X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba u mnie coś jest nie halo... w 12dc pęcherzyk miał 17-18mm. Robię testy owu od paru dni i cały czas kreski są prawie tak ciemne jak testowe, ale jednak za pozytyw ich nie uznaje. ZERO płodnego śluzu a dzisiaj już 15dc... czyżby to zwiastowało cykl bezowulacyjny? Tempka tez nie skoczyła póki co.
    Tutaj testy... na dole dzisiejszy sprzed chwili.
    https://naforum.zapodaj.net/b2ff1694fa01.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 11:29

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Dziewczyny u mnie nadal brak @ lecz plamienia są.
    Dziś 15 dzień po iui właśnie jestem na badaniu bety wieczorem wyniki. Ale i tak czuję się jak na @ :(
    Czekam na Twój wynik, trzymam kciuki!

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Dziewczyny u mnie nadal brak @ lecz plamienia są.
    Dziś 15 dzień po iui właśnie jestem na badaniu bety wieczorem wyniki. Ale i tak czuję się jak na @ :(
    Vip, kciuki za pozytywny wynik :)

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • Ann.. Autorytet
    Postów: 286 390

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Dziewczyny u mnie nadal brak @ lecz plamienia są.
    Dziś 15 dzień po iui właśnie jestem na badaniu bety wieczorem wyniki. Ale i tak czuję się jak na @ :(

    Trzymam kciuki za piękną betę <3

    Miłosz 30.07.2019 cc
    48cm 2700 gram szczęścia 💙
    zem3i09ksajtfi0a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Dziewczyny u mnie nadal brak @ lecz plamienia są.
    Dziś 15 dzień po iui właśnie jestem na badaniu bety wieczorem wyniki. Ale i tak czuję się jak na @ :(
    Kciuki :)

  • *zonaboba* Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Dziewczyny u mnie nadal brak @ lecz plamienia są.
    Dziś 15 dzień po iui właśnie jestem na badaniu bety wieczorem wyniki. Ale i tak czuję się jak na @ :(
    Trzymam kciuki :)

    Powrót na ovufriend po 1,5roku
    73 cs
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI :(
    6.12.18r - 2 IUI :(
  • *zonaboba* Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie progesteron 15.5ng/ml w 9dpo w poniedziałek robie betę :) bo chyba nie jest taki zły :)

    Powrót na ovufriend po 1,5roku
    73 cs
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI :(
    6.12.18r - 2 IUI :(
  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *zonaboba* wrote:
    U mnie progesteron 15.5ng/ml w 9dpo w poniedziałek robie betę :) bo chyba nie jest taki zły :)
    Widzę,że już bardzo długo się staracie. Czy już znaleźliście przyczynę niepowodzeń? Trzymam kciuki za sukces :)

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muru wrote:
    Niestety się nie udało. Właśnie dostałam @. Także kolejne próby w przyszłym roku. Nowym rok-lepszy rok :)

    Przykro mi. Ale najwazniejsze ze sie nie poddajesz. Powodzenia w Nowym Roku :)

  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było, chciałam odpocząć i po tej histeroskopii to i tak nic nie mogłam działać. Wynik ok nic nie było.
    Czy któraś z Was coś kojarzy z IMMUNOLOGII? Zlecił mi kilka badań...
    Trzymam kciuki za powodzenie Waszych insemek :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *zonaboba* wrote:
    Czy jesteśmy w podobnej sytuacji :) testujemy? Ja lecę w pon na betę jesli dziś będzie ładny progesteron:)
    A co do choroby to mam od ok 3 tyg kaszel.nic więcej. Poszla bym na L4 ale oddzialowa chyba by mnie powiesila :( a dziś jeszcze na wykładach jestem i przydałoby się prezenty kupić ale tak mi się nie chce. Lenia mam :p
    Ja chyba sikne w poniedziałek a beta jak coś to we wtorek, ale raczej test mi @ wywoła klasycznie ;)

  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zaczęłam plamić, tradycyjnie w 11 dpo plus ból brzucha, więc to by było na tyle, jeśli chodzi o ten cykl i rok. Zrobię sobie przerwę do stycznia i pogadam z lekarzem o in vitro.

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Ja już zaczęłam plamić, tradycyjnie w 11 dpo plus ból brzucha, więc to by było na tyle, jeśli chodzi o ten cykl i rok. Zrobię sobie przerwę do stycznia i pogadam z lekarzem o in vitro.

    Kahanka u mnie też plamienie od 3 dni jestem strasznie nerwowa teraz jeszcze mój m non stop pyta wrrr a @ nie ma. On najchętniej przebadał by wszystko i jak najszybciej aby powiększyć znać przyczynę. Ale zmieniamy lekarza prowadzącego bo nie czujemy się pod opieką lekarską o wszystko musimy pytać i zabiegać. Mąż gdy ostatnio zapytał co możemy jeszcze zbadać usłyszeliśmy że już nic. A zlecono niewiele.... Nie kazano badać dna plemników itd

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wasze bety! :) ja mam 11dpo i bije się z myślami czy zrobic test czy nie ale tak się boje kolejny raz zobaczyć ta jedna kreskę ze to mnie powstrzymuje..od kilku dni bolą mnie krzyże,cycki są już wrażliwsze wiec nie napalam się co ma być to będzie ale ta ciekawość ..

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Trzymam kciuki za wasze bety! :) ja mam 11dpo i bije się z myślami czy zrobic test czy nie ale tak się boje kolejny raz zobaczyć ta jedna kreskę ze to mnie powstrzymuje..od kilku dni bolą mnie krzyże,cycki są już wrażliwsze wiec nie napalam się co ma być to będzie ale ta ciekawość ..
    Poczekaj chociaż do 12-13dpo :) bo faktycznie biel vizira moze byc dobijająca.
    Ja sie na nic nie nastawiam, piersi tez bola, krzyz i brzuch, ale wiem ze zawsze tak mam jak proga suplementuję :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzę jutro progesteron,bo skoro prolaktyna tak mi skoczyła od czerwca z 13 na 26 to zobaczymy jak progesteron

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Ja już zaczęłam plamić, tradycyjnie w 11 dpo plus ból brzucha, więc to by było na tyle, jeśli chodzi o ten cykl i rok. Zrobię sobie przerwę do stycznia i pogadam z lekarzem o in vitro.
    Ojj ale jakto :( na pewno to @ nadciąga?


    Vip my nie czekalismy co lekarze zlecą tylko dzieki temu forum znajdywałam co kolejno mozna zbadac. Dzieki temu nie jestem w czarnej d** tylko juz cos tam wiemy ;)
    Fragmentacja dna jest wazna, ocenia zdolnosc do zapłodnienia plemnikow, tak wiec mozecie jak najbardziej robic. Tak samo mar test (czy nie ma p.ciał p.plemnikowych) oraz HBA czyli zdolnosc plemnika do wiazania z hialuronianem sodu czyli z otoczką komorki jajowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tecz_a wrote:
    Ja sprawdzę jutro progesteron,bo skoro prolaktyna tak mi skoczyła od czerwca z 13 na 26 to zobaczymy jak progesteron
    A nie miałaś wczesniej nerwowych dni? nie było <3, wysiłku fizycznego itd? Badanie trzeba tez wykonac po 8h snu i do 2h po przebudzeniu. Inaczej wynik moze nie byc adekwatny do faktycznego poziomu prl

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ojj ale jakto :( na pewno to @ nadciąga?


    Vip my nie czekalismy co lekarze zlecą tylko dzieki temu forum znajdywałam co kolejno mozna zbadac. Dzieki temu nie jestem w czarnej d** tylko juz cos tam wiemy ;)
    Fragmentacja dna jest wazna, ocenia zdolnosc do zapłodnienia plemnikow, tak wiec mozecie jak najbardziej robic. Tak samo mar test (czy nie ma p.ciał p.plemnikowych) oraz HBA czyli zdolnosc plemnika do wiazania z hialuronianem sodu czyli z otoczką komorki jajowej.


    Selina ja to wszystko rozumiem i zgadzam się z Tobą w 100 procentach.. ale pytaliśmy o badanie przeciwciał przeciw plemnikowych to Pani Dr stwierdziła że badanie nie ma sensu skoro i tak robimy inseminację. Mąż nawet poszedł ze mną na wizytę już z badaniami nasienia i wynikami testosteronu i Pani dr stwierdziła że zrobił wszystko co jej potrzebne.

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A nie miałaś wczesniej nerwowych dni? nie było <3, wysiłku fizycznego itd? Badanie trzeba tez wykonac po 8h snu i do 2h po przebudzeniu. Inaczej wynik moze nie byc adekwatny do faktycznego poziomu prl
    Jeśli to tylko nerwy,krew oddałam do 2 godzin ale była przewieziona później z punktu pobrania do laboratorium

‹‹ 1107 1108 1109 1110 1111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ