    Ile my musimy się nacierpieć :( Ja juz mam dość kucia igłami i tyć ciągłych wizyt u lekarza ale nic nie poradzimy :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Co do Novum to się nie zgodzę. Chciałam tam podejść do IUI to zlecili mi do badania wszystko co jest możliwe. Dzięki temu wiem o swojej przypadłości. Inne kliniki każą robić te badania po poronieniach. Za to NoVum ma inną wadę. Bardzo niemiły personel medyczny. Poszłam tam do Pani dr Osuch bo dr Szulc u ktorego byłam wczesniej odszedł to myślałam ze się popłaczę na wizycie. Była niemiła, oschła i żadnych info nie mogłam od niej wyciągnąć

    A ja w Novum swego czasu byłam konsultowana przez bardzo miłą Panią Doktor. Czasami to jest kwestia wyboru lekarza.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ