X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik bardzo dziękuję za kciuki :* to mega miłe


    Kasia dziekuję za kciuki i rowniez trzymam :) Ananasa zaleca się jeść swiezego 2 plastry dziennie po owu, razem z tym twardym srodkiem


    Lena tak jak Bogna pisze, moga Ci zrobic wszystkie badania w szpitalu, jednak zalezy co dr zleci czy histero diagnostyczna czy operacyjną. Przy diagnostycznej zwykle sama przynosisz wiekszosc wynikow do szpitala i wychodzisz tego samego dnia, nie jestes usypiana. Przy operacyjnej zwykle jestes 2dni w szpitalu i wtedy moga badania porobic wszystkie i dają narkozę do zabiegu. Jednak z tego co wiem, to operacyjną zlecają przy wiekszych zmianach typu miesniaki, przegroda macicy itd. W sumie wszystko od dr i szpitala zalezy

    Lenaa86, Kasia8805 lubią tę wiadomość

  • Lenaa86 Autorytet
    Postów: 447 642

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ochh miałam też się do niego wybrać ;) nawet się umówiłam na koniec stycznia.
    Ja miałam histero na Kopernika, ale robił mi inny lekarz, jak coś to z całego serca mogę polecić :) W tej mojej całej historii ponad 2 letniej jak przewineło sie chyba z 15 lekarzy, to on jest zdecydowanie w pierwszej 3ce :D
    A gdzie jest polip umiejscowiony, wiesz? Jesli to polip endometrialny to jak najbardziej moglo przez niego nie dochodzic do zagniezdzenia. Trzymam kciuki :)

    Tak, endometrialny, ale tak naprawdę trzeba sprawdzić po okresie bo teraz jak byłam przed to tak na 100% nie był pewny czy to polip czy może już jakaś sluzowka złuszczająca się. Jeśli dojdzie do zabiegu będę robiła w klinice, nie mam już siły na czekanie...:-(

    35 l.
    Starania od 2017 r.
    Styczeń 2019 - histero
    Luty 2019 - cb 😔
    2 x IUI 👎
    1 IVF - 2 blastki, beta 0
    2 IVF - 0 blastek
    3 IVF - 2 blastki, cb
    Zmiana kliniki
    4 IVF - 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa86 wrote:
    Tak, endometrialny, ale tak naprawdę trzeba sprawdzić po okresie bo teraz jak byłam przed to tak na 100% nie był pewny czy to polip czy może już jakaś sluzowka złuszczająca się. Jeśli dojdzie do zabiegu będę robiła w klinice, nie mam już siły na czekanie...:-(
    Ja termin do szpitala miałam w niecały miesiąc, więc szybko. Jednak po drodze wyniknęły rozne komplikacje (a to dr mial wypadek, a to ja miałam niekonczace sie plamienia z antykami, a to dr pozniej na urlopie :/ no dramat) i koniec koncow miałam 3mies.od wystawienia skierowania, ale normalnie terminy są szybkie :)
    Jednak nie dziwie sie, ze chcesz miec to juz za sobą. Jakbym miala trafic do szpitala w niewiadomo czyje rece, to tez wolałabym klinikę. Jednak dr miałam poleconego od dziewczyny z tego forum i lepiej trafić nie mogłam.
    U mnie polip tez raz był widoczny raz nie, ale wlasnie dlatego było zalecenie histero, zeby to wszystko sprawdzic.
    Zobaczysz, wszystko bedzie dobrze :)

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina zaraz padne na zawał ;)
    Żeby człowiek z obcego wątku się dowiadywal to skandal :)
    Gorąco kibicuje i trzymam kciuki za betę. Wow.

    Selina lubi tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia35 wrote:
    Selina zaraz padne na zawał ;)
    Żeby człowiek z obcego wątku się dowiadywal to skandal :)
    Gorąco kibicuje i trzymam kciuki za betę. Wow.
    :D
    Będę się chwalić wszem i wobec jak beta będzie pozytywna, zaraz się wybieram.

    Póki co szału nie ma, ponowiłam testy i jest gorzej niz było. Teraz to juz tylko jakieś cienie :( Moze to biochemiczna? :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72b73a833c45.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam do swojej poradni i powiedziałam o wszystkim położnej, że cała szyja pogrubiona i boli i nie wiem co robić.powiedziala żebym poczekała z wizytą u rodzinnego i najpierw w środę na betę i biocenozę do niej.Mam zabrać ze sobą te wszystkie badania co sama zrobiłam,bo w razie czego lekarz od razu da skierowanie na powtórne w następnym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    :D
    Będę się chwalić wszem i wobec jak beta będzie pozytywna, zaraz się wybieram.

    Póki co szału nie ma, ponowiłam testy i jest gorzej niz było. Teraz to juz tylko jakieś cienie :( Moze to biochemiczna? :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72b73a833c45.jpg
    Mocno trzymam za pozytywna bete i piekny prezent na te swieta :)

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tecz_a wrote:
    Zadzwoniłam do swojej poradni i powiedziałam o wszystkim położnej, że cała szyja pogrubiona i boli i nie wiem co robić.powiedziala żebym poczekała z wizytą u rodzinnego i najpierw w środę na betę i biocenozę do niej.Mam zabrać ze sobą te wszystkie badania co sama zrobiłam,bo w razie czego lekarz od razu da skierowanie na powtórne w następnym cyklu.
    Ale jak szyja boli? od czego? Nie wspominałaś o tym zdaje się

  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    :D
    Będę się chwalić wszem i wobec jak beta będzie pozytywna, zaraz się wybieram.

    Póki co szału nie ma, ponowiłam testy i jest gorzej niz było. Teraz to juz tylko jakieś cienie :( Moze to biochemiczna? :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72b73a833c45.jpg
    Selina, kciuki za betę!!!

    Selina lubi tę wiadomość

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu te same testy w innym świetle
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/242c37cf3c67.jpg

    Przepraszam, że Was tym zarzucam, ale kurczę nie mam się z kim tym podzielić za bardzo ;) 3 koleżankom moim już mówiłam, ale 2 z nich nie wiedzą w ogole co to starania o dziecko. Mysle, ze Wy rozumiecie co przezywam. Dziekuje Wam z calego serca za kciuki i miłe słowa. Nie wiem co bym bez Was zrobiła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ale jak szyja boli? od czego? Nie wspominałaś o tym zdaje się
    Wydaje mi się że to węzły chłonne, chodzę tak już 2 tydzień.najpier miałam przez jeden dzień kulkę ale zniknęła i od tamtej pory boli mnie cały czas szyja/węzły.

  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Tu te same testy w innym świetle
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/242c37cf3c67.jpg

    Przepraszam, że Was tym zarzucam, ale kurczę nie mam się z kim tym podzielić za bardzo ;) 3 koleżankom moim już mówiłam, ale 2 z nich nie wiedzą w ogole co to starania o dziecko. Mysle, ze Wy rozumiecie co przezywam. Dziekuje Wam z calego serca za kciuki i miłe słowa. Nie wiem co bym bez Was zrobiła
    Selinka, ja na tym drugim coś widzę, ale na pierwszym nie za bardzo. Czy któryś jest tej samej marki co poprzedni? Dobrze byłoby porównać testy tej samej firmy.

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka serdecznie gratuluję!!! Krechy są ewidentne. Trzymam kciuki za pozytywną betę i jej przyrost!

    A ja się przeziębiłam. Anginę mam straszliwą i głowa mi pęka. Dzisiaj 4 dzień po IUI. Może i pomoże...

    Selina lubi tę wiadomość

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Selinka, ja na tym drugim coś widzę, ale na pierwszym nie za bardzo. Czy któryś jest tej samej marki co poprzedni? Dobrze byłoby porównać testy tej samej firmy.
    No niestety każdy z innej parafii :/ Wczoraj robiłam test apteczny Apteo a te 2 są z Rosmana. Chyba nie bede juz w drogerii testow kupować, tylko apteka.


    Tecz_a to faktycznie infekcja jakaś chyba. Kiedy dziesz do rodzinnego?
    Bo to chyba nie świnka prawda? Były by też inne objawy na pewno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu_87 wrote:
    Selinka serdecznie gratuluję!!! Krechy są ewidentne. Trzymam kciuki za pozytywną betę i jej przyrost!

    A ja się przeziębiłam. Anginę mam straszliwą i głowa mi pęka. Dzisiaj 4 dzień po IUI. Może i pomoże...
    Ojj kuruj się jakoś :/ Polecam do płukania gardła Gargarin, rewelka i kosztuje parę groszy. Oby przeziebienie jakos pomogło w zagniezdzeniu :) Też trzymam kciuki!

    Alu_87 lubi tę wiadomość

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    :D
    Będę się chwalić wszem i wobec jak beta będzie pozytywna, zaraz się wybieram.

    Póki co szału nie ma, ponowiłam testy i jest gorzej niz było. Teraz to juz tylko jakieś cienie :( Moze to biochemiczna? :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72b73a833c45.jpg
    Ja widzę na obydwu chociaż na tym drugim jest bardziej widoczna. Kiedy wyniki bety??
    Chyba wszystkie tu trzymamy teraz mocno kciuki i czekamy z niecierpliwością na wyniki bety.

    Selina lubi tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Tu te same testy w innym świetle
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/242c37cf3c67.jpg

    Przepraszam, że Was tym zarzucam, ale kurczę nie mam się z kim tym podzielić za bardzo ;) 3 koleżankom moim już mówiłam, ale 2 z nich nie wiedzą w ogole co to starania o dziecko. Mysle, ze Wy rozumiecie co przezywam. Dziekuje Wam z calego serca za kciuki i miłe słowa. Nie wiem co bym bez Was zrobiła
    Jak na moje oko, tam są te 2 kreski, słabe, ale są. To normalne, że póki co są takie delikatne, po pierwsze każdy test ma inną czułość (10,20,25) tak naprawdę a po drugie moze przed tymi testami więcej piłaś, nie robiłaś na porannym pierwszym moczu.
    Głowa do góry, ja wierzę że będzie dobrze! Czekam na pozytywną betę! :)

    Selina lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Kiara1992. Autorytet
    Postów: 280 241

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina moje pierwsze testy 14 i 15 dni po IUI też tak wyglądały. Mąż mówił że nic nie widać . Także trzymam kciuki za bete A przypomnij jak to u Ciebie w tym cyklu było bo niby wątek czytam ale tyle tu nas jest że jak przychodzi co do czego nie pamiętam .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 10:17

    Selina lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3y4vemaw3.png

    2018- 3 inseminacje AID
    05.03.2019 - urodzony synuś Wojtuś
    04.04.2019- Wojtuś został aniolkiem 😭
    30.09.2020- termin w klinice novum
    14.10.2020- 1 AID 🥳
    beta 360
    13.11.2020 Mamy bijące serduszko ♡
  • Ann.. Autorytet
    Postów: 286 390

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    :D
    Będę się chwalić wszem i wobec jak beta będzie pozytywna, zaraz się wybieram.

    Póki co szału nie ma, ponowiłam testy i jest gorzej niz było. Teraz to juz tylko jakieś cienie :( Moze to biochemiczna? :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72b73a833c45.jpg

    Selink ja widzę w obu drugą kreskę. Trzymam kciuki za betę!

    Selina lubi tę wiadomość

    Miłosz 30.07.2019 cc
    48cm 2700 gram szczęścia 💙
    zem3i09ksajtfi0a.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od wczoraj mocno zastanawiam się czy podchodzić drugi raz do IUI.
    Pierwsza próba była nieudana, wiem że za pierwszym razem rzadko się udaje.
    Staramy się już tyle lat ( 8,5 ) , że zaczyna chyba powoli docierać do mnie, że już się nie uda. Byłam już u wielu lekarzy, ze mną wszystko ok. mąż też ma w sumie nie najgorsze wyniki a czasami nawet bardzo dobre więc dlaczego przez te wszystkie lata nigdy nam się nie udało?
    Bardzo dużo stresu kosztowała mnie ostatnia próba, a gdy pojawiła się @ poczułam ogromny ból i rozczarowanie.
    Brak mi już pomysłów co mogłabym jeszcze zrobić.
    Przepraszam Was za te smutki ale mąż już nie ma ochoty tego wysłuchiwać, w końcu trwa to tyle czasu, że w sumie nie dziwię mu się.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
‹‹ 1114 1115 1116 1117 1118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ