X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki,spoko
    ja jednojajnikowa, to mogę woógle miec pod górkę

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny; ) jestem po wizycie. Pęcherzyk jest jeden 18 mm. Dostałam jeszcze dwa dni menopuru. W piątek kontrola i decyzja co dalej. Z dobrych wieści to to że pęcherzyk jest w prawym jajniki ;) czyli w tym co niby nie pracował. Obudził się ; )inofolic działa!

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) A czemu lekarz dalej stymuluje skoro pęcherzyk już jest idealnego rozmiaru?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Hej dziewczyny; ) jestem po wizycie. Pęcherzyk jest jeden 18 mm. Dostałam jeszcze dwa dni menopuru. W piątek kontrola i decyzja co dalej. Z dobrych wieści to to że pęcherzyk jest w prawym jajniki ;) czyli w tym co niby nie pracował. Obudził się ; )inofolic działa!
    kurcze- super,moze i na mojego leniucha jest jakaś rada ;-)

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział ze jeszcze za mały. Poza tym endometrium jeszcze bylejakie.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. No to może dobra decyzja :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ostatni dzien wolności przeżywam stresy, nerwowa atmosfera u mnie w pracy, wszyscy niezadowoleni dwaj koledzy w biletem w jedna stronę, nieciekawie... jak już mi się pracy sypnie, to wszystko w łeb dostanie, nawet jak załapię nową fuchę, to czy bede w stanie tak zapieprzac na te wizyty, szukam wyjścia awaryjnego...

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam duże nadzieje ;) do tej pory oba cykle były na lewym jajniki.

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    a ja ostatni dzien wolności przeżywam stresy, nerwowa atmosfera u mnie w pracy, wszyscy niezadowoleni dwaj koledzy w biletem w jedna stronę, nieciekawie... jak już mi się pracy sypnie, to wszystko w łeb dostanie, nawet jak załapię nową fuchę, to czy bede w stanie tak zapieprzac na te wizyty, szukam wyjścia awaryjnego...
    Widzisz ja mam niestety to samo. Pierwsza praca po studiach więc urlop będę musiała sobie wypracować :( Teraz mam staż ale nic mi się tak na prawdę nie należy :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora, ale fajnie to u ciebie ruszyło, a wogóle ten jajnik nie dawał znaków życia??? mój lekarz opisuje jako lity czyli że na nim nic nie widac- żadnej aktywności pęcherzykowej
    nawet nie mogę uwierzyc że ten inofolic ma takie super działanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 11:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Widzisz ja mam niestety to samo. Pierwsza praca po studiach więc urlop będę musiała sobie wypracować :( Teraz mam staż ale nic mi się tak na prawdę nie należy :(
    no jak zostane bez roboty, to mi sie macierzynskie nawet nie bedzie należało, kurcze nie wczas te problemsy
    wchodze chyba na pracuj.pl

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasowałaby Ci teraz ciąża to nie mogliby Cię zwolnić :) Ja mam zawsze możliwość zatrudnienia się u własnych rodziców na czas macierzyńskiego :)

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Pasowałaby Ci teraz ciąża to nie mogliby Cię zwolnić :) Ja mam zawsze możliwość zatrudnienia się u własnych rodziców na czas macierzyńskiego :)
    tak pasowałaby jak nie wiem, fajnie z tym zatrudnieniem u rodziców, ja chyba poprosiłabym kolege o to samo

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabyś popłacić ubezpieczenie ze dwa miesiące a później L4

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie ;-)
    jest to opcja, kurcze nie jest w życiu łatwo, oby tylko w końcu się udało,,,

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    tak właśnie ;-)
    jest to opcja, kurcze nie jest w życiu łatwo, oby tylko w końcu się udało,,,
    Tak czasami sobie myślę, że ja już chyba się przyzwyczaiłam do tych niepowodzeń i nie wyobrażam sobie momentu zobaczenia dwóch kresek :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • hellokitty Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny popatrzcie na wykres... bo ja juz zgłupialam... dziwactwo wychodzi... wprawdzie przy IUI byly 2 pecherzyki ale teraz jest jakos dziwnie z wykresem... 6be6a891064af34b140139f9a086e030.png co myslicie?

    :)
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty testuj !

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz zatestować ale wydaje mi się, że masz jeszcze ze dwa dni do ewentualnej @

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    mandragora, ale fajnie to u ciebie ruszyło, a wogóle ten jajnik nie dawał znaków życia??? mój lekarz opisuje jako lity czyli że na nim nic nie widac- żadnej aktywności pęcherzykowej

    Mixa mój był z cechami pco. Same torbiele. I ciągle słyszałam że z niego nic nie urośnie ;)
    nawet nie mogę uwierzyc że ten inofolic ma takie super działanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 11:59

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ