Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondi82 wrote:
    odświeżam :)


    martuskacz 10.01.14, 1 inseminacja :(
    liloe, 18.02, 1 inseminacja, test 1.03 :)
    paszczakin, 19.02, 3 inseminacja :(
    konwalia 19.02, 1 inseminacja, :(
    copolka, 21.02, 1 inseminacja, :(
    kookana1987, 21.02, 1 inseminacja, test 7.03 :(
    Kaczorek 25.02, 1 inseminacja, test 10.03 :(
    maleo 26.02, 5 inseminacja :(
    blondi82 11.03, 4 inseminacja :(
    XYZ, 7.03, 2 inseminacja, :(
    eeedith 13.03, 1 inseminacja ???
    mixa 14.03, 1 inseminacja :(
    Sysiaaaaa, 19.03 2 inseminacja test 2.04
    renja, 20.03 2 inseminacja :)
    bella84 24.03 1 inseminacja test 7.04
    Varietta 24.03 1 inseminacja test 7.04
    mandragora 25.03, 1 inseminacja test 8.04
    lena7 26.03 3 inseminacja test 9.04
    Sansivieria 26.03 5 inseminacja test 9.04
    truskawkowa 31.03, 2 inseminacja test 14.04
    Renja, ogromne gratulacje!!!!!!! Przesyłaj nam wiruski, byśmy szybko dołączyły do Ciebie!

    age.png
    age.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeedith wrote:
    32, sysiaaaa myslisz ze jest jeszcze nadzieja?
    Zawsze możesz isc na bete. A w ktorym dniu owu była?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Renja, ogromne gratulacje!!!!!!! Przesyłaj nam wiruski, byśmy szybko dołączyły do Ciebie!
    Coś się w końcu zaczęło dziać pozytywnego :) GRATULUJE :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Renja, ogromne gratulacje!!!!!!! Przesyłaj nam wiruski, byśmy szybko dołączyły do Ciebie!

    Pięknie dziękuje!!!!!!!! :)))
    Nie wiem co powiedzieć... :))
    Kochane, udam się wszystkim - zobaczycie! :** niezmiennie trzymam kciuki :***
    szok................. ;-))))))))))))))))))))))

  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renja gratulacje, :) :) :)

    niech moc będzie z tobą :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeedith wrote:
    U mnie dziś rano mocz negatywny, więc na krew już nie jadę. Czekam na @

    może renja odwróci nam tą złą passę więc edith, głowa do góry.
    co prawda nie chcę powtarzać że następnym razem się uda,bo to poniekąd robi się nudne, co mam byc to będzie kochana, aczkolwiek powodzenia w dalszej drodze :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renja wrote:
    Pięknie dziękuje!!!!!!!! :)))
    Nie wiem co powiedzieć... :))
    Kochane, udam się wszystkim - zobaczycie! :** niezmiennie trzymam kciuki :***
    szok................. ;-))))))))))))))))))))))
    Kurczę ta wiosna cuda działa :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie sysiaa liczymy na taki cud u ciebie :) buziaczki :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może coś bociany przyniosą :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż ta gorączka na początku itd źle wróżą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 11:42

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulujemy renja;) zostawiaj wiruski nam tu szybciutko;)
    spokojnych dziewięciu miesięcy życzymy;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syśka nie nakręcaj się tu już jakąś gorączką tylko testuj :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zaryzykuje

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renja, wielkie, przeogromne gratulacje!
    Zamawiam pakiet świeżych, ciążowych wirusów :-)


  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaaa odwagi;) i trzymam kciuki;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Truskawkowa Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej... to niesprawiedliwe - patrzę na listę i wychodzi z niej, że testuję ostatnia :/ ;) A mam najmniej cierpliwości!! Dziewczyny nie czekać - inseminować się po raz kolejny!!!

    Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...
  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaaa beat była negatywna w czwartek, tylko jeden sikaniec wyszedł mi pozytywny i dlatego lekarz nie był pewny i kazał czekać do dziś. A owulację miałam najprawdopodobniej w 13 dc, czyli prawie 3 tyg temu

    eeedith
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to test na pewno by pokasal cos. Moze idz do lekarza i da Ci luteine

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, ze na naszej liście przybyło uśmiechu ;-)
    Gratuluję! i oby było zaraźliwe dla nas wszystkich

  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaaaa ja biore luteine od 16 dc i tak sie zastanawiam czy jej nie odstawic juz

    eeedith
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ