X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja teraz też mam cały czas ból podbrzusza, jajników, mam uderzenia gorąca jak biore clo, mdłości nie mam, a cera nawet mi się polepszyła,bo w sumie to do dziś mam tradzik- jak mówi moja kosmetyczka :-)
    póki co piję melisę, bo miałam okres, ze cały czas mi sie chciało płakac i nerwowa byłam na maxa, tak krótko i intensywnie się denerwowałam- jeśli wiesz, co mam na myśli
    ja takie rzeczy zniose, oby tylko mój M nie spie.. do jakiejś dziuni co od jednego razu na tylnej kanapie samochodu zajdzie

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa jak jeszcze nie spier... to już tego nie zrobi. ja swojego średnio raz w miesiącu, jak jestem na hormonach, pakuję i wyprowadzam ;) a on się ze mna raz w miesiacu rozwodzi ;) no i jakoś jesteśmy dalej i dalej się trzymamy razem ;) Mixa oni duuuużo wytrzymaja i żadne dziunie im nie w głowie ;)

    Mixa, Sysiaaaaa lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze nie wiem, mój po 40-stce, a jak to mówią- łeb łysieje, a d,,pa szaleje hahaha
    coś mi przybity z te delegacji wrócił- widze, ze za psem sie stęsknił ;-)

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też już łysieje, mam tylko nadzieję, że nie przeze mnie ;-/
    a twój to sobie niech jakąś brykę na kryzys wieku średniego kupi, a nie się za dziuniami będzie oglądał ! Mixa, a jak zaczniesz brać hormony to zamiast gładkiej cery zaawansowany trądzik młodzieńczy wylezie i będziesz jak dziunia ;) i póżniej to już tylko do bryki na tylne siedzenie ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    mój też już łysieje, mam tylko nadzieję, że nie przeze mnie ;-/
    a twój to sobie niech jakąś brykę na kryzys wieku średniego kupi, a nie się za dziuniami będzie oglądał ! Mixa, a jak zaczniesz brać hormony to zamiast gładkiej cery zaawansowany trądzik młodzieńczy wylezie i będziesz jak dziunia ;) i póżniej to już tylko do bryki na tylne siedzenie ;)

    tylko jak zaczne tyć, to nie wejde do tego sportowego autka
    musze zadbać o duszę i ciało :-)
    łysieją bo cały czas sie skrobia po łbach przez nasze problemy :-) i sceiraja sobie sciółkę - hahaha
    lepiej niech mój mąż nie kupuje auta na kryzys wieku sredniego, bo już mamy 4 pod domem, to gdzie ja TIRa zaparkuje???

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może sobie kupić samolot- będziesz do mnie przylatywać na kawę, o ile nam lotnisko w Białymstoku w końcu wybudują. ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mały odrzutowiec to jest opcja :-)
    ja nie wiem czy szybciej polski rząd buduje lotniska i autostrady czy ja zachodze w ciążę?? moze sobie jakiś zakładzik z tuskiem zrobić ???

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ciąża jest u ciebie bardziej realna niż u nas lotnisko ;) kiedyś się żeśmy śmieli, że pieniądze to się na Bugu zatrzymują, dalej już nic nie leci ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie proces zapłodnienia zatrzymuje sie na owulacji i też dalej nic nie leci :-) te moje przyszłe dziecko po prostu wie jaką bedzie miało matkę i wszelkimi siłami trzyma sie w zaświatach, zeby tylko sie ze mną nie spotkać :-) wpierdziel mały gówniarz dostanie, jak już go dorwę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 21:08

    Blanka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n dziewczyny mają rację, koniecznie bHCG - objawy wkręcamy sobie sami. Ja w grudniu miałam wszystkie i ciąży nie było, a w lutym nie miałam żadnych. Ba...dzień przed zrobieniem bety uzupełniłam zapasy podpasek ;) a testy IMO są do bani, mnie jeden oszukał bardzo mocno pokazując mi 2 kreski, test znany i apteczny. Od tamtej pory z testów zrezygnowałam na korzyść bHCG.

    Co do in vitro i leków do stymulacji - ja jestem od września na Gonalu i czuję się po nim wyśmienicie, a dawki mam nie małe - do in vitro stymulują niektóre panie niewiele większymi niż moje do cyklów naturalnych/IUI. Po Gonalu czuję się lepiej niż po CLO, zdecydowanie. Poza tym, że trzepie ostro po kieszeni ;)

    Mixa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora i liloe-powiedzcie mi a czy wskazaniem do gonalu jest tylko brak odpowiedzi na stymulacje clo, czy co??? bo wyczytałam też, ze komórki jajowe moga byc po gonalu lepsze, a mocno mnie ten temat nurtuje ostatnio

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wskazaniem była totalna posucha pęcherzykowa po CLO. W mojej klinice stosują do stymulacji Gonal a na pękanie Ovitrelle, moja lekarka twierdzi że to drogie, ale najlepsze leki.

    Mixa lubi tę wiadomość

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa ja jestem na menopurze teraz. Nie wiem jakie są wskazania. Dostałam od razu gonadotropiny. Nikt się nie bawił w Clo. Chyba takie są ich procedury myślę. Gonalu jeszcze nie stosowałam. Miałam puregon i brevelle. Tą są czyste FSH, z moczu kobiet w wieku menopauzalnym dokładnie ;D Menopur to FSH i LH. strasznie jestem ciekawa co z tego wyniknie, bo czuję się wyjątkowo i mój wykres temperatury jest wyjątkowy ;D

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na razie na clo, w sumie po 2 pęcherzyki w tym moim jednym jajniku produkuje po nim, ovitrelle tez biore, teraz czekam na hsc, ale jakbym miała mieć jeszcze jedno iui, to zapytam o gonal...pewnie mi nie dawał, bo był efekt po clo a w razie in vitro będzie musiał być maxymalny atak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    myślisz mandragora, ze tracę czas na clo, moze pwoinnam zagadać lekarza o te gonadotropiny???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 21:20

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa nie wiem ja jestem stomatolog a nie ginekolog też sobie mogę gdybać. Myślę że wie twój gin co robi chyba...Ale czekaj, masz przecież w planach konsultację u innego gina. Porób badania i zobaczysz. Takie rzeczy się zazwyczaj same wyjaśniają. Mixa oni idą wg jakichś schematów. Sprawdzonych schematóqw, tak myślę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 21:23

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak myślę, jak wczesniej napisałam, ze pewnie jak była reakcja w postaci 2 pęcherzyków po clo, to mnie nie chciał faszerowac mocniejszymi lekami, bo ma ten jeden jajnik i jak pytałam co w razie in vitro na tym jednym jajniku, to powiedział, ze trzepniemy go mocniejszą dawką,
    bede się konsultowac dla swiętego spokoju jak juz będę miała wynik tej histeroskopii, podjade wtedy ze wszystkimi wynikami na konsultacje do drugiej wrocławskiej kliniki- ponoć nawet pierwsza wizyta za darmo

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że jest plan ;) Mixa ja zmykam. Trzymaj za mnie jutro kciuki ;) dam znac jak poszło. dobranoc

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciukasy mocno, ja też ide lulu, bo to moja pora :-)
    daj znac jutro jak poszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa "normalni" lekarze rzadko chcą dawać gonadotropiny, przynajmniej ja mam takie doświadczenie. Jak nie działało CLO, to wysłano mnie o takich, którzy tym leczą. To są leki wymagające częstszych monitoringów...u mnie przekroczono minimalnie dawkę i miałam OHSS, dlatego nie ma żartów. Ty się leczysz w klinice leczenia niepłodności, prywatnie czy na NFZ? Przy gonadotropinach warto mieć lekarza przyjmującego kilka razy w tygodniu. Miewałam tygodnie, w których bywałam na monitoringu nawet 4 razy w tym (w tym w niedzielę)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 21:33

    Mixa lubi tę wiadomość

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ