X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • Ann.. Autorytet
    Postów: 286 390

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Z daleka chyba lepiej widac:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ecdaef90574.jpg

    Kochana piękny pozytyw!

    Selina lubi tę wiadomość

    Miłosz 30.07.2019 cc
    48cm 2700 gram szczęścia 💙
    zem3i09ksajtfi0a.png
  • Mallow Znajoma
    Postów: 22 19

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Z daleka chyba lepiej widac:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ecdaef90574.jpg
    Zdecydowanie jest druga krecha !!!
    Trzymam mocno kciuki. Oby tylko przybierała na kolorze.

    Dziewczyny trzymajcie proszę kciuki, jutro drugie IUI. Wierzę, ze jeszcze w tym roku się uda ;-)

    Selina, Salma, pszczola2000 lubią tę wiadomość

  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina super !!!!! Idź na betę 3mam kciuki :-)

    Selina lubi tę wiadomość

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczy dziękuję, ale naprawdę nie wierzę. Zaczynam myśleć, że moze jednak to jeszcze Ovi, albo felerny test :/ Serce mi wali, łapy się pocą, ciągle o tym myślę.
    Kurczę siedziałam z mężem na kanapie i test mi wystawał z kieszeni ;) spytał Co to? Czekoladka? Buahah mówię że nie, i schowałam spowrotem, nie wiem czy się kapnal. Zmieniłam szybko temat, ale kurcze ja chyba nie wytrzymam żeby mu nie pokazać i powiedzieć

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jejku dziewczy dziękuję, ale naprawdę nie wierzę. Zaczynam myśleć, że moze jednak to jeszcze Ovi, albo felerny test :/ Serce mi wali, łapy się pocą, ciągle o tym myślę.
    Kurczę siedziałam z mężem na kanapie i test mi wystawał z kieszeni ;) spytał Co to? Czekoladka? Buahah mówię że nie, i schowałam spowrotem, nie wiem czy się kapnal. Zmieniłam szybko temat, ale kurcze ja chyba nie wytrzymam żeby mu nie pokazać i powiedzieć
    Zrób tak - powiedz, ze Cię brzuch boli i musisz jechać po nospe do apteki, niech Cię rzuci i poczeka w aucie. Ty skocz, kup nospe i test :) ja tak kiedyś zrobiłam ;)

    Selina, Nathi2468 lubią tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jejku dziewczy dziękuję, ale naprawdę nie wierzę. Zaczynam myśleć, że moze jednak to jeszcze Ovi, albo felerny test :/ Serce mi wali, łapy się pocą, ciągle o tym myślę.
    Kurczę siedziałam z mężem na kanapie i test mi wystawał z kieszeni ;) spytał Co to? Czekoladka? Buahah mówię że nie, i schowałam spowrotem, nie wiem czy się kapnal. Zmieniłam szybko temat, ale kurcze ja chyba nie wytrzymam żeby mu nie pokazać i powiedzieć
    Ja bym nie wytrzymała hehe

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka cóż za wspaniała wiadomość!! Ale super!! Trzymam mocno kciuki!!:)

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie za chwile jedziemy za zakupy przedswiateczne do galerii, wiec razem bedziemy łazic po sklepach. Ale powiem mu chyba ze potrzebuje pare rzeczy z rosmana i tam kupię test :)

    Dziekuje Wam dziewczyny za miłe słowa. Tak sie boje, ze za pare dni bede Wam pisac, ze to jednak był fałszywy alarm i że jest po ptokach

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka jest!! Kreska jak byk! Ja takie miewalam przy becie kolo 40, przy nizszych byl blaaaadzioch. Skitraj sie w tym rossmanie i kup pink superczuly ale plytkowy nie strumieniowy! Albo zoltu bobo:)
    I trzymam kciuki:)
    Ps. Nie przesadz z lazeniem po galerii i dzwiganiem!

    Selina lubi tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Meggie za chwile jedziemy za zakupy przedswiateczne do galerii, wiec razem bedziemy łazic po sklepach. Ale powiem mu chyba ze potrzebuje pare rzeczy z rosmana i tam kupię test :)

    Dziekuje Wam dziewczyny za miłe słowa. Tak sie boje, ze za pare dni bede Wam pisac, ze to jednak był fałszywy alarm i że jest po ptokach
    Czekam na wieści z niecierpliwością! Wierze, ze to TO! :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Selinka jest!! Kreska jak byk! Ja takie miewalam przy becie kolo 40, przy nizszych byl blaaaadzioch. Skitraj sie w tym rossmanie i kup pink superczuly ale plytkowy nie strumieniowy! Albo zoltu bobo:)
    I trzymam kciuki:)
    Ps. Nie przesadz z lazeniem po galerii i dzwiganiem!
    Hahah ok skitram sie ;) Bobo nie lubie, kiedys mnie 2x oszukał :/ Ten był z apteki z firmy Apteo taki zwykły

  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina o matko!!!!!! Jesteś w ciąży!!!! :) :) :) Oby to była ta właściwa kreska! Powtórz test, zrób betę i wytrzymaj do Wigilii z tak cudowną informacją. Dla męża to będzie najpiękniejszy prezent :) Cudownie :)

    Selina lubi tę wiadomość

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathi2468 wrote:
    Selina o matko!!!!!! Jesteś w ciąży!!!! :) :) :) Oby to była ta właściwa kreska! Powtórz test, zrób betę i wytrzymaj do Wigilii z tak cudowną informacją. Dla męża to będzie najpiękniejszy prezent :) Cudownie :)
    Kochana dziękuję Ci za te słowa :* Zacznijmt od tego, że nie wiemy jaka będzie beta.
    Nie wiem jak to zrobię, ale postaram się wytrzymać do Wigilii. Moja cierpliwość się bardzo poprawiła przez te starania, więc może dam radę ;)

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hahah ok skitram sie ;) Bobo nie lubie, kiedys mnie 2x oszukał :/ Ten był z apteki z firmy Apteo taki zwykły

    Tym bardziej jak na Apteo wyszła Ci taka ładna kreska to w ogóle nie mam wątpliwości... ;) robiłam je kilka razy we wczesnej ciązy porównując do innych (tak, schizy) i kreski na Apteo były bledsze zawsze.
    Nie nakręcam Cię więcej, zamykam paszczę, ale cóż- jesteś w ciązy ;)

    Selina, Nathi2468 lubią tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Salma Autorytet
    Postów: 310 286

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny... siknelam dzis rano. Widze jasno rozowa kreske, ciezko mi jednak uchwycic fonem, bo mam dupiaty aparat. Zrobilabym fonem meza, ale nie chce mu nic mowic narazie. Kurcze, bez kitu, ile razy widzialam jakies dziwne cienie (nawet Wam tu kiedys wrzucalam takiego ;) a faktycznie tam nic nie bylo), tak teraz widze ze to nie jest juz cien :) Boje sie isc zrobic bete, ale pojade jutro rano. Jakbym mogla to zaraz bym wsiadła w auto i pojechała do labo czynnego 24h, ale niestety nie jezdze autem a mam kawałek ;) Moze to głupie, ale moze nie zwariowałam i chciałam Was prosic o kciuki, oby to faktycznie było TO :)
    Edit: no dobra, wrzucam linka do zdjecia: https://naforum.zapodaj.net/3111456ec263.jpg.html
    Pod odpowiednim kątem cos widac
    aaaa czuję ekscytację! też widzę cień cienia! :)

    Selina, Nathi2468 lubią tę wiadomość

    6 IUI :(

    1 IVF-punkcja 11.02- transfer 1 blastki 16.02- test 20,09 - 21.02; 360,2 - 26.02; 801,1 - 28.02.
  • Salma Autorytet
    Postów: 310 286

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallow wrote:
    Zdecydowanie jest druga krecha !!!
    Trzymam mocno kciuki. Oby tylko przybierała na kolorze.

    Dziewczyny trzymajcie proszę kciuki, jutro drugie IUI. Wierzę, ze jeszcze w tym roku się uda ;-)
    mocne kciuki! może grudzień podniesie statystyki :)

    6 IUI :(

    1 IVF-punkcja 11.02- transfer 1 blastki 16.02- test 20,09 - 21.02; 360,2 - 26.02; 801,1 - 28.02.
  • Salma Autorytet
    Postów: 310 286

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selino, czyli jesteś 13 dpo? bez inseminacji tylko naturalne starania?

    6 IUI :(

    1 IVF-punkcja 11.02- transfer 1 blastki 16.02- test 20,09 - 21.02; 360,2 - 26.02; 801,1 - 28.02.
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salma wrote:
    aaaa czuję ekscytację! też widzę cień cienia! :)
    Salma o matko!!!!! W takim razie kciuki za betę!!!! ;) :) :) Kiedy będziesz robić? :)

    Dziewczyny życzę wam z całego serduszka pozytywnych bet na te Święta! Niech to będą najpiękniejsze Święta w waszym życiu :) Jeszcze jest kilka dni więc kciuki zaciśnięte! Ja w zeszłym roku w Wigilię też dowiedziałam się, że jestem w ciąży i to była moja najcudowniejsza Wigilia w życiu :)

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Z daleka chyba lepiej widac:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ecdaef90574.jpg
    Selinka Kochana jak się cieszę :) super :) jaki piękny prezent na święta :)

    Selina lubi tę wiadomość

  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Selinka jest!! Kreska jak byk! Ja takie miewalam przy becie kolo 40, przy nizszych byl blaaaadzioch. Skitraj sie w tym rossmanie i kup pink superczuly ale plytkowy nie strumieniowy! Albo zoltu bobo:)
    I trzymam kciuki:)
    Ps. Nie przesadz z lazeniem po galerii i dzwiganiem!
    A ja tam wolę strumieniowy bo są czulsze :p

‹‹ 1111 1112 1113 1114 1115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ