X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Tak czasami sobie myślę, że ja już chyba się przyzwyczaiłam do tych niepowodzeń i nie wyobrażam sobie momentu zobaczenia dwóch kresek :(
    ja też nawet na takie marzenia sobie nie pozwalam,fajnie bedzie jak mi się trafi, nawet nie mogę uwierzyc że innym to tak ławto przychodzi, ze to robienie dziecka nie jest wcale takie skomplikowane i niewazne że tyle czynników na nie wpływa, skro ludziom udaje się i mają dzieci

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a powiedz mi. Ty inofolic jesteś stymulowana? U mnie też prawy szwankuje. Owu jeszcze z niego nie miałam. Pęcherzyk rośnie ale staje, albo za późno rośnie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    no nie chce się wierzyc,z e to infolic takie cuda działa po pierwsze, a po drugie, ze nie słyszałam o takich zaleceniach od lekarzy,
    moze jest szansa na ten mój leniwy??? on mnie czasami pobolewa, daje sie we znaki, moze ruszy... kurcze niech ruszy, bo jest mi potrzebny ;-)

    Stella1979 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Kochana a powiedz mi. Ty inofolic jesteś stymulowana? U mnie też prawy szwankuje. Owu jeszcze z niego nie miałam. Pęcherzyk rośnie ale staje, albo za późno rośnie
    sysia, inofolic to suplement, każdy moze kupić i pić i nie koliduje ponoc ze stymulacjami, ja pije go od niedawna, mandragora dłuzej, ale sa o nim własnie super opinie

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o inofolicu nawet ginowi nie mówiłam, bo on taki niedowiarek ze by mnie pewnie wysmial ;) ci z klinik niepłodności to w nasze obserwacje nie wierzą. Wychodzą z założenia że my owulujemy wtedy kiedy oni nam ta owulacji zrobią ;) troszkę mnie to wkurza, ale lepsze to niż szamani z npr-u ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 12:21

    Mixa, Sysiaaaaa lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Ja o inofolicu nawet ginowi nie mówiłam, bo on taki niedowiarek ze by mnie pewnie wysmial ;) ci z klinik niepłodności to w nasze obserwacje nie wierzą. Wychodzą z założenia że my owulujemy wtedy kiedy oni nam ta owulacji zrobią ;) troszkę mnie to wkurza, ale lepsze to niż szamani z npr-u ;)
    no tak właśnie madragora, mój pewnie też skrzywiłby nos i tyle, ale skoro to nie szkodzi, to może go zaskocze, a co mówił twój lekarz na to, ze ci ruszył ten jajnik, którego nie obstawiał?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 12:23

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie skomentował hehe;) ale oni maja tyle pacjentów ze może nie pamiętał ze mówił ze nie ruszy ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Nie skomentował hehe;) ale oni maja tyle pacjentów ze może nie pamiętał ze mówił ze nie ruszy ;)
    nawet jak nie pamięta, to przecież mają notatki w kompach, no ale cóż...zaskoczył się, fajnie naprawdę, ze tak się porobiło,
    oby w moi przypadku było tak samo
    ciekawe ile w tym inofolicu a ile stymulacji?
    naprawde niewiarygodny wrecz ten inofolic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 12:58

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się nad tym zastanawiam dokładnie czyja to zasluga. Czy inofolik czy hormony. A jedno co mi po menopurze nie pasuje to brak śluzu. Powinien juz być a jakiś niedorobiony ; (

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja własnie po całkowitej suszy przedtem, teraz przy stymulacji sama sie nie moge nadziwić z tym śluzem, troche wierze, ze to oeparol, ale sama nie wiem... przecież clo niby osłabia endometrium i sluz a u mnie super...
    moze trzeba coś zakombinowac z suplementami w ty temacie, tylko len bierzesz?

    Stella1979 lubi tę wiadomość

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 14 maja 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej dziewczyny ja tak zaczęłam o tym in vitro i widzę że faktycznie ruszyłam temat. Ale wiecie co . Jak w poniedziałek usłyszałam od lekarza że nie zrobimy inseminacji bo juz nie ma szans i natychmiast trzeba robić in vitro to przeryczałam całą noc. Ale wiecie... jakoś tak mi teraz lepiej... wiem że nie stracę tego czasu. Wzięłam się do roboty przez te 2 dni obdzwoniłam wszystkich świętych ruszyłam niebo i ziemię i już jesteśmy zapisani na wizytę z tym rządowym in vitro. to jednak daje dużo więcej szans . Ja już chyba nerwowo bym nie wytrzymała tych inseminacji i to 6!! teraz nawet zaczynam się cieszyć. Jestem tez na forum (z Mixą :)) o in vitro i tam jakoś mam wrażenie więcej na + , dziewczyny z pozytywnymi informacjami po becie. a u nas :( same wiecie jak wyglądały nasze statystyki :(( dziewczyny a ile badań dodatkowo muszę zrobić!!! ale za to znowu uda mi się coś wykluczyć i czuję że dzieki temu znowu jestem bliżej naszego dzieciątka :)

    Mixa lubi tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 14 maja 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa ja liczę , że już z in vitro się uda w lipcu max w sierpniu . Inaczej chyba już oszaleję od tego czekania!!. Dziś mija 100 dni od ostatniej miesiączki :( ale za tydzień odstawiam leki :)))))))))))) i czekam na @ i nowy czas dla nas :)

    Mixa lubi tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Hej dziewczyny; ) jestem po wizycie. Pęcherzyk jest jeden 18 mm. Dostałam jeszcze dwa dni menopuru. W piątek kontrola i decyzja co dalej. Z dobrych wieści to to że pęcherzyk jest w prawym jajniki ;) czyli w tym co niby nie pracował. Obudził się ; )inofolic działa!

    Ja też już jestem po wizycie i też mam pęcherzyk 18mm, z tym że lekarz zdecydował, że jutro wieczorem robimy inseminację. Dostałam ovitrelle i czekam. Trochę się obawiam, że robimy tą inseminację o dzień za wcześnie :/

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa ja ze śluzem nie miałam problemów do tej pory. Brałam tylko len ale dosłownie mnie zalewało. Tylko teraz mam jakoś nie wiadomo jak ;( Myślę, że menopur tak wpływa. Z reszta lekarz to potwierdził, że może dać takie działanie ;( No mam jeszcze kilka dni żeby się rozkręcić. W razie w to polecimy z IUI albo ostatnia deska ratunku- concieve przy naturalnych starankach ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Ja też już jestem po wizycie i też mam pęcherzyk 18mm, z tym że lekarz zdecydował, że jutro wieczorem robimy inseminację. Dostałam ovitrelle i czekam. Trochę się obawiam, że robimy tą inseminację o dzień za wcześnie :/
    Oj Lenuś zadne za wcześnie. Dzisiaj dajesz ovi. jajo leci za 36 godzin. Armia zaprowiantowana czeka juz na nie i w mig wyłapuje ;) żyć nie umierać kochana ;) będzie dobrze ;)

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Ruda01 Przyjaciółka
    Postów: 67 31

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza IUI "na partyzanta" i bez zadnych wspomagaczy nieudana:(

    Drugie podejście w przyszłym tygodniu, tym razem poproszę lekarkę "dopalacze". Czy sam zastrzyk wystarczy??? Może poprosić o luteinę??? Tym razem nie chcę polegać tylko na "naturalu". Wspomagacze zawsze zwiększają szansę.

    [link=http://www.zapytajpolozna.pl]
    [image noborder] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71366 [/image] [/link]
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz raczej odpuszczam iui.ile mozna??...przed iui jeszce mialam przez 8 miesiecy minitoring z clo i tez nic! juz jestem umowiona na wizyte 5.06 i od czerwca mysle zaczne..tylko te protokoly o ktorych slysze mnie przerazaja...masakra :(

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda01 wrote:
    Moja pierwsza IUI "na partyzanta" i bez zadnych wspomagaczy nieudana:(

    Drugie podejście w przyszłym tygodniu, tym razem poproszę lekarkę "dopalacze". Czy sam zastrzyk wystarczy??? Może poprosić o luteinę??? Tym razem nie chcę polegać tylko na "naturalu". Wspomagacze zawsze zwiększają szansę.
    Ojj :( wspołczuje :(zbadaj sobie progesteron czy jest ok( w ok 7 dni po owulacji), bo jak jest, to nie musisz brac nic po iui, a Twoje pecherzyki normalnie pekaja?badalas to? mialas jakis monitoring po iui?bo wiesz zastrzyk jest po to by ON po prostu pękł.

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszłam pogrzebać w ogródku a wy się rozpisałyście :-)

    blanka super, ze tak działasz szybciutko, moze będziemy się invitrowac w tym samym czasie, a pewnie podobnie (choć jeszcze te pieruńskie badanie mnie czeka)

    mandragora- przy iui to ten śluz chyba mniej wazny, a zelik jest całkiem przyjemny, wiec nie jest źle ;-)
    mozesz sobie spórbowac też ten mój oeparol, ale moze już za m-c nie bedzie ci potrzebny ;-)

    Blanka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Ja też już jestem po wizycie i też mam pęcherzyk 18mm, z tym że lekarz zdecydował, że jutro wieczorem robimy inseminację. Dostałam ovitrelle i czekam. Trochę się obawiam, że robimy tą inseminację o dzień za wcześnie :/
    lenuś - tak jak mandragora napisała- w sam raz, a ja poza tym na przykład miałam potwierdzone monitoringiem, ze ovitrelle zadziała na mnie szybciej, więc spoko, jajeczko żyje krócej od plemników, więc luz- spotkaja sie i oby zaiskrzyło ;-)

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ