X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na TLC wlasnie oglądam program in vitri. Mówią o histeroskopi. Dziewczyna miała dwie in vitro nie udane

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Na TLC wlasnie oglądam program in vitri. Mówią o histeroskopi. Dziewczyna miała dwie in vitro nie udane
    i po tych 2 nieudanych sprawdzali co nie gra???
    kurcze, jak czytam te forum o inv, to sporo nieudanych ....

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sa tez udane!

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no są kochana, są , tylko jakoś tak mi się wierzyc nie chce że ja się załapię na tą zieloną strone statystyki
    dużo niestety tych lasek na forum inv, którym się nie udaje, fajnie tam, bo się wspierają i opowiadają sobie o swoich cyklach, ale jednak przytłaczajaca ta liczba nieudanych transferów- troche jak te nasze iui,
    tak sie zastanawiam co można zrobić przed, zeby polepszyc swoją pozycj startową,
    jak na razie zaopatrzyłam sie w koenzym q10 i w dhea, ponoć dobrze wpływają na płodność i na komórki jajowe
    tak jakoś dzisiaj umawiałam sie na hsc i myślałam sobie, ze po co ja to robie, jak znając mojego pecha bedzie nieudane in vitro, a pewnie mój mąż stwierdzi,że jak sie jedno nie udało, to juz tak ma być....ale co bede ględzić, spróbuje,zobacze, jak nie wyjdzie to se w łeb strzele i po problemie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 20:16

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie mów tak. Jak nie ta próba to kolejna :) nie możemy sie teraz poddać!

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam wierze głeboko w to in vitro!! :)
    Zle pisze..wierze ze mi sie uda za pierwszym razem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 20:24

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam już czarnowidzctwo- zobacz ile te laski mają pęcherzyków, a ile z tego wychodzi zarodków...a tak pare razy w roku na in sie szarpać, to troche wyjdzie ;-( sama nie wiem, niby fajnie, a z drugiej strony strach
    chyba szybciej mi zaczna nietoperze spod spódnicy wylatywać, nim zaciążę, jakoś nie wierze juz w te in vitro....ale podejde, bo co innego mam robić,,,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    A ja tam wierze głeboko w to in vitro!! :)
    ja kiedys to myślałam,że to jest 100% gwarancji a teraz już niestety nie, pełno wpisów lasek, którym nie wychodzi...
    nawet było tak, ze zawsze smiałam się do mojego mężą, że jak nie zajde do 35 lat, to pójde na in vitro, myślałam, ze to rzadko kiedy się nie udaje, a jednak porazek jest na ovufriend pełno,po prostu full...

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa ja wiem jedno, ze ja nigdy nie wejde na ten wątek o inv...bo mi to skrzydla podetnie...a chce wierzyć ze sie uda!

    Mixa lubi tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa zarazasz nas negatywnymi myślami :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Mixa zarazasz nas negatywnymi myślami :(
    sorki laski, a chyba lena ma rację- moze lepiej nie czytać tego forum o inv???
    też jakoś wiekszego powera miałam, a się naczytałam i nawet wczesniej sobie sprawy nie zdawałam jak ludzie po drugi raz podchodzą i nic..
    moze jak już zaczniemy te nasze inv, to sobie nasze forum poinseminacyjne załozymy

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz można takie założyć :) swoje przemyślenia i uwagi podzielac

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moze będziemy mniej pechowe, a bardziej szczęśliwe ;-)
    w sumie to już to forum INSEMINACJA nie jest na temat, bo się skuiłyśmy na inv jakis czas temu, nawet nasza lista inseminacyna zagineła,
    a Ty sysia jakie masz odczucia po ostatniej iui, coś muż przedpowiadasz, czy jeszcze za wcześnie?

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa pamietaj ze dhea trzeba skonsultowac z lekarzem mimo ze bez recepty, jak do rze pamietam pisalas ze masz niska dezerwe podobnie jak ja, ja mam dawke 3x1

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis drugi dzien po owu. Bardzo bym chciała zeby zakończyło sie plusem, ale nie zalamie sie porażka. Ciągnie się ten czas teraz strasznie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Mixa pamietaj ze dhea trzeba skonsultowac z lekarzem mimo ze bez recepty, jak do rze pamietam pisalas ze masz niska dezerwe podobnie jak ja, ja mam dawke 3x1
    o fajnie, ze mówisz, na razie zamówiłam i jak przyjdzie, to pewnie bede gadac z lekarzem,
    a to się rzeczywiscie sprawdza przy niskiej rezerwie? bierzesz to cały czas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Dzis drugi dzien po owu. Bardzo bym chciała zeby zakończyło sie plusem, ale nie zalamie sie porażka. Ciągnie się ten czas teraz strasznie
    ja już się @ doczekac nie mogę, bo te cykl był w sumie na straty spisany,a w następnym ma zamiar działać, ta druga faza trwa wiecznie, a pierwsza jakos szybciej mija,,,

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Trzeba szukać zajęcia jakiegoś w ogrodzie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Dokładnie. Trzeba szukać zajęcia jakiegoś w ogrodzie
    no to sysia- zakładasz ten nowy wątek??? ty jesteś najbardziej optymistycznie nastawiona ;-)))

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak go nazwać? Podpowiedź

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ