X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • MagdRy Autorytet
    Postów: 537 369

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jeszcze prosze jak najlepiej przyjmowac clo? Lekarz napisała mi cos obok 1X1 ale nie wiem czy rano czy wieczorem przed sniadaniem po. Pomożecie :)?

    oar8s65gim9bi84v.png

  • kuka Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Powiedzcie mi czy przy beta 27,5 w drugim tygodniu po iui jest się czym cieszyć ??

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

  • Lenka1990 Przyjaciółka
    Postów: 73 20

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuka wrote:
    Hej Dziewczyny! Powiedzcie mi czy przy beta 27,5 w drugim tygodniu po iui jest się czym cieszyć ??

    Ile dokładnie dni jesteś po zabiegu?

    Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuka wrote:
    Hej Dziewczyny! Powiedzcie mi czy przy beta 27,5 w drugim tygodniu po iui jest się czym cieszyć ??
    No ba. Pewnie, że się ciesz. To super wynik. Za 2 dni powtórz, żeby sprawdzić czy przyrasta. I gratulacje!!

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdRy wrote:
    Powiedzcie mi jeszcze prosze jak najlepiej przyjmowac clo? Lekarz napisała mi cos obok 1X1 ale nie wiem czy rano czy wieczorem przed sniadaniem po. Pomożecie :)?
    Ja brałam wieczorem,żeby przespac ewentualne skutki uboczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 19:52

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka1990 wrote:
    Dziewczyny, zastanawia mnie to, że u nas podczas IUI lekarz przedstawił nam wyniki nasienia tylko przed obróbką, tzn zwykły wynik nasienia w dniu inseminacji... nie dostaliśmy wyników po obróbce. Jak było u Was?
    Miałam na jednej kartce wyniki przed i po. Dostawałam taki raport do każdej iui.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • zolwik85 Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdRy wrote:
    Nie przejmuj się tym. Jak widać nasze nowe mocne żołnierze tez nie dały rady albo coś ze mną jest nie tak... ja zaczynam za to wątpić w siebie! Niby każdy lekarz mówił, że owulacje są pęcherzyki pekaja wiec sama nie wiem. Lekarz mowi ze nasienie teraz jest piekne i trzeba odblokować glowe. Podchodze do ostaniej 4 IUI ze stymulacja jak to nie pomoze to odpuszczamy na jakis czas i sami sie bd starac
    U mnie podobnie, lekarz mówi że ja ok. Ale w poniedziałek powiedział mi żebym z mężem o in vitro pogadała, więc nie kumam już nic. Jesteśmy 10lat razem nigdy nie brałam żadnej antykoncepcji ani się nie zabezpieczalismy i nigdy nic. Jestem zmęczona.

    M: słabe nasienie: ilość , ruch
    1IUI 15.10.2018 :(
    2IUI 12.11.2018 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett13 wrote:
    A jak to jest z przyrostem bety, dwa dni temu miałam 154,4 mIU/ml, dzisiaj 388,2 mIU/ml, jest ok?
    Czytałam że jak przyrasta za dużo, to też niedobrze...
    Wpisz w googlach kalkulator przyrostu beta hcg to ci wskaże czy prawidłowo przyrasta :D

  • anett13 Ekspertka
    Postów: 173 132

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka9419 wrote:
    Wpisz w googlach kalkulator przyrostu beta hcg to ci wskaże czy prawidłowo przyrasta :D
    To że prawidłowo to widzę na normach na badaniu ;)

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    I IUI udana ❤️
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka9419 wrote:
    A jak się czujesz kochana??? Wszystko ok ??

    Dużo, dużo leżę. Dzisiejsza beta: 5327, progesteron 52 ng/ml, NK mam na poziomie 8%, czekam na białko S. Uspokoiły mnie te wyniki, teraz czekam do poniedziałku, może będę mogła zacząć odstawiać sterydy. Oczywiście, denerwuję się strasznie, ale staram się myśleć pozytywnie. W sumie jedno zaprzecza drugiemu, ale cóż zrobić...

    A Ty jak?

    Monika85 lubi tę wiadomość

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • MagdRy Autorytet
    Postów: 537 369

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ja brałam wieczorem,żeby przespac ewentualne skutki uboczne

    A jakie miałaś skutki uboczne? Ja jeszcze nigdy nie przyjmowałam bo mam naturalne owulacje ale chce spr z wieksza iloscia pecherzykow

    oar8s65gim9bi84v.png

  • MagdRy Autorytet
    Postów: 537 369

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuka wrote:
    Hej Dziewczyny! Powiedzcie mi czy przy beta 27,5 w drugim tygodniu po iui jest się czym cieszyć ??

    No pewnie, że jest czym :)!

    oar8s65gim9bi84v.png

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdRy wrote:
    A jakie miałaś skutki uboczne? Ja jeszcze nigdy nie przyjmowałam bo mam naturalne owulacje ale chce spr z wieksza iloscia pecherzykow
    Właściwie to nie miałam żadnych, może tylko uderzenia gorąca, ale naczytałam się o skutkach ubocznych, więc zapobiegawczo brałam na noc.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Dużo, dużo leżę. Dzisiejsza beta: 5327, progesteron 52 ng/ml, NK mam na poziomie 8%, czekam na białko S. Uspokoiły mnie te wyniki, teraz czekam do poniedziałku, może będę mogła zacząć odstawiać sterydy. Oczywiście, denerwuję się strasznie, ale staram się myśleć pozytywnie. W sumie jedno zaprzecza drugiemu, ale cóż zrobić...

    A Ty jak?
    Super że to się tak potoczyło
    A już myślałaś że to koniec. Nie denerwuj się teraz Ci nie wolno :))

    A ja ogólnie dobrze. Dzisiaj miałam początki lekkich mdłości, apetyt mam , jeszcze wieczorami mnie podbrzusze czasami boli ale lekarz uspokoił że to normalne.no i ciągłe zmęczenie!!!
    No tarczyca mi nie chce spaść. Znowu zwiekszylismy dawkę za tydzień badanie.
    Nie mogę się doczekać aż usłyszę serduszko <3

    kinga27.30, Monika85 lubią tę wiadomość

  • Neitt85 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipp wrote:
    A może wiedzieć w której byłaś?

    Gyncentrum w Ostravie

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 8 listopada 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domika333 wrote:
    Dziewczyny, wczoraj rano miałam swoją pierwszą inseminacje. Wieczorem miałam delikatne plamienie i dziś wieczorem to samo. Brzuch mam taki wydęty i trochę mnie boli. Czy to normalne? :(

    Normalne, ale jeśli byłaś stymulowana i miałaś więcej pęcherzyków do IUI to obserwuj się, jedz dużo produktów wysokobiałkowych i pij dużo wody. Ja po IUI nie miałam wcale wydętego brzucha itd, zaczęło się kiedy pojawil się zespół hiperstymulacji. Lepiej być czujną niż dowiadywać się po fakcie że można było ograniczyć i objawy i nasilenie OHSS.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 9 listopada 2018, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ciąży, czy mialyscie jakieś objawy przed terminem spodziewane @?

  • kuka Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 9 listopada 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka1990 wrote:
    Ile dokładnie dni jesteś po zabiegu?

    Badanie było robione 12 dni po zabiegu. Jutro pójdę sprawdzić czy przyrasta. Według mojego lekarza co 3 dni wynik powinien się podwajać.

    LKBennett lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Dziewczyny w ciąży, czy mialyscie jakieś objawy przed terminem spodziewane @?

    Byłam pewna, że @ tuż tuż.

    Bogna87 lubi tę wiadomość

  • Hipp Ekspertka
    Postów: 223 99

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neitt85 wrote:
    Gyncentrum w Ostravie
    Ja myślałam o eurofertil jakbyśmy rzeczywiście musieli podejść do ivf.

    Starania od czerwca 2016
    27 lat
    V IUI - nieudane
    Słabe nasienie, pco,
    histero i laparo... Ok
    Operacja żylaków powrózka nasiennego.
    Ciągła walka z infekcjami :'(
‹‹ 999 1000 1001 1002 1003 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ