X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Mixa "normalni" lekarze rzadko chcą dawać gonadotropiny, przynajmniej ja mam takie doświadczenie. Jak nie działało CLO, to wysłano mnie o takich, którzy tym leczą. To są leki wymagające częstszych monitoringów...u mnie przekroczono minimalnie dawkę i miałam OHSS, dlatego nie ma żartów. Ty się leczysz w klinice leczenia niepłodności, prywatnie czy na NFZ? Przy gonadotropinach warto mieć lekarza przyjmującego kilka razy w tygodniu. Miewałam tygodnie, w których bywałam na monitoringu nawet 4 razy w tym (w tym w niedzielę)
    lecze się w komercyjnej klinice,całkowicie prywatnie
    ale tak myslę, ze rzecz rozbija sie o odpowiedź na stymulacje i i ze silniejsze działa lekarz zostawił na potem, zapytam go jeszcze przy kolejnej wizycie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpisałyście się wczoraj strasznie :) Przemyślałam całą sprawę i nie boje się in vitro. To może byc strzał w dziesiątkę. Jestem szczęśliwa, że jesteśmy tego świadomi i dojrzeliśmy do tej decyzji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 08:39

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysia - nie rozumiem-Przemyślałam całą sprawę i nie bije się in vitro.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    sysia - nie rozumiem-Przemyślałam całą sprawę i nie bije się in vitro.
    Piszę w pracy i czuje wzrok koleżanki na plecach stąd błąd. Powinno być nie boję się in vitro :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach ok, czuję to samo
    ja juz jestem na forum o in vitro i dowiaduje sie co mogę
    nie wiem czy po badaniu lekarz zaproponuje mi iui, ale w sumie to pokładam nadzieje w in vitro

    Blanka85 lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    ach ok, czuję to samo
    ja juz jestem na forum o in vitro i dowiaduje sie co mogę
    nie wiem czy po badaniu lekarz zaproponuje mi iui, ale w sumie to pokładam nadzieje w in vitro
    Ja jestem na 3 stronie forum ivf i przeczytam wszystko :) Chciałabym podejść we wrześniu do in vitro to znaczy już do transferu :) To mój szczęśliwy miesiąc

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do września troche czasu... ja jestem ciekawa jak sie poukłada u mnie, zobacze co po badaniu, lekarz mówił, ze ewentualnie jeszcze jedna próba iui, a Ty przecież możesz jeszcze liczyc na wczorajszą iui?

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Mixa ja jestem na menopurze teraz. Nie wiem jakie są wskazania. Dostałam od razu gonadotropiny. Nikt się nie bawił w Clo. Chyba takie są ich procedury myślę. Gonalu jeszcze nie stosowałam. Miałam puregon i brevelle. Tą są czyste FSH, z moczu kobiet w wieku menopauzalnym dokładnie ;D Menopur to FSH i LH. strasznie jestem ciekawa co z tego wyniknie, bo czuję się wyjątkowo i mój wykres temperatury jest wyjątkowy ;D

    Ja właśnie jestem na tym czystym FSH - Fostimonie. U mnie wskazaniem do brania gonadotropin było za słabe endometrium. Ten lek podobno poza stymulacją wpływa pozytywnie na endometrium. Czuję się po nim dokładnie tak samo, jak przy braniu letrozolu (CLO nie przyjmowałam nigdy). Nie mam żadnych skutków ubocznych.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mam plan. W czerwcu jeszcze jedno podejście IUI zeby nie stracić czasu. Od lipca przechodzimy na protokół do in vitro, który trwa 2 miesiace czyli efekty we wrześniu :)

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Ja właśnie jestem na tym czystym FSH - Fostimonie. U mnie wskazaniem do brania gonadotropin było za słabe endometrium. Ten lek podobno poza stymulacją wpływa pozytywnie na endometrium. Czuję się po nim dokładnie tak samo, jak przy braniu letrozolu (CLO nie przyjmowałam nigdy). Nie mam żadnych skutków ubocznych.
    a ja do iui brałam po 1 zastrzyku fostimonu w cyklu na podrośniecie, czyli troche jednak tych gonadotropin mam :-) po prostu mój lekarz cyrkluje z tymi lekami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Taki mam plan. W czerwcu jeszcze jedno podejście IUI zeby nie stracić czasu. Od lipca przechodzimy na protokół do in vitro, który trwa 2 miesiace czyli efekty we wrześniu :)
    no to ja mam nadzieje jakoś tak podobnie zacząć w sumie jak liczę, to bedziemy to razem przechodzić

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    no to ja mam nadzieje jakoś tak podobnie zacząć w sumie jak liczę, to bedziemy to razem przechodzić
    No to fajnie :) Będziemy mogły się dzielić spostrzeżeniami.
    Nadal mam małą nadzieję w IUI ale wiem ze ivf nie ucieknie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to sie tylko modle,żeby w tej robocie, co ma teraz wytrwac do tego czasu, bo jakaś atmosfera nie najlepsza, zwolnili ostatnio 2 osoby... sypie sie chyba interes...no nic będę kombinowac...
    a kiedy powiedza ci jakie jeszcze badania masz do inv zrobic?
    ja jestem ciekawa co jeszcze wymyślą ;-0

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    ja to sie tylko modle,żeby w tej robocie, co ma teraz wytrwac do tego czasu, bo jakaś atmosfera nie najlepsza, zwolnili ostatnio 2 osoby... sypie sie chyba interes...no nic będę kombinowac...
    a kiedy powiedza ci jakie jeszcze badania masz do inv zrobic?
    ja jestem ciekawa co jeszcze wymyślą ;-0
    Dostałam rozpiskę co dzieje sie na wizytach w protokole i ile ich jest. Jak to dokładnie wygląda. Na pierwszej wizycie przychodzisz z wywiadem rodzinnym i badaniami jakie miałaś już zrobione. Lekarz na tej wizycie zleca Ci niezbędne badania. Kolejna wizyta analiza wyników

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, ale jak sie robi w tej samej klinice u tego samego lekarza, to pewnie juz część wyników mają, niektóre trzeba bedzie powtórzyć, bo im sie ważnośc skończy, inne pewnie dodać, nie będzie źle ;-)
    a ty bedziesz te inv robila u innego lekarza?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie u tego samego u którego lecze się teraz, ale ja do kliniki przyszłam juz z rozpoznanym problemem i z wieloma badaniami. Biorąc pakiet all inclusive mam wszystkie badania za darmo więc bede wszystko robiła zeby były świeże

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja u tego samego, zobaczymy co z tymi badaniami
    ja jestem na razie w zawieszeniu

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie próbujesz już IUI?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wie, lekarz powiedział, ze po tej histeroskopii zadecyduje, jak bedzie ok, to pewnie jeszcze raz spróbuje, a to by było w czerwcu
    a stymulacja do inv trwa 2 miechy?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Spróbuje znaleźć rozpiskę swojej kliniki w necie i wyślę Ci linka

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ