X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • Xkali Autorytet
    Postów: 565 478

    Wysłany: 30 listopada 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trocheę pozytywniej się zrobiło u nas, bo ostatnio nie mamy zbyt dużo pozytywnych bet a zatem powodów do radości. Fajnie, że tyle z was w przyszlym roku ma postanowienie dalszej walki. Ja wam powiem, że tak się skupiłam na in vitro i ustaleniu wszystkich szczegolow, ze zapomnialam o tym ze jestem po 6 iui. Dzisiaj mi moj luby nagadal, ze juz skreslilam ta szanse. No ciezko wierzyc po tak wielu nie udanych probach !

    kahanka lubi tę wiadomość

    ———————————
    Nicola 23.02.2018 (*) 26 tc
    niepłodność idiopatyczna, starania od lipiec 2015
    IVF: 25.02 punkcja 28.02 transfer :) !!! 9 x ❄️
    IUI:
    kwiecień 2017 1 UIU :( maj 2017 2 IUI :(
    Czerwiec 2017 3 IUI :( Lipiec 2017 4 UIU :(
    Sierpień 2017 5 IUI Nicola
    Czerwiec 2018 1 uiu :( Lipiec 2018 2 iui CB
    Sierpień 2018 3 IUI :( Wrzesień 2018 4 IUI :(
    Listopad 2018 5 IUI :( Grudzień 2018 6 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    Cześć. Dołączam do Was. W sobotę 24 listopada miałam swoją pierwszą inseminację.
    Może przedstawię swoją historię.
    Mam synka (ma 9 lat), staraliśmy się o niego 4 lata. U mnie było wszystko ok, a u męża różnie raz lepiej a raz gorzej ale nigdy nie było bardzo zle (czasami miał aglutynacje). Udało się naturalnie bez żadnych leków.
    Teraz staramy się od ponad 8 lat. Chodziłam po różnych lekarzach, którzy stymulowali moją owulację (mimo iż nigdy nie miałam z nią problemów)znając wyniki męża (brak upłynnienia) i kazali kochać się jak pęcherzyki były już dojrzałe. Mijało to się z celem, bo przy braku upłynnienia naturalnie nie zajdzie się w ciążę. W sierpniu tego roku dowiedziałam się, że mam niche po cięciu cesarskim i to może utrudniać zajście w ciąże. Czyli oboje mamy jakiś defekt. W pazdzierniku byliśmy na wizycie w klinice leczenia niepłodności. Lekarz potwierdził niche plus brak upłynnienia u męża plus ponad 8 lat starań i stwierdził że tylko inseminacja może nam pomóc.
    W 9 dc pęcherzyk 20mm dostałam 2 zastrzyki Gonapeptyl 0,1 o 17:30 a następnego dnia IUI o 13:30.
    Test mam zrobić 8 grudnia - piękna data (tego dnia wypada święto niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny).

    Witaj i trzymam kciuki za II na teście <3

    angi_o lubi tę wiadomość

  • Migiii Przyjaciółka
    Postów: 64 37

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xkali wrote:
    No trocheę pozytywniej się zrobiło u nas, bo ostatnio nie mamy zbyt dużo pozytywnych bet a zatem powodów do radości. Fajnie, że tyle z was w przyszlym roku ma postanowienie dalszej walki. Ja wam powiem, że tak się skupiłam na in vitro i ustaleniu wszystkich szczegolow, ze zapomnialam o tym ze jestem po 6 iui. Dzisiaj mi moj luby nagadal, ze juz skreslilam ta szanse. No ciezko wierzyc po tak wielu nie udanych probach !
    Ciężko ja już po pierwszej nastawiam sie na in vitro...chociaz nadzieja zawsze jest i będzie

  • Migiii Przyjaciółka
    Postów: 64 37

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucina mi wiadomość
    Xkali a za Ciebie trzymam mocno kciuki aby ta 6iui okazała się szczęśliwa

    Xkali lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    A jeszcze AMH dwa lata temu miałam wynik 2,26 czyli w normie, a teraz wyszedł 7,49 czyli wg norm za wysoko a lekarz nie widzi w tym nic niepokojącego.
    W ogóle to niektóre wyniki mnie niepokoją, chociażby ta prolaktyna albo testosteron a lekarz twierdzi że skoro mam naturalną owulację to znaczy że w moim przypadku te hormony nie mają wpływu na to że nie mogę zajść w ciążę, bo one przeważnie blokują owulację a u mnie nie więc nie ma sensu aby się nimi zajmować.
    Progesteron spędza mi sen z powiek. Kiedyś jakaś p.dr powiedziała mi że progesteron 7dpo musi być co najmniej 12 żeby można było zajść w ciążę i ją utrzymać. Jak byłam w pierwszej ciąży to kilka dni po zrobieniu testu zaczęły się plamienia, które na wizycie u lekarza już były krwiste, przepiał mi wtedy końską dawkę duphastonu ale powiedział że jemu wydaje się że jest już po wszystkim, na szczęście mylił się i mam zdrowego synka.
    A teraz boję się że przy tak niskim poziomie to może się w ogóle nie udać a jeśli już to się nie utrzyma.
    Po IUI nic nie dostałam, ani dupka ani luteiny, lekarz powiedział że nie ma sensu podtrzymywać sztucznie ciążę ponieważ do poronień dochodzi tylko wtedy gdy są nieprawidłowości genetyczne zarodka. Ja jednak po swoich doświadczeniach jestem odmiennego zdania.

    Kochana, jeśli progesteron 7dpo wynosi znacznie mniej niż 10, to oznacza, ze owulacji nie było, wiec i ciąża nie jest możliwa. Progesteron oznaczany 7dpo jest tak naprawdę obok usg jedynym potwierdzeniem, ze owulacja wystąpiła :)
    Jeśli jest niski, ale potwierdza owulacje np Ok 10, to można go suplementowac np duphaston.

    No i szczerze mówiąc, aż niewiarygodna jest taka różnica w Amh- słyszałam o drobnych poprawach, ale o takiej różnicy nigdy. Dla swojego spokoju powtorzylabym badanie (najlepiej Ok 3 dc).

    Tymczasem niezmiennie trzymam kciuki :)

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina LH i FSH robiłam 3 dc mam w normie. U mnie za wusoko wyszły tylko te badania: AMH, DHEA, Prolaktyna, Testosteron.
    Od pazdziernika leczymy się w klinice INVICTA w Warszawie.
    O posiewie nasienia też nikt nam nic nie mówił.
    Długo musicie jeszcze się leczyć zanim zaczniecie starania?

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    Selina LH i FSH robiłam 3 dc mam w normie. U mnie za wusoko wyszły tylko te badania: AMH, DHEA, Prolaktyna, Testosteron.
    Od pazdziernika leczymy się w klinice INVICTA w Warszawie.
    O posiewie nasienia też nikt nam nic nie mówił.
    Długo musicie jeszcze się leczyć zanim zaczniecie starania?
    Kurczę, jak czytam to forum to jednak posiew to podstawa. Narobiliśmy dużo drogich badań a takiej podstawy mąż nie miał. Nie wiem ile musimy czekać, zależy czy uda się bakterii pozbyć po tym leczeniu, bo podobno ciężko bardzo ją wybić. Mamy jeszcze 4dni antybiotyków a później mam odczekać 2tyg.i zrobić znów biopsję, zobaczymy. Myślę, że mąż też zrobi posiew u siebie.
    Wracając do reszty Twoich badań, to radzę suplementowac oleje omega3 w kapsułkach 2000mg dziennie, one pomagają uregulować też hormony i sprzyjają dobrej owulacji.
    Nie proponował Ci żaden lekarz byś piła inozytol? Np.Inofem lub Miovarian? Też są pomocne w uzyskaniu dobrej owu oraz regulują hormony, są tam dodatki witamin.
    Kurczę jestem w szoku, że taka klinika i nie przepisali Ci proga do suplementacji ani nie zlecili wielu innych badań Tobie i mężowi :/ Założyli chyba, że jak macie jedno dziecko, to za wiele zlecać nie będą

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera ja mam owulacje naturalną bez leków, zawsze pęcherzyk ładnie rośnie i pęka co jest potwierdzone na usg po owulacji ale niestety progesteron zawsze mam taki niski, wydaje mi się że to może być niedomoga ciałka żółtego ale nie jestem lekarzem więc to tylko moje przemyślenia.
    PCOS też raczej nie mam bo byłoby coś widać na usg, a ja mam zawsze ładne jajniki bez drobnych pęcherzyków.
    Teraz przed IUI żeby poprawić owulację brałam pół tabletki clo od 5dc do 9dc. 9dc na usg na prawym jeden pęcherzyk 20mm na lewym jeden pęcherzyk 11mm.
    CLO za dużo nie pomogło bo i nie miało bardzo w czym pomóc skoro ja i tak zawsze mam owulacje 10 dc z pęcherzykiem ok. 20-22mm. Jedyne co to w tym cyklu pogorszyło się endometrium było tylko 6,5mm a zawsze miałam 10mm i więcej czasami.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kurczę, jak czytam to forum to jednak posiew to podstawa. Narobiliśmy dużo drogich badań a takiej podstawy mąż nie miał. Nie wiem ile musimy czekać, zależy czy uda się bakterii pozbyć po tym leczeniu, bo podobno ciężko bardzo ją wybić. Mamy jeszcze 4dni antybiotyków a później mam odczekać 2tyg.i zrobić znów biopsję, zobaczymy. Myślę, że mąż też zrobi posiew u siebie.
    Wracając do reszty Twoich badań, to radzę suplementowac oleje omega3 w kapsułkach 2000mg dziennie, one pomagają uregulować też hormony i sprzyjają dobrej owulacji.
    Nie proponował Ci żaden lekarz byś piła inozytol? Np.Inofem lub Miovarian? Też są pomocne w uzyskaniu dobrej owu oraz regulują hormony, są tam dodatki witamin.
    Kurczę jestem w szoku, że taka klinika i nie przepisali Ci proga do suplementacji ani nie zlecili wielu innych badań Tobie i mężowi :/ Założyli chyba, że jak macie jedno dziecko, to za wiele zlecać nie będą

    U nas na szczęście bakterii nie było, ale też nam długo nikt nie zlecał posiewu, ani lekarz prowadzący ani urolog... dopiero jak byłam na monitoringu u innej lekarki to ona powiedziała że koniecznie jeszcze by zrobiła posiew i HBA zanim podejdziemy do IUI.

    Angi_o u mnie też się endometrium pogorszyło po stymulacji, polecam tutaj poczytać https://matkamimowszystko.pl/jak-poprawic-grubosc-endometrium-26-sposobow/ w tym cyklu po stosowaniu witamin + winko, orzechy brazylijskie i endometrium było znów ładne 11 mm :)
    PS. Dodam że też zawsze miałam swoje owulacje i pęcherzyki pękały, stymulację miałam żeby zwiększyć szanse podczas inseminacji, żeby były 2 pęcherzyki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 14:13

    27 lat
    9cs
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina ja biorę tylko acidum folicum richter ale to tylko kwas foliowy w trochę większej dawce i witaminę D3 2000. Nie miałam propozycji brania czegokolwiek.
    A męża wyslę na posiew jak już trochę ochłonie, bo moje życie ostatnio kręci się tylko wokół starań o dziecko i zaczyna się trochę buntować. Rozumiem że może być mu ciężko bo w sumie on też się przyczynia do tego że nie mamy więcej dzieci (chodzi o nasienie) na pewno uderzyło to w jego męskość, ale nie daje mi z nikim o tym rozmawiać i też jest to dla mnie zrozumiałe, ale ja jako zwykła kobieta muszę spuścić z siebie tą parę i muszę się wygadać. Niestety na żale odnośnie tego tematu jest skazany mój mąż skoro nikomu innemu mam o tym nie mówić a on ma już dość wysłuchiwania mnie.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw dzięki, ja słyszałam o winku i migdałach na poprawę endometrium ale wcześniej mnie to nie dotyczyło więc nie stosowałam tego w tym cyklu, ale od 9 dc kiedy na usg wyszło cienkie to zajadam migdały na razie a winko zacznę stosować od następnego cyklu. Jutro zrobię sobie progesteron bo owulację miałam najprawdopodobniej w sobotę więc będzie równo 7 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 15:24

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • zolwik85 Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    specjalistki od badań, mam pytanie? wszystkie badania mam już rok do tyłu, ale robiłam je bez większego zastanowienia i nie zwracałam uwagi na dc.
    Na pewno nigdy nie robiłam prolaktyny i estradiolu, tylko hormony tarczycy i testosteron. W grudniu robimy sobie przerwę od iui mąż mi wyjeżdża, więc proszę o pomoc kiedy jakie badania, w poniedziałek mam 6dc i jakie hormony sobie wtedy strzelić!!
    Między świętami a nowym rokiem zamierzam przebadać od nowa męża,żeby wiedzieć co mnie czeka w nowym roku!!!

    M: słabe nasienie: ilość , ruch
    1IUI 15.10.2018 :(
    2IUI 12.11.2018 :(
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zolwik85
    W 3 dniu cyklu:
    TSH, FT3, FT4, Estradiol , FSH, LH , Inhibina B, DHEA-SO4, DHEA, anty-TPO , SHBG, AMH.
    W 21 dniu cyklu:
    Progesteron, Prolaktyna, Androstendion, Testosteron.
    Ja przynajmniej miałam takie zalecenia co do badań w określone dni cyklu.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • kasiek2620 Autorytet
    Postów: 3378 6452

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    Cześć. Dołączam do Was. W sobotę 24 listopada miałam swoją pierwszą inseminację.
    Może przedstawię swoją historię.
    Mam synka (ma 9 lat), staraliśmy się o niego 4 lata. U mnie było wszystko ok, a u męża różnie raz lepiej a raz gorzej ale nigdy nie było bardzo zle (czasami miał aglutynacje). Udało się naturalnie bez żadnych leków.
    Teraz staramy się od ponad 8 lat. Chodziłam po różnych lekarzach, którzy stymulowali moją owulację (mimo iż nigdy nie miałam z nią problemów)znając wyniki męża (brak upłynnienia) i kazali kochać się jak pęcherzyki były już dojrzałe. Mijało to się z celem, bo przy braku upłynnienia naturalnie nie zajdzie się w ciążę. W sierpniu tego roku dowiedziałam się, że mam niche po cięciu cesarskim i to może utrudniać zajście w ciąże. Czyli oboje mamy jakiś defekt. W pazdzierniku byliśmy na wizycie w klinice leczenia niepłodności. Lekarz potwierdził niche plus brak upłynnienia u męża plus ponad 8 lat starań i stwierdził że tylko inseminacja może nam pomóc.
    W 9 dc pęcherzyk 20mm dostałam 2 zastrzyki Gonapeptyl 0,1 o 17:30 a następnego dnia IUI o 13:30.
    Test mam zrobić 8 grudnia - piękna data (tego dnia wypada święto niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny).[/QUOTE

    Witaj Kochana :-)
    No to będzie nam raźniej bo też podchodzilam 24.11 i też będę testować 8.12. Mamy podobny problem tym upłynnieniem.
    Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 15:47

    angi_o lubi tę wiadomość

    06.2004-ciąża naturalna(corka) 25.03.2018-naturalna-8tc[*]
    2IUI
    Marzec 2019 I procedura
    4.05.2019(2)17.08.2019 19.10.2019
    08.20AK
    27.01 tr AK 6dpt
    26.02tr 2zarodków(AK+AZ) :-(
    30.04.21 tr AZ
    5dpt beta 13.3,7dpt beta 54 10dpt beta 104 11dpt beta 124 13dpt beta 109,15dpt beta 38.
    7.07.21 7tr. 0
    brak kilku kirow impl.wysokienk(38%)
    10.09.21 8tr. 5dpt 8,4 7dpt 30,1 11dpt 33..
    Szczepienia limfocytami
    24.03.22 9tr-0
    27.05.22 10 tr. 6dpt 23 8dpt 58 10dpt beta 117 12dpt beta 251 14dpt beta 593 17dpt beta 2094mlU 19dpt 3773
    20dpt pęcherzyk 25dpt❤i krwiak
    12+4 69mm dziewczynki
    15+4 158 gram szczęścia FHR 154
    18+4 262 g
    19+3 332g
    21+4 462
    24+4 868
    26+4 1220
    28+3 1486
    30+4 1728
    32+4 2400
    34+4 2680
    36+4 3952
    age.png
  • zolwik85 Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    zolwik85
    W 3 dniu cyklu:
    TSH, FT3, FT4, Estradiol , FSH, LH , Inhibina B, DHEA-SO4, DHEA, anty-TPO , SHBG, AMH.
    W 21 dniu cyklu:
    Progesteron, Prolaktyna, Androstendion, Testosteron.
    Ja przynajmniej miałam takie zalecenia co do badań w określone dni cyklu.
    Te badania na 3dc mam ale robione w połowie cyklu rok temu,tsh monitoruje co kilka miesięcy mam ok.1,3,AMH mam z grudnia 2017 4,4, ale te badania z 21dc nie robiłam nigdy. Więc to muszę teraz dzięki za pomoc.

    M: słabe nasienie: ilość , ruch
    1IUI 15.10.2018 :(
    2IUI 12.11.2018 :(
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620
    Hej. Widziałam na liście, że jesteśmy z tego samego dnia :)
    Super, trzymam za Ciebie mocno kciuki.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 7 grudnia mam wizyte :)
    Zobaczymy co powie lekarz bo dostalam odp ze SonoHsg warto zrobic a reszte ze omowimy na wizycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 16:26

    Mallagga, Xkali lubią tę wiadomość

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Dziewczyny 7 grudnia mam wizyte :)
    Zobaczymy co powie lekarz bo dostalam odp ze SonoHsg warto zrobic a reszte ze omowimy na wizycie.

    HSG trzeba zrobić przed IUI żeby sprawdzić czy jajowody są drożne bo jak nie są drożne to jaki jest sens robienia IUI

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 16:34

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    zolwik85
    W 3 dniu cyklu:
    TSH, FT3, FT4, Estradiol , FSH, LH , Inhibina B, DHEA-SO4, DHEA, anty-TPO , SHBG, AMH.
    W 21 dniu cyklu:
    Progesteron, Prolaktyna, Androstendion, Testosteron.
    Ja przynajmniej miałam takie zalecenia co do badań w określone dni cyklu.
    Mnie zalecano prl zrobić poprostu w nie krwawym dniu, ale fakt jak się już klujemy przy okazji proga to można :) Testo i androstendion za to na bank trzeba badać wraz z dheas i shbg, więc początkiem cyklu

    zolwik85 lubi tę wiadomość

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ile przed Iui dostawalyscie zastrzyk w brzuch?
    Ile przed powinien być podany?

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
‹‹ 1072 1073 1074 1075 1076 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ