X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta ;) ale tu się ostatnio dzieje ;) a ja jak na złość mam zapierdziel w pracy. Dopiero skończyłam ;(
    Mixa ty masz raz dwa zmienić myślenie! In vitro jest dla ludzi i ma duuuużą skuteczność i tak trzeba myśleć- koleżanka miała dwa transfery, najpierw dwa zarodki później jeden z każdego rozwinęła się ciąża! nie możesz tak myśleć ;)
    Dziewczyny musimy reaktywować listę, albo nie wiem stwórzmy nową?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaaa a jaki pomysł na wątek?
    słuchajcie kazde forum ma listę staraczek a my nie. więc może stwórzmy listę np nick, wiek, @ przewidywana tak jak na innych forach a dodatkowo stymulacja czym i które IUI

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Jak go nazwać? Podpowiedź
    inseminatorki się invitrruja ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Hej dziewczęta ;) ale tu się ostatnio dzieje ;) a ja jak na złość mam zapierdziel w pracy. Dopiero skończyłam ;(
    Mixa ty masz raz dwa zmienić myślenie! In vitro jest dla ludzi i ma duuuużą skuteczność i tak trzeba myśleć- koleżanka miała dwa transfery, najpierw dwa zarodki później jeden z każdego rozwinęła się ciąża! nie możesz tak myśleć ;)
    Dziewczyny musimy reaktywować listę, albo nie wiem stwórzmy nową?
    staram się mandragora, ale ta lektura forum inv jakoś nie nastraja najlepiej,
    dlatego zaproponowałam nowy wątek dla nas , które z iui przechodzimy na inv
    a powiedz jak tam u ciebie wysiadywanie jajek i staranka ???

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro wyrok. jajniki bolą po dwóch menopurach. ze śluzem posuch totalna ;( nie wiem co mój gin jutro wymyśli ;( ja chyba czuję, że to nie będzie mój cykl ;(

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    jutro wyrok. jajniki bolą po dwóch menopurach. ze śluzem posuch totalna ;( nie wiem co mój gin jutro wymyśli ;( ja chyba czuję, że to nie będzie mój cykl ;(
    no to jak tak czujesz, to pewnie będzie odwrotnie, a jak robisz iui, to po co ci śluz w sumie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo po nim mozna wywnioskować zbliżającą sie owu czy coś

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa jeszcze nie wiem czy będzie IUI ;) a owu to się na pewno zbliża bo szyjka owulacyjna jak ta lala ;) no zobaczymy co Bocian jutro zaklekocze ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wy to już tak definitywnie in vitro?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie nie udadzą te IUI to na pewno. Nie chce odsunąć tego w czasie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mi tylko kciuki zostaje trzymać ;) tylko mi tu nie znikajcie z forum ;)

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bron Boże. Mam potrzebę jechać do Częstochowy i powierzyc tam moje zmartwienia

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Dziewczyny a wy to już tak definitywnie in vitro?
    Ja też na pewno podchodzę. W tym cyklu ostatnia iui (6), jeśli i ona się nie uda (a tak na koniec może i zaskoczy ;)) to w następnym cyklu zaczynamy stymulację. Żeby tylko AMH wyszło w normie, dopiero minął tydz od badania.

    Mixa lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z każdą porażka jesteśmy bliżej sukcesu :)

    Mixa, Sansivieria lubią tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Dziewczyny a wy to już tak definitywnie in vitro?
    mandragora- ja po badaniu będę miała jeszcze tylko decyzję czy będzie 3 iui czy nie, a wszyscy chyba po nieudanych iui mają w perspektywie inv...
    chyba, ze do kogoś los sie uśmiechnie
    ale Ciebie oczywiście nie zostawimy, a Ty sie tak nie stresuj, pewnie będzie iui ;-)

  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj miałam usg- endometrium 9,5mm, pęcherzyk 18,6mm, 15 dc. Mój lekarz odradza inseminację, bo twierdzi, że już za późno. Tylko, że ja mam długie cykle 30-40 dniowe. Wzięłam zastrzyk i jedziemy jutro do kliniki, zobaczymy, co doktorek powie na żywca. Przez tel powiedział, że daje nam nikłe szanse na powodzenie. Phi.... Jakby inseminacja w ogóle dawała jakieś gigantyczne szanse na sukces...
    Nie wiem co robić???

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuskacz wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj miałam usg- endometrium 9,5mm, pęcherzyk 18,6mm, 15 dc. Mój lekarz odradza inseminację, bo twierdzi, że już za późno. Tylko, że ja mam długie cykle 30-40 dniowe. Wzięłam zastrzyk i jedziemy jutro do kliniki, zobaczymy, co doktorek powie na żywca. Przez tel powiedział, że daje nam nikłe szanse na powodzenie. Phi.... Jakby inseminacja w ogóle dawała jakieś gigantyczne szanse na sukces...
    Nie wiem co robić???
    no ale czemu za późno? że juz ten pęcherzyk nie pęknie, ze niby sie wchłonie czy jak???
    to wczesniej tego nie było wiadomo??? mi podganiał pęcherzyki w 10 dc zastrzykiem, nie miałaś wczesniej monitoringu, dziwne to jakieś.. niefajnie, a poza tym czemu za późno, ze 15 dc? ja miałam 14 dc, bo mam cykle 29 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 21:57

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 15 maja 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:59

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Ja też na pewno podchodzę. W tym cyklu ostatnia iui (6), jeśli i ona się nie uda (a tak na koniec może i zaskoczy ;)) to w następnym cyklu zaczynamy stymulację. Żeby tylko AMH wyszło w normie, dopiero minął tydz od badania.
    nie martw się na refundację przyjmuja z naprawdę niskim amh-do 0,5, a to juz naprawdę mało i pewnie masz więcej, ja mam 35 lat i mam 1,2-będzie dobrze ;-)

    Sansivieria lubi tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 15 maja 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Ja miałam pęcherzyk 18 i podany pregnyl na pęknięcie a na drugi dzień po 30 godzinach od pregnylu inseminacja i niestety nie udało się :(
    U mnie bylo tak samo, tylko z ovitrelle zamiast pregnylu.

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ