Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 4 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje i tego samego życzę Wam wszytskim

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 4 września 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi ja Lubelszczyzna. Moim zdaniem powinnaś najpierw sprawdzić drożność jajowodów - bez tego IUI nie ma najmniejszego sensu - szkoda kasy...
    Ja miałam histeroskopie i laparoskopię na NFZ - przy okazji wycinania mi polipa sprawdzili drożność.
    Krysiak ten cykl próbujemy naturalnie. Póki co czekam na @, a wtedy szpital i w zależności od wyników badań zobaczymy co z tym fantem zrobić:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 22:02

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 4 września 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi ja tą piosenkę ostatnio katowałam non stop, jest super:)
    Polecam też tą https://www.youtube.com/watch?v=bk-K6BBeBtU smutna, ale daje do myślenia...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 4 września 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie bardzo smutna ale piękna

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 5 września 2015, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jednak zrobię to hsg , tylko gapa ze mnie i nie wzięłam skierowania :( ogólny lekarz pewnie dać nie może no nie? I znowu 100 bede musiała zapłacić tylko za skierowanie ?

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 5 września 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi nie wiem jak to jest u Ciebie, ale ja czekałam na przyjęcie do szpitala 3 m-ce...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 5 września 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludzie , tragedia. Musze podzwonić po szpitalach , Kurczę miałam wycinanego polipa, szkoda ze wtedy mi nikt nie powiedział żebym zrobiła hsg ... Ah ci lekarze

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 5 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie tak zrobili...Suzi, a ile się staracie?

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 5 września 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 lata w sumie , tylko ze mojego męża często nie ma wiec tak naprawde 2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 08:15

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi mozesz tez zrobic od reki ale to kwestia 500 zl...

  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 5 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff zapisałam sie na hsg :) do szpitala, ale miałam farta . Teraz aby tylko dostać okres , a moje temperatury sa jakieś wysokie jeszcze hmmm i bede mogła w tym samym cyklu miec inseminacje :) oczywiście jak wszystko będzie ok

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 5 września 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Kamilam8 Autorytet
    Postów: 828 808

    Wysłany: 5 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane byłam dzisiaj na kontroli. Mimo moich obaw pecherzyk pękł. Teraz luteina i czekam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ih9kcbx.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 5 września 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilam8 czekamy z Tobą , powodzenia :)

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Kamila :)

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 5 września 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KWIETNIOWE 17 IUI
    15.04 - Kamila8k :)<3 :)<3 :)<3 /3

    MAJOWE 20 IUI
    16.05 - aszka :)<3 /1
    18.05 - Aga 1 :)<3 /1
    21.05 - kkkaaarrr :)<3 /1
    23.05 - glitterpink :)<3 /1
    31.05 - kmb :)<3 :)<3 :)<3 :)<3 :)<3 :)<3 / 6

    CZERWCOWE 15 IUI

    03.06 - karmela85 :)<3 :)<3 /2
    08.06 - bartusiowa-mama :(<3/1
    18.06 - MiliTu :)<3 :)<3 /2
    29.06 - taśta /1 :)<3

    LIPCOWE 22 IUI

    02.07 - Viera Yves/2 :)<3 :)<3
    03.07 - Malwa85/3 :)<3 :)<3 :)<3
    27.07 - kawuszka/1 :)<3

    SIERPNIOWE IUI 12 IUI

    01.08 - india/2 :(
    03.08 - gocha04/2 :(
    04.08 - kamilam8/1 :(
    04.08 - migot_ka/2 :(
    06.08 - AnULa7/2 :)<3 :)<3
    08.08 - Brtiii86/1 :(
    13.08 - bartusiowa-mama/3 :)<3 :)<3 :)<3
    21.08 - mimi86/2 :(
    21.08 - Suzii/1
    27.08 - ołowiana wrona/1
    28.08 - Junioer/6
    28.08 - lipa/2

    WRZEŚNIOWE IUI

    03.09 - Kamilam8/2
    05.09 - Beta84/1

    :(- brak ciąży
    :)<3 - ciąża
    :(<3 - ciąża /poronienie
    Ilość :)<3 równe ilości prób IUI

    age.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 5 września 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie , bo nie wzięłam skierowania od lekarza na hsg a juz zapisałam sie na badanie w szpitalu.Teraz musze załatwić to skierowanie , czy od prywatnego lekarza jak dostanę ( bo musze zrobic tez wymaz )czy moge z tym skierowaniem isc Do szpitala czy chonorowane przez NFZ? Czy musze isc do rejonowego po skierowanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 19:21

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 5 września 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam skierowanie od prywatnego, ale lekarz ten pracuje w szpitalu, w którym miałam zabieg.

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 5 września 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, miałam od prywatnego ale on pracuje w szpitalu

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 6 września 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pozdrawiam Was serdecznie i zaciskam kciuki <3 Mam nadzieję, że lista wrześniowa będzie bardziej usmiechnięta :)

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
‹‹ 817 818 819 820 821 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ